Hráč Krischke Arnold

Krischke Arnold

User Pic
Jméno: Krischke Arnold
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2007
Elo mezinárodní: 2011
ID: 967
FIDE ID: 306703
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 B ŠK Loko Praha C 2011 2007 Zákoucká Adéla Unichess Ž 1979 2006 1
2017/2018 3 Č ŠK Loko Praha C 2011 2007 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2159 2159 ½
2017/2018 2 B ŠK Loko Praha C 2011 2007 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace B 1887 1892 0
2017/2018 1 Č ŠK Loko Praha C 2011 2007 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 2077 2100 ½
2017/2018 11 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2015 2018 1
2017/2018 10 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1951 1961 ½
2017/2018 9 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1961 1945 ½
2017/2018 8 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Budinský Petr ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1950 1
2017/2018 7 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Poborský Josef USK Praha A 1896 1855 1
2017/2018 6 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1947 1958 1
2017/2018 5 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Molkanov Oleg TJ Kobylisy E 2051 2012 ½
2017/2018 4 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1845 1827 ½
2017/2018 3 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1924 1922 0
2017/2018 2 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1842 1858 1
2017/2018 1 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2052 2040 ½
2017/2018 11 Č DDM Písek 1989 1988 Mareš Daniel Šachklub Písek B 1907 1920 ½
2017/2018 10 B DDM Písek 1993 1988 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1840 1851 ½
2017/2018 9 Č DDM Písek 1986 1988 Vondruš Martin Sn Jindřichův Hradec 1878 1883 1
2017/2018 6 B DDM Písek 1992 1988 Hostička František Tatran Prachatice 2124 2102 0
2017/2018 5 Č DDM Písek 1993 1988 Valtr Filip ŠS Bechyně 1789 1789 1
2017/2018 4 B DDM Písek 1993 1988 Hák David Sokol Tábor B 1887 1889 0
2017/2018 3 Č DDM Písek 1993 1988 Straka Zdeněk Traxler Veselí n.Lužn. 1769 1751 1
2017/2018 2 B DDM Písek 1984 1981 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1884 1857 1
2017/2018 1 Č DDM Písek 1984 1981 Chval Zdeněk QCC České Budějovice B 2151 2083 ½
2016/2017 6 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1947 1958 1
2016/2017 5 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Molkanov Oleg TJ Kobylisy E 2051 2012 ½
2016/2017 4 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1845 1827 ½
2016/2017 3 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1924 1922 0
2016/2017 2 B ŠK Loko Praha B 2011 2007 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1842 1858 1
2016/2017 1 Č ŠK Loko Praha B 2011 2007 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2052 2040 ½
2015/2016 11 Č TJ Praga Praha B 2064 2026 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2113 0
2015/2016 3 B TJ Praga Praha B 2064 2026 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0
2015/2016 11 B DDM Písek B 2064 2039 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1931 1953 1
2015/2016 10 Č DDM Písek B 2064 2039 Mindl Josef Sokol Tábor B 2011 2009 ½
2015/2016 9 Č DDM Písek B 2064 2039 Steinbauer Filip Hraničář Horní Stropnice 1819 1811 ½
2015/2016 8 B DDM Písek B 2064 2039 Kaňka Matěj QCC Č.Budějovice B 1638 1652 1
2015/2016 7 Č DDM Písek B 2064 2039 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 1
2015/2016 6 B DDM Písek B 2064 2039 Janeba Petr ČZ Strakonice 1851 1892 1
2015/2016 5 Č DDM Písek B 2064 2039 Stinka Jakub Šk Písek B 1962 1906 ½
2015/2016 4 B DDM Písek B 2064 2039 Mráz Miroslav Šk Český Krumlov 1996 1990 0
2014/2015 11 Č TJ Praga Praha C 2103 2102 Svrček Luboš Sokol Vršovice D 2087 ½
2014/2015 10 B TJ Praga Praha C 2103 2102 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 0
2014/2015 8 B TJ Praga Praha C 2103 2102 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1966 1955 ½
2014/2015 7 B TJ Praga Praha C 2103 2102 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 ½
2014/2015 6 Č TJ Praga Praha C 2103 2102 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 ½
2014/2015 5 B TJ Praga Praha C 2103 2102 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 0
2014/2015 1 B TJ Praga Praha C 2103 2102 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 0
2014/2015 11 B TJ Praga Praha A 2103 2102 Postupa Pavel GROP B 2242 2255 0
2014/2015 10 Č TJ Praga Praha A 2103 2102 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 0
2014/2015 9 B TJ Praga Praha A 2103 2102 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2236 2235 ½
2014/2015 8 Č TJ Praga Praha A 2103 2102 Katzer Radovan Holdia DP Praha C 1821 1872 ½
2014/2015 7 Č TJ Praga Praha A 2103 2102 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2135 2145 0
2014/2015 6 B TJ Praga Praha A 2103 2102 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½
2014/2015 5 Č TJ Praga Praha A 2103 2102 Šplíchal Petr Unichess ČSOB D 1990 2009 ½
2014/2015 4 B TJ Praga Praha A 2103 2102 Kovář Vojtěch Unichess ČSOB C 2230 2239 0
2014/2015 3 Č TJ Praga Praha A 2103 2102 Pešout Jan TJ Pankrác B 2207 2208 ½
2014/2015 2 B TJ Praga Praha A 2103 2102 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2140 2160 ½
2014/2015 1 Č TJ Praga Praha A 2103 2102 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha C 2203 2199 0
2013/2014 5 Č TJ Praga Praha B 2071 2069 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 1
2013/2014 4 B TJ Praga Praha B 2071 2069 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 0
2013/2014 11 B TJ Praga Praha A 2071 2069 Salač Jiří TJ Pankrác B 2119 2111 1
2013/2014 10 Č TJ Praga Praha A 2071 2069 Němec Jan DDM Praha 6 A 2030 2019 1
2013/2014 9 B TJ Praga Praha A 2071 2069 Šobotník Petr Bohemians Praha C 1953 1981 1
2013/2014 8 Č TJ Praga Praha A 2071 2069 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2043 2040 ½
2013/2014 7 B TJ Praga Praha A 2071 2069 Vacek Radomír TJ Pankrác C 2079 2074 ½
2013/2014 6 Č TJ Praga Praha A 2071 2069 Lampíř Tomáš Bohemians Praha D 2054 2077 1
2013/2014 5 Č TJ Praga Praha A 2071 2069 Rozkovec Hynek SK Loko Praha A 2097 2089 ½
2013/2014 4 B TJ Praga Praha A 2071 2069 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 1
2013/2014 2 B TJ Praga Praha A 2071 2069 Skřivánek Jan ŠK PORG A 2167 2168 0
2007/2008 11 Č TJ Praga Praha A 2094 Heyda Jan QCC České Budějovice A 2092 ½
2007/2008 10 B TJ Praga Praha A 2094 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2139 ½
2007/2008 9 Č TJ Praga Praha A 2094 Mindl Josef Sokol Tábor A 2088 0
2007/2008 7 Č TJ Praga Praha A 2094 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad Praha B 2221 ½
2007/2008 6 B TJ Praga Praha A 2094 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná A 2149 0
2007/2008 5 B TJ Praga Praha A 2094 Turner Radek Sokol Plzeň 1 C 2098 0
2007/2008 4 Č TJ Praga Praha A 2094 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2071 ½
2007/2008 3 B TJ Praga Praha A 2094 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy A 2092 0
2007/2008 2 Č TJ Praga Praha A 2094 Stluka Petr ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 ½
2007/2008 1 B TJ Praga Praha A 2094 Koubek Václav Viktoria Žižkov Praha A 2099 1
2006/2007 11 B Praga Praha A 2079 Stluka Petr Alva Pb Příbram A 2181 0
2006/2007 8 Č Praga Praha A 2079 Tochor Jiří Sokol Domažlice A 2101 1
2006/2007 6 B Praga Praha A 2079 Čečil Pavel Lokomotiva Plzeň A 2089 1
2006/2007 5 Č Praga Praha A 2079 Mindl Josef Sokol Tábor A 2065 0
2006/2007 3 Č Praga Praha A 2079 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň LetnáA 2137 0
2006/2007 2 B Praga Praha A 2079 Melich Jindřich Praga Praha B 2081 0
2006/2007 1 Č Praga Praha A 2079 Chmelík David Sokol Plzeň 1 C 2138 1
2006/2007 8 B Ol.Hroznětín B 2079 Hranička Petr ŠK Draci D 0
2006/2007 4 B Ol.Hroznětín B 2079 Grieč Milan Ol.Hroznětín A 1513 0
2006/2007 2 B Ol.Hroznětín B 2079 Vachulka Jiří Baník Habartov C 1546 0
2006/2007 1 Č Ol.Hroznětín B 2079 Zachoval Milan Jiskra Aš 0
2005/2006 11 B TJ Praga Praha B 2090 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2068 1
2005/2006 10 Č TJ Praga Praha B 2090 Kastner Oldřich TJ Synthesia Pardubice B 2177 0
2005/2006 9 Č TJ Praga Praha B 2090 Mejzlík Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové B 2082 1
2005/2006 8 B TJ Praga Praha B 2090 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 1
2005/2006 7 Č TJ Praga Praha B 2090 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 ½
2005/2006 6 B TJ Praga Praha B 2090 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 ½
2005/2006 5 Č TJ Praga Praha B 2090 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2083 1
2005/2006 4 B TJ Praga Praha B 2090 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2150 0
2005/2006 3 Č TJ Praga Praha B 2090 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2253 0
2005/2006 2 B TJ Praga Praha B 2090 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 0
2005/2006 1 Č TJ Praga Praha B 2090 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 0
2004/2005 10 B ŠK Kladno 2133 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2070 1
2004/2005 9 B ŠK Kladno 2133 Pokrupa Marek Sokol Plzeň Letná 2151 0
2004/2005 8 Č ŠK Kladno 2133 Vávra Jan Sokol Vršovice 2100 0
2004/2005 7 B ŠK Kladno 2133 Havlík Jan Sokol Rekol Písek 2185 0
2004/2005 6 Č ŠK Kladno 2133 Gschwendtner Stanislav Šachklub Sokol Klatovy 2165 0
2004/2005 5 B ŠK Kladno 2133 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov 2168 1
2004/2005 2 Č ŠK Kladno 2133 Folková Martina Sokol Plzeň I C 2144 0
2004/2005 1 B ŠK Kladno 2133 Kratochvíl Jakub Baník Habartov 2057 1
2003/2004 11 B ŠK Kladno 2056 Čontoš Václav ŠK Tietz Karlovy Vary 2013 1
2003/2004 10 Č ŠK Kladno 2056 Císler Petr Sokol Domažlice 2192 ½
2003/2004 9 B ŠK Kladno 2056 Tobyáš Miroslav DP Holdia Praha B 2283 0
2003/2004 8 Č ŠK Kladno 2056 Nový Václav Sokol Klatovy 2138 0
2003/2004 7 B ŠK Kladno 2056 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2176 ½
2003/2004 5 B ŠK Kladno 2056 Zbořil Jaroslav Baník Eastman Sokolov 1995 1
2003/2004 4 Č ŠK Kladno 2056 Mindl Josef Sokol Tábor B 2128 ½
2003/2004 3 Č ŠK Kladno 2056 Erban Tomáš Sokol Písek 2161 1
2003/2004 2 B ŠK Kladno 2056 Holub Milan Sokol Vršovice 2133 ½
2003/2004 1 Č ŠK Kladno 2056 Sodoma Jan Bohemians Praha B 2183 1
2003/2004 11 B Sokol Benešov A 2056 Vrkota Miloš Stad. Kutná Hora A 1938 0
2003/2004 10 Č Sokol Benešov A 2056 Píša Ivo Sokol Pečky A 1780 ½
2003/2004 9 B Sokol Benešov A 2056 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany A 2073 ½
2003/2004 8 Č Sokol Benešov A 2056 Hejda Antonín Joly Lysá n/L B 1798 1
2003/2004 7 Č Sokol Benešov A 2056 Kalvach Ladislav Kostelec n/ČL A 1849 1
2003/2004 6 B Sokol Benešov A 2056 Pecháček Stanislav Spartak Vlašim B 2087 0
2003/2004 5 Č Sokol Benešov A 2056 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 1
2003/2004 3 Č Sokol Benešov A 2056 Oulovský Pavel Biomedica Říčany B 1926 1
2003/2004 2 B Sokol Benešov A 2056 Vavroušek Petr Sokol Benešov B 1685 1
2003/2004 1 Č Sokol Benešov A 2056 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1897 0