Hráč Balín Jan

Balín Jan

User Pic
Jméno: Balín Jan
Oddíl: TJ Tatran Podbořany z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2340
Elo mezinárodní: 2352
ID: 9556
FIDE ID: 315451
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Tatran Podbořany z.s. 2352 2344 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2337 2358 ½
2017/2018 10 B TJ Tatran Podbořany z.s. 2356 2344 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2196 2189 ½
2017/2018 6 B TJ Tatran Podbořany z.s. 2358 2344 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2277 2281 ½
2017/2018 5 Č TJ Tatran Podbořany z.s. 2356 2344 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2220 2198 ½
2017/2018 3 Č TJ Tatran Podbořany z.s. 2356 2344 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2228 2227 ½
2017/2018 1 Č TJ Tatran Podbořany z.s. 2358 2343 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2261 2254 1
2016/2017 11 B TJ Tatran Podbořany 2352 2344 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1999 1
2016/2017 10 Č TJ Tatran Podbořany 2356 2344 Kříž Luboš Sokol Domažlice 2104 2110 1
2016/2017 4 Č TJ Tatran Podbořany 2356 2344 Hurdzan Tomáš TJ Plzeň Košutka 2202 2180 1
2016/2017 2 Č TJ Tatran Podbořany 2356 2344 Constantinou Peter TJ Praha - Pankrác B 2268 0 0
2015/2016 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2347 2326 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2104 2114 1
2015/2016 10 B ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2347 2326 Hadraba Vladimír ŠK Teplice"B" 2183 2170 ½
2015/2016 4 B ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2347 2326 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2236 2249 1
2015/2016 2 B ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2347 2326 Škuthan Jiří Chess Most"C" 1984 2025 1
2015/2016 10 Č TJ Tatran Podbořany 2347 2326 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2281 2269 1
2015/2016 7 Č TJ Tatran Podbořany 2347 2326 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2135 2119 1
2015/2016 6 B TJ Tatran Podbořany 2347 2326 Kuba Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2151 2127 1
2015/2016 5 Č TJ Tatran Podbořany 2347 2326 Hollan Martin SK OAZA Praha 2214 2171 1
2015/2016 4 B TJ Tatran Podbořany 2347 2326 Palek Miroslav ŠK Líně 2182 2261 ½
2015/2016 1 Č TJ Tatran Podbořany 2347 2326 Chaluš Karel TJ Plzeň Košutka 2080 2088 1
2014/2015 6 B ŠK Spartak Ústí nad Labem 2301 2302 Kameník Martin CHESS MOST "B" 2022 2025 1
2014/2015 4 B ŠK Spartak Ústí nad Labem 2301 2302 Přibyl Josef NERATOVICE 2252 2236 ½
2014/2015 1 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem 2301 2302 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 ½
2014/2015 10 Č TJ Tatran Podbořany "A" 2301 2302 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 1
2014/2015 9 B TJ Tatran Podbořany "A" 2301 2302 Hadraba Vladimír Teplice "B" 2194 2190 ½
2014/2015 6 Č TJ Tatran Podbořany "A" 2301 2302 Grussová Helena ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 1
2013/2014 10 B ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 Kučera Petr Desko Liberec 2224 2215 ½
2013/2014 9 Č ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 Jeníček Emil TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 1
2013/2014 8 B ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2265 2284 0
2013/2014 6 B ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 ½
2013/2014 5 B ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 Havránek Miroslav SK Děčín 2165 2163 ½
2013/2014 3 B ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 1
2013/2014 1 B ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 Voříšek Jaroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2257 2252 ½
2013/2014 11 B ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 1
2013/2014 9 B ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 Friml Antonín ŠK Teplice "B" 2093 2101 1
2013/2014 8 Č ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 Ta Van Duy Chess Most "C" 1968 1943 ½
2013/2014 5 Č ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 Horák Jiří Slovan Jirkov 2175 2176 0
2013/2014 4 B ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2277 2267 1
2013/2014 3 Č ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2234 2220 1
2013/2014 1 Č ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "A" 2097 2126 1
2012/2013 11 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2290 2317 ½
2012/2013 9 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 ½
2012/2013 7 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 ½
2012/2013 5 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 0
2012/2013 4 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Forman Štěpán Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2320 2297 1
2012/2013 3 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín “B“ 2436 2437 ½
2012/2013 2 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 0
2012/2013 1 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 ½
2012/2013 11 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2102 2100 1
2012/2013 10 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Trejbal Stanislav Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 1
2012/2013 9 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Vágner Tomáš Chess Most"C" 2314 2314 1
2012/2013 7 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2178 2186 1
2012/2013 6 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Mrnka Jan Chess Most"D" 2052 2053 1
2012/2013 5 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 1
2012/2013 4 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2068 2063 1
2012/2013 3 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice"A" 2267 2268 ½
2012/2013 1 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2192 2189 1
2011/2012 10 Č ŠO TJ Tatran Podbořany A 2342 2354 Rozšafný Michal Chess Most B 1921 1936 1
2011/2012 8 Č ŠO TJ Tatran Podbořany A 2342 2354 Dusbaba Karel TJ Chlumec A 2101 2128 1
2011/2012 5 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2342 2354 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2277 2248 1
2011/2012 3 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2342 2354 Nudčenko Karel ŠK Union Louny A 2091 2101 ½
2011/2012 2 Č ŠO TJ Tatran Podbořany A 2342 2354 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2246 2247 1
2011/2012 11 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2342 2354 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 2166 1
2011/2012 10 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2342 2354 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2232 2223 0
2011/2012 8 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2342 2354 Vágner Tomáš MARTY Baník Most 2314 2314 0
2011/2012 5 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2342 2354 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2360 2400 0
2011/2012 4 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2342 2354 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2127 2143 1
2011/2012 2 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2342 2354 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2158 2157 ½
2011/2012 1 B Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2342 2354 Kolago Marcin Sokol Praha Vršovice 2351 1
2010/2011 10 B ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 Vágner Tomáš MARTY BANÍK Most 2271 0
2010/2011 8 B ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 ½
2010/2011 6 B ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 1
2010/2011 5 Č ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 Tuma Jakub ŠK Viamont Teplice 2305 0
2010/2011 4 B ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2374 ½
2010/2011 3 B ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 Fryč Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2158 1
2010/2011 2 Č ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 Orság Milan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 ½
2009/2010 10 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2145 1
2009/2010 9 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2100 1
2009/2010 8 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 Soukal Vladimír TJ Chlumec"A" 2012 1
2009/2010 5 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2305 1
2009/2010 4 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 Soural Jan TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 1
2009/2010 2 Č ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň 2005 1
2009/2010 1 B ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2294 1
2009/2010 10 B ŠK Teplice 2328 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2361 1
2009/2010 7 Č ŠK Teplice 2328 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 ½
2009/2010 6 B ŠK Teplice 2328 Čech Pavel Poštovní spořitelna A"" 2424 ½
2009/2010 3 B ŠK Teplice 2328 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2582 ½
2008/2009 11 Č TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 ½
2008/2009 10 B TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí"B" 2196 1
2008/2009 9 Č TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Hoke Petr Sj.Litoměřice"B" 1860 1
2008/2009 8 B TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 1
2008/2009 7 Č TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Bláha Jiří ŠK Teplice"C" 2226 1
2008/2009 6 B TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2153 1
2008/2009 5 Č TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Louček Vlastimil ŠK Union Louny"A" 2272 ½
2008/2009 4 B TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice"A" 2128 1
2008/2009 3 Č TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1995 1
2008/2009 2 B TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 ½
2008/2009 1 B TJ Tatran Podbořany"A" 2298 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2131 ½
2008/2009 10 B Sokol Plzeň 1 B 2298 Plášil Jiří QCC České Budějovice B 2088 1
2008/2009 9 Č Sokol Plzeň 1 B 2298 Havlík Jan QCC České Budějovice A 2287 0
2008/2009 5 B Sokol Plzeň 1 B 2298 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha -Kobylisy A 0
2008/2009 4 Č Sokol Plzeň 1 B 2298 Novák Michal Sokol Klatovy A 2241 ½
2008/2009 3 B Sokol Plzeň 1 B 2298 Lacina Adolf Sokol Platan Písek A 2159 1
2008/2009 1 B Sokol Plzeň 1 B 2298 Michálek Jan Šakal Kozolupy A 2286 0
2007/2008 10 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Paganik Pavel Slovan Jirkov A 2277 ½
2007/2008 9 Č ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice A 2099 1
2007/2008 8 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2146 1
2007/2008 7 Č ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 ½
2007/2008 6 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Louček Vlastimil ŠK Louny A 2293 ½
2007/2008 5 Č ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Klátil Karel SK Děčín B 2016 1
2007/2008 4 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice B 2259 1
2007/2008 3 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Sochor Jiří TJ Svádov-Olšinky A 2271 ½
2007/2008 2 Č ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.B 2152 1
2007/2008 1 B ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 Bláha Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 2112 1
2007/2008 9 B Sokol Plzeň I 2274 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2512 0
2007/2008 8 Č Sokol Plzeň I 2274 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 0
2007/2008 5 B Sokol Plzeň I 2274 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 0
2007/2008 4 Č Sokol Plzeň I 2274 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2396 0
2007/2008 3 B Sokol Plzeň I 2274 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 ½
2007/2008 2 B Sokol Plzeň I 2274 Langner Ladislav TŽ Třinec 2378 1
2007/2008 1 Č Sokol Plzeň I 2274 Pakleza Zbigniew Labortech-Geofin Ostrava 2483 ½
2006/2007 11 Č ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 Kovář Vojtěch Bonex Teplice"A" 2204 ½
2006/2007 10 B ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2212 1
2006/2007 9 Č ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 Přibyl Jaroslav Baník Chemakryl Sokolov 2100 1
2006/2007 6 B ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 Pokorný Petr ČSOB"B" 2237 ½
2006/2007 4 Č ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 Chura Jan Bohemians Praha "B" 2230 1
2006/2007 3 B ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2249 1
2006/2007 8 B Tatran Podbořany 2276 Reitinger Petr ŠK Most B 2108 1
2006/2007 7 B Tatran Podbořany 2276 Majerik Vladimír Union Louny B 1909 1
2006/2007 6 Č Tatran Podbořany 2276 Švarc Roman Merkur Kadaň A 2120 ½
2006/2007 4 Č Tatran Podbořany 2276 Kozlovský Libor Magic Žatec A 2015 1
2006/2007 1 B Tatran Podbořany 2276 Kindl František Sokol Údlice B 1857 1
2005/2006 11 B ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Pokorný Petr ŠK ČSOBB"" 2227 ½
2005/2006 10 Č ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 2283 1
2005/2006 9 B ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Kameník Martin Marty Most 2022 1
2005/2006 8 Č ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Krejčík Jiří KŠT K.VaryA"" 2159 1
2005/2006 7 B ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice 2157 0
2005/2006 6 Č ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2143 ½
2005/2006 5 B ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Nudčenko Karel ŠK Louny 2198 1
2005/2006 4 Č ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 1
2005/2006 3 B ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Herskovič Radek TJ Loko MostA"" 2165 0
2005/2006 2 Č ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Kučera Petr 1.Novoborský B"" 2300 ½
2005/2006 1 Č ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA"" 2239 ½
2004/2005 6 B ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2157 Petr Jan TJ PankrácB" 2196 ½
2004/2005 2 Č ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2157 Lamser Jan ŠK ČSOBB" 2205 0
2004/2005 1 B ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2157 Vaculík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2252 0
2004/2005 8 Č TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 2157 Šišák Richard ŠK UNION LOUNYB" 1953 ½
2004/2005 7 B TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 2157 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1789 1
2004/2005 6 Č TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 2157 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1667 1
2004/2005 5 B TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 2157 Červinka Jan ŠK MAGIC ŽATECA" 1803 0
2004/2005 3 Č TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 2157 Svoboda Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2054 0
2003/2004 11 Č Tatran Podbořany 2147 Louček Vlastimil ŠK Union Louny 2154 0
2003/2004 10 B Tatran Podbořany 2147 Vágner Tomáš CHP Litvínov 2155 ½
2003/2004 9 Č Tatran Podbořany 2147 Paganik Pavel Sokol Údlice 2219 ½
2003/2004 8 B Tatran Podbořany 2147 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2105 1
2003/2004 7 Č Tatran Podbořany 2147 Trojáček Otakar Sj.Litoměřice 2166 1
2003/2004 6 B Tatran Podbořany 2147 Kurka František Bonex Teplice 2138 ½
2003/2004 5 B Tatran Podbořany 2147 Bezpalec Vratislav Loko Ústí n.L. 2005 1
2003/2004 4 Č Tatran Podbořany 2147 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. 2066 ½
2003/2004 3 B Tatran Podbořany 2147 Horák Jiří Slovan Jirkov 2284 1
2003/2004 2 Č Tatran Podbořany 2147 Sejkora Vlastimil SK Demas Děčín 2213 ½
2003/2004 1 B Tatran Podbořany 2147 Horák Michal SSZŠ Litvínov 2316 1
2003/2004 9 Č ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 Nudčenko Karel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 2040 0
2003/2004 8 B ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 Klakurka Stanislav ŠK UNION LOUNY B 1974 1
2003/2004 6 B ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 Reitinger Petr TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 0
2003/2004 5 Č ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 Tuma Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1
2003/2004 4 B ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 Paluch Rostislav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 1
2003/2004 3 Č ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 Marsa Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1993 0
2003/2004 2 B ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 Císař Jiří TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1889 1