Hráč Chytilek Roman

Chytilek Roman

User Pic
Jméno: Chytilek Roman
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2337
Elo mezinárodní: 2334
ID: 95
FIDE ID: 304980
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č TŽ Třinec 2332 2335 Šklíba Martin Lokomotiva Brno A 2291 2263 ½
2017/2018 9 Č TŽ Třinec 2332 2335 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2410 2401 ½
2017/2018 5 Č TŽ Třinec 2332 2335 Sosna Jan ŠK Staré Město 2332 2295 ½
2017/2018 4 B TŽ Třinec 2332 2335 Havelka Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 0
2017/2018 2 B TŽ Třinec 2332 2335 Paszewski Mateusz Šachy Hošťálková 2313 0 ½
2017/2018 11 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2333 2335 Konopka Michal GASCO Pardubice 2373 2391 ½
2017/2018 10 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2333 2335 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2381 2362 ½
2017/2018 8 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2336 2335 Biolek Richard Labortech Ostrava 2408 2401 0
2017/2018 5 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2332 2335 Kovář Vojtěch Unichess 2267 2266 1
2017/2018 3 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2332 2335 Strašil Pavel Tatran Litovel 2032 2065 1
2017/2018 2 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2332 2335 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2404 2400 ½
2017/2018 1 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2332 2335 Priehoda Vítězslav SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 ½
2016/2017 6 Č VSK Universita Brno 2328 2337 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 ½
2016/2017 3 Č VSK Universita Brno 2328 2337 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 ½
2016/2017 11 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 1
2016/2017 10 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 ½
2016/2017 9 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 ½
2016/2017 8 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Hlavnička Jiří SK Rapid Pardubice 2158 2163 ½
2016/2017 7 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin 2391 2434 1
2016/2017 6 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2016/2017 5 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2340 2319 ½
2016/2017 3 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 ½
2016/2017 1 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 ½
2016/2017 11 Č TŽ Třinec 2328 2337 Walek Petr ŠK Gordic Jihlava 2153 2102 1
2016/2017 7 Č TŽ Třinec 2328 2337 Šmajzr Martin Region Panda 2201 2202 ½
2016/2017 5 B TŽ Třinec 2328 2337 Vrána František ŠK Staré Město 2207 2185 ½
2016/2017 4 Č TŽ Třinec 2328 2337 Holemář David Moravská Slavia Brno 2295 2269 ½
2016/2017 2 Č TŽ Třinec 2328 2337 Veselý Libor TJ Ostrava 2215 2209 1
2015/2016 7 B ŠK Duras BVK 2328 2337 Hausner Ivan ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 0
2015/2016 6 B ŠK Duras BVK 2328 2337 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2291 2295 ½
2015/2016 5 Č ŠK Duras BVK 2328 2337 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2015/2016 3 B ŠK Duras BVK 2328 2337 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2467 2438 0
2015/2016 2 B ŠK Duras BVK 2328 2337 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 ½
2015/2016 1 Č ŠK Duras BVK 2328 2337 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 0
2014/2015 11 B ŠK Duras BVK „A“ 2362 2364 Vrána František ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 1
2014/2015 10 Č ŠK Duras BVK „A“ 2362 2364 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž „A“ 2248 2249 ½
2014/2015 6 B ŠK Duras BVK „A“ 2362 2364 Mesiarik Rudolf Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2141 2134 1
2014/2015 11 B TŽ Třinec 2362 2364 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2455 2464 ½
2014/2015 10 Č TŽ Třinec 2362 2364 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 1
2014/2015 8 Č TŽ Třinec 2362 2364 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 ½
2014/2015 7 B TŽ Třinec 2362 2364 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 0
2014/2015 6 B TŽ Třinec 2362 2364 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 ½
2014/2015 5 Č TŽ Třinec 2362 2364 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2341 2336 0
2014/2015 2 B TŽ Třinec 2362 2364 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 0
2014/2015 1 Č TŽ Třinec 2362 2364 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2408 ½
2013/2014 8 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 Navrátil Jiří TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 1
2013/2014 6 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 Adámek Jiří Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 ½
2013/2014 4 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 ½
2013/2014 3 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2228 2231 ½
2013/2014 2 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2274 2261 ½
2013/2014 11 B TŽ Třinec 2374 2377 Votava Jan Rapid Pardubice 2512 2504 ½
2013/2014 10 Č TŽ Třinec 2374 2377 Zpěvák Pavel ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 ½
2013/2014 8 Č TŽ Třinec 2374 2377 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 2508 ½
2013/2014 7 B TŽ Třinec 2374 2377 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 ½
2013/2014 4 B TŽ Třinec 2374 2377 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2404 2413 0
2013/2014 3 Č TŽ Třinec 2374 2377 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 ½
2013/2014 2 Č TŽ Třinec 2374 2377 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 ½
2013/2014 1 B TŽ Třinec 2374 2377 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 ½
2012/2013 10 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Stachowiak Kamil Tatran Litovel “B“ 2432 2404 0
2012/2013 8 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 ½
2012/2013 7 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 0
2012/2013 6 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 ½
2012/2013 5 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 0
2012/2013 4 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Andreev Eduard SK Slavia Orlová “A“ 2499 ½
2012/2013 3 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2190 2208 ½
2012/2013 2 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Kantorík Marián ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2331 2379 ½
2012/2013 1 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 ½
2012/2013 11 B TŽ Třinec 2397 2406 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2516 2514 ½
2012/2013 10 Č TŽ Třinec 2397 2406 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 ½
2012/2013 8 B TŽ Třinec 2397 2406 Hausner Ivan AD Mahrla Praha 2407 2390 ½
2012/2013 7 Č TŽ Třinec 2397 2406 Kourousis Epaminondas TJ Bohemians Praha 2354 ½
2012/2013 2 Č TŽ Třinec 2397 2406 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 ½
2012/2013 1 B TŽ Třinec 2397 2406 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 ½
2011/2012 11 B ŠK Zlín 2393 2394 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2415 2406 ½
2011/2012 10 Č ŠK Zlín 2393 2394 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 ½
2011/2012 9 B ŠK Zlín 2393 2394 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 ½
2011/2012 8 Č ŠK Zlín 2393 2394 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 ½
2011/2012 7 B ŠK Zlín 2393 2394 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2370 2369 ½
2011/2012 4 Č ŠK Zlín 2393 2394 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2433 2387 ½
2011/2012 3 B ŠK Zlín 2393 2394 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 0
2011/2012 2 B ŠK Zlín 2393 2394 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2539 2538 ½
2011/2012 1 Č ŠK Zlín 2393 2394 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 1
2011/2012 11 B ŠK Zlín B 2393 2394 Bažant Petr ŠK Staré Město 2370 2356 0
2011/2012 10 Č ŠK Zlín B 2393 2394 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 ½
2011/2012 9 B ŠK Zlín B 2393 2394 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2233 2223 1
2011/2012 8 Č ŠK Zlín B 2393 2394 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2367 2403 1
2011/2012 7 Č ŠK Zlín B 2393 2394 Šimáček Pavel Šachový klub Karviná 2462 2483 ½
2011/2012 6 B ŠK Zlín B 2393 2394 Buchníček Petr ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2330 2330 ½
2011/2012 5 Č ŠK Zlín B 2393 2394 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2491 2502 0
2011/2012 4 B ŠK Zlín B 2393 2394 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2316 2305 ½
2011/2012 3 Č ŠK Zlín B 2393 2394 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 ½
2011/2012 2 B ŠK Zlín B 2393 2394 Kaňovský David A64 Grygov B 2462 2467 1
2011/2012 1 Č ŠK Zlín B 2393 2394 Stachowiak Kamil Tatran Litovel B 2425 2404 0
2010/2011 11 Č SK Zlin B 2366 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2268 1
2010/2011 9 Č SK Zlin B 2366 Krzyzanowski Marcin Slavia Orlova 2356 ½
2010/2011 6 B SK Zlin B 2366 Vrána František SK Stare Mesto 2305 ½
2010/2011 5 Č SK Zlin B 2366 Píza Vlastimil SK Gordic 2264 1
2010/2011 3 Č SK Zlin B 2366 Sikora Jan TJ TZ Trinec B 2240 ½
2010/2011 2 B SK Zlin B 2366 Žilka Štěpán Tatran Litovel B 2479 ½
2010/2011 1 B SK Zlin B 2366 Jurčík Marián Jakl Karvina 2466 0
2010/2011 11 B ŠK Zlín 2366 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2348 1
2010/2011 10 Č ŠK Zlín 2366 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2348 ½
2010/2011 8 B ŠK Zlín 2366 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 1
2010/2011 7 Č ŠK Zlín 2366 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2305 ½
2010/2011 6 B ŠK Zlín 2366 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2332 ½
2010/2011 5 B ŠK Zlín 2366 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2327 1
2010/2011 4 B ŠK Zlín 2366 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 ½
2010/2011 3 Č ŠK Zlín 2366 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 ½
2009/2010 11 B ŠK Zlín B 2390 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2157 1
2009/2010 8 Č ŠK Zlín B 2390 Pala Vladimír SK Prostějov 2345 ½
2009/2010 6 Č ŠK Zlín B 2390 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2390 ½
2009/2010 5 B ŠK Zlín B 2390 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno C 2285 ½
2009/2010 9 B ŠK SK Zlín 2390 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 ½
2009/2010 8 Č ŠK SK Zlín 2390 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2370 0
2009/2010 7 Č ŠK SK Zlín 2390 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 ½
2009/2010 6 B ŠK SK Zlín 2390 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 ½
2009/2010 5 Č ŠK SK Zlín 2390 Jurka Miroslav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2307 ½
2009/2010 4 B ŠK SK Zlín 2390 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½
2009/2010 3 Č ŠK SK Zlín 2390 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 ½
2009/2010 2 B ŠK SK Zlín 2390 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 ½
2009/2010 1 Č ŠK SK Zlín 2390 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2385 ½
2008/2009 9 Č ŠK SK Zlín 2394 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 1
2008/2009 8 B ŠK SK Zlín 2394 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2538 ½
2008/2009 7 Č ŠK SK Zlín 2394 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 ½
2008/2009 6 B ŠK SK Zlín 2394 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2409 ½
2008/2009 5 B ŠK SK Zlín 2394 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 ½
2008/2009 4 B ŠK SK Zlín 2394 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna" 2247 0
2008/2009 2 Č ŠK SK Zlín 2394 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 ½
2008/2009 1 B ŠK SK Zlín 2394 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 0
2007/2008 11 B ŠK Zlín 2384 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2398 1
2007/2008 10 Č ŠK Zlín 2384 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 ½
2007/2008 9 Č ŠK Zlín 2384 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 0
2007/2008 7 B ŠK Zlín 2384 Babula Milan TŽ Třinec 2328 1
2007/2008 6 Č ŠK Zlín 2384 Fiřt Stanislav Labortech-Geofin Ostrava 2340 ½
2007/2008 5 B ŠK Zlín 2384 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 1
2007/2008 4 Č ŠK Zlín 2384 Jurčík Marián A64 VALOZ Grygov 2372 ½
2007/2008 3 B ŠK Zlín 2384 Spirin Oleg Tatran Litovel 2404 1
2007/2008 2 B ŠK Zlín 2384 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2422 ½
2007/2008 1 Č ŠK Zlín 2384 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2472 ½
2006/2007 11 B ŠK Duras Brno "A" 2407 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2369 ½
2006/2007 9 Č ŠK Duras Brno "A" 2407 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 1
2006/2007 6 B ŠK Duras Brno "A" 2407 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2266 ½
2006/2007 5 Č ŠK Duras Brno "A" 2407 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2300 1
2006/2007 3 Č ŠK Duras Brno "A" 2407 Gross Štefan ŠK Stonava "A" 2224 1
2006/2007 2 B ŠK Duras Brno "A" 2407 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno "B" 2271 ½
2006/2007 1 Č ŠK Duras Brno "A" 2407 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2297 ½
2006/2007 11 Č ŠK SK Zlín 2407 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2512 0
2006/2007 10 Č ŠK SK Zlín 2407 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 0
2006/2007 8 B ŠK SK Zlín 2407 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad ½
2006/2007 7 B ŠK SK Zlín 2407 Holemář David Lokomotiva Brno 2271 ½
2006/2007 6 Č ŠK SK Zlín 2407 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2450 0
2006/2007 5 Č ŠK SK Zlín 2407 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½
2006/2007 2 Č ŠK SK Zlín 2407 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 0
2006/2007 1 Č ŠK SK Zlín 2407 Jakubowski Krzysztof TJ TŽ Třinec ½
2005/2006 9 B ŠK DURAS Brno "A" 2409 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2258 0
2005/2006 8 Č ŠK DURAS Brno "A" 2409 Berezjuk Sergej BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 ½
2005/2006 7 B ŠK DURAS Brno "A" 2409 Lanc Alois Slavia Kroměříž "A" ½
2005/2006 6 Č ŠK DURAS Brno "A" 2409 Bernášek Jan TJ Lanškroun "A" 2440 0
2005/2006 4 Č ŠK DURAS Brno "A" 2409 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2386 0
2005/2006 1 B ŠK DURAS Brno "A" 2409 Sergeev Vladimir Jakl Karviná "A" ½
2005/2006 11 Č ŠK SK Zlín 2409 Langner Ladislav TŽ Třinec 2392 0
2005/2006 10 Č ŠK SK Zlín 2409 Velička Petr Labortech Ostrava 2441 ½
2005/2006 9 B ŠK SK Zlín 2409 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2439 1
2005/2006 8 B ŠK SK Zlín 2409 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 ½
2005/2006 7 B ŠK SK Zlín 2409 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 0
2005/2006 6 B ŠK SK Zlín 2409 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 ½
2005/2006 5 B ŠK SK Zlín 2409 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha 2439 1
2005/2006 4 Č ŠK SK Zlín 2409 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 1
2005/2006 3 Č ŠK SK Zlín 2409 Vyskočil Neklan Lokomotiva Brno B 2318 1
2005/2006 2 B ŠK SK Zlín 2409 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2276 1
2005/2006 1 B ŠK SK Zlín 2409 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2383 0
2004/2005 7 B Duras BVK Brno A" 2424 Pinter Erik TJ Uherský Ostroh 2375 ½
2004/2005 11 B ŠK SK Trinom Zlín 2424 Čech Pavel TJ Zikuda Turnov 2403 ½
2004/2005 10 B ŠK SK Trinom Zlín 2424 Hausner Ivan Sokol Kolín-Abner 2402 ½
2004/2005 9 Č ŠK SK Trinom Zlín 2424 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad 2383 ½
2004/2005 8 Č ŠK SK Trinom Zlín 2424 Votava Jan ŠK Mahrla Praha 2505 ½
2004/2005 7 Č ŠK SK Trinom Zlín 2424 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2374 1
2004/2005 6 Č ŠK SK Trinom Zlín 2424 Matlak Marek Loko Brno-Slezan 2470 ½
2004/2005 5 Č ŠK SK Trinom Zlín 2424 Biolek Richard SC A64 Grygov 2443 ½
2004/2005 4 B ŠK SK Trinom Zlín 2424 Dydyshko Viacheslav Slavoj Ostrava 2581 ½
2004/2005 3 B ŠK SK Trinom Zlín 2424 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2375 ½
2004/2005 2 Č ŠK SK Trinom Zlín 2424 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2575 0
2004/2005 1 Č ŠK SK Trinom Zlín 2424 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2400 0
2003/2004 11 Č ŠK SK Trinom Zlín 2418 Sabol Marian Slavia Hr.Králové 2302 ½
2003/2004 10 Č ŠK SK Trinom Zlín 2418 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2355 ½
2003/2004 9 B ŠK SK Trinom Zlín 2418 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2455 ½
2003/2004 8 B ŠK SK Trinom Zlín 2418 Salai Ladislav Visus Vyšehrad 2417 1
2003/2004 7 Č ŠK SK Trinom Zlín 2418 Kantorík Marián TJ Jakl Karviná 2353 1
2003/2004 6 Č ŠK SK Trinom Zlín 2418 Langner Ladislav TŽ Třinec 2403 ½
2003/2004 5 B ŠK SK Trinom Zlín 2418 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2300 1
2003/2004 4 B ŠK SK Trinom Zlín 2418 Antoniewski Rafal Hagemann Opava 2493 ½
2003/2004 3 B ŠK SK Trinom Zlín 2418 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2367 ½
2003/2004 2 Č ŠK SK Trinom Zlín 2418 Maník Mikuláš Sokol Plzeň Ingem 2490 ½
2003/2004 1 Č ŠK SK Trinom Zlín 2418 Šuráň Jan Sokol Kolín 2396 ½
2003/2004 6 Č TJ Bohemians 2418 Vávra Pavel ŠK ČSOB A 2374 ½
2003/2004 4 Č TJ Bohemians 2418 Šuráň Jan Sokol Kolín B 2396 ½