Hráč Zvěřina Jan

Zvěřina Jan

User Pic
Jméno: Zvěřina Jan
Oddíl: TJ CHS Chotěboř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1887
Elo mezinárodní: 1894
ID: 9117
FIDE ID: 328812
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1883 1885 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1791 1783 1
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1892 1885 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1811 1836 0
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1894 1885 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 ½
2017/2018 9 B TJ CHS Chotebor B 1883 1885 Joukl Martin SK Rapid Pardubice B 1610 1641 1
2017/2018 7 B TJ CHS Chotebor B 1892 1885 Polách Jakub Zelezne hory 1626 1677 1
2017/2018 5 B TJ CHS Chotebor B 1894 1885 Liška Kryštof 2222 SK Polabiny G 1322 1268 1
2017/2018 3 B TJ CHS Chotebor B 1894 1885 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice B 1587 1586 1
2016/2017 10 B TJ Slavia Hradec Králové D 1932 1901 Šveda František TJ SKP Valdice 1534 1679 0
2015/2016 11 Č TJ CHS Chotěboř B 1932 1901 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 ½
2015/2016 9 Č TJ CHS Chotěboř B 1932 1901 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1799 1777 0
2015/2016 7 Č TJ CHS Chotěboř B 1932 1901 Němec Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 1
2015/2016 4 B TJ CHS Chotěboř B 1932 1901 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička D 1558 1569 1
2015/2016 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1932 1901 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1826 1
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1932 1901 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1999 1957 1
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1932 1901 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 1
2014/2015 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1932 1901 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 1
2014/2015 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1872 1858 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1553 1553 ½
2014/2015 11 B TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2085 2080 0
2014/2015 9 B TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 1
2014/2015 6 B TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 Timko Milan ŠK Rapid Pardubice C 1955 1
2014/2015 4 B TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1935 1925 1
2014/2015 2 B TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 1
2013/2014 10 B TJ CHS Chotěboř B 1895 1875 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C 1257 1
2013/2014 9 B TJ CHS Chotěboř B 1895 1875 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1626 1
2013/2014 7 B TJ CHS Chotěboř B 1895 1875 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim C 1726 1726 ½
2013/2014 5 B TJ CHS Chotěboř B 1895 1875 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 ½
2013/2014 1 B TJ CHS Chotěboř B 1895 1875 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko 1558 1709 1
2013/2014 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1895 1875 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 2001 1995 0
2013/2014 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1895 1875 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 ½
2013/2014 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1895 1875 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 0
2013/2014 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1895 1875 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 ½
2012/2013 11 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2095 2064 ½
2012/2013 10 B TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 ½
2012/2013 9 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2063 2066 0
2012/2013 8 B TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1710 ½
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 0
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Dolenský Milan ŠK AD Jičín D 2040 2116 0
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 0
2012/2013 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 0
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa D 2009 2008 0
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1985 1979 1
2011/2012 9 Č TJ CHS Chotěboř B 1926 1905 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2133 2072 ½
2011/2012 4 B TJ CHS Chotěboř B 1926 1905 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1811 ½
2011/2012 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 1975 1959 0
2011/2012 9 B TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 Vágner Patrik TJ Hronov 1739 1689 1
2011/2012 8 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 0
2011/2012 6 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 Krejčová Kateřina TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 1
2011/2012 5 B TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1968 1893 0
2011/2012 4 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 1
2011/2012 3 B TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 1
2010/2011 7 B TJ CHS Chotěboř 1946 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 2091 0
2010/2011 5 B TJ CHS Chotěboř 1946 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2154 ½
2010/2011 3 B TJ CHS Chotěboř 1946 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 0
2010/2011 1 B TJ CHS Chotěboř 1946 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 0
2010/2011 11 B TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2021 0
2010/2011 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1944 0
2010/2011 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2065 ½
2010/2011 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1975 0
2010/2011 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2098 ½
2010/2011 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Štefan Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1845 0
2010/2011 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2193 0
2010/2011 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1946 Friedrich Vladimír TJ Loko Trutnov 2073 0
2009/2010 9 Č CHS Chotěboř 1902 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1875 0
2009/2010 7 B CHS Chotěboř 1902 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 0
2009/2010 5 B CHS Chotěboř 1902 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1991 1
2009/2010 3 B CHS Chotěboř 1902 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1930 1
2009/2010 2 Č CHS Chotěboř 1902 Hon Jiří Synpo Pardubice 1933 1
2009/2010 1 B CHS Chotěboř 1902 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 0
2009/2010 11 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Portych Václav ŠK Polymar Lípa C 1857 1
2009/2010 10 B TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2003 ½
2009/2010 9 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 1998 ½
2009/2010 6 B TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1856 ½
2009/2010 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2033 0
2009/2010 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 2081 0
2009/2010 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 1
2009/2010 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1902 Tejkal Lubomír ŠK Jilemnice 2125 1
2008/2009 10 B Slavia Hradec Králové D 1918 Zatloukal Václav ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 2028 ½
2008/2009 8 B Slavia Hradec Králové D 1918 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1881 0
2008/2009 7 Č Slavia Hradec Králové D 1918 Velecký Viktor TJ Hronov A 2082 0
2008/2009 6 B Slavia Hradec Králové D 1918 Kracík Tomáš DDM Třebechovice 2087 0
2008/2009 5 Č Slavia Hradec Králové D 1918 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2005 ½
2008/2009 4 B Slavia Hradec Králové D 1918 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 0
2008/2009 3 B Slavia Hradec Králové D 1918 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice A 2023 1
2008/2009 1 B Slavia Hradec Králové D 1918 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1765 ½
2008/2009 11 B CHS Chotěboř 1918 Hon Jiří Synpo Pardubice 1966 1
2008/2009 8 Č CHS Chotěboř 1918 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2008 0
2008/2009 7 B CHS Chotěboř 1918 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 0
2008/2009 6 Č CHS Chotěboř 1918 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2060 0
2008/2009 5 B CHS Chotěboř 1918 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1902 0
2008/2009 4 Č CHS Chotěboř 1918 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 0
2008/2009 2 Č CHS Chotěboř 1918 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 1
2008/2009 1 B CHS Chotěboř 1918 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 0
2007/2008 11 B Slavia Hradec Králové C 1904 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 0
2007/2008 10 Č Slavia Hradec Králové C 1904 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 0
2007/2008 9 B Slavia Hradec Králové C 1904 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 1946 0
2007/2008 8 Č Slavia Hradec Králové C 1904 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2024 1
2007/2008 6 Č Slavia Hradec Králové C 1904 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1880 1
2007/2008 4 Č Slavia Hradec Králové C 1904 Jedlička Luboš ŠK Lípa 2093 0
2007/2008 3 B Slavia Hradec Králové C 1904 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1873 ½
2007/2008 1 Č Slavia Hradec Králové C 1904 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové nad Labem 2062 0
2007/2008 10 Č TJ CHS Chotěboř 1904 Skokan Jan SK Holcim Prachovice 2004 1
2007/2008 9 B TJ CHS Chotěboř 1904 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B 2012 ½
2007/2008 7 B TJ CHS Chotěboř 1904 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 1827 ½
2007/2008 6 Č TJ CHS Chotěboř 1904 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1844 1
2007/2008 4 B TJ CHS Chotěboř 1904 Culek Karel ŠO Chrudim C 1829 0
2007/2008 2 B TJ CHS Chotěboř 1904 Trhal Michal Spartak Choceň A 1865 1
2006/2007 9 B Slavia Hradec Králové E 1930 Paukert Martin Baník Žacléř 1888 ½
2006/2007 8 Č Slavia Hradec Králové E 1930 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1871 0
2006/2007 7 B Slavia Hradec Králové E 1930 Turčín Jan ŠK AD Jičín B 1899 0
2006/2007 5 B Slavia Hradec Králové E 1930 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1795 ½
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové E 1930 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa C 1957 ½
2006/2007 2 B Slavia Hradec Králové E 1930 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1648 1
2006/2007 1 Č Slavia Hradec Králové E 1930 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 2049 ½
2006/2007 10 B TJ CHS Chotěboř 1930 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 0
2006/2007 8 B TJ CHS Chotěboř 1930 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 ½
2006/2007 7 Č TJ CHS Chotěboř 1930 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 0
2006/2007 6 B TJ CHS Chotěboř 1930 Černý Karel SK Žamberk 2005 ½
2006/2007 5 Č TJ CHS Chotěboř 1930 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 0
2006/2007 4 B TJ CHS Chotěboř 1930 Sýkora Josef KONTAX Pardubice 2158 ½
2006/2007 3 Č TJ CHS Chotěboř 1930 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 0
2006/2007 2 B TJ CHS Chotěboř 1930 Komárek David ŠO Chrudim B 2132 0
2006/2007 1 Č TJ CHS Chotěboř 1930 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2186 0
2005/2006 10 B TJ CHS Chotěboř 1841 Výskot David 2222 ŠK Polabiny B 1656 0
2005/2006 9 Č TJ CHS Chotěboř 1841 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2078 ½
2005/2006 6 B TJ CHS Chotěboř 1841 Štorek Luboš TJ DDM Hlinsko 1742 1
2005/2006 4 B TJ CHS Chotěboř 1841 Zámečník Bohumír SK Žamberk 2001 ½
2005/2006 3 Č TJ CHS Chotěboř 1841 Kameník David Spartak OEZ Letohrad 1810 ½
2005/2006 1 Č TJ CHS Chotěboř 1841 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1909 0
2004/2005 8 B TJ CHS Chotěboř 1815 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1662 1
2004/2005 6 B TJ CHS Chotěboř 1815 Šilar Ladislav Jiskra Ústí nad Orlicí A 1976 ½
2004/2005 4 B TJ CHS Chotěboř 1815 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1993 0
2003/2004 9 Č CHS Chotěboř 1824 Hejkrlík Filip Plzeňka Pardubice 2044 1
2003/2004 8 B CHS Chotěboř 1824 Škorpík Martin TJ Štefanydes Polička 2147 0
2003/2004 7 Č CHS Chotěboř 1824 Onderek David ŠO+DDM Chrudim B 2117 0
2003/2004 6 B CHS Chotěboř 1824 Červený Petr TJ Lanškroun 2043 0
2003/2004 4 B CHS Chotěboř 1824 Lukášek Jiří TJ Synthesia Pardubice C 1942 0
2003/2004 2 B CHS Chotěboř 1824 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2033 0
2003/2004 1 Č CHS Chotěboř 1824 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1891 0