Hráč Jüptner Jan

Jüptner Jan

User Pic
Jméno: Jüptner Jan
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2250
Elo mezinárodní: 2244
ID: 9101
FIDE ID: 314587
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Spartak Vrchlabí 2235 2254 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2258 2234 1
2017/2018 10 Č Spartak Vrchlabí 2233 2254 Pultar Petr TJ Náchod B 1864 1867 1
2017/2018 6 B Spartak Vrchlabí 2243 2254 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2387 0 ½
2017/2018 11 Č Eurovia Praha 2235 2254 Moravec Vít Sparta Kutna Hora 2188 2195 ½
2017/2018 9 B Eurovia Praha 2238 2254 Pták Pavel SACHklub Pisek 2088 2093 ½
2017/2018 8 Č Eurovia Praha 2238 2254 Chmiel Pavel Sokol Kolin 2191 2196 ½
2017/2018 7 B Eurovia Praha 2243 2254 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2307 2301 0
2017/2018 6 Č Eurovia Praha 2243 2254 Hrdina Robin TJ Spartak Vlasim 2156 2147 0
2017/2018 5 B Eurovia Praha 2233 2254 Malý Marek Klub sachistu Ricany 1925 2160 2185 1
2017/2018 4 Č Eurovia Praha 2233 2254 Richtrová Eliška Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2180 2199 ½
2017/2018 3 B Eurovia Praha 2233 2254 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2062 2079 1
2017/2018 2 Č Eurovia Praha 2233 2254 Fajman Petr TJ Dukla Praha 2233 2221 ½
2017/2018 1 B Eurovia Praha 2261 2268 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2244 2220 1
2017/2018 11 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2235 2254 Hrabuša Matěj 2222 SK Polabiny B 2382 0 0
2017/2018 5 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2243 2254 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2381 2371 ½
2017/2018 4 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2233 2254 Výprachtický David SK OAZA Praha 2282 2259 0
2017/2018 3 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2233 2254 Orság Milan TJ Neratovice A 2327 2361 0
2017/2018 2 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2233 2254 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove 2186 2171 0
2017/2018 1 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2261 2268 Kovář Vojtěch Bartos Unichess 2266 2264 ½
2016/2017 10 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2291 2323 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 0
2016/2017 9 B TJ Slavia Hradec Kralove 2291 2323 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 0
2016/2017 8 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2291 2323 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2343 2340 ½
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Kralove 2291 2323 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin B 2391 2434 0
2016/2017 1 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2291 2323 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 ½
2015/2016 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Hála Viktor Sokol Kolín 2048 2047 0
2015/2016 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Skřivánek Jan ŠK Dopravní podnik Praha B 2201 2167 0
2015/2016 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Hrubý Milan Sokol Tábor 2099 2101 1
2015/2016 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2140 2156 1
2015/2016 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Tůma Jan TJ Sparta Kutná Hora 2053 1999 1
2015/2016 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 1
2015/2016 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Petr Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2315 2255 1
2015/2016 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 0
2015/2016 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2323 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 1
2015/2016 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2328 2327 0
2015/2016 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2358 2337 ½
2015/2016 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2280 2260 0
2015/2016 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 ½
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 ½
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Schula Michal AD Jičín 2315 2286 ½
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2221 2217 1
2015/2016 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 ½
2015/2016 7 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2291 2323 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 1
2015/2016 5 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2291 2323 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 1
2014/2015 9 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2355 2353 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2013 1986 1
2014/2015 7 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2355 2353 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1900 1
2014/2015 4 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2355 2353 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2035 2086 1
2014/2015 1 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2355 2353 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2215 1
2014/2015 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 Matsenko Andrei ŠK Sokol Vyšehrad 2294 ½
2014/2015 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 Polášek Jaroslav TJ Praha-Pankrác 2317 2314 ½
2014/2015 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2345 2327 ½
2014/2015 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 Červený Martin ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 0
2014/2015 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2375 2388 0
2014/2015 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2355 2353 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2437 2446 0
2014/2015 11 B ŠK AD Jičín B 2355 2353 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 0
2014/2015 9 B ŠK AD Jičín B 2355 2353 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 1
2014/2015 6 Č ŠK AD Jičín B 2355 2353 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2356 2343 ½
2014/2015 5 Č ŠK AD Jičín B 2355 2353 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2105 2130 0
2014/2015 4 B ŠK AD Jičín B 2355 2353 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 1
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín B 2355 2353 Červený Petr TJ Štefanydes Polička A 2294 2296 ½
2014/2015 2 B ŠK AD Jičín B 2355 2353 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 1
2014/2015 1 Č ŠK AD Jičín B 2355 2353 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2271 2263 1
2013/2014 11 B TJ Spartak Vrchlabí 2349 2341 Dolenský Milan ŠK AD Jičín D 2033 2085 1
2013/2014 9 B TJ Spartak Vrchlabí 2349 2341 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2003 2022 1
2013/2014 8 Č TJ Spartak Vrchlabí 2349 2341 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1860 1885 1
2013/2014 7 B TJ Spartak Vrchlabí 2349 2341 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2012 1
2013/2014 1 Č TJ Spartak Vrchlabí 2349 2341 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2047 2057 1
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2367 2369 0
2013/2014 10 B TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 ½
2013/2014 9 Č TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 ½
2013/2014 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2385 2428 ½
2013/2014 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2344 2376 ½
2013/2014 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 1
2013/2014 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 ½
2013/2014 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Oral Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 ½
2013/2014 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 0
2013/2014 1 B TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 1
2013/2014 6 B TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2349 2341 Braun Marek Desko Liberec 2229 2227 0
2013/2014 5 Č TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2349 2341 Šlampa Jan TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2097 2126 1
2013/2014 3 Č TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2349 2341 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 0
2013/2014 2 B TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2349 2341 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2191 2193 1
2012/2013 11 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 1
2012/2013 10 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2137 2116 1
2012/2013 9 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2295 2313 ½
2012/2013 8 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 1
2012/2013 7 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Velecký Viktor TJ Hronov 2153 2121 1
2012/2013 6 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 0
2012/2013 5 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 1976 1973 1
2012/2013 4 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 1996 2096 1
2012/2013 3 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Novák Luděk ŠK Lípa B 1961 1962 1
2012/2013 2 B TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Miler Jiří Slovan Broumov 1993 2008 0
2012/2013 1 Č TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 1
2012/2013 11 Č TJ Bohemians Praha 2364 2361 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 ½
2012/2013 10 B TJ Bohemians Praha 2364 2361 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 ½
2012/2013 9 Č TJ Bohemians Praha 2364 2361 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 ½
2012/2013 8 Č TJ Bohemians Praha 2364 2361 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 0
2012/2013 7 B TJ Bohemians Praha 2364 2361 Berzinsh Roland TŽ Třinec 2405 2427 0
2012/2013 6 B TJ Bohemians Praha 2364 2361 Blatný Pavel TJ Tatran Litovel 2420 2427 0
2012/2013 5 Č TJ Bohemians Praha 2364 2361 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 1
2012/2013 4 Č TJ Bohemians Praha 2364 2361 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 ½
2012/2013 3 B TJ Bohemians Praha 2364 2361 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 ½
2012/2013 2 B TJ Bohemians Praha 2364 2361 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2536 2538 0
2012/2013 1 Č TJ Bohemians Praha 2364 2361 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 0
2011/2012 11 B TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 1
2011/2012 10 Č TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1993 1987 1
2011/2012 9 B TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Krám Jiří ŠK Lípa D 1896 1883 1
2011/2012 8 Č TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 1
2011/2012 7 B TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 2005 ½
2011/2012 5 B TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 1
2011/2012 4 Č TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1934 0
2011/2012 2 Č TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Šedý Pavel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2178 2126 1
2011/2012 1 B TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 1952 0
2011/2012 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2257 2239 1
2011/2012 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 ½
2011/2012 9 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 ½
2011/2012 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2176 2175 ½
2011/2012 7 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 1
2011/2012 6 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2407 2416 ½
2011/2012 5 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2227 2239 1
2011/2012 4 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 1
2011/2012 3 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Nováček Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 1
2011/2012 2 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Žigo Viktor Šakal Kozolupy 2272 2271 1
2011/2012 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 Erneker Josef OAZA Praha 2251 2264 1
2010/2011 11 Č TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Šťastný Jan TRW autoelektronika Vlašim 2251 ½
2010/2011 10 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2088 ½
2010/2011 9 Č TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2160 0
2010/2011 8 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2335 1
2010/2011 6 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Meduna Eduard ŠK AD Jičín "B" 2426 ½
2010/2011 4 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 0
2010/2011 3 Č TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Bargel Martin TJ Neratovice 2179 1
2010/2011 2 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Jandovský Viktor TJ Pankrác "B" 2185 1
2010/2011 1 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 Moravec Michal Sokol Kolín 2305 0
2010/2011 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2312 Petrová Kristýna Šakal Kozolupy 2318 1
2010/2011 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2312 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 ½
2010/2011 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2312 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2316 ½
2010/2011 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2312 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2217 1
2010/2011 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2312 Schula Michal TJ Sokol Praha Kobylisy 2300 ½
2010/2011 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2312 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2426 0
2010/2011 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2312 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK "B" 2327 0
2010/2011 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2312 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2161 1
2009/2010 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2361 Vávra Pavel Poštovní spořitelna A"" 2351 0
2009/2010 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2361 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2156 1
2009/2010 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2361 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2177 ½
2009/2010 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2361 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2247 ½
2009/2010 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2361 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2305 1
2009/2010 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2361 Michálek Jan Holdia DP Praha B"" 2336 0
2009/2010 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2361 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 1
2009/2010 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2361 Pletánek Jan Poštovní spořitelna B"" 2242 1
2009/2010 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2361 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2413 0
2009/2010 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2361 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2292 0
2009/2010 11 B TJ Bohemians Praha 2361 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2009/2010 10 Č TJ Bohemians Praha 2361 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 ½
2009/2010 9 Č TJ Bohemians Praha 2361 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 ½
2009/2010 7 B TJ Bohemians Praha 2361 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2385 0
2009/2010 6 Č TJ Bohemians Praha 2361 Michenka Jozef ŠK Geofin Ostrava 2375 0
2009/2010 5 B TJ Bohemians Praha 2361 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2459 0
2009/2010 4 Č TJ Bohemians Praha 2361 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 ½
2009/2010 3 B TJ Bohemians Praha 2361 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 0
2009/2010 2 Č TJ Bohemians Praha 2361 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 ½
2009/2010 1 B TJ Bohemians Praha 2361 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov 2342 ½
2008/2009 11 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2245 1
2008/2009 10 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2325 ½
2008/2009 9 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Vojta Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 1
2008/2009 8 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 1
2008/2009 7 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Němcová Kateřina SK OAZA Praha 2369 1
2008/2009 6 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2361 ½
2008/2009 5 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2329 0
2008/2009 4 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Spirin Oleg Šachklub AD Jičín 2438 0
2008/2009 3 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2256 1
2008/2009 2 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2380 ½
2008/2009 1 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2318 0
2008/2009 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2332 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2409 0
2008/2009 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2332 Kárník Pavel TJ ŠO Chrudim 2330 ½
2008/2009 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2332 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 1
2008/2009 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2332 Kubečka David Sokol Vršovice 2293 1
2008/2009 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2332 Sharashenidze Akaki Holdia DP Praha B 2294 1
2008/2009 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2332 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2347 1
2008/2009 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2332 Jirásek Pavel Sokol Plzeň - Letná 2262 1
2007/2008 11 Č TJ Slavia Hradec Králové 2358 Sabol Marian TJ Sokol Zaječice 2333 0
2007/2008 10 B TJ Slavia Hradec Králové 2358 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2301 1
2007/2008 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2358 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2310 ½
2007/2008 7 Č TJ Slavia Hradec Králové 2358 Čech Pavel ŠK ČSOB 2430 0
2007/2008 5 Č TJ Slavia Hradec Králové 2358 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2209 ½
2007/2008 2 B TJ Slavia Hradec Králové 2358 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 1
2007/2008 1 B TJ Slavia Hradec Králové 2358 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 0
2007/2008 11 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2298 1
2007/2008 10 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Daneš Jaroslav TJ Stadion Kutná Hora 2201 ½
2007/2008 9 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 ½
2007/2008 8 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice 2349 1
2007/2008 7 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2348 1
2007/2008 6 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Bargel Martin TJ Neratovice 2168 1
2007/2008 5 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2326 ½
2007/2008 4 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov B"" 2270 ½
2007/2008 3 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 ½
2007/2008 2 B TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Svoboda Václav TJ Tourist Biomedica Říčany 2194 ½
2007/2008 1 Č TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2385 0
2006/2007 11 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2295 1
2006/2007 10 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2256 1
2006/2007 9 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Mejzlík Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2200 1
2006/2007 6 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 ½
2006/2007 5 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2225 1
2006/2007 4 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Hudziak Pawel Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2245 1
2006/2007 3 B TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Blümel Otto Biomedica Říčany 2270 1
2006/2007 2 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Petr Jan TJ Pankrác B 2219 1
2006/2007 1 Č TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 Daneš Jaroslav Desko Liberec 2184 ½
2006/2007 11 Č TJ Slavia Hradec Králové 2285 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2284 1
2006/2007 7 Č TJ Slavia Hradec Králové 2285 Choleva Zdeněk Bohemians Praha 2227 0
2006/2007 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2285 Soukal Rudolf ŠK Dům armády Praha 2134 1
2006/2007 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2285 Vokoun Jan TJ Pankrác 2222 1
2006/2007 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2285 Palek Miroslav Sokol Plzeň I B"" 2271 ½
2005/2006 11 B TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2146 1
2005/2006 10 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2209 1
2005/2006 8 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Kastner Oldřich TJ Synthesia Pardubice B 2177 0
2005/2006 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2194 0
2005/2006 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2214 ½
2005/2006 5 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2256 1
2005/2006 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha B 2212 ½
2005/2006 2 B TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Viták Pavel TJ Pankrác B 2194 ½
2005/2006 1 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2236 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2227 0
2005/2006 11 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové n.L. 2085 ½
2005/2006 10 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2112 ½
2005/2006 9 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2094 ½
2005/2006 8 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 1
2005/2006 7 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Čechura Petr Sokol Náchod 2128 ½
2005/2006 6 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Fišer Martin ŠK Lípa C 1973 1
2005/2006 5 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Rydl František Panda RWT Rychnov n.K. B 2107 1
2005/2006 4 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Miňovský Roman ŠK Lípa B 1935 1
2005/2006 3 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2153 0
2005/2006 2 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkr. 2051 1
2005/2006 1 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1935 1
2004/2005 11 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 0
2004/2005 10 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2210 1
2004/2005 9 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Bakalář Petr TJ Praga Praha 2275 ½
2004/2005 8 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Bělaška Přemysl Sokol Praha - Kobylisy 2278 1
2004/2005 7 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2266 0
2004/2005 5 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Hošek Milan Synthesia Pardubice B 2235 0
2004/2005 4 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Forman Štěpán Stadion Kutná Hora 2283 ½
2004/2005 3 Č Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2288 1
2004/2005 2 B Sklípek Spartak Vrchlabí 2241 Moravec Michal Sokol Kolín B 2311 ½
2003/2004 11 B Spartak Vrchlabí 2231 Šťastný Jan Spartak Vlašim 2260 1
2003/2004 10 Č Spartak Vrchlabí 2231 Táborský Rostislav Viktoria Žižkov 2318 ½
2003/2004 9 B Spartak Vrchlabí 2231 Kourek Josef ŠK Polabiny Pardubice 2256 1
2003/2004 8 Č Spartak Vrchlabí 2231 Petr Martin Synthesia Pardubice B 2265 0
2003/2004 7 B Spartak Vrchlabí 2231 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad C 2289 0
2003/2004 5 Č Spartak Vrchlabí 2231 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 ½
2003/2004 4 B Spartak Vrchlabí 2231 Petuchov Sergej AVE - Kontakt Pardubice 2268 ½
2003/2004 3 Č Spartak Vrchlabí 2231 Tichý Vladimír Emerge Mladá Boleslav 2299 1
2003/2004 2 B Spartak Vrchlabí 2231 Mašín Luboš Sokol Kolín C 2188 1
2003/2004 1 Č Spartak Vrchlabí 2231 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2304 0
2003/2004 8 B Sokol Vyšehrad B 2231 Hostinský Jiří TJ Synthesia Pard. 2206 ½
2003/2004 5 Č Sokol Vyšehrad B 2231 Chura Jan TJ Bohemians 2213 1
2003/2004 3 Č Sokol Vyšehrad B 2231 Pick Štěpán TJ Pankrác 2205 0