Hráč Láznička Viktor

Láznička Viktor

User Pic
Jméno: Láznička Viktor
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2661
Elo mezinárodní: 2669
ID: 9073
FIDE ID: 316385
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č 1. Novoborsky SK 2657 2650 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2422 2414 1
2017/2018 10 B 1. Novoborsky SK 2657 2650 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2530 1
2017/2018 9 Č 1. Novoborsky SK 2657 2650 Šimek Petr Unichess 2378 2359 1
2017/2018 8 B 1. Novoborsky SK 2658 2650 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2376 2362 1
2017/2018 7 Č 1. Novoborsky SK 2658 2650 Votava Jan GASCO Pardubice 2528 2526 ½
2017/2018 6 Č 1. Novoborsky SK 2654 2650 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2479 2462 1
2017/2018 5 B 1. Novoborsky SK 2654 2650 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2336 2417 1
2017/2018 4 Č 1. Novoborsky SK 2657 2650 Murdzia Piotr SK Slavoj Poruba 2420 0 1
2017/2018 3 B 1. Novoborsky SK 2657 2650 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2470 1
2017/2018 2 B 1. Novoborsky SK 2657 2650 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2364 2358 ½
2017/2018 1 Č 1. Novoborsky SK 2657 2650 Rojíček Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2387 2397 1
2016/2017 11 Č 1. Novoborsky SK 2673 2638 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 1
2016/2017 10 B 1. Novoborsky SK 2673 2638 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 ½
2016/2017 9 Č 1. Novoborsky SK 2673 2638 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 1
2016/2017 8 Č 1. Novoborsky SK 2673 2638 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 1
2016/2017 7 B 1. Novoborsky SK 2673 2638 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2509 2547 ½
2016/2017 6 B 1. Novoborsky SK 2673 2638 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 1
2016/2017 5 Č 1. Novoborsky SK 2673 2638 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 1
2016/2017 4 Č 1. Novoborsky SK 2673 2638 Bureš Jaroslav SK AD Jicin 2396 2398 1
2016/2017 3 B 1. Novoborsky SK 2673 2638 Votava Jan SK Rapid Pardubice 2522 2506 0
2016/2017 2 B 1. Novoborsky SK 2673 2638 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 1
2016/2017 1 Č 1. Novoborsky SK 2673 2638 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 1
2015/2016 9 B 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Jaracz Pavel Zikuda Turnov 2485 2543 1
2015/2016 8 B 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 ½
2015/2016 7 Č 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 1
2015/2016 6 Č 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 1
2015/2016 5 B 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2015/2016 4 B 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 1
2015/2016 3 Č 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Polák Tomáš ŠK Duras BVK 2511 2518 ½
2015/2016 2 Č 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2573 2502 0
2015/2016 1 B 1. Novoborský ŠK 2673 2638 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 ½
2014/2015 10 Č 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 ½
2014/2015 9 Č 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 1
2014/2015 8 Č 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2437 2446 0
2014/2015 7 B 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 0
2014/2015 6 B 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2634 ½
2014/2015 5 Č 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Socko Bartosz AD Mahrla Praha 2614 2628 ½
2014/2015 4 B 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Kolosowski Mateusz ŠK Karviná 2474 1
2014/2015 3 Č 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Michalík Peter TŽ Třinec 2571 2455 1
2014/2015 2 Č 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2533 2519 1
2014/2015 1 B 1. ŠK Novoborský 2667 2635 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 1
2013/2014 11 Č 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 1
2013/2014 10 B 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 1
2013/2014 9 Č 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 1
2013/2014 8 B 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Štohl Igor TŽ Třinec 2528 2510 ½
2013/2014 7 Č 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2421 2474 ½
2013/2014 6 Č 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 ½
2013/2014 4 B 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2515 2547 0
2013/2014 3 Č 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 ½
2013/2014 2 Č 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Bulski Krzysztof ANCORA Tatran Litovel 2538 1
2013/2014 1 B 1. Novoborský ŠK 2677 2640 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2012/2013 11 B 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Petrík Tomáš AD Mahrla Praha 2534 2536 ½
2012/2013 10 Č 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2388 2424 1
2012/2013 9 Č 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 1
2012/2013 8 Č 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Duda Jan-Krzysztof TJ Tatran Litovel 2456 1
2012/2013 7 B 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2397 2359 1
2012/2013 6 B 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2516 2514 ½
2012/2013 5 Č 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2554 2530 1
2012/2013 4 Č 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Kryvoruchko Yuriy Rapid Pardubice 2679 1
2012/2013 3 B 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 ½
2012/2013 2 B 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 ½
2012/2013 1 Č 1. Novoborský ŠK 2674 2624 Michalík Peter TŽ Třinec 2508 2455 ½
2011/2012 11 Č 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2555 1
2011/2012 10 B 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2368 2352 1
2011/2012 9 Č 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 1
2011/2012 8 B 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 ½
2011/2012 7 Č 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Matlakov Maxim ŠK Rapid Pardubice 2630 1
2011/2012 4 B 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 1
2011/2012 3 Č 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 0
2011/2012 2 Č 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 1
2011/2012 1 B 1. Novoborský ŠK 2701 2613 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2433 2387 ½
2010/2011 9 B 1. Novoborský ŠK 2688 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 ½
2010/2011 8 Č 1. Novoborský ŠK 2688 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 1
2010/2011 4 B 1. Novoborský ŠK 2688 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 1
2010/2011 3 Č 1. Novoborský ŠK 2688 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2604 1
2010/2011 2 Č 1. Novoborský ŠK 2688 Tomczak Jacek Tatran Litovel 2539 ½
2010/2011 1 B 1. Novoborský ŠK 2688 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2469 1
2009/2010 11 B 1. Novoborský ŠK 2637 Jakubiec Artur ŠK Geofin Ostrava 2529 ½
2009/2010 10 Č 1. Novoborský ŠK 2637 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2563 ½
2009/2010 9 Č 1. Novoborský ŠK 2637 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½
2009/2010 8 B 1. Novoborský ŠK 2637 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2471 1
2009/2010 7 B 1. Novoborský ŠK 2637 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 ½
2009/2010 6 Č 1. Novoborský ŠK 2637 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 0
2009/2010 5 Č 1. Novoborský ŠK 2637 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 ½
2009/2010 4 Č 1. Novoborský ŠK 2637 Csiba Dominik ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2329 0
2009/2010 2 B 1. Novoborský ŠK 2637 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 1
2009/2010 1 Č 1. Novoborský ŠK 2637 Drozdovskij Yuri ŠK Mahrla Praha 2625 0
2008/2009 11 B 1. Novoborský ŠK 2591 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 1
2008/2009 10 Č 1. Novoborský ŠK 2591 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2448 ½
2008/2009 9 Č 1. Novoborský ŠK 2591 Murdzia Piotr TŽ Třinec A 2479 1
2008/2009 8 B 1. Novoborský ŠK 2591 Jurčík Marián TŽ Třinec B 2435 ½
2008/2009 7 B 1. Novoborský ŠK 2591 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2478 1
2008/2009 6 Č 1. Novoborský ŠK 2591 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2487 0
2008/2009 5 Č 1. Novoborský ŠK 2591 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2517 1
2008/2009 4 Č 1. Novoborský ŠK 2591 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2584 ½
2008/2009 3 B 1. Novoborský ŠK 2591 Velička Petr ŠK GEOFIN Ostrava 2464 1
2007/2008 11 Č RC Sport Pardubice 2610 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2598 ½
2007/2008 10 B RC Sport Pardubice 2610 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2553 0
2007/2008 9 B RC Sport Pardubice 2610 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 ½
2007/2008 8 Č RC Sport Pardubice 2610 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 0
2007/2008 7 B RC Sport Pardubice 2610 Oral Tomáš Tatran Litovel 2536 ½
2007/2008 6 Č RC Sport Pardubice 2610 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 ½
2007/2008 5 Č RC Sport Pardubice 2610 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2331 1
2007/2008 4 Č RC Sport Pardubice 2610 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 1
2007/2008 3 B RC Sport Pardubice 2610 Navara David ŠK Mahrla Praha 2656 ½
2007/2008 2 B RC Sport Pardubice 2610 Wojtaszek Radoslaw Labortech-Geofin Ostrava 2635 0
2007/2008 1 Č RC Sport Pardubice 2610 Mišta Alexander TŽ Třinec 2543 0
2006/2007 2 B 2222 ŠK Polabiny 2596 Votava Jan Holdia DP Praha 2531 ½
2006/2007 10 B RC Sport Pardubice 2596 Luch Michal A64 Valoz Grygov ½
2006/2007 9 Č RC Sport Pardubice 2596 Jakubiec Artur Labortech Ostrava ½
2006/2007 8 Č RC Sport Pardubice 2596 Oral Tomáš TJ TŽ Třinec 2540 1
2006/2007 7 B RC Sport Pardubice 2596 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 1
2006/2007 6 B RC Sport Pardubice 2596 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 1
2006/2007 5 B RC Sport Pardubice 2596 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2295 1
2006/2007 4 Č RC Sport Pardubice 2596 Polak Tomas Lokomotiva Brno 1
2006/2007 3 Č RC Sport Pardubice 2596 Markos Jan ŠK SK Zlín ½
2006/2007 2 Č RC Sport Pardubice 2596 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2581 1
2006/2007 1 Č RC Sport Pardubice 2596 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov ½
2005/2006 10 B Synthesia Pardub. 2517 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 ½
2005/2006 7 Č Synthesia Pardub. 2517 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 1
2005/2006 6 B Synthesia Pardub. 2517 Orság Milan ŠK Dům armády 2408 1
2005/2006 5 Č Synthesia Pardub. 2517 Stehno Pavel ŠO DDM Chrudim 2337 ½
2005/2006 1 Č Synthesia Pardub. 2517 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2379 ½
2005/2006 11 B Bauset Pardubice 2517 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2494 ½
2005/2006 10 B Bauset Pardubice 2517 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 1
2005/2006 9 Č Bauset Pardubice 2517 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 1
2005/2006 8 Č Bauset Pardubice 2517 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 ½
2005/2006 7 B Bauset Pardubice 2517 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2391 ½
2005/2006 6 B Bauset Pardubice 2517 Oral Tomáš Lokomotiva Brno A 2550 ½
2005/2006 5 B Bauset Pardubice 2517 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 1
2005/2006 4 Č Bauset Pardubice 2517 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 ½
2005/2006 3 Č Bauset Pardubice 2517 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 ½
2005/2006 2 B Bauset Pardubice 2517 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 ½
2005/2006 1 B Bauset Pardubice 2517 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 1
2004/2005 11 Č Bauset Pardubice 2478 Kalod Radek Loko Brno-Slezan 2492 ½
2004/2005 10 Č Bauset Pardubice 2478 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2454 ½
2004/2005 9 B Bauset Pardubice 2478 Rašík Vítězslav IPM Color Ostrava 2469 1
2004/2005 8 B Bauset Pardubice 2478 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava 2475 ½
2004/2005 7 B Bauset Pardubice 2478 Ftáčník Lubomír ŠK Mahrla Praha 2533 ½
2004/2005 6 B Bauset Pardubice 2478 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2547 0
2004/2005 5 B Bauset Pardubice 2478 Czebe Attila Sokol Plzeň Ingem 2477 ½
2004/2005 2 B Bauset Pardubice 2478 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2450 1
2004/2005 1 B Bauset Pardubice 2478 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2424 ½
2004/2005 11 Č Synt.Pardubice 2478 Doležal Radoslav TJ Pankrác "A" 2420 ½
2004/2005 10 B Synt.Pardubice 2478 Sokol Vyšehrad "C" 1
2004/2005 9 Č Synt.Pardubice 2478 Vokáč Marek ŠK ČSOB "A" 2469 ½
2004/2005 8 B Synt.Pardubice 2478 Zetocha Claudiu ŠK Holdia DP B 2376 1
2004/2005 7 Č Synt.Pardubice 2478 Michálek Jan Sokol Plzeň I "B" 2363 1
2004/2005 6 B Synt.Pardubice 2478 Rašík Vítězslav Bohemians "A" 2469 1
2004/2005 4 B Synt.Pardubice 2478 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 ½
2004/2005 2 B Synt.Pardubice 2478 Kulhánek Tomáš Sl.Hrad.Králové 2370 1
2004/2005 1 B Synt.Pardubice 2478 Sabol Marian ŠO DDM Chrudim 2347 ½
2003/2004 11 B Bauset Pardubice 2437 Biolek Richard SC A64 Grygov 2436 ½
2003/2004 10 B Bauset Pardubice 2437 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2441 1
2003/2004 9 Č Bauset Pardubice 2437 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 ½
2003/2004 8 Č Bauset Pardubice 2437 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 0
2003/2004 7 B Bauset Pardubice 2437 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 ½
2003/2004 6 B Bauset Pardubice 2437 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2400 1
2003/2004 5 B Bauset Pardubice 2437 Kárník Pavel Slavia Hr.Králové 2392 1
2003/2004 4 Č Bauset Pardubice 2437 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2462 ½
2003/2004 3 Č Bauset Pardubice 2437 Salai Ladislav Visus Vyšehrad 2417 ½
2003/2004 2 B Bauset Pardubice 2437 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 ½
2003/2004 1 B Bauset Pardubice 2437 Velička Petr IPM Color Ostrava 2439 0
2003/2004 7 B TJ Synthesia Pard. 2437 Jedlička Aleš Sokol Kolín B 2310 ½
2003/2004 6 Č TJ Synthesia Pard. 2437 Londýn Radek ŠK čSOB B 2212 ½
2003/2004 5 Č TJ Synthesia Pard. 2437 Navara David ŠK Dům armády 2607 ½
2003/2004 4 B TJ Synthesia Pard. 2437 Tupý Martin Sokol Tábor 2340 1
2003/2004 2 B TJ Synthesia Pard. 2437 Kulhánek Tomáš ŠO+DDM Chrudim 2362 1
2003/2004 1 Č TJ Synthesia Pard. 2437 Hausner Ivan TJ Pankrác 2408 ½