Hráč Vymazal Bronislav

Vymazal Bronislav

User Pic
Jméno: Vymazal Bronislav
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2341
Elo mezinárodní: 2338
ID: 8990
FIDE ID: 318396
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B Moravska Slavia Brno 2347 2317 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2400 2417 1
2017/2018 1 Č Moravska Slavia Brno 2339 2317 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 0
2017/2018 11 Č Moravská Slavia Brno B 2347 2317 Majer Jiří ŠK Kuřim 2229 2201 1
2017/2018 10 B Moravská Slavia Brno B 2339 2317 Bednařík Josef ŠK Zlín 2117 2102 1
2017/2018 9 Č Moravská Slavia Brno B 2318 2317 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2310 2248 ½
2017/2018 8 B Moravská Slavia Brno B 2318 2317 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2421 0 1
2017/2018 7 Č Moravská Slavia Brno B 2323 2317 Uřičář Jakub SK Podlužan Prušánky 2185 2185 1
2017/2018 6 B Moravská Slavia Brno B 2323 2317 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2286 2295 0
2017/2018 5 Č Moravská Slavia Brno B 2339 2317 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 1
2017/2018 4 B Moravská Slavia Brno B 2339 2317 Mudrák Josef TJ SLAVIA Kroměříž B 2265 2269 0
2017/2018 3 B Moravská Slavia Brno B 2339 2317 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2106 2107 1
2017/2018 2 Č Moravská Slavia Brno B 2339 2317 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2153 2174 ½
2017/2018 1 B Moravská Slavia Brno B 2309 2318 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2228 2226 1
2016/2017 2 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2301 2308 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2518 2521 0
2016/2017 1 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2301 2308 Jurčík Martin Prestige Photo Unichess 2341 2372 ½
2016/2017 6 B �K Duras BVK B 2301 2308 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2355 2341 0
2015/2016 10 B ŠK Duras BVK B 2301 2308 Majer Jiří ŠK Kuřim 2192 2166 1
2015/2016 9 Č ŠK Duras BVK B 2301 2308 Věchet Stanislav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2148 2149 1
2015/2016 7 Č ŠK Duras BVK B 2301 2308 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 0
2015/2016 6 B ŠK Duras BVK B 2301 2308 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2355 2341 ½
2015/2016 1 Č ŠK Duras BVK 2301 2308 Frolík Martin TŽ Třinec 2205 2201 ½
2015/2016 8 Č ŠK Duras BVK Královo Pole C 2301 2308 Trávníček Petr Šachový klub Hodonín 2083 2049 1
2015/2016 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole C 2301 2308 Sremaňák Slavomír TJ Podlužan Prušánky B 2199 ½
2014/2015 11 B ŠK Duras BVK „A“ 2321 2309 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 ½
2014/2015 7 Č ŠK Duras BVK „A“ 2321 2309 Krčál Michal ŠK Zlín „A“ 2246 2248 ½
2014/2015 3 Č ŠK Duras BVK „A“ 2321 2309 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava "A" 2184 2175 0
2014/2015 1 Č ŠK Duras BVK „A“ 2321 2309 Kratochvíl Josef Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 1
2014/2015 11 B ŠK Lokomotiva Brno B 2321 2309 Číp Dalibor OREL Ořechov 2145 2144 1
2014/2015 8 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2321 2309 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2119 2112 1
2014/2015 7 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2321 2309 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2248 2249 ½
2014/2015 2 B ŠK Lokomotiva Brno B 2321 2309 Pisk Petr Moravská Slavia Brno 2394 2394 ½
2013/2014 11 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 0
2013/2014 10 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 1
2013/2014 8 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2153 2156 1
2013/2014 7 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 1
2013/2014 6 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Sremaňák Slavomír Lokomotiva Brno “A“ 2191 1
2013/2014 5 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “A“ 2121 2129 0
2013/2014 4 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 1
2013/2014 3 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2211 2208 1
2013/2014 2 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2194 2197 0
2013/2014 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 Veselý Martin TJ Ostrava 2156 2167 1
2013/2014 11 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 ½
2013/2014 10 B ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole B 2269 2262 ½
2013/2014 9 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Matoušek Petr Sportovní Klub Prostějov 2107 2091 1
2013/2014 8 B ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2157 2159 1
2013/2014 7 B ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2274 2261 ½
2013/2014 6 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2124 0
2013/2014 5 B ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2195 2172 1
2013/2014 4 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2368 2350 0
2013/2014 3 B ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Gabriel Adam TJ FS Napajedla 2165 2194 1
2013/2014 2 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2486 2483 ½
2013/2014 1 B ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 Košata Jan ŠK Kuřim 2115 2116 1
2010/2011 9 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2355 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 0
2010/2011 8 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2355 Michenka Jozef Jakl Karvina 2365 0
2010/2011 5 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2355 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2334 0
2010/2011 4 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2355 Bažant Petr SK Stare Mesto 2392 0
2009/2010 9 B Tatran Litovel A 2334 Sikorová Olga TŽ Třinec B 2256 ½
2009/2010 8 Č Tatran Litovel A 2334 Bažant Petr ŠK Staré Město 2389 0
2009/2010 7 B Tatran Litovel A 2334 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2178 1
2009/2010 4 Č Tatran Litovel A 2334 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2205 ½
2009/2010 3 B Tatran Litovel A 2334 Pecha Tomáš TJ Mittal Ostrava 2241 ½
2009/2010 2 Č Tatran Litovel A 2334 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava 2203 1
2009/2010 11 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 ½
2009/2010 10 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 0
2009/2010 9 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2009/2010 8 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 ½
2009/2010 7 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 ½
2009/2010 6 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 0
2009/2010 5 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 ½
2009/2010 4 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 ½
2009/2010 3 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2415 ½
2009/2010 2 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2418 1
2009/2010 1 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 Talla Vladimír ŠK Geofin Ostrava 2454 0
2008/2009 10 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2146 ½
2008/2009 9 B ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2243 1
2008/2009 8 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2133 ½
2008/2009 7 B ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Ciprys Martin Tatran Poštorná 2143 1
2008/2009 6 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2132 0
2008/2009 5 B ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2190 ½
2008/2009 4 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2251 ½
2008/2009 2 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2337 Zpěvák Pavel MKS Holešov 2398 ½
2007/2008 10 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2192 0
2007/2008 8 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Bureš Jaroslav SK Prostějov 2258 ½
2007/2008 7 B ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2317 ½
2007/2008 6 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2128 ½
2007/2008 5 B ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2317 ½
2007/2008 4 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Drtina Milan SK Boršice 2292 ½
2007/2008 2 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2144 1
2007/2008 1 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2312 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno B 2220 0
2006/2007 11 Č Lokomotiva Brno "B" 2271 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2327 0
2006/2007 10 B Lokomotiva Brno "B" 2271 Vrána František ŠK Staré Město 1923 2296 1
2006/2007 8 B Lokomotiva Brno "B" 2271 Sluka Radek ŠK Staré Město 2331 0
2006/2007 7 Č Lokomotiva Brno "B" 2271 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 ½
2006/2007 6 B Lokomotiva Brno "B" 2271 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 0
2006/2007 5 B Lokomotiva Brno "B" 2271 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2416 0
2006/2007 4 Č Lokomotiva Brno "B" 2271 Blümel Otto Slavia Kroměříž "A" 2270 1
2006/2007 3 B Lokomotiva Brno "B" 2271 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2384 1
2006/2007 2 Č Lokomotiva Brno "B" 2271 Chytilek Roman ŠK Duras Brno "A" 2407 ½
2006/2007 1 B Lokomotiva Brno "B" 2271 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 ½
2006/2007 11 Č Lokomotiva Brno 2271 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 ½
2006/2007 10 Č Lokomotiva Brno 2271 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 0
2006/2007 9 B Lokomotiva Brno 2271 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2268 1
2006/2007 8 B Lokomotiva Brno 2271 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 0
2006/2007 7 Č Lokomotiva Brno 2271 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2418 ½
2006/2007 6 Č Lokomotiva Brno 2271 Luch Michal A64 Valoz Grygov 0
2006/2007 5 Č Lokomotiva Brno 2271 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 0
2006/2007 4 B Lokomotiva Brno 2271 Kovalev Andrei RC Sport Pardubice 0
2006/2007 3 B Lokomotiva Brno 2271 Příborský Ivo Sokol Plzeň I. Ingem 2356 ½
2006/2007 2 Č Lokomotiva Brno 2271 Oral Tomáš TJ TŽ Třinec 2540 0
2006/2007 1 Č Lokomotiva Brno 2271 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 0
2005/2006 11 B LOKOMOTIVA BRNO C 2206 Cagašík Tomáš OREL OŘECHOV 2291 1
2005/2006 6 Č LOKOMOTIVA BRNO C 2206 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 0
2005/2006 5 B LOKOMOTIVA BRNO C 2206 Lacko Jan DURAS BRNO B 2209 0
2005/2006 3 B LOKOMOTIVA BRNO C 2206 Kuchynka Lukáš HPM TEC HUSTOPEČE 2099 0
2005/2006 11 Č Lokomotiva Brno B 2206 Pešout Jan TJ Pankrác 2253 1
2005/2006 10 Č Lokomotiva Brno B 2206 Příborský Jan Sokol Plzeň Ingem 2307 0
2005/2006 9 B Lokomotiva Brno B 2206 Babula Milan TŽ Třinec 2314 1
2005/2006 8 B Lokomotiva Brno B 2206 Berezjuk Sergej Labortech Ostrava 2409 1
2005/2006 7 B Lokomotiva Brno B 2206 Polák Tomáš Lokomotiva Brno A 2499 ½
2005/2006 6 Č Lokomotiva Brno B 2206 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2399 0
2005/2006 5 Č Lokomotiva Brno B 2206 Petr Martin Bauset Pardubice 2387 ½
2005/2006 4 B Lokomotiva Brno B 2206 Malinovský Karel A64 Hagemann Opava 2317 0
2005/2006 3 B Lokomotiva Brno B 2206 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 0
2005/2006 2 B Lokomotiva Brno B 2206 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2364 ½
2005/2006 1 B Lokomotiva Brno B 2206 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2445 ½
2004/2005 11 B Lokomotiva Brno D 2178 Kocman Richard TJ Komořany A 1853 ½
2004/2005 10 Č Lokomotiva Brno D 2178 Šrámek Josef Mor. Slávia Brno A 1979 0
2004/2005 9 B Lokomotiva Brno D 2178 Gubáš Jan Sokol Tišnov A 1942 ½
2004/2005 8 Č Lokomotiva Brno D 2178 Drahovzal Milan Garde Lipovec B 1773 0
2004/2005 7 B Lokomotiva Brno D 2178 Horák Jan ŠK Jevíčko A 1736 1
2004/2005 11 B Lokomotiva Brno B 2178 Chládek Vlastimil Garde Lipovec 1965 0
2004/2005 9 B Lokomotiva Brno B 2178 Fic Zbyněk Tatran Poštorná B 1719 1
2004/2005 8 Č Lokomotiva Brno B 2178 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1850 1
2004/2005 7 Č Lokomotiva Brno B 2178 Ševčík Leoš TJ Sloup 1798 1
2004/2005 6 B Lokomotiva Brno B 2178 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 2054 1
2004/2005 4 B Lokomotiva Brno B 2178 Saida Jan Sokol Rudice 1843 1
2004/2005 3 Č Lokomotiva Brno B 2178 Bálková Anna Tatran Poštorná A 1974 1
2004/2005 2 B Lokomotiva Brno B 2178 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1716 1
2004/2005 1 Č Lokomotiva Brno B 2178 Zavadilová Jana TJ Bučovice 1757 1