Hráč Vichnar David

Vichnar David

User Pic
Jméno: Vichnar David
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2416
Elo mezinárodní: 2437
ID: 8694
FIDE ID: 323837
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2437 2416 Slovák Kilián TJ Kobylisy D 2285 2281 ½
2017/2018 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2437 2416 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2124 2129 1
2017/2018 5 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2437 2416 Sharashenidze Akaki ŠK Aurora 2354 2347 1
2017/2018 3 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2437 2416 Pokorný Petr Unichess D 2245 2214 ½
2017/2018 11 Č SK Sokol Vysehrad 2443 2421 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2460 2468 ½
2017/2018 10 B SK Sokol Vysehrad 2449 2421 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2316 2310 ½
2017/2018 9 Č SK Sokol Vysehrad 2449 2421 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2285 2321 ½
2017/2018 8 B SK Sokol Vysehrad 2448 2421 Neuman Petr SK Dopravni podnik Praha 2440 2428 ½
2017/2018 6 B SK Sokol Vysehrad 2443 2421 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2169 2168 1
2017/2018 5 Č SK Sokol Vysehrad 2443 2421 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny B 2403 2417 ½
2017/2018 4 B SK Sokol Vysehrad 2449 2421 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2371 2371 ½
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2449 2421 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2255 2285 1
2017/2018 1 Č SK Sokol Vysehrad 2434 2409 Voloshin Leonid TJ Neratovice B 2363 2400 1
2017/2018 11 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2443 2421 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2355 2370 ½
2017/2018 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2449 2421 Petr Jan ŠK Praha-Smíchov 2270 2290 ½
2017/2018 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2448 2421 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2045 2050 1
2017/2018 7 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2443 2421 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2225 2227 1
2017/2018 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2443 2421 Zvára Petr TJ Bohemians Praha "B" 2344 2324 1
2017/2018 5 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2449 2421 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2208 2206 ½
2017/2018 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2449 2421 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 1
2017/2018 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2449 2421 Čáp Adam ŠK Kladno 2227 2201 1
2017/2018 1 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2434 2409 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2440 2420 ½
2016/2017 11 Č SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2321 2313 1
2016/2017 10 B SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 ½
2016/2017 9 Č SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Cuhra Martin QCC Ceske Budejovice 2093 2117 1
2016/2017 8 B SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 ½
2016/2017 7 Č SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Constantinou Peter TJ Pankrac 2288 1
2016/2017 6 B SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Bujupi Fatmir SK AD JC Smichov 2184 2146 1
2016/2017 5 B SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Adámek Zdeněk TJ Neratovice 2294 2266 1
2016/2017 3 B SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 1
2016/2017 1 B SK Sokol Vysehrad 2324 2343 Kraus Tomáš SK AD Jicin B 2426 2429 0
2015/2016 11 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 2005 2003 1
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2264 2260 1
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 Vaněk Tomáš Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 1
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 Veselský Michal USK Praha A 2061 2083 1
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 Škára Vladimír Unichess D 2219 ½
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2196 2175 ½
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2017 2038 1
2015/2016 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Turner Jan ŠK Líně 2393 2398 1
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Haman Jakub ŠK Kladno 2151 2152 ½
2015/2016 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 0
2015/2016 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2233 2232 1
2015/2016 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Kovář Vojtěch Unichess C 2346 2341 0
2015/2016 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2153 2169 1
2015/2016 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2154 2147 1
2015/2016 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 Juřek Josef Šakal Kozolupy 2286 2242 0
2015/2016 11 B ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2377 2365 ½
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2343 2340 ½
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 1
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Svatoš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2268 2260 ½
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Černoušek Lukáš Unichess 2466 2458 0
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2321 2313 ½
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Hába Zdeněk TJ Neratovice 2227 2193 1
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2341 2327 0
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 Kraus Tomáš AD Jičín 2426 2429 ½
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Bělaška Přemysl Sokol Praha-Kobylisy B 2225 2224 1
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2156 2172 1
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Hrdina Robin Dolní Kralovice 2106 2098 1
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 1
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Čížek Antonín Silko Gambit Jihlava 2252 2232 1
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Hába Petr ŠK Gordic 2500 2483 ½
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2222 2210 ½
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 Moravec Michal Sokol Kolín 2266 2263 ½
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 ½
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 0
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Řehořek Martin Unichess A 2293 2294 0
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Nováček Jan Unichess B 2137 2136 1
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Michálek Jan TJ Bohemians Praha 2285 2265 ½
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Jirovský Pavel TJ Praha-Pankrác 2316 2304 1
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2269 2267 ½
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2283 1
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim 2203 2202 ½
2014/2015 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2252 2252 1
2013/2014 10 Č Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2182 2234 1
2013/2014 8 Č Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2044 2119 1
2013/2014 7 Č Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2225 2217 ½
2013/2014 5 Č Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Bargel Martin TJ Neratovice B 2112 2105 1
2013/2014 4 B Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Fiala Jan TJ Bohemia Poděbrady 1972 1964 1
2013/2014 3 Č Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Dungl Martin Caissa Úholičky 2050 2060 1
2013/2014 2 B Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 ½
2013/2014 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 1
2013/2014 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Horák Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2175 2176 1
2013/2014 10 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2052 2033 1
2013/2014 9 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Kánský Pavel SK Děčín 2103 2108 1
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2137 2152 1
2013/2014 7 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Kupšovský Václav ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2032 2000 1
2013/2014 5 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 1
2013/2014 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Kšána Václav CHESS MOST 2101 2096 1
2013/2014 3 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 Vevera Radek TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2120 2118 ½
2012/2013 6 Č Sokol Mladá Boleslav 2233 2232 Kučera Petr Desko Liberec 2202 2200 0
2012/2013 5 B Sokol Mladá Boleslav 2233 2232 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2288 2287 0
2012/2013 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2233 2232 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 ½
2012/2013 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2233 2232 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 0
2012/2013 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2233 2232 Folk Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2228 2233 0
2010/2011 10 B Sokol Vysehrad B 2223 Vedral Oldřich OAZA Praha 2256 0
2010/2011 9 Č Sokol Vysehrad B 2223 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2147 ½
2010/2011 7 Č Sokol Vysehrad B 2223 Blecha Miroslav Sokol Plzen Letna A 2194 1
2010/2011 6 B Sokol Vysehrad B 2223 Bartoš Alois Sokol Tabor B 2028 1
2010/2011 5 B Sokol Vysehrad B 2223 Šott Pavel SK Line A 2135 1
2010/2011 4 Č Sokol Vysehrad B 2223 Ptáčník Stanislav Sokol Domazlice 2109 ½
2010/2011 3 B Sokol Vysehrad B 2223 Jaroš Martin Sokol Plzen 1 2161 0
2010/2011 1 B Sokol Vysehrad B 2223 Mészáros Luděk Sokol Tabor A 2235 1
2010/2011 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Řehořek Martin ERA-Poštovní spořitelna 2280 ½
2010/2011 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Šnorek Milan ŠK AD Jičín 2143 1
2010/2011 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2258 1
2010/2011 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Erban Tomáš TJ Sokol Praha Vršovice 2120 1
2010/2011 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2126 1
2010/2011 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2306 1
2010/2011 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Soural Jan TJ Pankrác 2223 1
2010/2011 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Nídl Petr QCC České Budějovice 2189 1
2010/2011 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2305 0
2010/2011 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2223 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2221 ½
2009/2010 10 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 0
2009/2010 8 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 0
2009/2010 7 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2390 0
2009/2010 6 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Tůma Jiří Stadion Kutná Hora 2282 0
2009/2010 5 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Kadeřábek Jiří Desko Liberec 2205 ½
2009/2010 4 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2449 ½
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 1
2009/2010 2 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Bartoš Jan TJ Dukla Praha 2249 ½
2009/2010 1 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 Šťastný Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 0
2009/2010 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2229 Daneš Jaroslav ŠK Teplice 2256 0
2009/2010 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2229 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2289 ½
2009/2010 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2229 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2286 1
2009/2010 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2229 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 ½
2009/2010 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2229 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2273 0
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2229 Jedlička Aleš TJ ŠO Chrudim 2320 1
2009/2010 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2229 Vávra Pavel Poštovní spořitelna A"" 2351 ½
2008/2009 10 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2256 1
2008/2009 8 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.lesy 2124 0
2008/2009 7 Č Sokol Mladá Boleslav 2221 Bargel Martin Sokol Bakov n.J. 2133 0
2008/2009 5 Č Sokol Mladá Boleslav 2221 Hora Milan Sokol Nymburk 2158 1
2008/2009 4 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Valtera Jiří Sokol Český Brod 1975 ½
2008/2009 1 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Seifert Milan Sokol Sendražice 2172 ½
2008/2009 11 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B 2154 ½
2008/2009 9 Č Sokol Mladá Boleslav 2221 Spirin Oleg Šachklub AD Jičín 2438 0
2008/2009 7 Č Sokol Mladá Boleslav 2221 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 1
2008/2009 6 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice 2157 1
2008/2009 5 Č Sokol Mladá Boleslav 2221 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 0
2008/2009 4 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Moravec Michal Sokol Kolín 2309 0
2008/2009 3 Č Sokol Mladá Boleslav 2221 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2227 1
2008/2009 2 B Sokol Mladá Boleslav 2221 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 0
2008/2009 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2221 Kubečka David SK OAZA Praha 2293 1
2007/2008 7 Č Auto Škoda Mladá Boleslav 2177 Neckář Lubomír Joly Lysá n.L. C 2325 1
2007/2008 5 Č Auto Škoda Mladá Boleslav 2177 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2126 1
2007/2008 4 B Auto Škoda Mladá Boleslav 2177 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2134 1
2007/2008 1 Č Auto Škoda Mladá Boleslav 2177 Moravec Vít Sokol Český Brod 1965 1
2007/2008 7 B Sokol Mladá Boleslav 2177 Štursa Jan TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2154 0
2007/2008 6 Č Sokol Mladá Boleslav 2177 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 1
2007/2008 5 B Sokol Mladá Boleslav 2177 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2133 1
2007/2008 3 Č Sokol Mladá Boleslav 2177 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2261 ½
2007/2008 2 B Sokol Mladá Boleslav 2177 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2098 ½
2007/2008 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2177 Ďúran Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2175 ½
2006/2007 11 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem 2411 0
2006/2007 10 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2131 1
2006/2007 9 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Zeinert Michal AVE-Kontakt Pardubice 2146 ½
2006/2007 8 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Ringel Zbyněk Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2236 0
2006/2007 5 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Paldus Petr Desko Liberec 2102 1
2006/2007 4 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Eisner Michal Sokol Kolín 2164 ½
2006/2007 3 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2250 0
2006/2007 2 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 0
2006/2007 11 Č TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Drábek Vojtěch TJ Sokol Mělník A 2007 1
2006/2007 10 B TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2116 ½
2006/2007 9 Č TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Trmal Jaroslav ŠK Alva Pb Příbram - B 2280 1
2006/2007 7 Č TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Hostička František TJ Spartak Žebrák A 2168 ½
2006/2007 5 B TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Baran Peter Sokol Tišice "A" 2166 0
2006/2007 3 B TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Maláč Petr Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2095 1
2006/2007 2 Č TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou A 2228 1
2006/2007 1 B TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 Satranský Jaroslav ŠK Kladno "A" 2206 1
2004/2005 11 Č AŠ Ml.Boleslav A 2137 Háse Pavel E.E.Kralupy n.V. A 2024 1
2004/2005 9 Č AŠ Ml.Boleslav A 2137 Kazimour František ŠK Kladno B 2011 1
2004/2005 6 Č AŠ Ml.Boleslav A 2137 Maláč Petr S.Emerge Ml.Bol. B 2143 1
2004/2005 5 B AŠ Ml.Boleslav A 2137 Wünsch Jiří ŠK Rakovník A 2130 0
2004/2005 4 Č AŠ Ml.Boleslav A 2137 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 1
2004/2005 3 B AŠ Ml.Boleslav A 2137 Pelikán David ŠK Rakovník B 1761 1
2004/2005 2 Č AŠ Ml.Boleslav A 2137 Jandourek Lukáš TJ Neratovice B 2199 ½
2004/2005 1 B AŠ Ml.Boleslav A 2137 Rujder Tibor TJ Loko Beroun A 1963 1
2004/2005 11 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Mejzlík Vojtěch Slavia Hradec Králové B 2111 1
2004/2005 9 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 Trojan Luboš Synthesia Pardubice B 2066 1
2003/2004 11 B Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Miškovský Pavel Marty Baník Most 2084 ½
2003/2004 10 Č Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Kučera Tomáš TJ Spol.Neratovice 2035 ½
2003/2004 9 B Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Pražák Ondřej Desko LiberecA" 1928 ½
2003/2004 8 Č Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Louček Vlastimil TJ Loko MostA" 2154 ½
2003/2004 7 Č Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Nováček Josef TJ Pankrác B" 2194 ½
2003/2004 6 B Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Kozák Miloš ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 0
2003/2004 4 B Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Kovář Vojtěch Bonex TepliceA" 2207 0
2003/2004 3 Č Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Kánský Pavel SK Demas DěčínA" 2171 ½
2003/2004 2 B Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Zikmund Daniel ŠK SmíchovA" 2006 1
2003/2004 1 Č Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 Dvořák Jan Sokol KobylisyA" 2247 ½
2003/2004 11 B AS Mlada Boleslav 1955 Doležel Radovan Alva Pb Pribram B 2087 ½
2003/2004 10 Č AS Mlada Boleslav 1955 Kural Jaroslav SK Kladno B 1998 ½
2003/2004 8 Č AS Mlada Boleslav 1955 Skřivánek Jan SK Mělník 1885 2141 1
2003/2004 7 B AS Mlada Boleslav 1955 Purnoch Josef Spol. Neratovice B 2154 1
2003/2004 6 Č AS Mlada Boleslav 1955 Choleva Zdeněk Caissa Uholicky 2240 0
2003/2004 5 B AS Mlada Boleslav 1955 Krafka Jan SK Kladno C 1890 1
2003/2004 4 Č AS Mlada Boleslav 1955 Adolf Petr TJ Loko Beroun 1950 ½
2003/2004 3 B AS Mlada Boleslav 1955 Jaček Miloslav Sokol Bakov n.J. 2157 ½
2003/2004 2 Č AS Mlada Boleslav 1955 Pokorný Zdeněk TJ CeSTV Jince 1943 0
2003/2004 1 Č AS Mlada Boleslav 1955 Wünsch Jiří SK Rakovnik 2130 ½