Hráč Maroušek Jiří

Maroušek Jiří

User Pic
Jméno: Maroušek Jiří
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1678
Elo mezinárodní: 0
ID: 8652
FIDE ID: 23714336
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 0 1715 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1756 1770 0
2017/2018 8 B ŠK KDJS Sedlčany B 0 1715 Vašák Martin JAWA Brodce B 1842 1837 0
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 0 1715 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1699 1701 0
2017/2018 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 0 1715 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 G 1483 1563 0
2017/2018 3 B ŠK KDJS Sedlčany B 0 1715 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1577 0
2017/2018 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 0 1715 Dupák Jaroslav Šachový klub Příbram Baník B 1781 1704 ½
2017/2018 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 0 1715 Kleprlík Jan JAWA Brodce A 1453 1538 1
2017/2018 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 0 1709 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1651 1760 1
2015/2016 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1722 Mládek Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 F 1807 ½
2015/2016 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1722 Máslo Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 ½
2015/2016 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1722 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1617 0
2015/2016 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1722 Zvolenský David JAWA Brodce B 1585 1567 0
2015/2016 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1722 Máslo Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 0
2014/2015 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1546 ½
2014/2015 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1829 1860 ½
2014/2015 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1720 1654 0
2014/2015 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Rotter Vojtěch ŠK Zdice B 1631 ½
2014/2015 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1524 1619 ½
2014/2015 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Churavý Vratislav ŠK Medvědi Zvole A 1000 1
2014/2015 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Červíček Bohumil TJ Sokol Hostivice B 1458 1
2014/2015 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1730 Zeisek Václav TJ Jince A 1572 1
2013/2014 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1767 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1635 ½
2013/2014 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1767 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1514 0
2013/2014 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1767 Švec Stanislav TJ Sokol Český Brod B 1390 ½
2013/2014 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1767 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín A 1814 1806 0
2013/2014 3 B ŠK KDJS Sedlčany A 1767 Havlíček Pavel TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 0
2013/2014 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1767 Černý Jiří JAWA Brodce B 1830 1780 1
2013/2014 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1767 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1815 1799 0
2012/2013 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice B 1822 1839 0
2012/2013 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Blažek Ladislav TcJ Sokol Benešov A 1701 1
2012/2013 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Kořínek Luboš SK Slavoj Čáslav A 1665 1
2012/2013 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Holub Milan JAWA Brodce B 2074 2036 ½
2012/2013 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 0
2012/2013 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Štastný Miroslav Stříbrná Skalice A 1503 1761 1
2012/2013 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Filip Vojtěch ŠK Pravonín A 1841 1887 ½
2012/2013 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1759 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1742 0
2011/2012 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1781 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice 1341 1
2011/2012 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1781 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1645 1
2011/2012 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1781 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1543 0
2011/2012 5 B ŠK KDJS Sedlčany A 1781 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč nad Sázavou 1611 1
2011/2012 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1781 Černý Jiří Jawa Brodce C 1830 1805 0
2011/2012 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1781 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1580 ½
2011/2012 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1781 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1671 0
2010/2011 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1762 Nguyenová Adéla Sokol Benešov B 1600 ½
2010/2011 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1762 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1524 1
2010/2011 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1762 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1653 1
2010/2011 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1762 Kořínek Jan Sokol Postupice 1601 1
2010/2011 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1762 Světlík Milan Jiskra Zruč n.Sáz. 1576 1
2010/2011 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1762 Vnouček Martin Jawa Brodce C ½
2010/2011 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1762 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1665 1
2009/2010 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1987 ½
2009/2010 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Malý Dušan BIOMEDICA Říčany D 1722 ½
2009/2010 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Már Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1598 1
2009/2010 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Macek Kamil Sokol Kolín C 1887 0
2009/2010 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov 1928 0
2009/2010 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Fekete František TJ Sokol Pečky A 1725 ½
2009/2010 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Šembera Milan BIOMEDICA Říčany E 1670 1
2009/2010 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Zvára David Spartak Vlašim B 1967 1
2009/2010 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.l. 1994 1
2009/2010 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1728 Koller Martin Sokol Český Brod B 1723 ½
2008/2009 11 B ŠK KDJS Sedlčany A 1718 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1643 1
2008/2009 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1718 Kořínek Jan Sokol Postupice 1588 ½
2008/2009 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1718 Zimovčák Zdeněk Sokol Struhařov B 1576 ½
2008/2009 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1718 Král Pavel Sokol Neveklov 1704 1
2008/2009 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1718 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 1441 1
2008/2009 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1718 Kotzot Jiří Kavalier Sázava 2046 0
2008/2009 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1718 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1408 1
2007/2008 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1975 0
2007/2008 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora B 1885 ½
2007/2008 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1876 0
2007/2008 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Šimurda Jan TJ Tourist Biomedica Říčany D 1920 1
2007/2008 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1789 ½
2007/2008 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Procházka Petr JAWA Brodce B 1972 0
2007/2008 5 B ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Řehoř Jan TJ Sokol Benešov A 1783 ½
2007/2008 4 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1677 ½
2007/2008 3 B ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Hlína Miloš TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 0
2007/2008 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1710 Zamrazil Jan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1932 ½
2006/2007 11 B ŠK KDJS Sedlčany A 1721 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1679 ½
2006/2007 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1721 Vlček Vilém Biomedica Říčany F 1250 ½
2006/2007 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1721 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1663 1
2006/2007 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1721 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany B 1
2006/2007 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1721 Lalouček Miroslav Dolní Kralovice 1705 ½
2006/2007 5 B ŠK KDJS Sedlčany A 1721 Turek František Biomedica Říčany G 1496 0
2006/2007 4 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1721 Světlík Milan Kavalier Sázava 1566 ½
2005/2006 10 Č ŠK KDJS Sedlčany 1754 Král Pavel Sokol Neveklov 1565 0
2005/2006 9 B ŠK KDJS Sedlčany 1754 Vozábal David Sokol Struhařov 1870 0
2005/2006 6 Č ŠK KDJS Sedlčany 1754 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1662 ½
2005/2006 5 Č ŠK KDJS Sedlčany 1754 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1849 0
2005/2006 4 B ŠK KDJS Sedlčany 1754 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1729 0
2005/2006 2 B ŠK KDJS Sedlčany 1754 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1698 ½
2004/2005 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1745 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1461 1
2004/2005 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1745 Kováč Martin TJ Jince A 1722 0
2004/2005 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1745 Hašek Tomáš Dolní Kralovice A 1745 1
2004/2005 5 B ŠK KDJS Sedlčany A 1745 Vejvoda Radek TJ Sokol Benešov B 1736 1
2004/2005 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1745 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1760 ½
2003/2004 9 B KDJS Sedlčany A 1736 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1820 ½
2003/2004 8 Č KDJS Sedlčany A 1736 Bishof Jaromír ALVA Příbram D 1445 1
2003/2004 6 Č KDJS Sedlčany A 1736 Klosse Vladimír Kolešovice A 1697 ½
2003/2004 5 B KDJS Sedlčany A 1736 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1872 1
2003/2004 4 Č KDJS Sedlčany A 1736 Čížek Ondřej ALVA Příbram C 1599 1
2003/2004 3 B KDJS Sedlčany A 1736 Kolařík Leoš ŠK Liteň 1667 0
2003/2004 2 Č KDJS Sedlčany A 1736 Dupák Jaroslav SOU Příbram A 1709 1
2003/2004 1 Č KDJS Sedlčany A 1736 Müller Jan Rakovník B 1792 0