Hráč Kapras Lukáš

Kapras Lukáš

User Pic
Jméno: Kapras Lukáš
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1722
Elo mezinárodní: 1685
ID: 8554
FIDE ID: 355496
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1685 1722 Tichý Pavel TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 0 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice "C" 1713 1722 Zelbová Lada ŠK Ortex "C" 0 1131 1
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1713 1722 Kudrna Miroslav Sokol Dubenec 0 1561 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice "C" 1715 1722 Dvořák Radovan ŠK Lípa "E" 1573 1546 1
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice "C" 1685 1722 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové "B" 1687 1645 0
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1685 1722 Čutka Miroslav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1381 1337 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice "C" 1685 1722 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK 1337 1196 1
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1685 1722 Pražák Viktor Šachový klub Lípa C 1476 1470 1
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1685 1722 Bláha Jiří TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 0 1111 1
2017/2018 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1713 1722 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín C 1564 1583 0
2017/2018 7 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1722 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009 1673 1642 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1685 1722 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka 0 1328 1
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1685 1722 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 1493 1524 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1685 1722 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové 1357 1370 1
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Petrlík Milan TJ SKP Valdice 1386 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1612 1676 ½
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 1
2015/2016 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1643 ½
2015/2016 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Škaloud Dušan ŠK ORTEX Hradec Králové 1931 1955 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín E 1603 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa D 1532 1479 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1807 1840 0
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1709 1732 0
2015/2016 11 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 Špriňar Michal ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1100 1
2015/2016 10 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 0
2015/2016 9 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 Senohrábek Luboš ŠK Rožďalovice 1000 1
2015/2016 8 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 Ležík Jan ŠK Lípa "E" 1462 1289 1
2015/2016 7 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 Golka Dalibor ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 1
2015/2016 5 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 Petržela Lukáš TJ Sokol Hradec Králové "C" 1044 1
2015/2016 3 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové "D" 1756 1749 ½
2014/2015 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1565 Ježek Milan ŠK AD Jičín E 1568 1
2014/2015 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1565 Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1548 ½
2014/2015 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1565 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1274 0
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1565 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1775 1755 ½
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1565 Šimek Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1000 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1565 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1478 ½
2013/2014 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 Novotný Otto Sokol Hradec Králové B 1440 1
2013/2014 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1000 ½
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 Mansfeld Jaromír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1000 1
2013/2014 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1415 1
2013/2014 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1100 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1550 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 ½
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1738 0
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 Dadok Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1480 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové 1728 1497 0
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 0
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 Doupovec Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1491 1
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 Sucharda David TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 0
2012/2013 9 B TJ Jiskra Hořice C 1586 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1531 ½
2012/2013 7 B TJ Jiskra Hořice C 1586 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 0
2012/2013 6 Č TJ Jiskra Hořice C 1586 Gloser David ŠK Lípa F 1250 1
2012/2013 5 B TJ Jiskra Hořice C 1586 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1595 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice C 1586 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1678 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice C 1586 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1658 1622 0
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice C 1586 Macháček Jiří ŠK Lípa E 1636 ½
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1636 ½
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1792 1771 0
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov 1702 0
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 ½
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1692 1650 1
2011/2012 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 Sklář Michael TJ Dvůr Králové nad Labem B 1000 1
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 ½
2011/2012 9 Č Horice C 1598 Řehák Ladislav Dubenec 1542 1
2011/2012 8 B Horice C 1598 Michl Zdeněk Jaroměř C 1622 1597 ½
2011/2012 6 Č Horice C 1598 Rigel Filip ŠK Ortex-Reta B HK 1518 0
2011/2012 5 B Horice C 1598 Tichý Pavel Slavia HK E 1000 1
2011/2012 4 Č Horice C 1598 Mach Ondřej Sokol HK B 1453 0
2011/2012 3 B Horice C 1598 Dunda Pavel SK Lipa E 1406 1
2011/2012 2 Č Horice C 1598 ŠK Ortex-Reta C HK 1
2011/2012 1 B Horice C 1598 Hornik Michael Nový Bydžov B 1000 1
2010/2011 9 Č Jiskra Horice C 1592 Martinec Pavel DDM Trebechovice pod Orebem C 1648 1
2010/2011 8 B Jiskra Horice C 1592 Veinfurter Tomáš Jiskra Jaromer C 1100 1
2010/2011 7 Č Jiskra Horice C 1592 Volf Milan Sokol Dubenec 1697 0
2010/2011 6 B Jiskra Horice C 1592 Skybová Kateřina ŠK Ortex Hradec Králové B 1280 ½
2010/2011 5 Č Jiskra Horice C 1592 Langr Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1737 ½
2010/2011 4 B Jiskra Horice C 1592 Krása Marek DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 1
2010/2011 2 Č Jiskra Horice C 1592 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1623 ½
2010/2011 1 B Jiskra Horice C 1592 Charvát Václav ŠK Lípa E 1650 ½
2009/2010 9 B TJ Jiskra Hořice B 1596 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1810 0
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice B 1596 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 ½
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Hořice B 1596 Kykal Zbyněk TJ Jiskra Hořice A 1818 0
2008/2009 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1603 Kvasničák Josef TJ Loko Trutnov 1
2007/2008 11 B TJ Jiskra Hořice B 1549 Svoboda Jiří TJ Tatran Hostinné 1588 1
2007/2008 9 B TJ Jiskra Hořice B 1549 Sklář Michael TJ Dvůr Králové n. Labem B 1
2007/2008 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1549 Němec Otakar ŠK Lípa C 1880 ½
2007/2008 6 B TJ Jiskra Hořice B 1549 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1782 0
2007/2008 5 Č TJ Jiskra Hořice B 1549 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1836 ½
2007/2008 2 B TJ Jiskra Hořice B 1549 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1650 0
2006/2007 11 Č TJ Jiskra Hořice B 1517 Řičař Jiří Slavia Hradec Králové E 1541 1
2006/2007 10 B TJ Jiskra Hořice B 1517 Charvát Václav ŠK Lípa C 1606 1
2006/2007 7 B TJ Jiskra Hořice B 1517 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1710 1
2006/2007 5 B TJ Jiskra Hořice B 1517 Toman Radek Baník Žacléř 1597 1
2006/2007 3 B TJ Jiskra Hořice B 1517 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1704 0
2006/2007 1 B TJ Jiskra Hořice B 1517 Kalenský Jakub TJ Tatran Hostinné 1443 ½
2005/2006 8 B TJ Jiskra Hořice B 1529 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1649 0
2005/2006 6 B TJ Jiskra Hořice B 1529 Smékal Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1614 0
2005/2006 5 B TJ Jiskra Hořice B 1529 Louda Miloslav SK policie Valdice 1446 ½
2005/2006 1 B TJ Jiskra Hořice B 1529 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1
2004/2005 4 B TJ Jiskra Hořice B 1538 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1815 0
2003/2004 10 Č Jiskra Hořice B 1555 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 1661 0
2003/2004 8 Č Jiskra Hořice B 1555 Blažek Ladislav ŠK Lípa D 1864 0
2003/2004 6 Č Jiskra Hořice B 1555 Krempaský Jiří Tatran Hostinné 1683 0
2003/2004 5 Č Jiskra Hořice B 1555 Zedníček Jiří Sokol Nová Paka "B" 1580 0
2003/2004 2 B Jiskra Hořice B 1555 Malík František ŠK Lípa C 1784 ½
2003/2004 1 Č Jiskra Hořice B 1555 Vampola Karel Sokol Hradec Králové "B" 1357 ½
2003/2004 6 B Jiskra Hořice C 1555 Reif Jakub HSM Trutnov B ½
2003/2004 1 B Jiskra Hořice C 1555 Doupovec Tomáš Spartak Vrchlabí B 1