Hráč Lesk Martin

Lesk Martin

User Pic
Jméno: Lesk Martin
Oddíl: T.J. Sokol Studnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 1777
ID: 8505
FIDE ID: 380296
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 B T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou C 2274 2279 0
2017/2018 7 Č T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Drašnar Pavel ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 ½
2017/2018 6 B T. J. Sokol Studnice 1800 1760 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec B 1855 1859 ½
2017/2018 5 Č T. J. Sokol Studnice 1800 1760 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1800 1788 0
2017/2018 4 B T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 1803 0
2017/2018 2 B T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1644 1689 1
2017/2018 1 B T. J. Sokol Studnice 1766 1743 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1894 1900 0
2017/2018 11 B ŠK Červený Kostelec A 1779 1760 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1694 1713 ½
2017/2018 10 Č ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1718 1757 ½
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec A 1800 1760 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1724 1665 0
2017/2018 6 Č ŠK Červený Kostelec A 1800 1760 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1891 1908 ½
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1950 1927 0
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1857 1875 1
2017/2018 3 B ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 ½
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kn. B 2018 2028 0
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec A 1766 1743 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1954 1951 1
2016/2017 4 Č ŠK Česká Skalice 1734 1788 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 ½
2016/2017 3 B ŠK Česká Skalice 1734 1788 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 1
2016/2017 1 Č ŠK Česká Skalice 1734 1788 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1824 1801 1
2015/2016 11 Č T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Divišová Hana Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 10 B T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1622 1579 1
2015/2016 8 Č T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Vít Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 0
2015/2016 7 B T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 0
2015/2016 6 Č T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 0
2015/2016 5 B T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 1
2015/2016 4 Č T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 0
2015/2016 3 B T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 0
2015/2016 1 B T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 ½
2015/2016 10 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 0
2015/2016 9 B TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 1
2015/2016 7 B TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 0
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Černý David TJ Hronov A 1889 1959 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 0
2014/2015 5 Č TJ Sokol Studnice 1732 1787 Řehák Josef ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 1
2014/2015 4 B TJ Sokol Studnice 1732 1787 Ringel Jiří Slovan Broumov "B" 1898 1
2014/2015 3 Č TJ Sokol Studnice 1732 1787 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 0
2014/2015 11 B Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 1
2014/2015 8 Č Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 ½
2014/2015 4 Č Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 ½
2014/2015 3 Č Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 0
2014/2015 1 Č Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 2097 2099 0
2013/2014 9 Č Jiskra Česká Skalice 1752 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1602 1680 ½
2013/2014 8 B Jiskra Česká Skalice 1752 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1739 1745 1
2013/2014 7 Č Jiskra Česká Skalice 1752 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 1
2013/2014 5 Č Jiskra Česká Skalice 1752 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 1
2013/2014 9 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 ½
2013/2014 8 B Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 ½
2013/2014 6 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 ½
2013/2014 5 B Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1743 1668 1
2013/2014 4 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 1
2013/2014 3 B Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 0
2013/2014 2 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1633 1700 ½
2012/2013 9 B Jiskra Česká Skalice B 1748 Balcar Jiří DUHA TJ Náchod F 1250 1
2012/2013 8 Č Jiskra Česká Skalice B 1748 Fišer Jan KUNA TJ Náchod E 1000 0
2012/2013 7 B Jiskra Česká Skalice B 1748 Bönisch Pavel Lokomotiva Trutnov B 1267 1
2012/2013 6 Č Jiskra Česká Skalice B 1748 Kuhn Marek Lokomotiva Trutnov D 1100 1
2012/2013 5 B Jiskra Česká Skalice B 1748 Havrda Daniel SONNY TJ Náchod G 1000 ½
2012/2013 4 Č Jiskra Česká Skalice B 1748 Škoda Viktor Slovan Broumov B 1000 1
2012/2013 2 Č Jiskra Česká Skalice B 1748 Hojný Zdeněk Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 1
2012/2013 1 Č Jiskra Česká Skalice B 1748 Zinga Vít Lokomotiva Trutnov C 1758 1
2012/2013 10 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Palla Rostislav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 0
2012/2013 8 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1525 1
2012/2013 7 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Picek Karel DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1559 0
2012/2013 6 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1644 1565 1
2012/2013 5 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Kysilko Jaroslav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1488 1473 ½
2012/2013 4 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Charvát Václav ŠK LÍPA C 1665 1678 1
2012/2013 3 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Vítek Dominik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1577 1554 1
2012/2013 1 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 ½