Hráč Jaeger Luděk

Jaeger Luděk

User Pic
Jméno: Jaeger Luděk
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2008
Elo mezinárodní: 2011
ID: 841
FIDE ID: 336750
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 2006 1993 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 1
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1987 1993 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1872 1851 ½
2017/2018 3 Č TJ Slavia Hradec Králové D 2006 1993 Erban Jiří ŠK Červený Kostelec A 2013 2032 ½
2017/2018 2 B TJ Slavia Hradec Králové D 2006 1993 Vítová Anna Sokol Hradec Králové A 1816 1664 1
2017/2018 8 Č Slavia Hradec Králové C 1987 1993 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1939 1949 1
2017/2018 7 B Slavia Hradec Králové C 1987 1993 Gloser David ŠK Lípa B 2065 1997 ½
2017/2018 6 Č Slavia Hradec Králové C 1989 1993 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1909 1911 ½
2017/2018 3 B Slavia Hradec Králové C 2006 1993 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí 1840 1858 ½
2017/2018 1 B Slavia Hradec Králové C 1992 1996 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1759 1772 1
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1987 1993 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2041 2026 1
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2006 1993 Szücs Matyáš SK Lipa 2069 2076 0
2016/2017 10 B TJ Slavia Hradec Králové D 2026 2031 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 1
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 2026 2031 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 1924 1964 0
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 2026 2031 Kohout Jan ŠK AD Jičín F 1975 1936 ½
2016/2017 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 2026 2031 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1788 1822 1
2016/2017 4 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2026 2031 Šedivý Martin SK Lipa 2031 2035 0
2015/2016 11 Č TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem A 2100 2124 0
2015/2016 10 B TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 Buločkin Martin Region Panda B 1941 2058 ½
2015/2016 9 Č TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 Duczynski Martin ŠK AD Jičín D 2118 2114 ½
2015/2016 6 Č TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 Němec Otakar ŠK Lípa B 1914 1901 ½
2015/2016 5 B TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř A 1845 1888 ½
2015/2016 3 B TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 1
2015/2016 1 B TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1869 1399 1
2015/2016 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 1
2015/2016 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 0
2015/2016 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 1
2015/2016 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 1
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 1972 0
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 Ruda Ondřej ŠK Lípa D 2076 2106 0
2015/2016 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 Krňávek Michal ŠK AD Jičín E 1868 1917 1
2014/2015 9 Č TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1923 1928 ½
2014/2015 8 B TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 Gogela Jan TJ Hronov 1960 1963 ½
2014/2015 5 Č TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2086 2080 ½
2014/2015 4 B TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 ½
2014/2015 3 Č TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1853 1812 1
2014/2015 2 B TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. L. 1965 1964 1
2014/2015 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 Kořínek Pavel TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 ½
2014/2015 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1975 1969 1
2014/2015 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 Tomášů Martin ŠK AD Jičín E 1668 1688 1
2014/2015 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 ½
2014/2015 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1732 1758 1
2014/2015 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1829 1862 1
2014/2015 1 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1896 1894 1
2013/2014 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 2035 2048 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 1
2013/2014 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2035 2048 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2085 2066 0
2013/2014 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 1983 2036 0
2013/2014 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 Mrověc Jan TJ Hronov 2076 2080 0
2013/2014 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 Rychlik Hanna NIKI TJ Náchod B 2003 ½
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 Vandas Jakub ŠK Sobotka 2009, o.s. 2005 1982 ½
2013/2014 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2094 2088 ½
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 0
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 ½
2013/2014 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2092 2094 0
2013/2014 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 0
2013/2014 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny C 1832 1838 ½
2013/2014 3 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2008 2021 ½
2012/2013 10 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1959 1967 1
2012/2013 9 B TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2113 2114 1
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1981 1987 1
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2095 2064 ½
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2111 2106 ½
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Velecký Viktor TJ Hronov 2153 2121 ½
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Kovář Josef ŠK Sobotka 2052 2049 1
2012/2013 1 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 1984 1992 0
2012/2013 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 Zbořil Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 0
2012/2013 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 Štěpán Michal TJ Náchod 2086 2096 0
2012/2013 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 Machlowski Slawomir Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 1
2012/2013 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 ½
2012/2013 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 0
2012/2013 1 B TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 ½
2011/2012 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1987 2011 Šmíd Jaroslav Sokol Zaječice 2005 1995 1
2011/2012 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 1987 2011 Řehák Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1932 1934 1
2011/2012 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 1987 2011 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2065 2058 ½
2011/2012 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 ½
2011/2012 5 B TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2103 2104 0
2011/2012 3 B TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 ½
2011/2012 2 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2091 2104 1
2011/2012 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 1
2010/2011 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Mrověc Jan TJ Hronov 1971 1
2010/2011 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Dostál Pavel Slovan Broumov 2097 0
2010/2011 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2079 ½
2010/2011 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice B 1929 0
2010/2011 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 ½
2010/2011 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2010/2011 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2077 0
2010/2011 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 2039 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 0
2010/2011 10 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2039 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2028 0
2010/2011 7 Č TJ Slavia Hradec Králové "B" 2039 Novotný Roman Stadion Kutná Hora 1852 ½
2010/2011 6 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2039 Duczynski Martin ŠK AD Jičín "B" 2127 ½
2009/2010 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2047 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 ½
2009/2010 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 2047 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2258 0
2009/2010 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 2047 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1915 ½
2009/2010 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2047 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice B 2009 0
2009/2010 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 2047 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2035 1
2009/2010 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2047 Dostál Pavel Slovan Broumov 2101 ½
2009/2010 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 2047 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa B 2105 1
2009/2010 9 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2047 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B"" 2117 0
2009/2010 7 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2047 Crha Ondřej ŠK Sokol Mladá Boleslav 2051 ½
2009/2010 3 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 2047 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2180 0
2008/2009 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 2024 Miňovský Roman ŠK Polymar Lípa B 1966 ½
2008/2009 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2024 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1971 ½
2008/2009 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 2024 Kracík Martin ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 ½
2008/2009 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 2024 Hájek Lukáš ŠK Lípa A 2115 1
2008/2009 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 2024 Buchar Petr Šachklub AD Jičín B 2026 ½
2008/2009 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 2024 Miler Jiří Slovan Broumov 2032 1
2008/2009 7 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2024 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2114 1
2008/2009 6 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 2024 Kohout Jan Šachklub AD Jičín 2025 0
2008/2009 5 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2024 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 1
2007/2008 9 B Slavia Hradec Králové C 2025 Tejkal Lubomír Šachklub AD Jičín 2114 ½
2007/2008 8 Č Slavia Hradec Králové C 2025 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 1
2007/2008 5 B Slavia Hradec Králové C 2025 Geissel Josef TJ Nová Paka 1866 ½
2007/2008 3 B Slavia Hradec Králové C 2025 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1981 1
2007/2008 2 Č Slavia Hradec Králové C 2025 Miler Jiří Slovan Broumov 1941 0
2007/2008 1 Č Slavia Hradec Králové C 2025 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 2004 ½
2007/2008 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 2025 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2111 0
2007/2008 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 2025 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2082 ½
2007/2008 5 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 2025 Švondr Michal ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1961 ½
2006/2007 11 B Slavia Hradec Králové C 2028 Novák Luděk ŠK Lípa 1992 ½
2006/2007 8 Č Slavia Hradec Králové C 2028 Slovan Broumov 1
2006/2007 5 Č Slavia Hradec Králové C 2028 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1879 ½
2006/2007 4 B Slavia Hradec Králové C 2028 Schejbal Josef TJ Hronov 1960 0
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové C 2028 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2039 1
2006/2007 1 Č Slavia Hradec Králové C 2028 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1725 1
2005/2006 11 Č Slavia Hradec Králové C 2025 Vrňata Jiří Sokol Náchod 2092 ½
2005/2006 8 B Slavia Hradec Králové C 2025 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1868 1
2005/2006 7 Č Slavia Hradec Králové C 2025 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2063 ½
2005/2006 6 B Slavia Hradec Králové C 2025 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkr. 1973 0
2005/2006 5 Č Slavia Hradec Králové C 2025 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 1883 ½
2005/2006 4 B Slavia Hradec Králové C 2025 Kubec Jiří TJ Dvůr Králové n.L. 1866 1
2005/2006 3 B Slavia Hradec Králové C 2025 Blažek Ladislav ŠK Lípa C 1853 ½
2005/2006 2 Č Slavia Hradec Králové C 2025 Machek Ivo ŠK Lípa A 2012 1