Hráč Prouza Tomáš

Prouza Tomáš

User Pic
Jméno: Prouza Tomáš
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1949
Elo mezinárodní: 1932
ID: 8387
FIDE ID: 323675
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1932 1949 Mádr Tomáš ŠK Česká Skalice 1906 1934 0
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1939 1949 Dostál Pavel Slovan Broumov A 2066 2067 0
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1939 1949 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2001 ½
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1941 1949 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1882 1931 ½
2017/2018 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1941 1949 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1855 1859 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1925 1949 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové A 1996 1988 1
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1925 1949 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. B 1861 1867 0
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1942 1950 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1894 1900 1
2017/2018 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1932 1949 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1783 1779 1
2017/2018 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1925 1949 Vítová Anna ŠK AD Jičín B 1816 1664 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1939 1949 Jaeger Luděk Slavia Hradec Králové C 1987 1993 0
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1941 1949 Kaisler Martin ŠK Lípa B 2049 2040 0
2017/2018 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1941 1949 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1909 1911 1
2017/2018 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1925 1949 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2027 2059 0
2017/2018 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1925 1949 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí 1843 1844 ½
2017/2018 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1942 1950 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 1958 1982 ½
2016/2017 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 1
2016/2017 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1782 1791 ½
2016/2017 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 1
2016/2017 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec 1928 1924 1
2016/2017 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 1
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. B 1869 1882 1
2016/2017 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Kuzmin Sergej ŠK Lípa C 1893 1900 1
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 1
2016/2017 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Marek Petr DDM Třebechovice pod Orebem 1951 1971 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1999 1957 1
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem A 1827 1826 0
2015/2016 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Pavlíček Miroslav Region Panda B 2054 2043 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1912 1861 0
2015/2016 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1901 1898 ½
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové A 1985 1999 ½
2015/2016 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Portych Václav ŠK Lípa B 1825 1884 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Matěka Kristian Slovan Broumov A 1896 1894 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1788 1822 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 ½
2015/2016 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 1
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 1
2015/2016 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1818 1801 0
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové B 1679 1710 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1770 1798 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 ½
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 0
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř A 1960 1963 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov 1368 0
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1960 1963 Vávra Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1567 1696 1
2013/2014 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 0
2013/2014 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 1
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 Novák Luděk ŠK Lípa B 1934 1932 ½
2013/2014 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1946 1927 1
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1893 1862 1
2012/2013 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2102 2084 ½
2012/2013 6 B TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2025 2028 0
2012/2013 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 Portych Václav ŠK Lípa B 1829 1820 ½
2012/2013 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 1871 1873 1
2011/2012 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1862 Šmíd Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 2005 1995 0
2011/2012 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1862 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1868 1961 0
2011/2012 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1862 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1909 1915 1
2011/2012 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1862 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 1
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1862 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 ½
2011/2012 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1862 Slavík Libor DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 1
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1835 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa B 1820 1
2010/2011 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1835 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice A 2031 1
2010/2011 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1835 Kouba Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 1
2009/2010 10 Č Jiskra Jaroměř B 1844 Šretr Josef Sokol Jukov ČK A 1759 ½
2009/2010 9 B Jiskra Jaroměř B 1844 Krejcar Pavel TJ Spartak RK A 1806 0
2009/2010 7 B Jiskra Jaroměř B 1844 Michel Ladislav TJ Hronov B 1908 1
2009/2010 6 Č Jiskra Jaroměř B 1844 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 ½
2009/2010 5 B Jiskra Jaroměř B 1844 Kouba Václav DDM Třebechovice p. O. 1834 1
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř B 1844 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1883 0
2009/2010 1 Č Jiskra Jaroměř B 1844 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1837 0
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř 1832 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa B 1789 1
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř 1832 Malíková Kateřina Šachklub AD Jičín B 1867 1
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř B 1832 Škoda Pavel Sokol Červený Kostelec A 1809 0
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř B 1832 Malík Zdeněk ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1670 1
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř B 1832 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 1
2008/2009 7 Č Jiskra Jaroměř B 1832 Novotný Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1977 0
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř B 1832 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1949 ½
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř B 1832 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1966 ½
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř B 1832 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 0
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř B 1832 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1711 1
2007/2008 11 B Jiskra Jaroměř B 1813 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1844 ½
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř B 1813 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové A 1901 1
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř B 1813 Sciranka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1931 0
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř B 1813 Fuchs František TJ Hronov B 1992 0
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř B 1813 Novotný Jan Niki TJ Náchod C 1873 ½
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř B 1813 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1596 1
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř B 1813 Malík Zdeněk SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1804 0
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř B 1813 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1831 1
2007/2008 10 B Jiskra Jaroměř 1813 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa 1950 ½
2007/2008 9 Č Jiskra Jaroměř 1813 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1870 1
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř B 1755 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1773 1
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř B 1755 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněž. C 1836 ½
2006/2007 9 Č Jiskra Jaroměř B 1755 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1817 1
2006/2007 6 B Jiskra Jaroměř B 1755 Soural Karel TJ Hronov B 2113 0
2006/2007 5 Č Jiskra Jaroměř B 1755 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod B 2018 1
2006/2007 3 B Jiskra Jaroměř B 1755 Halámka Radek DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 1
2006/2007 2 Č Jiskra Jaroměř B 1755 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1835 1
2006/2007 8 Č Jiskra Jaroměř 1755 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 ½
2006/2007 4 Č Jiskra Jaroměř 1755 Janecký Jiří Slovan Broumov 1754 1
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř B 1744 Pultar Petr Niki TJ Náchod 1694 0
2005/2006 10 B Jiskra Jaroměř B 1744 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 ½
2005/2006 9 Č Jiskra Jaroměř B 1744 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 ½
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř B 1744 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1856 0
2005/2006 7 Č Jiskra Jaroměř B 1744 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1860 1
2005/2006 6 B Jiskra Jaroměř B 1744 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0
2005/2006 5 Č Jiskra Jaroměř B 1744 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 ½
2005/2006 4 B Jiskra Jaroměř B 1744 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 1
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř B 1744 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 1
2005/2006 2 Č Jiskra Jaroměř B 1744 Portych Václav Sokol Hradec Králové 1851 ½
2005/2006 1 B Jiskra Jaroměř B 1744 Douděra Lubomír ŠK Lípa E 1832 0
2004/2005 10 Č Jiskra Jaroměř 1756 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1917 0
2004/2005 7 Č Jiskra Jaroměř 1756 Kříž Milan ŠK AD Jičín 1804 1
2004/2005 3 Č Jiskra Jaroměř 1756 Palij Lubomír ŠK Lípa A 1862 0
2003/2004 3 Č Jiskra Jaroměř 1768 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2018 0