Hráč Bernášek Jan

Bernášek Jan

User Pic
Jméno: Bernášek Jan
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2461
Elo mezinárodní: 2477
ID: 8140
FIDE ID: 311995
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Lanskroun 2476 2463 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2082 2098 1
2017/2018 3 B TJ Lanskroun 2480 2463 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1954 1921 1
2017/2018 10 B Bartos Unichess 2480 2463 Hollan Martin SK OAZA Praha 2210 2198 ½
2017/2018 9 Č Bartos Unichess 2480 2463 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2456 2468 ½
2017/2018 8 B Bartos Unichess 2477 2463 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove 2269 2260 1
2017/2018 7 B Bartos Unichess 2477 2463 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2413 2414 ½
2017/2018 6 Č Bartos Unichess 2480 2463 Hrabuša Matěj 2222 SK Polabiny B 2375 0 1
2017/2018 5 B Bartos Unichess 2480 2463 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2383 2370 0
2017/2018 4 Č Bartos Unichess 2480 2463 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2333 2288 0
2017/2018 2 Č Bartos Unichess 2480 2463 Carlsson Pontus SK Dopravni podnik Praha 2443 0 ½
2017/2018 1 B Bartos Unichess 2501 2485 Špaček Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2373 2354 0
2017/2018 11 Č Unichess 2476 2463 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2614 0 0
2017/2018 10 B Unichess 2476 2463 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2379 2368 1
2017/2018 8 B Unichess 2477 2463 Movsesian Sergei GASCO Pardubice 2649 0 ½
2017/2018 7 Č Unichess 2477 2463 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov 2429 2410 ½
2017/2018 6 Č Unichess 2480 2463 Vogel Roven Moravska Slavia Brno 2455 0 0
2017/2018 5 B Unichess 2480 2463 Dragnev Valentin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2466 0 1
2017/2018 4 Č Unichess 2480 2463 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2524 0 0
2017/2018 3 B Unichess 2480 2463 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2510 2502 ½
2017/2018 2 B Unichess 2480 2463 Zhigalko Andrey BSS Frydek-Mistek 2562 0 0
2017/2018 1 Č Unichess 2480 2463 Šmajzr Martin Tatran Litovel 2141 2200 1
2016/2017 11 Č SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Rašík Vítězslav SK AD Jicin B 2451 2452 0
2016/2017 10 B SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 1
2016/2017 9 Č SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 1
2016/2017 8 B SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2358 2337 ½
2016/2017 7 Č SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Neuman Petr GROP Praha 2443 2400 1
2016/2017 6 B SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Constantinou Peter TJ Pankrac 2288 1
2016/2017 5 Č SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Červený Martin SK AD JC Smichov 2398 2411 ½
2016/2017 4 B SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2401 2388 ½
2016/2017 3 B SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Voloshin Leonid TJ Neratovice 2403 2430 ½
2016/2017 2 Č SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Černoušek Lukáš Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 1
2016/2017 1 B SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 Hrabuša Matěj 2222 SK Polabiny 2322 2332 0
2016/2017 11 Č Prestige Photo Unichess 2508 2510 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 0
2016/2017 10 B Prestige Photo Unichess 2508 2510 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 1
2016/2017 8 Č Prestige Photo Unichess 2508 2510 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½
2016/2017 7 B Prestige Photo Unichess 2508 2510 Murdzia Piotr SK Slavoj Poruba 2416 2461 0
2016/2017 6 B Prestige Photo Unichess 2508 2510 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 ½
2016/2017 5 Č Prestige Photo Unichess 2508 2510 Azarov Sergei BSS Frydek Mistek 2589 2601 ½
2016/2017 4 Č Prestige Photo Unichess 2508 2510 Dragun Kamil SK Rapid Pardubice 2597 ½
2016/2017 3 B Prestige Photo Unichess 2508 2510 Bulski Krzysztof SK AD Jicin 2533 1
2016/2017 2 B Prestige Photo Unichess 2508 2510 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 1
2016/2017 1 Č Prestige Photo Unichess 2508 2510 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 ½
2015/2016 11 B Unichess 2508 2510 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2422 2409 1
2015/2016 10 Č Unichess 2508 2510 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 0
2015/2016 8 Č Unichess 2508 2510 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2454 2454 ½
2015/2016 7 Č Unichess 2508 2510 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2321 2313 ½
2015/2016 6 B Unichess 2508 2510 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 0
2015/2016 5 Č Unichess 2508 2510 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 1
2015/2016 4 B Unichess 2508 2510 Kočiščák Jiří AD Jičín 2454 2469 1
2015/2016 3 Č Unichess 2508 2510 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 1
2015/2016 2 B Unichess 2508 2510 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 1
2015/2016 1 Č Unichess 2508 2510 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2343 2340 1
2015/2016 11 B Rapid Pardubice 2508 2510 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 ½
2015/2016 10 Č Rapid Pardubice 2508 2510 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 ½
2015/2016 9 B Rapid Pardubice 2508 2510 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2405 ½
2015/2016 8 Č Rapid Pardubice 2508 2510 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 0
2015/2016 7 B Rapid Pardubice 2508 2510 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2015/2016 6 B Rapid Pardubice 2508 2510 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 1
2015/2016 5 Č Rapid Pardubice 2508 2510 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2523 2515 ½
2015/2016 4 Č Rapid Pardubice 2508 2510 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 0
2015/2016 3 B Rapid Pardubice 2508 2510 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 1
2015/2016 2 B Rapid Pardubice 2508 2510 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 ½
2015/2016 1 Č Rapid Pardubice 2508 2510 Baláček Tadeáš ŠK města Lysá nad Labem B 2307 2294 ½
2014/2015 11 B ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 1
2014/2015 10 Č ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Krejčí Jan Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 0
2014/2015 9 Č ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová „A“ 2482 2498 ½
2014/2015 8 B ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Kaňovský David Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 ½
2014/2015 7 Č ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 1
2014/2015 6 B ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2303 0
2014/2015 5 Č ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 1
2014/2015 4 B ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 1
2014/2015 3 Č ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 ½
2014/2015 2 B ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 ½
2014/2015 11 Č Rapid Pardubice 2533 2519 Michalík Peter TŽ Třinec 2571 2455 ½
2014/2015 10 B Rapid Pardubice 2533 2519 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2437 2474 1
2014/2015 9 B Rapid Pardubice 2533 2519 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 1
2014/2015 8 Č Rapid Pardubice 2533 2519 Voloshin Leonid AD Mahrla Praha 2387 2420 ½
2014/2015 7 B Rapid Pardubice 2533 2519 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2014/2015 4 Č Rapid Pardubice 2533 2519 Bobras Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2530 2530 0
2014/2015 3 B Rapid Pardubice 2533 2519 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2528 2547 0
2014/2015 2 B Rapid Pardubice 2533 2519 Láznička Viktor 1. ŠK Novoborský 2667 2635 0
2014/2015 1 Č Rapid Pardubice 2533 2519 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2464 2460 0
2013/2014 11 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 1
2013/2014 10 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 1
2013/2014 9 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 1
2013/2014 7 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 1
2013/2014 5 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 0
2013/2014 4 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Velička Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 ½
2013/2014 2 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 ½
2013/2014 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 1
2013/2014 11 Č Rapid Pardubice 2539 2524 Pisk Petr TŽ Třinec 2408 2384 ½
2013/2014 10 B Rapid Pardubice 2539 2524 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 1
2013/2014 9 Č Rapid Pardubice 2539 2524 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 ½
2013/2014 8 B Rapid Pardubice 2539 2524 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 0
2013/2014 7 Č Rapid Pardubice 2539 2524 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2404 2413 ½
2013/2014 6 Č Rapid Pardubice 2539 2524 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2455 2479 ½
2013/2014 5 B Rapid Pardubice 2539 2524 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 1
2013/2014 4 Č Rapid Pardubice 2539 2524 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 ½
2013/2014 3 B Rapid Pardubice 2539 2524 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 ½
2013/2014 2 B Rapid Pardubice 2539 2524 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 1
2013/2014 1 Č Rapid Pardubice 2539 2524 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2626 2617 0
2012/2013 11 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 ½
2012/2013 10 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 ½
2012/2013 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Malaniuk Vladimír ŠK AD Jičín 2527 ½
2012/2013 8 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK B 2339 2320 1
2012/2013 7 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Bindrich Falko ŠK Holdia DP Praha B 2532 2504 1
2012/2013 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 ½
2012/2013 5 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 ½
2012/2013 4 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2374 1
2012/2013 3 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 1
2012/2013 2 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Sergeev Vladimir JOLY Lysá nad Labem B 2475 2474 ½
2012/2013 1 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 1
2012/2013 11 B Rapid Pardubice 2506 2510 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2422 2417 ½
2012/2013 10 Č Rapid Pardubice 2506 2510 Kuchynka Lukáš TJ Tatran Litovel 2310 2350 1
2012/2013 9 B Rapid Pardubice 2506 2510 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 ½
2012/2013 6 B Rapid Pardubice 2506 2510 Pacher Milan TŽ Třinec 2436 1
2012/2013 5 Č Rapid Pardubice 2506 2510 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 1
2012/2013 4 B Rapid Pardubice 2506 2510 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 ½
2012/2013 3 Č Rapid Pardubice 2506 2510 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 1
2011/2012 11 B ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Svoboda Václav OAZA Praha 2321 2327 1
2011/2012 10 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 0
2011/2012 9 B ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2372 2368 ½
2011/2012 8 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 ½
2011/2012 7 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2493 2467 0
2011/2012 6 B ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 2390 ½
2011/2012 5 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Kalod Radek ŠK Mahrla Praha 2500 2499 ½
2011/2012 4 B ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 ½
2011/2012 3 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Štoček Jiří JOLY Lysá nad Labem B 2600 2564 ½
2011/2012 2 B ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 1
2011/2012 1 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 Turner Jan Šakal Kozolupy 2395 2392 1
2011/2012 11 B ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2392 2416 1
2011/2012 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 ½
2011/2012 9 B ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2219 2196 1
2011/2012 8 Č ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 0
2011/2012 7 B ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 1
2011/2012 6 B ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 ½
2011/2012 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2238 2235 1
2011/2012 4 B ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 1
2011/2012 3 Č ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 1
2011/2012 2 Č ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Sosna Jan ŠK Zlín 2398 2407 ½
2011/2012 1 B ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 1
2010/2011 11 B ŠK Rapid Pardubice 2490 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 ½
2010/2011 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2490 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 0
2010/2011 9 Č ŠK Rapid Pardubice 2490 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2461 ½
2010/2011 8 B ŠK Rapid Pardubice 2490 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2482 ½
2010/2011 7 B ŠK Rapid Pardubice 2490 Michalík Peter ŠK Zlín 2455 ½
2010/2011 6 Č ŠK Rapid Pardubice 2490 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2502 0
2010/2011 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2490 Jirka Jiří 2222 ŠK Polabiny 2424 1
2010/2011 4 Č ŠK Rapid Pardubice 2490 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 ½
2010/2011 3 B ŠK Rapid Pardubice 2490 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2387 ½
2010/2011 2 B ŠK Rapid Pardubice 2490 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2533 ½
2010/2011 1 Č ŠK Rapid Pardubice 2490 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 ½
2010/2011 11 B ERA-Poštovní spořitelna 2490 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2325 ½
2010/2011 10 Č ERA-Poštovní spořitelna 2490 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2335 1
2010/2011 9 B ERA-Poštovní spořitelna 2490 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 ½
2010/2011 8 Č ERA-Poštovní spořitelna 2490 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2438 1
2010/2011 7 B ERA-Poštovní spořitelna 2490 Ftáčník Lubomír QCC České Budějovice 2578 ½
2010/2011 6 Č ERA-Poštovní spořitelna 2490 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha Kobylisy 2383 ½
2010/2011 5 B ERA-Poštovní spořitelna 2490 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2467 ½
2010/2011 4 Č ERA-Poštovní spořitelna 2490 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2266 1
2010/2011 3 B ERA-Poštovní spořitelna 2490 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK "B" 2391 ½
2010/2011 2 Č ERA-Poštovní spořitelna 2490 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2475 ½
2010/2011 1 B ERA-Poštovní spořitelna 2490 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2416 ½
2009/2010 11 B Tatran Litovel A 2476 Jurčík Martin Jakl Karvina 2343 1
2009/2010 8 Č Tatran Litovel A 2476 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2310 ½
2009/2010 6 Č Tatran Litovel A 2476 Velička Petr ŠK Slavoj Poruba 2480 0
2009/2010 4 Č Tatran Litovel A 2476 Dawidow Jacek SK Slavia Orlová 2302 1
2009/2010 3 B Tatran Litovel A 2476 Jasný Stanislav TJ Mittal Ostrava 2347 1
2009/2010 2 Č Tatran Litovel A 2476 Bělohlávek Petr ŠK Gordic Jihlava 2223 1
2009/2010 11 Č SAGINA Pardubice 2476 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 0
2009/2010 10 B SAGINA Pardubice 2476 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 1
2009/2010 9 B SAGINA Pardubice 2476 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2618 0
2009/2010 8 Č SAGINA Pardubice 2476 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 ½
2009/2010 7 B SAGINA Pardubice 2476 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½
2009/2010 6 Č SAGINA Pardubice 2476 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1
2009/2010 5 B SAGINA Pardubice 2476 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2448 0
2009/2010 4 Č SAGINA Pardubice 2476 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2385 0
2009/2010 3 B SAGINA Pardubice 2476 Jedynak Radoslaw ŠK Geofin Ostrava 2497 ½
2009/2010 2 B SAGINA Pardubice 2476 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 1
2009/2010 1 Č SAGINA Pardubice 2476 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 ½
2008/2009 11 B RC Sport Pardubice 2443 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 1
2008/2009 10 Č RC Sport Pardubice 2443 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 1
2008/2009 9 Č RC Sport Pardubice 2443 Rašík Vítězslav ŠK GEOFIN Ostrava 2445 0
2008/2009 8 B RC Sport Pardubice 2443 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2508 ½
2008/2009 7 B RC Sport Pardubice 2443 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 0
2008/2009 6 Č RC Sport Pardubice 2443 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2538 1
2008/2009 5 B RC Sport Pardubice 2443 Dvořák Jan Space" Poštovní spořitelna" 2209 1
2008/2009 4 Č RC Sport Pardubice 2443 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2415 1
2008/2009 3 B RC Sport Pardubice 2443 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2433 0
2008/2009 2 Č RC Sport Pardubice 2443 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 0
2008/2009 1 B RC Sport Pardubice 2443 Žilka Štěpán ŠK Zikuda Turnov 2471 ½
2007/2008 11 Č RC Sport Pardubice 2530 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2565 1
2007/2008 10 B RC Sport Pardubice 2530 Štohl Igor ŠK Zikuda Turnov 2545 ½
2007/2008 9 B RC Sport Pardubice 2530 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 ½
2007/2008 8 Č RC Sport Pardubice 2530 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2512 0
2007/2008 7 B RC Sport Pardubice 2530 Timoščenko Gennadij Tatran Litovel 2487 ½
2007/2008 6 Č RC Sport Pardubice 2530 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2389 0
2007/2008 5 Č RC Sport Pardubice 2530 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2359 1
2007/2008 4 Č RC Sport Pardubice 2530 Černoušek Lukáš TJ Bohemians Praha 2405 1
2007/2008 3 B RC Sport Pardubice 2530 Markowski Tomasz ŠK Mahrla Praha 2584 1
2007/2008 2 B RC Sport Pardubice 2530 Jedynak Radoslaw Labortech-Geofin Ostrava 2543 ½
2007/2008 1 Č RC Sport Pardubice 2530 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 0
2006/2007 11 B ŠK Duras Brno "A" 2476 Sergeev Vladimir Tatran Litovel "A" 0
2006/2007 10 Č ŠK Duras Brno "A" 2476 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2416 1
2006/2007 9 Č ŠK Duras Brno "A" 2476 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 1
2006/2007 8 B ŠK Duras Brno "A" 2476 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2327 1
2006/2007 7 Č ŠK Duras Brno "A" 2476 Plát Vojtěch ŠK Staré Město 1923 2264 1
2006/2007 6 B ŠK Duras Brno "A" 2476 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2287 1
2006/2007 5 Č ŠK Duras Brno "A" 2476 Sluka Radek ŠK Staré Město 2331 ½
2006/2007 4 B ŠK Duras Brno "A" 2476 Nehybka Jiří Orel Ořechov "A" 2214 1
2006/2007 3 Č ŠK Duras Brno "A" 2476 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 1
2006/2007 2 B ŠK Duras Brno "A" 2476 Sochorová Petra Lokomotiva Brno "B" 2210 1
2006/2007 1 Č ŠK Duras Brno "A" 2476 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2350 1
2006/2007 11 B RC Sport Pardubice 2476 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2343 ½
2006/2007 10 B RC Sport Pardubice 2476 Kaňovský David A64 Valoz Grygov 2378 0
2006/2007 9 Č RC Sport Pardubice 2476 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2416 1
2006/2007 8 Č RC Sport Pardubice 2476 Jacková Jana TJ TŽ Třinec 2389 ½
2006/2007 7 B RC Sport Pardubice 2476 Juřek Josef Sokol Plzeň I. Ingem 2359 1
2006/2007 6 B RC Sport Pardubice 2476 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha ½
2006/2007 5 B RC Sport Pardubice 2476 Petran Peter ŠK Sokol Vyšehrad 1
2006/2007 4 Č RC Sport Pardubice 2476 Holemář David Lokomotiva Brno 2271 1
2006/2007 3 Č RC Sport Pardubice 2476 David Pavel ŠK SK Zlín 2398 ½
2006/2007 2 Č RC Sport Pardubice 2476 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2507 1
2006/2007 1 Č RC Sport Pardubice 2476 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2411 ½
2005/2006 11 Č TJ Lanškroun "A" 2440 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2425 1
2005/2006 10 B TJ Lanškroun "A" 2440 Movsesian Sergei TŽ Třinec "B" ½
2005/2006 9 Č TJ Lanškroun "A" 2440 Sergeev Vladimir Jakl Karviná "A" 1
2005/2006 8 B TJ Lanškroun "A" 2440 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "A" 2593 0
2005/2006 7 Č TJ Lanškroun "A" 2440 Petrik Tomas Slavoj Poruba "A" 0
2005/2006 6 B TJ Lanškroun "A" 2440 Chytilek Roman ŠK DURAS Brno "A" 2409 1
2005/2006 5 Č TJ Lanškroun "A" 2440 Berezjuk Sergej BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 ½
2005/2006 4 B TJ Lanškroun "A" 2440 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2354 0
2005/2006 3 B TJ Lanškroun "A" 2440 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2258 ½
2005/2006 2 Č TJ Lanškroun "A" 2440 Dawidow Jacek Slavia Orlová "A" 1
2005/2006 1 B TJ Lanškroun "A" 2440 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2386 1
2005/2006 11 B Bauset Pardubice 2440 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2364 ½
2005/2006 10 B Bauset Pardubice 2440 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2445 ½
2005/2006 9 Č Bauset Pardubice 2440 Malinovský Karel A64 Hagemann Opava 2317 ½
2005/2006 8 Č Bauset Pardubice 2440 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 1
2005/2006 7 B Bauset Pardubice 2440 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2308 1
2005/2006 6 B Bauset Pardubice 2440 Polák Tomáš Lokomotiva Brno A 2499 0
2005/2006 5 B Bauset Pardubice 2440 Červený Martin Lokomotiva Brno B 2222 ½
2005/2006 4 Č Bauset Pardubice 2440 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2292 1
2005/2006 3 Č Bauset Pardubice 2440 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2383 1
2005/2006 2 B Bauset Pardubice 2440 Walek Milan TŽ Třinec 2374 ½
2005/2006 1 B Bauset Pardubice 2440 Berezjuk Sergej Labortech Ostrava 2409 0
2004/2005 11 Č TJ Lanškroun 2382 Navrátil Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2128 1
2004/2005 7 Č TJ Lanškroun 2382 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2142 1
2004/2005 6 B TJ Lanškroun 2382 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2160 1
2004/2005 5 B TJ Lanškroun 2382 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín 2275 1
2004/2005 3 B TJ Lanškroun 2382 Biolek Richard A64 Mipap Grygov B 2443 0
2004/2005 1 B TJ Lanškroun 2382 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2339 1
2004/2005 11 Č Bauset Pardubice 2382 Polák Tomáš Loko Brno-Slezan 2466 1
2004/2005 10 Č Bauset Pardubice 2382 Langner Ladislav TŽ Třinec 2407 1
2004/2005 9 B Bauset Pardubice 2382 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2375 ½
2004/2005 8 B Bauset Pardubice 2382 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 ½
2004/2005 7 B Bauset Pardubice 2382 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2499 ½
2004/2005 6 B Bauset Pardubice 2382 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2376 ½
2004/2005 5 B Bauset Pardubice 2382 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2400 1
2004/2005 4 Č Bauset Pardubice 2382 Šuráň Jan Sokol Kolín-Abner 2394 1
2004/2005 3 Č Bauset Pardubice 2382 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 1
2004/2005 2 B Bauset Pardubice 2382 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2361 1
2004/2005 1 B Bauset Pardubice 2382 Sluka Radek SC A64 Grygov 2334 1
2003/2004 11 B Bauset Pardubice 2365 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 1
2003/2004 10 B Bauset Pardubice 2365 Čech Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2393 ½
2003/2004 9 Č Bauset Pardubice 2365 Kantorík Marián TJ Jakl Karviná 2353 ½
2003/2004 8 Č Bauset Pardubice 2365 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 0
2003/2004 7 B Bauset Pardubice 2365 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2394 0
2003/2004 6 B Bauset Pardubice 2365 Studnička Tomáš Sokol Kolín 2320 ½
2003/2004 5 B Bauset Pardubice 2365 Prymula Roman Slavia Hr.Králové 2305 ½
2003/2004 4 Č Bauset Pardubice 2365 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2455 ½
2003/2004 3 Č Bauset Pardubice 2365 Možný Miloš Visus Vyšehrad 2364 0
2003/2004 2 B Bauset Pardubice 2365 Blatný Pavel Hagemann Opava 2494 0
2003/2004 1 B Bauset Pardubice 2365 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 ½
2003/2004 11 B TJ Lanškroun 2365 Karaba David TJ Synthesia Pardubice C 2025 1
2003/2004 10 Č TJ Lanškroun 2365 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 ½
2003/2004 9 B TJ Lanškroun 2365 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 1
2003/2004 8 Č TJ Lanškroun 2365 Krumer Miroslav TJ Lokomotiva Česká Třebová 1914 1
2003/2004 6 Č TJ Lanškroun 2365 Novotný Petr CHS Chotěboř 2068 1
2003/2004 5 B TJ Lanškroun 2365 Korol Jiří Plzeňka Pardubice 2090 1
2003/2004 4 Č TJ Lanškroun 2365 Červený Martin TJ Štefanydes Polička 2180 1
2003/2004 2 Č TJ Lanškroun 2365 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2247 1
2003/2004 1 Č TJ Lanškroun 2365 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 1