Hráč Meduna Eduard

Meduna Eduard

User Pic
Jméno: Meduna Eduard
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2400
Elo mezinárodní: 2403
ID: 8
FIDE ID: 300055
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č JOLY Lysá nad Labem E 2402 2400 Vevera Radek Caissa Roztoky A 2066 2038 1
2017/2018 10 B JOLY Lysá nad Labem E 2404 2400 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2282 2323 ½
2017/2018 9 Č JOLY Lysá nad Labem E 2404 2400 Nový Filip Kostelec nad Černými lesy A 2143 2201 1
2017/2018 8 B JOLY Lysá nad Labem E 2407 2400 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2116 2130 1
2017/2018 7 Č JOLY Lysá nad Labem E 2407 2400 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2080 2091 ½
2017/2018 6 B JOLY Lysá nad Labem E 2402 2400 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2157 2155 1
2017/2018 5 B JOLY Lysá nad Labem E 2402 2400 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2181 2168 1
2017/2018 4 Č JOLY Lysá nad Labem E 2404 2400 Hora Milan Sokol Nymburk A 2189 2162 ½
2017/2018 3 B JOLY Lysá nad Labem E 2404 2400 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice A 2259 2271 1
2017/2018 2 Č JOLY Lysá nad Labem E 2404 2400 Bodický Michal Příbram Baník A 2023 2059 1
2017/2018 1 B JOLY Lysá nad Labem E 2393 2390 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1930 1952 1
2017/2018 11 Č Eurovia Praha 2402 2400 Lechtýnský Jiří Sparta Kutna Hora 2349 2361 ½
2017/2018 10 B Eurovia Praha 2404 2400 Borkovec Milan Sokol Tabor 2209 2208 ½
2017/2018 9 B Eurovia Praha 2407 2400 Spal Milan SACHklub Pisek 2157 2159 1
2017/2018 8 Č Eurovia Praha 2407 2400 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2331 2326 ½
2017/2018 7 B Eurovia Praha 2402 2400 Jurčík Martin Unichess Vyletna 2334 0 ½
2017/2018 5 B Eurovia Praha 2404 2400 Šťastný Jan Klub sachistu Ricany 1925 2235 2231 1
2017/2018 2 Č Eurovia Praha 2404 2400 Orság Milan TJ Dukla Praha 2327 2361 ½
2017/2018 1 B Eurovia Praha 2393 2390 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 1
2017/2018 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2402 2400 Munk Petr SK mesta Lysa nad Labem 2121 2117 1
2017/2018 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2407 2400 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2275 2253 ½
2017/2018 6 B Vystaviste Lysa nad Labem 2402 2400 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2332 2295 ½
2017/2018 5 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2402 2400 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2399 2401 ½
2017/2018 4 B Vystaviste Lysa nad Labem 2404 2400 Studnička Tomáš SK Zikuda Turnov 2302 2288 ½
2017/2018 3 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2404 2400 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2455 2443 ½
2017/2018 2 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2404 2400 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2332 2335 ½
2017/2018 1 B Vystaviste Lysa nad Labem 2404 2400 Skácelík Petr Moravska Slavia Brno 2188 2207 1
2016/2017 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 Neckář Lubomír SK mesta Lysa nad Labem 2324 2310 ½
2016/2017 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 Knajbl Michael Tatran Litovel 1792 1
2016/2017 3 B Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 1
2016/2017 2 B Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2016/2017 1 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2317 2323 ½
2015/2016 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Hausner Ivan ŠACHklub Písek 2331 2344 ½
2015/2016 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice 2268 2260 ½
2015/2016 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 2313 ½
2015/2016 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Carlsson Pontus ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 ½
2015/2016 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Borkovec Milan Sokol Tábor 2226 2199 ½
2015/2016 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Constantinou Peter TJ Pankrác B 2288 1
2015/2016 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 ½
2015/2016 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 0
2015/2016 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 Zvára David ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 1
2015/2016 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 Husárik Braňko ŠK města Lysá nad Labem B 2138 2140 1
2015/2016 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2244 2234 ½
2015/2016 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 0
2015/2016 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2317 2323 ½
2015/2016 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 ½
2015/2016 11 Č JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Wasserbauer Radek Šachový klub Zdice 2101 2097 1
2015/2016 10 B JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2074 2054 1
2015/2016 9 Č JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Stluka Petr Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 ½
2015/2016 8 B JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 1
2015/2016 7 Č JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 1
2015/2016 6 B JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 ŠK Řevnice 1
2015/2016 5 Č JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2116 2109 1
2015/2016 4 B JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2033 1992 1
2015/2016 3 Č JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2262 1
2015/2016 2 B JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 1
2015/2016 1 Č JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 1
2014/2015 11 Č JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 1
2014/2015 10 B JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Postupa Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2255 ½
2014/2015 9 B JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Jandourek Lukáš Cayman Pharma Neratovice B 2228 2221 ½
2014/2015 8 Č JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2156 2172 1
2014/2015 7 B JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2092 2114 1
2014/2015 6 Č JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1970 1998 1
2014/2015 5 B JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Moravec Vít Spartak Vlašim B 2184 2189 1
2014/2015 4 Č JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2160 2158 ½
2014/2015 3 B JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 ½
2014/2015 2 Č JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2161 2162 1
2014/2015 1 B JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 Vlach Karel Caissa Úholičky 2128 2135 1
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 ½
2014/2015 9 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Hába Petr ŠK Gordic 2500 2483 ½
2014/2015 8 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2408 ½
2014/2015 7 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2415 ½
2014/2015 6 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 1
2014/2015 5 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Kuba Jindřich Sokol Praha-Kobylisy B 2327 2322 1
2014/2015 4 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Cvek Robert ŠK GROP Praha 2520 2512 ½
2014/2015 2 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 ½
2014/2015 1 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 0
2014/2015 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 1
2014/2015 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 1
2014/2015 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 Štross František AD Mahrla Praha 2305 2315 ½
2014/2015 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 Čech Pavel Zikuda Turnov 2410 2413 ½
2014/2015 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 ½
2013/2014 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2345 2311 ½
2013/2014 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 2508 ½
2013/2014 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna 2236 2234 ½
2013/2014 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 ½
2013/2014 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2304 2287 ½
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín 2369 2360 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov B 2387 2405 ½
2013/2014 10 B ŠK AD Jičín 2369 2360 Vlasák Lukáš SK OAZA Praha 2336 2341 0
2013/2014 8 Č ŠK AD Jičín 2369 2360 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 ½
2013/2014 7 B ŠK AD Jičín 2369 2360 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2331 2341 1
2013/2014 6 Č ŠK AD Jičín 2369 2360 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 0
2013/2014 5 B ŠK AD Jičín 2369 2360 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2366 2365 0
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín 2369 2360 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 ½
2013/2014 3 B ŠK AD Jičín 2369 2360 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 1
2013/2014 2 Č ŠK AD Jičín 2369 2360 Michálek Jan ŠK Holdia DP Praha B 2321 2320 1
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín 2369 2360 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2367 2369 1
2012/2013 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 Kuchynka Lukáš TJ Tatran Litovel 2310 2350 ½
2012/2013 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 ½
2012/2013 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2506 2510 ½
2012/2013 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2529 2542 0
2012/2013 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 Hinks-Edwards Thomas AD Mahrla Praha 2414 2493 1
2012/2013 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2260 2277 0
2012/2013 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 0
2012/2013 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 ½
2012/2013 9 B JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2324 1
2012/2013 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 ½
2012/2013 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 ½
2012/2013 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2216 2256 1
2012/2013 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2426 2447 ½
2012/2013 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2304 2327 ½
2012/2013 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Mazur Štefan ŠK Holdia DP Praha B 2388 2388 0
2012/2013 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 0
2012/2013 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2334 2354 ½
2011/2012 11 B ŠK AD Jičín 2420 2422 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2191 2172 1
2011/2012 10 Č ŠK AD Jičín 2420 2422 Erneker Josef OAZA Praha 2251 2264 0
2011/2012 9 B ŠK AD Jičín 2420 2422 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 1
2011/2012 8 Č ŠK AD Jičín 2420 2422 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 ½
2011/2012 7 B ŠK AD Jičín 2420 2422 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 0
2011/2012 6 Č ŠK AD Jičín 2420 2422 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 ½
2011/2012 5 Č ŠK AD Jičín 2420 2422 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 1
2011/2012 4 B ŠK AD Jičín 2420 2422 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2471 2479 ½
2011/2012 3 Č ŠK AD Jičín 2420 2422 Šťastný Jan 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 0
2011/2012 2 B ŠK AD Jičín 2420 2422 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 0
2011/2012 1 Č ŠK AD Jičín 2420 2422 Škára Vladimír ERA-Poštovní spořitelna B 2219 2161 1
2011/2012 11 B ŠK AD Jičín B 2420 2422 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 ½
2011/2012 10 Č ŠK AD Jičín B 2420 2422 Stoklasa Jan TRW autoelektronika Vlašim 2188 2177 ½
2011/2012 9 B ŠK AD Jičín B 2420 2422 Šindler Michal Klub šachistů Říčany 1925 2195 2194 1
2011/2012 8 Č ŠK AD Jičín B 2420 2422 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2093 2156 1
2011/2012 7 Č ŠK AD Jičín B 2420 2422 Schula Michal TJ Sokol Praha Kobylisy 2273 2271 ½
2011/2012 6 B ŠK AD Jičín B 2420 2422 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2243 2221 1
2011/2012 5 Č ŠK AD Jičín B 2420 2422 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 1
2011/2012 4 B ŠK AD Jičín B 2420 2422 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B 2240 2243 1
2011/2012 3 Č ŠK AD Jičín B 2420 2422 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 1
2011/2012 2 B ŠK AD Jičín B 2420 2422 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2285 2315 ½
2011/2012 1 Č ŠK AD Jičín B 2420 2422 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 1
2010/2011 11 B ŠK AD Jičín "B" 2426 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2110 1
2010/2011 10 Č ŠK AD Jičín "B" 2426 Polák Benedikt Desko Liberec 2138 ½
2010/2011 9 B ŠK AD Jičín "B" 2426 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 1
2010/2011 8 Č ŠK AD Jičín "B" 2426 Bargel Martin TJ Neratovice 2179 1
2010/2011 7 B ŠK AD Jičín "B" 2426 Petr Jan TJ Pankrác "B" 2199 0
2010/2011 6 Č ŠK AD Jičín "B" 2426 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 ½
2010/2011 5 B ŠK AD Jičín "B" 2426 Šťastný Jan TRW autoelektronika Vlašim 2251 ½
2010/2011 4 Č ŠK AD Jičín "B" 2426 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2088 0
2010/2011 3 B ŠK AD Jičín "B" 2426 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2160 1
2010/2011 2 Č ŠK AD Jičín "B" 2426 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov "B" 2281 1
2010/2011 1 B ŠK AD Jičín "B" 2426 Moravec Vít Stadion Kutná Hora 2108 ½
2010/2011 11 B ŠK AD Jičín 2426 Schula Michal TJ Sokol Praha Kobylisy 2300 1
2010/2011 10 Č ŠK AD Jičín 2426 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 1
2010/2011 9 Č ŠK AD Jičín 2426 Ondruš Martin TJ Sokol Praha Vršovice 2284 ½
2010/2011 8 B ŠK AD Jičín 2426 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2374 ½
2010/2011 7 Č ŠK AD Jičín 2426 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2304 ½
2010/2011 6 B ŠK AD Jičín 2426 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2312 1
2010/2011 5 Č ŠK AD Jičín 2426 Studnička Tomáš ERA-Poštovní spořitelna 2348 ½
2010/2011 4 B ŠK AD Jičín 2426 Turner Jan Šakal Kozolupy 2361 0
2010/2011 3 Č ŠK AD Jičín 2426 Hausner Ivan ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 ½
2010/2011 2 B ŠK AD Jičín 2426 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2306 1
2010/2011 1 Č ŠK AD Jičín 2426 Havlík Jan QCC České Budějovice 2373 1
2009/2010 11 B ŠK AD Jičín B 2425 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 1
2009/2010 10 Č ŠK AD Jičín B 2425 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2070 1
2009/2010 9 B ŠK AD Jičín B 2425 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 1
2009/2010 8 Č ŠK AD Jičín B 2425 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa B 2036 1
2009/2010 7 Č ŠK AD Jičín B 2425 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2029 1
2009/2010 6 B ŠK AD Jičín B 2425 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1961 1
2009/2010 5 Č ŠK AD Jičín B 2425 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice B 2081 1
2009/2010 4 B ŠK AD Jičín B 2425 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2035 1
2009/2010 3 Č ŠK AD Jičín B 2425 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2234 1
2009/2010 2 B ŠK AD Jičín B 2425 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 1
2009/2010 1 Č ŠK AD Jičín B 2425 Dostál Pavel Slovan Broumov 2101 ½
2009/2010 11 B ŠK AD Jičín 2425 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 ½
2009/2010 10 Č ŠK AD Jičín 2425 Kubečka David SK OAZA Praha 2270 1
2009/2010 9 B ŠK AD Jičín 2425 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2211 1
2009/2010 8 Č ŠK AD Jičín 2425 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 1
2009/2010 7 B ŠK AD Jičín 2425 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2091 1
2009/2010 6 Č ŠK AD Jičín 2425 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 ½
2009/2010 5 B ŠK AD Jičín 2425 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2208 1
2009/2010 4 Č ŠK AD Jičín 2425 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 1
2009/2010 3 B ŠK AD Jičín 2425 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové B"" 2264 1
2009/2010 2 Č ŠK AD Jičín 2425 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2176 1
2009/2010 1 B ŠK AD Jičín 2425 Braun Marek Desko Liberec 2166 1
2008/2009 11 B Šachklub AD Jičín 2469 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2235 0
2008/2009 8 Č Šachklub AD Jičín 2469 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C"" 2302 ½
2008/2009 7 Č Šachklub AD Jičín 2469 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2184 ½
2008/2009 6 B Šachklub AD Jičín 2469 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 ½
2008/2009 5 Č Šachklub AD Jičín 2469 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2316 0
2008/2009 3 Č Šachklub AD Jičín 2469 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2131 1
2008/2009 1 Č Šachklub AD Jičín 2469 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 1
2008/2009 11 Č ŠK Mahrla Praha 2469 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2477 1
2008/2009 10 B ŠK Mahrla Praha 2469 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2218 ½
2008/2009 9 B ŠK Mahrla Praha 2469 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2406 0
2008/2009 8 Č ŠK Mahrla Praha 2469 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2251 1
2008/2009 6 B ŠK Mahrla Praha 2469 Mirumian Vigen RC Sport Pardubice 2508 1
2008/2009 5 B ŠK Mahrla Praha 2469 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 ½
2008/2009 4 B ŠK Mahrla Praha 2469 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 1
2008/2009 3 Č ŠK Mahrla Praha 2469 Walek Milan TŽ Třinec A 2343 1
2008/2009 2 Č ŠK Mahrla Praha 2469 Pakleza Zbigniew ŠK GEOFIN Ostrava 2506 ½
2008/2009 1 B ŠK Mahrla Praha 2469 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2391 1
2007/2008 11 Č ŠK Mahrla Praha 2431 Mészaros Michal ŠK Zlín 2373 ½
2007/2008 10 B ŠK Mahrla Praha 2431 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2433 ½
2007/2008 9 B ŠK Mahrla Praha 2431 Jaworski Miroslaw Labortech-Geofin Ostrava 2347 1
2007/2008 8 Č ŠK Mahrla Praha 2431 Langner Ladislav TŽ Třinec 2378 1
2007/2008 7 Č ŠK Mahrla Praha 2431 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2525 ½
2007/2008 6 B ŠK Mahrla Praha 2431 Špaček Petr ŠK Zikuda Turnov 2413 ½
2007/2008 5 Č ŠK Mahrla Praha 2431 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 ½
2007/2008 4 B ŠK Mahrla Praha 2431 Michálek Jan Sokol Plzeň I 2346 ½
2007/2008 3 Č ŠK Mahrla Praha 2431 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 ½
2007/2008 2 Č ŠK Mahrla Praha 2431 Spirin Oleg Tatran Litovel 2404 ½
2007/2008 1 B ŠK Mahrla Praha 2431 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 ½
2006/2007 11 B ŠK Mahrla Praha 2460 Berzinsh Roland TJ TŽ Třinec 0
2006/2007 10 B ŠK Mahrla Praha 2460 Velička Petr Labortech Ostrava 2437 ½
2006/2007 9 Č ŠK Mahrla Praha 2460 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2380 1
2006/2007 8 Č ŠK Mahrla Praha 2460 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2215 ½
2006/2007 7 Č ŠK Mahrla Praha 2460 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2268 ½
2006/2007 6 Č ŠK Mahrla Praha 2460 Kovalev Andrei RC Sport Pardubice ½
2006/2007 5 Č ŠK Mahrla Praha 2460 Příborský Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2368 ½
2006/2007 4 B ŠK Mahrla Praha 2460 Voloshin Leonid TJ Zikuda Turnov 2440 ½
2006/2007 3 B ŠK Mahrla Praha 2460 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2468 ½
2006/2007 2 Č ŠK Mahrla Praha 2460 Vesselovsky Serguei A64 Valoz Grygov 2374 ½
2006/2007 1 Č ŠK Mahrla Praha 2460 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2450 ½
2005/2006 11 B Sokol Vyšehrad B 2460 Cvek Robert Novoborský ŠK 2483 0
2005/2006 10 Č Sokol Vyšehrad B 2460 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 ½
2005/2006 9 B Sokol Vyšehrad B 2460 Stehno Pavel ŠO DDM Chrudim 2337 1
2005/2006 8 Č Sokol Vyšehrad B 2460 Michálek František Sokol Kolín 2164 ½
2005/2006 7 B Sokol Vyšehrad B 2460 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2379 ½
2005/2006 6 Č Sokol Vyšehrad B 2460 Voloshin Leonid ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 ½
2005/2006 5 B Sokol Vyšehrad B 2460 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2307 0
2005/2006 4 Č Sokol Vyšehrad B 2460 Šleich Jan ŠK Dům armády 2292 1
2005/2006 3 B Sokol Vyšehrad B 2460 Nun Jiří Slavia Hradec Kr. 2376 ½
2005/2006 2 Č Sokol Vyšehrad B 2460 Petr Martin Synthesia Pardub. 2387 ½
2005/2006 1 Č Sokol Vyšehrad B 2460 Votava Jan ŠK DP Holdia 2545 ½
2005/2006 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2635 ½
2005/2006 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2436 0
2005/2006 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2580 ½
2005/2006 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Hausner Ivan TJ Pankrác 2441 ½
2005/2006 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 ½
2005/2006 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Markoš Ján ŠK SK Zlín 2495 0
2005/2006 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Babula Vlastimil A64 Hagemann Opava 2593 ½
2005/2006 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2529 ½
2005/2006 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Mista Aleksander TŽ Třinec 2479 ½
2005/2006 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Likavský Tomáš Lokomotiva Brno B 2514 ½
2005/2006 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2460 Hráček Zbyněk Lokomotiva Brno A 2581 0
2004/2005 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2565 ½
2004/2005 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Cvek Robert Slavoj Ostrava 2487 1
2004/2005 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Hába Petr ŠK SK Trinom Zlín 2521 ½
2004/2005 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2424 1
2004/2005 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2569 ½
2004/2005 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Movsesian Sergei Bauset Pardubice 2629 0
2004/2005 5 B ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Navara David ŠK Mahrla Praha 2620 ½
2004/2005 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Hráček Zbyněk Loko Brno-Slezan 2595 0
2004/2005 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Mista Aleksander TŽ Třinec 2487 ½
2004/2005 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Mrva Martin Sokol Kolín-Abner 2507 ½
2004/2005 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2441 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2476 0
2004/2005 11 Č Sokol Vyšehrad "B" 2441 Votava Jan ŠK Holdia DP B 2505 0
2004/2005 10 B Sokol Vyšehrad "B" 2441 Fiala Robert Sokol Plzeň I "B" 2331 1
2004/2005 9 Č Sokol Vyšehrad "B" 2441 Černoušek Lukáš Bohemians "A" 2343 1
2004/2005 8 B Sokol Vyšehrad "B" 2441 Horák Michal Loko Most 2303 1
2004/2005 7 B Sokol Vyšehrad "B" 2441 Sabol Marian ŠO DDM Chrudim 2347 1
2004/2005 6 Č Sokol Vyšehrad "B" 2441 Navara David DA Praha 2620 0
2004/2005 5 B Sokol Vyšehrad "B" 2441 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 ½
2004/2005 4 Č Sokol Vyšehrad "B" 2441 Láznička Viktor Synt.Pardubice 2478 ½
2004/2005 3 B Sokol Vyšehrad "B" 2441 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 ½
2004/2005 2 Č Sokol Vyšehrad "B" 2441 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 0
2004/2005 1 B Sokol Vyšehrad "B" 2441 Vokáč Marek ŠK ČSOB "A" 2469 ½
2003/2004 11 B Visus Vyšehrad 2432 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2545 ½
2003/2004 10 B Visus Vyšehrad 2432 Jirovský Miloš Sokol Kolín 2521 ½
2003/2004 9 Č Visus Vyšehrad 2432 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2442 ½
2003/2004 8 Č Visus Vyšehrad 2432 Hába Petr ŠK SK Trinom Zlín 2524 0
2003/2004 7 Č Visus Vyšehrad 2432 Hráček Zbyněk Hagemann Opava 2578 ½
2003/2004 6 Č Visus Vyšehrad 2432 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2538 0
2003/2004 5 B Visus Vyšehrad 2432 Navara David ŠK Mahrla Praha 2607 ½
2003/2004 4 B Visus Vyšehrad 2432 Nun Jiří Slavia Hr.Králové 2355 ½
2003/2004 3 B Visus Vyšehrad 2432 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2645 0
2003/2004 2 Č Visus Vyšehrad 2432 Hasangatin Ramil TJ Jakl Karviná 2501 ½
2003/2004 1 Č Visus Vyšehrad 2432 Mista Aleksander TŽ Třinec 2511 0
2003/2004 8 B Sokol Vyšehrad B 2432 Kárník Pavel TJ Synthesia Pard. 2392 1
2003/2004 7 Č Sokol Vyšehrad B 2432 Navara David ŠK Dům armády 2607 ½
2003/2004 6 B Sokol Vyšehrad B 2432 Civín Tomáš Sokol Tábor 2367 ½
2003/2004 5 Č Sokol Vyšehrad B 2432 Jirka Jiří TJ Bohemians 2394 0
2003/2004 2 B Sokol Vyšehrad B 2432 Juřek Josef Sokol Plzeň I B 2335 1
2003/2004 1 Č Sokol Vyšehrad B 2432 Lechtýnský Jiří TJ Slávie Turnov 2452 ½