2023/2024 |
4 |
Sokol Kolín B
|
1733 |
1798 |
Mlýnek Jakub
|
JAWA Brodce
|
1402 |
1550 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
9 |
Sokol Kolín "C"
|
1841 |
1798 |
Němeček Lukáš
|
DDM Sokol Nymburk "B"
|
1793 |
1670 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
8 |
Sokol Kolín "C"
|
1735 |
1798 |
Závůrková Monika
|
TJ Sparta Kutná Hora "B"
|
1860 |
1840 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Sokol Kolín "C"
|
1735 |
1798 |
Šembera Milan
|
KŠ Říčany 1925 "I"
|
1766 |
1753 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
5 |
Sokol Kolín "C"
|
1735 |
1798 |
Rubeš Zdeněk
|
TJ Sokol Pečky "A"
|
1765 |
1741 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Sokol Kolín "C"
|
1733 |
1798 |
Švadlenka Miloslav
|
SK Slavoj Čáslav "A"
|
0 |
1730 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Sokol Kolín "C"
|
1733 |
1798 |
Hlaváč František
|
KŠ Říčany 1925 "G"
|
0 |
0 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
Sokol Kolín "C"
|
1733 |
1798 |
Záběhlický Jiří
|
ŠK Český Brod "B"
|
1378 |
1301 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
5 |
Sokol Kolín D
|
1733 |
1798 |
Železný Daniel
|
TJ Sokol Pečky C
|
0 |
1458 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
9 |
Sokol Kolín B
|
1733 |
1828 |
Grüner Robert
|
ŠK Joly Lysá nad Labem E
|
0 |
1609 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Sokol Kolín B
|
1742 |
1828 |
Řezáč Jindřich
|
Šachklub města Dobrovice A
|
1779 |
1779 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
1 |
Sokol Kolín B
|
1734 |
1828 |
Šoltys Roman
|
Šachklub města Dobrovice B
|
1661 |
1676 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
9 |
Sokol Kolín C
|
1733 |
1828 |
Slánský Jáchym
|
ŠK Pravonín
|
1380 |
1496 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Sokol Kolín C
|
1742 |
1828 |
Kořínek Oldřich
|
Klub šachistů Říčany 1925 G
|
1555 |
1586 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Sokol Kolín C
|
1742 |
1828 |
Charous Zdeněk
|
TJ Sokol Pečky A
|
0 |
1652 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
4 |
Sokol Kolín C
|
1742 |
1828 |
Dejmek Tomáš
|
Sparta Kutná Hora
|
1486 |
1465 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Sokol Kolín C
|
1742 |
1828 |
Heger Zdeněk
|
KŠ Stříbrná Skalice B
|
1409 |
1366 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Sokol Kolín C
|
1734 |
1828 |
Zíta Filip
|
Klub šachistů Říčany 1925 I
|
1063 |
1169 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
10 |
Sokol Kolín D
|
1733 |
1828 |
Poborský Josef
|
SK Slavoj Čáslav A
|
1867 |
1819 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
9 |
Sokol Kolín B
|
1731 |
1835 |
Nejedlý Jiří
|
TJ Neratovice D
|
1834 |
1794 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
7 |
Sokol Kolín C
|
1731 |
1835 |
Glasberger Roman
|
Klub šachistů Říčany 1925 G
|
1533 |
1617 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
6 |
Sokol Kolín C
|
1731 |
1835 |
Kótka Tomáš
|
Klub šachistů Říčany 1925 F
|
0 |
1544 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
Sokol Kolín C
|
1731 |
1835 |
Studzinski David
|
Stříbrná Skalice B ( Říčany H)
|
1284 |
1262 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
4 |
Sokol Kolín C
|
1731 |
1835 |
Rožek Vilém
|
Klub šachistů Říčany 1925 I
|
0 |
0 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
3 |
Sokol Kolín C
|
1731 |
1835 |
Skála Radim
|
Sokol Struhařov A
|
0 |
1530 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
2 |
Sokol Kolín C
|
1731 |
1835 |
Slánský Jáchym
|
Pravonín
|
0 |
1304 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
10 |
Sokol Kolín D
|
1731 |
1835 |
Novák Ivan
|
Sokol Mladá Boleslav C
|
1845 |
1831 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
6 |
Sokol Kolín D
|
1731 |
1835 |
Všetečka Michal
|
DDM Sokol Nymburk D
|
0 |
1057 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
Sokol Kolín D
|
1731 |
1835 |
Košnář Rudolf
|
ŠK JOLY Lysá nad Labem H
|
1584 |
1506 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
Sokol Kolín B
|
1725 |
1821 |
Kořínek Oldřich
|
ŠS Kostelec n.Č.lesy B
|
1588 |
1583 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
Sokol Kolín B
|
1730 |
1825 |
Křepelka Petr
|
TJ Sokol Sendražice A
|
1554 |
1648 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
Sokol Kolín B
|
1730 |
1825 |
Jiskra Lubomír
|
Šachklub města Dobrovice B
|
0 |
1363 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
Sokol Kolín C
|
1725 |
1821 |
Dejmek Tomáš
|
Sparta Kutná Hora B
|
1255 |
1357 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
Sokol Kolín C
|
1725 |
1821 |
Křížek František
|
Klub šachistů Říčany 1925 F
|
1313 |
1353 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
Sokol Kolín C
|
1725 |
1821 |
Křišťan Petr
|
TJ SOKOL Struhařov A
|
0 |
1258 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
Sokol Kolín C
|
1730 |
1825 |
Štecher Peter
|
KŠ Stříbrná Skalice A
|
0 |
1568 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
Sokol Kolín C
|
1730 |
1825 |
Síleš Jan
|
Klub šachistů Říčany 1925 G
|
1295 |
1295 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
Sokol Kolín D
|
1725 |
1821 |
Rastočný Josef
|
Šachklub města Dobrovice E
|
1545 |
1552 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
Sokol Kolín D
|
1725 |
1821 |
Pova Ondřej
|
DDM Sokol Nymburk D
|
0 |
0 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
Sokol Kolín D
|
1730 |
1825 |
Černý Jaroslav
|
ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A
|
0 |
1742 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
Sokol Kolín D
|
1730 |
1825 |
Kloučková Milena
|
ŠK Rožďalovice A
|
0 |
1635 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
11 |
DDM Třebechovice pod Orebem B
|
1724 |
1814 |
Banič Marek
|
TJ Slavia Hradec Králové D
|
1946 |
0 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
8 |
DDM Třebechovice pod Orebem B
|
1722 |
1814 |
Dusbaba Petr
|
Niki TJ Náchod B
|
1780 |
1781 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
6 |
DDM Třebechovice pod Orebem B
|
1708 |
1814 |
Kudr Roman
|
TJ Jiskra Jaroměř B
|
1865 |
1863 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
DDM Třebechovice pod Orebem B
|
1707 |
1816 |
Klázar Václav
|
ŠK Červený Kostelec A
|
1731 |
1724 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
10 |
DDM Třebechovice p.O.
|
1716 |
1825 |
Nejedlo Josef
|
TJ Dvůr Králové n.L.
|
1875 |
1863 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
DDM Třebechovice p.O.
|
1695 |
1820 |
Rusnák Jan
|
TJ Jiskra Hořice
|
1977 |
1970 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
11 |
DDM Třebechovice p. O. B
|
1720 |
1825 |
Valík Ondřej
|
TJ Slavia Hradec Králové D
|
1609 |
1561 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
8 |
DDM Třebechovice p. O. B
|
1709 |
1825 |
Drašnar Lukáš
|
PŠ TJ Náchod C
|
1594 |
1682 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
DDM Třebechovice p. O. B
|
1716 |
1825 |
Mareš Ilja
|
Spartak Rychnov n. Kn. A
|
1774 |
1804 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
DDM Třebechovice p. O. B
|
1716 |
1825 |
Kuneš Jan
|
TJ Jiskra Jaroměř B
|
1845 |
1868 |
½ |
soutěž
|
2016/2017 |
11 |
ŠK Vinohrady Brno
|
1852 |
1882 |
Křížek František
|
ŠK Veselí nad Moravou
|
1939 |
1953 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
11 |
DDM Třebechovice pod Orebem
|
1852 |
1882 |
Kuneš Jan
|
TJ Jiskra Jaroměř A
|
1872 |
1895 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
8 |
DDM Třebechovice pod Orebem
|
1852 |
1882 |
Velecký Viktor
|
Sněžka TJ Náchod A
|
2052 |
2106 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
DDM Třebechovice pod Orebem
|
1852 |
1882 |
Rychna Lukáš
|
ŠK AD Jičín D
|
2033 |
1988 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
DDM Třebechovice pod Orebem
|
1852 |
1882 |
Novák Luděk
|
ŠK Lípa B
|
1935 |
1924 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Brauner Radek
|
Vojenská akademie
|
|
1748 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Koukal Ondřej
|
Duras BVK E
|
1561 |
1634 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
3 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Rumian Karel
|
Moravská Slávia E
|
|
1663 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Vachek Jiří
|
Lokomotiva H
|
1942 |
1805 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Petlan Ivan
|
DM Klášterského B
|
|
1964 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Alexandr Petr
|
Bystrc Oilers B
|
1673 |
1740 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Štencel Václav
|
Lokomotiva J
|
|
1892 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Rumian Karel
|
Moravská Slávia E
|
|
1663 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
Vinohrady B
|
1852 |
1882 |
Vachek Jiří
|
Lokomotiva H
|
1942 |
1805 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
7 |
Vinohrady B
|
|
1738 |
Nekvapil Zdeněk
|
Moravská Slávia C
|
|
1752 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
7 |
Vinohrady B
|
|
1738 |
Kejduš Radomír
|
Moravská Slávia D
|
1576 |
1554 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
6 |
Vinohrady B
|
|
1738 |
Beer František
|
Vojenská akademie
|
|
1874 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
Vinohrady B
|
|
1738 |
Hloušek Milan
|
Vinohrady C
|
1537 |
1510 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
Vinohrady B
|
|
1738 |
Polák Zdeněk
|
Lokomotiva I
|
|
1558 |
1 |
soutěž
|
2011/2012 |
1 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1738 |
Merlíček Jiří
|
ŠK 64 Brno B
|
|
1753 |
½ |
soutěž
|
2010/2011 |
11 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Šimoník Adam
|
TJ ŠK Veselí na Moravou B
|
|
1841 |
0 |
soutěž
|
2010/2011 |
10 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Ciprys David
|
TJ Tatran Poštorná
|
|
2021 |
0 |
soutěž
|
2010/2011 |
9 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Merlíček Jiří
|
ŠK 64 Brno B
|
|
1740 |
½ |
soutěž
|
2010/2011 |
8 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Šmíd Vladimír
|
Š.K.1923 Sokol Kyjov
|
|
1845 |
0 |
soutěž
|
2010/2011 |
7 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Fiala Zdeněk
|
ŠK Slavoj Velké Pavlovice A
|
|
1995 |
½ |
soutěž
|
2010/2011 |
6 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Hlávka Miroslav
|
ŠK Slavoj Velké Pavlovice B
|
|
1698 |
0 |
soutěž
|
2010/2011 |
5 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Kepák Libor
|
BK Moravská Slavia Brno B
|
|
1833 |
0 |
soutěž
|
2010/2011 |
4 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Dryšl Radek
|
SK Horáček Sudoměřice A
|
|
1857 |
½ |
soutěž
|
2010/2011 |
2 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Mourycová Jana
|
KŠ TJ Bučovice
|
|
1534 |
1 |
soutěž
|
2010/2011 |
1 |
ŠK Lokomotiva Brno G
|
|
1755 |
Nývlt Zdeněk
|
Vinohrady Brno A
|
|
1810 |
0 |
soutěž
|
2009/2010 |
8 |
ŠK Lokomotiva Brno F
|
|
1727 |
Korcián Jan
|
TJ Tatran Poštorná B
|
|
1798 |
0 |
soutěž
|
2009/2010 |
7 |
ŠK Lokomotiva Brno F
|
|
1727 |
Čechal Jan
|
Š.K. 1923 Sokol Kyjov
|
|
1816 |
½ |
soutěž
|
2009/2010 |
6 |
ŠK Lokomotiva Brno F
|
|
1727 |
Janota Jiří
|
Moravská Slavia Brno A
|
|
1995 |
1 |
soutěž
|
2009/2010 |
4 |
ŠK Lokomotiva Brno F
|
|
1727 |
Makovička Martin
|
ŠK Hodonín
|
|
2001 |
½ |
soutěž
|
2009/2010 |
3 |
ŠK Lokomotiva Brno F
|
|
1727 |
Švestka Jiří
|
KŠ TJ Bučovice A
|
|
1780 |
0 |
soutěž
|
2009/2010 |
2 |
ŠK Lokomotiva Brno F
|
|
1727 |
Marek Jiří
|
ŠK Slavoj Velké Pavlovice A
|
|
2058 |
0 |
soutěž
|
2009/2010 |
1 |
ŠK Lokomotiva Brno F
|
|
1727 |
Hlávka Stanislav
|
ŠK Slavoj Velké Pavlovice B
|
|
1770 |
½ |
soutěž
|
2009/2010 |
11 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Hlavinka Zdeněk
|
Vinohrady B
|
|
1847 |
1 |
soutěž
|
2009/2010 |
10 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Řehůřek Jiří
|
Bystrc Oilers B
|
|
1743 |
½ |
soutěž
|
2009/2010 |
8 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Dittrich Jiří
|
Moravská Slávia D
|
|
1735 |
½ |
soutěž
|
2009/2010 |
7 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Rumian Karel
|
Moravská Slávia C
|
|
1689 |
1 |
soutěž
|
2009/2010 |
6 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Stehlík Miloslav
|
Duras BVK F
|
|
1443 |
1 |
soutěž
|
2009/2010 |
4 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Vokřínek Petr
|
Lokomotiva I
|
|
1773 |
½ |
soutěž
|
2009/2010 |
2 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Hrček Jan
|
Lokomotiva K
|
|
1632 |
½ |
soutěž
|
2009/2010 |
1 |
Lokomotiva J
|
|
1727 |
Havlík Jiří
|
Duras BVK E
|
|
1801 |
½ |
soutěž
|
2008/2009 |
11 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Rumian Karel
|
Moravská Slávia D
|
|
1697 |
½ |
soutěž
|
2008/2009 |
10 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Brauner Radek
|
Vojenská akademie
|
|
1801 |
½ |
soutěž
|
2008/2009 |
9 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Varga Marian
|
Vinohrady B
|
|
1676 |
0 |
soutěž
|
2008/2009 |
8 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Skoumal Bohumil
|
Průkopník-Petria B
|
|
1849 |
½ |
soutěž
|
2008/2009 |
7 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Absolín Ladislav
|
Univerzita
|
|
1604 |
1 |
soutěž
|
2008/2009 |
6 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Prokop Jiří
|
Moravská Slávia C
|
|
1706 |
½ |
soutěž
|
2008/2009 |
5 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Dvouletý Tomáš
|
Lokomotiva I
|
|
1825 |
0 |
soutěž
|
2008/2009 |
4 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Strnad Ondřej
|
Duras BVK E
|
|
1763 |
0 |
soutěž
|
2008/2009 |
3 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Klíma Jaroslav
|
Lokomotiva J
|
|
1591 |
1 |
soutěž
|
2008/2009 |
2 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Veverka Radoslav
|
Lokomotiva K
|
|
1561 |
1 |
soutěž
|
2008/2009 |
1 |
Lokomotiva H
|
|
1719 |
Roštinský Miroslav
|
ŠK 64 C
|
|
1811 |
½ |
soutěž
|
2007/2008 |
11 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Fojt Leoš
|
Duras BVK Brno E
|
|
1785 |
0 |
soutěž
|
2007/2008 |
10 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Rumian Karel
|
Moravská Slávia D
|
|
1696 |
½ |
soutěž
|
2007/2008 |
9 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Kleiber Karel
|
Univerzita Brno
|
|
1495 |
1 |
soutěž
|
2007/2008 |
8 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Tioka Zdeněk
|
ŠK 64 Brno C
|
|
1799 |
½ |
soutěž
|
2007/2008 |
7 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Čiháček Karel
|
Petria-Průkopník B
|
|
1774 |
½ |
soutěž
|
2007/2008 |
6 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Šťastná Vladimíra
|
Vinohrady Brno B
|
|
1294 |
1 |
soutěž
|
2007/2008 |
5 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Strnad Ondřej
|
Duras BVK Brno F
|
|
1571 |
½ |
soutěž
|
2007/2008 |
4 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Maršálek Bohumil
|
Moravská Slávia C
|
|
1786 |
1 |
soutěž
|
2007/2008 |
3 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Hudec Josef
|
Lokomotiva Brno J
|
|
1622 |
1 |
soutěž
|
2007/2008 |
2 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Hladký Milan
|
Lokomotiva Brno I
|
|
1628 |
0 |
soutěž
|
2007/2008 |
1 |
Lokomotiva Brno H
|
|
1726 |
Wolf Hynek
|
Vojenská akademie
|
|
1694 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
11 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Plachetka Milan
|
TJ Spartak Rychnov n.K. A
|
|
1550 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
10 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Kuta Jiří
|
ŠK Ortex Hradec Králové A
|
|
1718 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
9 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Mrověc Jan
|
TJ Hronov B
|
|
2060 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
8 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Cerha Petr
|
Niki TJ Náchod C
|
|
1773 |
½ |
soutěž
|
2006/2007 |
7 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Vrňata Jiří
|
Maspork TJ Náchod B
|
|
2037 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
6 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Papáček Tomáš
|
Panda Rychnov n. Kněž. C
|
|
1824 |
½ |
soutěž
|
2006/2007 |
5 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Jánský Pavel
|
Jiskra Česká Skalice A
|
|
1735 |
1 |
soutěž
|
2006/2007 |
4 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Marek Petr
|
TJ Slavia Hradec Králové D
|
|
1817 |
1 |
soutěž
|
2006/2007 |
3 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Prouza Tomáš
|
Jiskra Jaroměř B
|
|
1755 |
0 |
soutěž
|
2006/2007 |
2 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1739 |
Rozkovec Jiří
|
Sokol Hradec Králové
|
|
1897 |
0 |
soutěž
|
2005/2006 |
11 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Kubec Jiří
|
Jiskra Česká Skalice A
|
|
1866 |
1 |
soutěž
|
2005/2006 |
10 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Tsapanidis Vasilis
|
ŠK Lípa E
|
|
1664 |
½ |
soutěž
|
2005/2006 |
9 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Pyka Roman
|
TJ Hronov A
|
|
2111 |
0 |
soutěž
|
2005/2006 |
8 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Dusbaba Petr
|
Niki TJ Náchod
|
|
1925 |
1 |
soutěž
|
2005/2006 |
7 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Hejzlar Zdeněk
|
Maspork TJ Náchod
|
|
1857 |
0 |
soutěž
|
2005/2006 |
6 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Matouš Lubomír
|
ŠK DDM Kostelec n. Orlicí
|
|
1741 |
½ |
soutěž
|
2005/2006 |
4 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Klíma David
|
TJ Spartak Rychnov n.Kn.A
|
|
1825 |
1 |
soutěž
|
2005/2006 |
3 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Kaiser Marek
|
Jiskra Jaroměř B
|
|
1671 |
0 |
soutěž
|
2005/2006 |
2 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Kuneš Jan
|
TJ Slavia Hradec Králové D
|
|
1856 |
0 |
soutěž
|
2005/2006 |
1 |
DDM Třebechovice p.Oreb.
|
|
1713 |
Rozkovec Jiří
|
Sokol Hradec Králové
|
|
1860 |
1 |
soutěž
|