Hráč Halámka Radek

Halámka Radek

User Pic
Jméno: Halámka Radek
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1825
Elo mezinárodní: 1709
ID: 7997
FIDE ID: 398969
Rok narození: 1978
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 B ŠK Vinohrady Brno 1852 1882 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1939 1953 ½
2017/2018 8 B DDM Třebechovice p. O. B 1709 1825 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1594 1682 1
2017/2018 5 B DDM Třebechovice p. O. B 1707 1820 Mareš Ilja Spartak Rychnov n. Kn. A 1793 1787 ½
2017/2018 3 B DDM Třebechovice p. O. B 1707 1820 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1883 1916 ½
2017/2018 1 B DDM Třebechovice p.O. 1695 1820 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1977 1970 ½
2015/2016 7 B Vinohrady B 1852 1882 Brauner Radek Vojenská akademie 1748 ½
2015/2016 4 B Vinohrady B 1852 1882 Koukal Ondřej Duras BVK E 1561 1634 1
2015/2016 3 Č Vinohrady B 1852 1882 Rumian Karel Moravská Slávia E 1663 ½
2015/2016 2 B Vinohrady B 1852 1882 Vachek Jiří Lokomotiva H 1942 1805 ½
2015/2016 1 Č Vinohrady B 1852 1882 Petlan Ivan DM Klášterského B 1964 ½
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem 1852 1882 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 0
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1852 1882 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2052 2106 0
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem 1852 1882 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín D 2033 1988 0
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1852 1882 Novák Luděk ŠK Lípa B 1935 1924 0
2015/2016 5 B Vinohrady B 1852 1882 Alexandr Petr Bystrc Oilers B 1673 1740 ½
2015/2016 4 Č Vinohrady B 1852 1882 Štencel Václav Lokomotiva J 1892 ½
2015/2016 2 Č Vinohrady B 1852 1882 Rumian Karel Moravská Slávia E 1663 ½
2015/2016 1 B Vinohrady B 1852 1882 Vachek Jiří Lokomotiva H 1942 1805 ½
2014/2015 7 B Vinohrady B 1738 Kejduš Radomír Moravská Slávia D 1576 1554 1
2014/2015 6 Č Vinohrady B 1738 Beer František Vojenská akademie 1874 0
2014/2015 5 B Vinohrady B 1738 Hloušek Milan Vinohrady C 1537 1510 1
2014/2015 4 Č Vinohrady B 1738 Polák Zdeněk Lokomotiva I 1558 1
2014/2015 7 Č Vinohrady B 1738 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1752 ½
2011/2012 1 B ŠK Lokomotiva Brno G 1738 Merlíček Jiří ŠK 64 Brno B 1753 ½
2010/2011 11 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí na Moravou B 1841 0
2010/2011 10 B ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2021 0
2010/2011 9 B ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Merlíček Jiří ŠK 64 Brno B 1740 ½
2010/2011 8 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Šmíd Vladimír Š.K.1923 Sokol Kyjov 1845 0
2010/2011 7 B ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1995 ½
2010/2011 6 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Hlávka Miroslav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 0
2010/2011 5 B ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Kepák Libor BK Moravská Slavia Brno B 1833 0
2010/2011 4 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Dryšl Radek SK Horáček Sudoměřice A 1857 ½
2010/2011 2 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Mourycová Jana KŠ TJ Bučovice 1534 1
2010/2011 1 B ŠK Lokomotiva Brno G 1755 Nývlt Zdeněk Vinohrady Brno A 1810 0
2009/2010 11 Č Lokomotiva J 1727 Hlavinka Zdeněk Vinohrady B 1847 1
2009/2010 10 B Lokomotiva J 1727 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers B 1743 ½
2009/2010 8 B Lokomotiva J 1727 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1735 ½
2009/2010 7 Č Lokomotiva J 1727 Rumian Karel Moravská Slávia C 1689 1
2009/2010 6 B Lokomotiva J 1727 Stehlík Miloslav Duras BVK F 1443 1
2009/2010 4 B Lokomotiva J 1727 Vokřínek Petr Lokomotiva I 1773 ½
2009/2010 2 Č Lokomotiva J 1727 Hrček Jan Lokomotiva K 1632 ½
2009/2010 1 B Lokomotiva J 1727 Havlík Jiří Duras BVK E 1801 ½
2009/2010 8 B ŠK Lokomotiva Brno F 1727 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1798 0
2009/2010 7 Č ŠK Lokomotiva Brno F 1727 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 ½
2009/2010 6 B ŠK Lokomotiva Brno F 1727 Janota Jiří Moravská Slavia Brno A 1995 1
2009/2010 4 B ŠK Lokomotiva Brno F 1727 Makovička Martin ŠK Hodonín 2001 ½
2009/2010 3 Č ŠK Lokomotiva Brno F 1727 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice A 1780 0
2009/2010 2 B ŠK Lokomotiva Brno F 1727 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2058 0
2009/2010 1 Č ŠK Lokomotiva Brno F 1727 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 ½
2008/2009 11 B Lokomotiva H 1719 Rumian Karel Moravská Slávia D 1697 ½
2008/2009 10 Č Lokomotiva H 1719 Brauner Radek Vojenská akademie 1801 ½
2008/2009 9 B Lokomotiva H 1719 Varga Marian Vinohrady B 1676 0
2008/2009 8 Č Lokomotiva H 1719 Skoumal Bohumil Průkopník-Petria B 1849 ½
2008/2009 7 B Lokomotiva H 1719 Absolín Ladislav Univerzita 1604 1
2008/2009 6 Č Lokomotiva H 1719 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1706 ½
2008/2009 5 B Lokomotiva H 1719 Dvouletý Tomáš Lokomotiva I 1825 0
2008/2009 4 Č Lokomotiva H 1719 Strnad Ondřej Duras BVK E 1763 0
2008/2009 3 Č Lokomotiva H 1719 Klíma Jaroslav Lokomotiva J 1591 1
2008/2009 2 B Lokomotiva H 1719 Veverka Radoslav Lokomotiva K 1561 1
2008/2009 1 Č Lokomotiva H 1719 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1811 ½
2007/2008 11 Č Lokomotiva Brno H 1726 Fojt Leoš Duras BVK Brno E 1785 0
2007/2008 10 B Lokomotiva Brno H 1726 Rumian Karel Moravská Slávia D 1696 ½
2007/2008 9 Č Lokomotiva Brno H 1726 Kleiber Karel Univerzita Brno 1495 1
2007/2008 8 B Lokomotiva Brno H 1726 Tioka Zdeněk ŠK 64 Brno C 1799 ½
2007/2008 7 Č Lokomotiva Brno H 1726 Čiháček Karel Petria-Průkopník B 1774 ½
2007/2008 6 B Lokomotiva Brno H 1726 Šťastná Vladimíra Vinohrady Brno B 1294 1
2007/2008 5 Č Lokomotiva Brno H 1726 Strnad Ondřej Duras BVK Brno F 1571 ½
2007/2008 4 B Lokomotiva Brno H 1726 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1786 1
2007/2008 3 B Lokomotiva Brno H 1726 Hudec Josef Lokomotiva Brno J 1622 1
2007/2008 2 Č Lokomotiva Brno H 1726 Hladký Milan Lokomotiva Brno I 1628 0
2007/2008 1 B Lokomotiva Brno H 1726 Wolf Hynek Vojenská akademie 1694 0
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 0
2006/2007 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1718 0
2006/2007 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Mrověc Jan TJ Hronov B 2060 0
2006/2007 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1773 ½
2006/2007 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Vrňata Jiří Maspork TJ Náchod B 2037 0
2006/2007 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Papáček Tomáš Panda Rychnov n. Kněž. C 1824 ½
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1735 1
2006/2007 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1817 1
2006/2007 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1755 0
2006/2007 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1897 0
2005/2006 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 1
2005/2006 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1664 ½
2005/2006 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Pyka Roman TJ Hronov A 2111 0
2005/2006 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod 1925 1
2005/2006 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 0
2005/2006 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1741 ½
2005/2006 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 1
2005/2006 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1671 0
2005/2006 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1856 0
2005/2006 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1860 1