Hráč Konopka Michal

Konopka Michal

User Pic
Jméno: Konopka Michal
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2384
Elo mezinárodní: 2359
ID: 7963
FIDE ID: 308633
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B GASCO Pardubice 2373 2391 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2333 2335 ½
2017/2018 10 Č GASCO Pardubice 2373 2391 Věchet Stanislav Moravska Slavia Brno 2119 2134 1
2017/2018 6 B GASCO Pardubice 2375 2391 Strašil Pavel Tatran Litovel 2046 2065 1
2017/2018 5 Č GASCO Pardubice 2375 2391 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2254 2253 0
2017/2018 2 B GASCO Pardubice 2374 2391 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2354 2347 ½
2017/2018 1 Č GASCO Pardubice 2374 2391 Biolek Richard Labortech Ostrava 2410 2401 ½
2017/2018 8 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2370 2391 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2178 2179 1
2017/2018 7 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2375 2391 Rubeš Jan ŠK Teplice 2292 2288 ½
2017/2018 2 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2374 2391 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2259 2271 0
2017/2018 1 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2391 2401 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2262 2259 ½
2016/2017 9 Č SK ZIKUDA Turnov 2416 2407 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2253 2244 1
2016/2017 5 Č SK ZIKUDA Turnov 2416 2407 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2017 2016 ½
2016/2017 2 Č SK ZIKUDA Turnov 2416 2407 Petr Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2315 2255 ½
2016/2017 11 Č SK Rapid Pardubice 2416 2407 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2016/2017 10 B SK Rapid Pardubice 2416 2407 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2016/2017 9 Č SK Rapid Pardubice 2416 2407 Rýdl Jiří SK AD Jicin 2421 2352 ½
2016/2017 8 B SK Rapid Pardubice 2416 2407 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 1
2016/2017 7 Č SK Rapid Pardubice 2416 2407 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2228 2215 0
2016/2017 6 Č SK Rapid Pardubice 2416 2407 Bednář Marcel SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 1
2016/2017 5 B SK Rapid Pardubice 2416 2407 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 ½
2016/2017 3 Č SK Rapid Pardubice 2416 2407 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 ½
2016/2017 2 Č SK Rapid Pardubice 2416 2407 Szotkowski Jakub BSS Frydek Mistek 2326 2317 ½
2016/2017 1 B SK Rapid Pardubice 2416 2407 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 ½
2015/2016 10 B Spartak Vlašim 2416 2407 Rašík Vítězslav AD Jičín 2451 2452 ½
2015/2016 9 B Spartak Vlašim 2416 2407 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2454 2454 ½
2015/2016 8 Č Spartak Vlašim 2416 2407 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 0
2015/2016 4 Č Spartak Vlašim 2416 2407 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy 2375 2429 ½
2015/2016 1 B Spartak Vlašim 2416 2407 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2015/2016 11 Č Zikuda Turnov 2416 2407 Šuráň Jan ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 ½
2015/2016 10 B Zikuda Turnov 2416 2407 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 ½
2015/2016 9 Č Zikuda Turnov 2416 2407 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 ½
2015/2016 8 B Zikuda Turnov 2416 2407 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 ½
2015/2016 7 Č Zikuda Turnov 2416 2407 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 1
2015/2016 6 Č Zikuda Turnov 2416 2407 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 1
2015/2016 5 B Zikuda Turnov 2416 2407 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 0
2015/2016 4 B Zikuda Turnov 2416 2407 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 ½
2015/2016 3 Č Zikuda Turnov 2416 2407 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 0
2015/2016 2 Č Zikuda Turnov 2416 2407 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2015/2016 1 B Zikuda Turnov 2416 2407 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2014/2015 10 Č TJ Spartak Vlašim 2424 2415 Svatoš Jan Unichess B 2226 2225 ½
2014/2015 9 B TJ Spartak Vlašim 2424 2415 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2455 2464 ½
2014/2015 8 Č TJ Spartak Vlašim 2424 2415 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 ½
2014/2015 3 B TJ Spartak Vlašim 2424 2415 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2465 2447 ½
2014/2015 11 B Zikuda Turnov 2424 2415 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 ½
2014/2015 10 Č Zikuda Turnov 2424 2415 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 ½
2014/2015 9 B Zikuda Turnov 2424 2415 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 ½
2014/2015 8 Č Zikuda Turnov 2424 2415 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 1
2014/2015 7 B Zikuda Turnov 2424 2415 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 0
2014/2015 6 B Zikuda Turnov 2424 2415 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2405 2412 1
2014/2015 5 Č Zikuda Turnov 2424 2415 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 0
2014/2015 4 B Zikuda Turnov 2424 2415 Walek Milan TŽ Třinec 2329 2316 ½
2014/2015 3 Č Zikuda Turnov 2424 2415 Lys Josef ŠK Karviná 2204 2212 ½
2014/2015 2 Č Zikuda Turnov 2424 2415 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 1
2014/2015 1 B Zikuda Turnov 2424 2415 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 ½
2013/2014 11 B ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2497 2496 ½
2013/2014 10 Č ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 ½
2013/2014 7 B ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2705 2716 0
2013/2014 6 Č ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 Oral Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 ½
2013/2014 5 B ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 1
2013/2014 4 Č ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 1
2013/2014 1 Č ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 1
2013/2014 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 ½
2013/2014 10 B ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 ½
2013/2014 9 B ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2677 2640 0
2013/2014 8 B ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Jurčík Martin ŠK Karviná 2359 2372 1
2013/2014 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2519 2536 ½
2013/2014 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2366 2365 ½
2013/2014 5 B ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 0
2013/2014 4 B ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 ½
2013/2014 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 2476 0
2013/2014 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2013/2014 1 B ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 ½
2012/2013 10 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 Šimáček Pavel Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 ½
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 ½
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 Michalík Peter ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2508 2455 ½
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 0
2012/2013 11 B ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2320 2329 0
2012/2013 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Hausner Ivan AD Mahrla Praha 2407 2390 0
2012/2013 9 B ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 0
2012/2013 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2393 ½
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 ½
2012/2013 6 B ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 ½
2012/2013 5 Č ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Velička Petr Labortech Ostrava 2469 2458 ½
2012/2013 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 ½
2012/2013 3 B ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 0
2012/2013 2 B ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2470 2454 1
2012/2013 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 1
2011/2012 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 ½
2011/2012 10 B ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 ½
2011/2012 9 B ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2689 0
2011/2012 8 B ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 ½
2011/2012 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2344 2332 1
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 ½
2011/2012 5 B ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½
2011/2012 4 B ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 ½
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2425 2404 ½
2011/2012 1 B ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 Blatný Pavel Tatran Litovel 2396 2427 ½
2011/2012 9 Č 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 Jurčík Marián Šachový klub Karviná 2474 2466 ½
2011/2012 8 B 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 ½
2011/2012 7 Č 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 Mišta Alexander TŽ Třinec 2561 2565 ½
2011/2012 4 B 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 Luch Michal A64 Grygov B 2433 2387 1
2011/2012 3 Č 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2489 2503 ½
2010/2011 10 Č SK Děčín 2454 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 ½
2010/2011 8 Č SK Děčín 2454 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 1
2010/2011 5 B SK Děčín 2454 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 ½
2010/2011 1 B SK Děčín 2454 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 0
2010/2011 11 B 2222 ŠK Polabiny 2454 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2617 0
2010/2011 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2454 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 ½
2010/2011 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2454 Kovalev Andrei BŠŠ Frýdek-Místek 2542 1
2010/2011 8 B 2222 ŠK Polabiny 2454 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 ½
2010/2011 7 B 2222 ŠK Polabiny 2454 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2502 ½
2010/2011 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2454 Michalík Peter ŠK Zlín 2455 ½
2010/2011 5 B 2222 ŠK Polabiny 2454 Bobras Piotr ŠK Rapid Pardubice 2530 0
2010/2011 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2454 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2469 ½
2010/2011 3 B 2222 ŠK Polabiny 2454 Krejčí Jan Tatran Litovel 2454 ½
2010/2011 2 B 2222 ŠK Polabiny 2454 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 ½
2010/2011 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2454 Petrík Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2536 ½
2009/2010 9 B SK Děčín A 2448 Vondra Zbyněk ŠK Kladno A 2170 1
2009/2010 6 Č SK Děčín A 2448 Vágner Tomáš MARTY Baník Most 2305 0
2009/2010 5 B SK Děčín A 2448 Černík Lukáš TJ Neratovice 2229 1
2009/2010 3 Č SK Děčín A 2448 Štočková Zuzana Karlovarský Tietz A 2401 ½
2009/2010 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2448 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 ½
2009/2010 10 B 2222 ŠK Polabiny 2448 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2546 ½
2009/2010 9 B 2222 ŠK Polabiny 2448 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2415 ½
2009/2010 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2448 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 0
2009/2010 7 B 2222 ŠK Polabiny 2448 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 ½
2009/2010 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2448 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½
2009/2010 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2448 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 1
2009/2010 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2448 Jedynak Radoslaw ŠK Geofin Ostrava 2497 ½
2009/2010 2 B 2222 ŠK Polabiny 2448 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 1
2009/2010 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2448 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2558 ½
2008/2009 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2439 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2277 ½
2008/2009 1 B ŠK Sokol Vyšehrad 2439 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2494 ½
2008/2009 11 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 ½
2008/2009 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2538 0
2008/2009 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 ½
2008/2009 8 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Walek Milan TŽ Třinec A 2343 ½
2008/2009 7 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 ½
2008/2009 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½
2008/2009 5 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2477 1
2008/2009 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Neděla Vlastimil ŠK GEOFIN Ostrava 2336 1
2008/2009 2 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Netušil Miloslav Space" Poštovní spořitelna" 2291 ½
2008/2009 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2351 1
2007/2008 10 B TJ Slavia Hradec Králové 2433 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2546 ½
2007/2008 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2433 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 ½
2007/2008 5 Č TJ Slavia Hradec Králové 2433 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 ½
2007/2008 11 B ŠK Zikuda Turnov 2433 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2286 ½
2007/2008 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2433 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 ½
2007/2008 7 B ŠK Zikuda Turnov 2433 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 1
2007/2008 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2433 Gross David ŠK Mahrla Praha 2491 0
2007/2008 5 Č ŠK Zikuda Turnov 2433 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2525 0
2007/2008 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2433 Jedynak Radoslaw Labortech-Geofin Ostrava 2543 0
2007/2008 3 B ŠK Zikuda Turnov 2433 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2458 0
2007/2008 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2433 Pisk Petr ŠK Zlín 2366 ½
2007/2008 1 B ŠK Zikuda Turnov 2433 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 ½
2006/2007 10 B TJ Slavia Hradec Králové 2426 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2417 1
2006/2007 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2426 Votava Jan Holdia DP Praha 2531 ½
2006/2007 6 B TJ Slavia Hradec Králové 2426 Kubečka David Sokol Vršovice 2265 1
2006/2007 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2426 Orság Milan ŠK Dům armády Praha 2423 0
2006/2007 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2426 Juřek Josef Sokol Plzeň I B"" 2359 1
2006/2007 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2426 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK B"" 2512 ½
2006/2007 11 B TJ Zikuda Turnov 2426 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno 2229 ½
2006/2007 10 B TJ Zikuda Turnov 2426 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2324 1
2006/2007 9 Č TJ Zikuda Turnov 2426 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek ½
2006/2007 8 Č TJ Zikuda Turnov 2426 Malinovský Karel A64 Valoz Grygov 2359 ½
2006/2007 7 B TJ Zikuda Turnov 2426 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2507 ½
2006/2007 6 B TJ Zikuda Turnov 2426 Velička Petr Labortech Ostrava 2437 ½
2006/2007 5 B TJ Zikuda Turnov 2426 Jacková Jana TJ TŽ Třinec 2389 0
2006/2007 4 Č TJ Zikuda Turnov 2426 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha ½
2006/2007 3 Č TJ Zikuda Turnov 2426 Petran Peter ŠK Sokol Vyšehrad 1
2006/2007 2 B TJ Zikuda Turnov 2426 Příborský Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2368 1
2006/2007 1 B TJ Zikuda Turnov 2426 Kovalev Andrei RC Sport Pardubice 0
2005/2006 10 Č Slavia Hradec Kr. 2489 Stehno Pavel ŠO DDM Chrudim 2337 0
2005/2006 7 B Slavia Hradec Kr. 2489 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 1
2005/2006 6 Č Slavia Hradec Kr. 2489 Novák Pavel Sokol Plzeň I B 2345 1
2005/2006 5 B Slavia Hradec Kr. 2489 Orság Milan ŠK Dům armády 2408 0
2005/2006 9 B ŠK Mahrla Praha 2489 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 1
2005/2006 8 B ŠK Mahrla Praha 2489 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 ½
2005/2006 7 B ŠK Mahrla Praha 2489 Antoniewski Rafal ŠK Sokol Vyšehrad 2498 0
2005/2006 6 Č ŠK Mahrla Praha 2489 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 ½
2005/2006 5 Č ŠK Mahrla Praha 2489 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2420 ½
2005/2006 4 B ŠK Mahrla Praha 2489 Langner Ladislav TŽ Třinec 2392 0
2005/2006 3 B ŠK Mahrla Praha 2489 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 0
2005/2006 2 Č ŠK Mahrla Praha 2489 Oral Tomáš Lokomotiva Brno A 2550 ½
2005/2006 1 Č ŠK Mahrla Praha 2489 Holemář David Lokomotiva Brno B 2287 ½
2004/2005 11 Č ŠK Mahrla Praha 2458 Potomák Vladimír Slavoj Ostrava 2183 1
2004/2005 10 Č ŠK Mahrla Praha 2458 Dvořák Tomáš IPM Color Ostrava 2308 ½
2004/2005 9 B ŠK Mahrla Praha 2458 Jurčík Marián SC A64 Grygov 2329 ½
2004/2005 8 B ŠK Mahrla Praha 2458 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2305 1
2004/2005 7 Č ŠK Mahrla Praha 2458 Petr Martin Bauset Pardubice 2278 ½
2004/2005 6 Č ŠK Mahrla Praha 2458 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2363 1
2004/2005 2 Č ŠK Mahrla Praha 2458 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 1
2004/2005 1 Č ŠK Mahrla Praha 2458 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 ½
2004/2005 9 Č Synt.Pardubice 2458 Lechtýnský Jiří ŠK ČSOB "A" 2476 1
2004/2005 7 Č Synt.Pardubice 2458 Fiala Robert Sokol Plzeň I "B" 2331 1
2003/2004 11 B ŠK Mahrla Praha 2451 Jedlička Aleš Sokol Kolín 2310 1
2003/2004 10 B ŠK Mahrla Praha 2451 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2374 0
2003/2004 9 Č ŠK Mahrla Praha 2451 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2423 ½
2003/2004 8 Č ŠK Mahrla Praha 2451 Kaňovský David SC A64 Grygov 2298 1
2003/2004 7 Č ŠK Mahrla Praha 2451 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2363 0
2003/2004 6 Č ŠK Mahrla Praha 2451 Polák Tomáš Hagemann Opava 2482 0
2003/2004 5 Č ŠK Mahrla Praha 2451 Netušil Miloslav Visus Vyšehrad 2289 1
2003/2004 4 B ŠK Mahrla Praha 2451 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2355 1
2003/2004 3 B ŠK Mahrla Praha 2451 Kačírek Petr Slavia Hr.Králové 2304 ½
2003/2004 3 Č TJ Synthesia Pard. 2451 Rašík Vítězslav TJ Bohemians 2461 ½