Hráč Pražák Pavel

Pražák Pavel

User Pic
Jméno: Pražák Pavel
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 1768
ID: 7954
FIDE ID: 337951
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 B ŠK Lípa "D" 1779 1754 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 ½
2017/2018 7 Č ŠK Lípa "D" 1779 1754 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1817 1781 ½
2017/2018 6 B ŠK Lípa "D" 1779 1754 Široký Robert Sokol Dubenec 0 1567 1
2017/2018 5 B ŠK Lípa "D" 1779 1754 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice "C" 1703 1677 1
2017/2018 4 Č ŠK Lípa "D" 1768 1754 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1597 1582 0
2017/2018 9 Č Šachový klub Lípa C 1779 1754 Geissel Josef TJ Nová Paka 1743 1742 0
2017/2018 4 Č Šachový klub Lípa C 1768 1754 Kraus Zdeněk TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 0 1101 1
2017/2018 3 B ŠK Lípa B 1768 1754 Kánský Josef TJ Náchod B 1758 1754 ½
2017/2018 1 B ŠK Lípa B 1783 1756 Vancl Ladislav Spartak Vrchlabí 1603 1646 ½
2016/2017 8 B ŠK Lípa C 1801 1810 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1744 1725 1
2015/2016 11 Č ŠK Lípa D 1801 1810 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa D 1801 1810 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1500 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa D 1801 1810 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 0
2015/2016 8 B ŠK Lípa D 1801 1810 Karásek Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 1
2015/2016 7 Č ŠK Lípa D 1801 1810 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1826 1
2015/2016 6 B ŠK Lípa D 1801 1810 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1864 0
2015/2016 5 Č ŠK Lípa D 1801 1810 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1614 1671 ½
2015/2016 4 B ŠK Lípa D 1801 1810 Vávra Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1788 1822 0
2015/2016 3 B ŠK Lípa D 1801 1810 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín E 1871 1880 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa D 1801 1810 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 0
2015/2016 11 Č ŠK Lípa "E" 1801 1810 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové "D" 1814 1822 0
2015/2016 9 Č ŠK Lípa "E" 1801 1810 Hlava Luboš TJ Sokol Dubenec 1463 1
2015/2016 2 Č ŠK Lípa "E" 1801 1810 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové "C" 1680 1689 1
2015/2016 8 B ŠK Lípa B 1801 1810 ŠK AD Jičín D 1
2015/2016 4 Č ŠK Lípa B 1801 1810 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 ½
2015/2016 1 B ŠK Lípa B 1801 1810 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 0
2014/2015 7 B ŠK Lípa D 1837 1809 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 ½
2014/2015 6 Č ŠK Lípa D 1837 1809 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové D 1772 1739 1
2014/2015 5 B ŠK Lípa D 1837 1809 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 0
2014/2015 3 B ŠK Lípa D 1837 1809 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1757 1779 1
2014/2015 8 B ŠK Lípa B 1837 1809 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 2000 2020 0
2014/2015 2 B ŠK Lípa B 1837 1809 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1964 1952 0
2014/2015 1 B ŠK Lípa B 1837 1809 Vochozka Jindřich TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 ½
2014/2015 11 Č ŠK Lípa C 1837 1809 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1423 1
2014/2015 10 B ŠK Lípa C 1837 1809 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1761 ½
2014/2015 9 Č ŠK Lípa C 1837 1809 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1579 1588 ½
2014/2015 8 B ŠK Lípa C 1837 1809 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 0
2014/2015 7 Č ŠK Lípa C 1837 1809 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1503 ½
2014/2015 6 B ŠK Lípa C 1837 1809 Král Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1539 1507 1
2014/2015 5 B ŠK Lípa C 1837 1809 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa C 1837 1809 Splítek Luboš Sokol Hradec Králové B 1758 1755 1
2014/2015 2 Č ŠK Lípa C 1837 1809 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa C 1837 1809 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1734 1751 ½
2013/2014 9 B ŠK Lípa F 1856 1811 Charvát Václav ŠK Lípa D 1688 1678 1
2013/2014 8 Č ŠK Lípa F 1856 1811 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1746 1753 ½
2013/2014 10 Č ŠK Lípa C 1856 1811 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 2002 1984 0
2013/2014 9 B ŠK Lípa C 1856 1811 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 ½
2013/2014 8 Č ŠK Lípa C 1856 1811 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1793 1772 ½
2013/2014 7 B ŠK Lípa C 1856 1811 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1604 ½
2013/2014 6 Č ŠK Lípa C 1856 1811 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1783 1882 ½
2013/2014 5 B ŠK Lípa C 1856 1811 Novotný Jan TJ Nová Paka 1601 1
2013/2014 4 Č ŠK Lípa C 1856 1811 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1879 1877 1
2013/2014 3 B ŠK Lípa C 1856 1811 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 1
2013/2014 5 B ŠK Lípa B 1856 1811 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 ½
2013/2014 1 B ŠK Lípa B 1856 1811 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1734 1719 1
2012/2013 11 Č ŠK LÍPA C 1860 1838 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1653 0
2012/2013 10 B ŠK LÍPA C 1860 1838 Klázar Václav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 ½
2012/2013 9 B ŠK LÍPA C 1860 1838 Cvejn Jaroslav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1755 1791 1
2012/2013 8 Č ŠK LÍPA C 1860 1838 Vít Ondřej SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 1
2012/2013 7 B ŠK LÍPA C 1860 1838 Halbich Pavel JISKRA JAROMĚŘ B 1678 1
2012/2013 5 B ŠK LÍPA C 1860 1838 Blažek Tomáš DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 0
2012/2013 4 Č ŠK LÍPA C 1860 1838 Jánský Pavel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 1
2012/2013 2 Č ŠK LÍPA C 1860 1838 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1574 0
2012/2013 1 B ŠK LÍPA C 1860 1838 Kracík Martin DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 ½
2012/2013 9 B ŠK Lípa F 1860 1838 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1668 1
2012/2013 8 Č ŠK Lípa F 1860 1838 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 1
2012/2013 6 B ŠK Lípa F 1860 1838 John Jiří TJ Jiskra Hořice C 1750 1773 ½
2012/2013 5 Č ŠK Lípa F 1860 1838 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1899 1854 ½
2011/2012 11 B ŠK Lípa C 1858 1800 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1787 1
2011/2012 10 Č ŠK Lípa C 1858 1800 Novotný Jan TJ Nová Paka 1560 1
2011/2012 9 B ŠK Lípa C 1858 1800 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1816 1760 ½
2011/2012 8 Č ŠK Lípa C 1858 1800 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 1822 0
2011/2012 7 Č ŠK Lípa C 1858 1800 Kopřiva Pavel Lokomotiva Trutnov 1857 ½
2011/2012 6 B ŠK Lípa C 1858 1800 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 ½
2011/2012 5 Č ŠK Lípa C 1858 1800 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1811 1765 ½
2011/2012 4 B ŠK Lípa C 1858 1800 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1926 1000 1
2011/2012 3 Č ŠK Lípa C 1858 1800 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1792 1837 ½
2011/2012 2 B ŠK Lípa C 1858 1800 Splítek Luboš ŠK Lípa D 1795 1807 1
2011/2012 11 Č ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. Orebem 1656 1
2011/2012 9 Č ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kněžnou B 1631 1720 1
2011/2012 5 B ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové 1250 1
2010/2011 11 Č ŠK Lípa C 1820 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1929 ½
2010/2011 9 Č ŠK Lípa C 1820 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1915 0
2010/2011 8 B ŠK Lípa C 1820 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1787 1
2010/2011 7 Č ŠK Lípa C 1820 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 0
2010/2011 6 B ŠK Lípa C 1820 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1774 1
2010/2011 5 B ŠK Lípa C 1820 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1981 0
2010/2011 4 Č ŠK Lípa C 1820 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 0
2010/2011 3 B ŠK Lípa C 1820 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1809 1
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa B 1820 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 0
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1820 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1851 ½
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1820 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1835 0
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 1820 Szydelko Marcin Slovan Broumov ½
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1820 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 1
2010/2011 4 B ŠK Polymar Lípa B 1820 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1853 0
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1820 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kněžnou B 1739 0
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1820 Doseděl Jiří ŠK Polymar Lípa A 2124 ½
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1820 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod 1824 ½
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1850 Gol Jan Slovan Broumov 1
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1850 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1942 ½
2009/2010 10 Č ŠK Polymar Lípa C 1850 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1991 0
2009/2010 9 B ŠK Polymar Lípa C 1850 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1796 0
2009/2010 8 Č ŠK Polymar Lípa C 1850 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1841 0
2009/2010 7 B ŠK Polymar Lípa C 1850 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1886 0
2009/2010 6 Č ŠK Polymar Lípa C 1850 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1706 0
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa C 1850 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1957 0
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa C 1850 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1643 1
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa C 1850 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1774 1
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa C 1850 Friedrich Vladimír TJ Baník Žacléř 2077 0
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa C 1850 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 1
2008/2009 11 B Šachový klub Lípa C 1910 Sládek Jaroslav TJ Nová Paka 1638 1
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 1910 Andrejs Stanislav SK HSM Trutnov 1707 ½
2008/2009 9 B Šachový klub Lípa C 1910 Toman Radek TJ Baník Žacléř 1603 1
2008/2009 7 Č Šachový klub Lípa C 1910 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 ½
2008/2009 6 B Šachový klub Lípa C 1910 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1724 1
2008/2009 5 Č Šachový klub Lípa C 1910 Horák Jiří TJ Loko Trutnov 1661 ½
2008/2009 4 B Šachový klub Lípa C 1910 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1759 ½
2008/2009 3 Č Šachový klub Lípa C 1910 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 ½
2008/2009 1 Č Šachový klub Lípa C 1910 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1712 0
2008/2009 11 B ŠK Polymar Lípa B 1910 Rakowiecki Andrzej Slovan Broumov ½
2008/2009 9 B ŠK Polymar Lípa B 1910 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1977 ½
2008/2009 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1910 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 0
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1910 Ježek Adam ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 0
2008/2009 2 B ŠK Polymar Lípa B 1910 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2115 ½
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1910 Nedbal Rudolf Šachklub AD Jičín B 1806 0
2007/2008 11 Č ŠK Lípa C 1792 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1765 1
2007/2008 10 B ŠK Lípa C 1792 Řehák Ladislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1603 1
2007/2008 9 Č ŠK Lípa C 1792 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1782 0
2007/2008 8 B ŠK Lípa C 1792 Křovina Jan TJ Jiskra Hořice B 1521 1
2007/2008 7 Č ŠK Lípa C 1792 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 1
2007/2008 6 B ŠK Lípa C 1792 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1571 1
2007/2008 5 Č ŠK Lípa C 1792 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1654 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa C 1792 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1782 0
2007/2008 3 Č ŠK Lípa C 1792 Blažek Martin TJ Tatran Hostinné 1674 1
2007/2008 2 B ŠK Lípa C 1792 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1800 0
2006/2007 11 B ŠK Lípa C 1773 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1783 1
2006/2007 10 Č ŠK Lípa C 1773 John Jiří TJ Jiskra Hořice B 1870 0
2006/2007 9 B ŠK Lípa C 1773 Šveda František SK policie Valdice 1692 0
2006/2007 8 Č ŠK Lípa C 1773 Sůva Josef Baník Žacléř 1849 ½
2006/2007 7 B ŠK Lípa C 1773 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1746 1
2006/2007 6 Č ŠK Lípa C 1773 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1784 0
2006/2007 5 B ŠK Lípa C 1773 Slezák Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1679 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa C 1773 Kučera Daniel TJ Tatran Hostinné 1691 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa C 1773 Přibík Petr Slavia Hradec Králové E 2080 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa C 1773 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1824 0
2006/2007 1 Č ŠK Lípa C 1773 Vaněk Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1591 ½
2005/2006 11 Č ŠK Lípa D 1817 Sůva Josef Baník Žacléř 1829 ½
2005/2006 10 B ŠK Lípa D 1817 Hanuš Pavel ŠK HSM Trutnov 1662 1
2005/2006 9 B ŠK Lípa D 1817 Lamač Stanislav SK policie Valdice 1809 ½
2005/2006 7 B ŠK Lípa D 1817 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1810 ½
2005/2006 6 Č ŠK Lípa D 1817 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1865 1
2005/2006 5 B ŠK Lípa D 1817 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1581 0
2005/2006 4 Č ŠK Lípa D 1817 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 1
2005/2006 3 B ŠK Lípa D 1817 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1604 1
2005/2006 2 Č ŠK Lípa D 1817 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1996 0
2005/2006 11 B ŠK Lípa B 1817 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkr. 1831 ½
2005/2006 10 Č ŠK Lípa B 1817 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1840 0
2005/2006 9 B ŠK Lípa B 1817 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 0
2005/2006 8 Č ŠK Lípa B 1817 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1906 0
2005/2006 7 B ŠK Lípa B 1817 Kaisler Martin ŠK Lípa A 1995 0
2005/2006 6 Č ŠK Lípa B 1817 Pinkava Josef Slovan Broumov 1961 0
2005/2006 5 B ŠK Lípa B 1817 Fuchs František Sokol Náchod 2039 0
2005/2006 4 Č ŠK Lípa B 1817 Steiner Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2032 0
2005/2006 2 Č ŠK Lípa B 1817 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1664 0
2005/2006 1 Č ŠK Lípa B 1817 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1832 1
2004/2005 11 B ŠK Lípa B 1827 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové 1719 1
2004/2005 10 Č ŠK Lípa B 1827 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1741 1
2004/2005 8 Č ŠK Lípa B 1827 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1908 0
2004/2005 7 Č ŠK Lípa B 1827 Němec Otakar Jiskra Hořice v P. 1962 1
2004/2005 6 B ŠK Lípa B 1827 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 ½
2004/2005 5 Č ŠK Lípa B 1827 Kubec Jiří Sokol Náchod 1873 ½
2004/2005 3 Č ŠK Lípa B 1827 Schejbal Josef TJ Hronov 1959 0
2004/2005 1 Č ŠK Lípa B 1827 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1880 ½
2004/2005 11 Č ŠK Lípa C 1827 Sůva Josef Baník Žacléř 1825 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa C 1827 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov 1
2004/2005 9 Č ŠK Lípa C 1827 Zedníček Jiří TJ Nová Paka B 1594 ½
2004/2005 8 B ŠK Lípa C 1827 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1815 0
2004/2005 7 B ŠK Lípa C 1827 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1813 1
2004/2005 6 Č ŠK Lípa C 1827 Mašek Josef TJ Tatran Hostinné 1607 1
2004/2005 5 B ŠK Lípa C 1827 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1779 1
2004/2005 4 Č ŠK Lípa C 1827 Dobrev Martin TJ Dvůr Král.n.L.B 1
2004/2005 3 B ŠK Lípa C 1827 Erbrt Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1
2004/2005 2 Č ŠK Lípa C 1827 Podgorný Radim J.RMSK Nový Bydžov 1655 ½
2004/2005 1 B ŠK Lípa C 1827 Novák František TJ Lomnice n.P. 1863 0
2003/2004 11 Č Sokol Hradec Králové "B" 1787 Novotný Lubomír Sokol Nová Paka "B" 1688 ½
2003/2004 10 B Sokol Hradec Králové "B" 1787 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1794 0
2003/2004 9 Č Sokol Hradec Králové "B" 1787 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1864 ½
2003/2004 8 B Sokol Hradec Králové "B" 1787 Juřík Zdeněk ŠK Lípa C 2004 ½
2003/2004 7 B Sokol Hradec Králové "B" 1787 Dytrych Pavel Tatran Hostinné 1647 0
2003/2004 6 Č Sokol Hradec Králové "B" 1787 Kořínek Pavel Lázně Bělohrad 1798 0
2003/2004 5 B Sokol Hradec Králové "B" 1787 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1966 ½
2003/2004 4 Č Sokol Hradec Králové "B" 1787 Volf Milan TJ Dvůr Králové "B" 1806 1
2003/2004 3 B Sokol Hradec Králové "B" 1787 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2025 ½
2003/2004 2 Č Sokol Hradec Králové "B" 1787 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1820 1
2003/2004 1 B Sokol Hradec Králové "B" 1787 Kašpar Ladislav Jiskra Hořice B 1819 1
2003/2004 13 B ŠK Lípa B Miler Jan Slovan Broumov 0
2003/2004 12 Č ŠK Lípa B Klíma Miloš Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B ½
2003/2004 11 B ŠK Lípa B Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 9 B ŠK Lípa B Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0
2003/2004 8 Č ŠK Lípa B Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem ½
2003/2004 7 Č ŠK Lípa B 1787 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové B 2093 0
2003/2004 6 B ŠK Lípa B 1787 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1700 1
2003/2004 5 Č ŠK Lípa B 1787 Novotný Lubomír Sokol Nová Paka 1688 ½
2003/2004 4 B ŠK Lípa B 1787 Jána Michal DDM Lokomotiva Trutnov 1713 1
2003/2004 3 Č ŠK Lípa B 1787 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2059 1
2003/2004 2 B ŠK Lípa B 1787 Michel Ladislav Sokol Náchod 1837 0