Hráč Mikule Zdeněk

Mikule Zdeněk

User Pic
Jméno: Mikule Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1715
Elo mezinárodní: 1685
ID: 7931
FIDE ID: 369357
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1680 1709 Šretr Josef Šachový klub Lípa C 1766 1743 ½
2017/2018 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1709 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1740 1767 1
2017/2018 8 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1709 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín C 1651 1717 0
2017/2018 7 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1659 1709 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1642 1619 1
2017/2018 6 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1659 1709 Dudek Jaromír Šachový klub Sobotka 2009 1654 1651 ½
2017/2018 5 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1680 1709 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1702 1677 ½
2017/2018 4 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1680 1709 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1627 1606 ½
2017/2018 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1680 1709 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1628 1637 ½
2017/2018 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1687 1725 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1535 1599 0
2016/2017 11 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Lajbl Jan ŠK AD Jičín F 1443 0
2016/2017 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Dudek Jaromír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1691 1699 1
2016/2017 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1843 1787 ½
2016/2017 8 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 0
2016/2017 7 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 0
2016/2017 6 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1835 ½
2016/2017 4 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1422 0
2016/2017 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1821 1799 ½
2016/2017 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1908 1907 0
2016/2017 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 1
2015/2016 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 0
2015/2016 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Charvát Václav ŠK Lípa D 1743 1679 0
2015/2016 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 0
2015/2016 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Košťálek Vlastislav TJ Lokomotiva Trutnov 1669 1665 1
2015/2016 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Kříž Milan ŠK AD Jičín E 1662 1721 1
2015/2016 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1590 1578 1
2015/2016 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1746 1712 0
2015/2016 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1739 1773 0
2014/2015 1 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1739 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1
2014/2015 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1739 Kubát Ondřej TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1492 1
2014/2015 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1739 Šveda František TJ SKP Valdice 1656 1
2014/2015 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1739 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 0
2014/2015 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1739 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1583 1
2014/2015 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1739 ŠK AD Jičín E 1
2014/2015 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1739 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 1
2014/2015 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1739 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 1
2014/2015 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1739 TJ Lokomotiva Trutnov 1
2013/2014 9 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Zákoucký Otto Šachklub AD Jičín E 1605 ½
2013/2014 8 B TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Ježek Milan TJ L.Bělohrad B-Choteč 1534 1
2013/2014 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Šindelář Luděk ŠACHklub Jilemnice 1703 ½
2013/2014 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1780 1747 ½
2013/2014 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1628 1
2013/2014 4 B TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Hejn Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1490 1
2013/2014 3 B TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Kotlář Roman Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2013/2014 2 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1728 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka B 1275 1
2012/2013 9 B TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1674 1
2012/2013 8 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Červinka Vladimír Spartak Rokytnice n/Jiz.B 1848 1823 ½
2012/2013 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1426 1
2012/2013 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1608 1
2012/2013 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Doupovec Tomáš TJ Sp.Sklípek Vrchlabí C 1491 1
2012/2013 4 B TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Martínek Lubomír ŠK Sobotka B 1697 1669 1
2012/2013 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Mráz Pavel SKP Valdice 1773 1750 1
2012/2013 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka A 1741 1741 ½
2012/2013 1 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1700 Mašek Josef ŠACHklub Jilemnice 1668 0
2011/2012 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1579 1
2011/2012 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1410 1
2011/2012 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1636 1
2011/2012 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1816 0
2011/2012 8 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 Šindelář Luděk ŠACHklub Jilemnice 1742 1
2011/2012 7 B TJ Lomnice n/Pop B 1666 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1674 ½
2011/2012 6 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 Šulc Karel TJ Nová Paka B 1396 1
2011/2012 5 B TJ Lomnice n/Pop B 1666 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov D 1613 ½
2011/2012 2 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 Kříž Milan Šach klub AD Jičín D 1749 1782 1
2011/2012 1 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 Beneš Miloslav TJ Spartak Vrchlabí B 1493 1
2010/2011 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1681 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1771 1
2010/2011 9 B TJ Lomnice n/Pop. B 1681 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí B 1502 ½
2010/2011 7 B TJ Lomnice n/Pop. B 1681 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 1742 1
2010/2011 6 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1681 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1437 1
2010/2011 5 B TJ Lomnice n/Pop. B 1681 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí C 1507 0
2010/2011 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1681 Šveda František Sport.klub policie Valdice 1681 0
2010/2011 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1681 Flora Tomáš Šach klub AD Jičín D 1822 0
2010/2011 1 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1681 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1645 0
2009/2010 7 Č TJ Lomnice B 1669 Hejn Petr ŠK Sobotka 2009 1
2009/2010 6 B TJ Lomnice B 1669 Machovec Luboš SKP Valdice 1573 1
2009/2010 5 Č TJ Lomnice B 1669 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1902 0
2009/2010 2 Č TJ Lomnice B 1669 Rus Josef TJ Sokol Lužany 1
2009/2010 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1669 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1749 1
2008/2009 7 Č TJ Lomnice B 1666 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1783 0
2008/2009 6 B TJ Lomnice B 1666 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1764 0
2008/2009 5 Č TJ Lomnice B 1666 Pištěk Marcel SKP Valdice 1710 0
2008/2009 4 B TJ Lomnice B 1666 Beneš Miloslav Spartak Vrchlabí B 1499 1
2008/2009 3 Č TJ Lomnice B 1666 Reif Jakub SK HSM Trutnov B 1509 1
2008/2009 2 B TJ Lomnice B 1666 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1476 1
2008/2009 1 Č TJ Lomnice B 1666 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice 1741 1
2007/2008 10 B Slavoj Čáslav 1678 Křepelka Petr Sokol Sendražice C 1596 ½
2007/2008 9 Č Slavoj Čáslav 1678 Kubíček Miloš Sokol Pečky C 1645 ½
2007/2008 7 Č Slavoj Čáslav 1678 Šimurda Vítězslav Biomedica Říčany G 0
2007/2008 6 B Slavoj Čáslav 1678 Nigrin Aleš Sokol Pečky D 1598 1
2007/2008 5 Č Slavoj Čáslav 1678 Kubečka Jakub DDM Nymburk 1252 1
2007/2008 4 B Slavoj Čáslav 1678 Zrůstová Helena DDM Kolín 1543 1
2007/2008 2 Č Slavoj Čáslav 1678 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l.C 1596 1
2007/2008 1 B Slavoj Čáslav 1678 Fokt Michal Sokol Pečky E 1401 1
2007/2008 11 Č TJ Lomnice n/Pop B 1678 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice A 1764 ½
2007/2008 10 B TJ Lomnice n/Pop B 1678 Reif Jakub ŠK HSM Trutnov B 1508 0
2007/2008 9 B TJ Lomnice n/Pop B 1678 Hojer Vlastimil ŠK Jilemnice B 1
2007/2008 8 Č TJ Lomnice n/Pop B 1678 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka B 1
2007/2008 7 B TJ Lomnice n/Pop B 1678 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1782 1
2007/2008 6 Č TJ Lomnice n/Pop B 1678 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1571 ½
2007/2008 5 B TJ Lomnice n/Pop B 1678 Blažek Martin Spartak Vrchlabí B 1674 0
2007/2008 4 Č TJ Lomnice n/Pop B 1678 Urlich Martin Sportovní klub policie Valdice 1687 0
2007/2008 3 B TJ Lomnice n/Pop B 1678 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné B 1482 1
2007/2008 2 Č TJ Lomnice n/Pop B 1678 Malíková Kateřina Šachklub AD Jičín C 1381 1
2007/2008 1 B TJ Lomnice n/Pop B 1678 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov B 1
2006/2007 11 B TJ Lomnice nad Pop. B 1682 Suchoradská Eva ŠK AD Jičín C 1
2006/2007 10 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1682 Skopeček Jan ŠK Jilemnice A 1347 1
2006/2007 8 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1682 Kuda Lukáš Lokomotiva Trutnov C 1525 1
2006/2007 4 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1682 Urban Alan Lokomotiva Trutnov B ½
2006/2007 2 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1682 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1573 0
2006/2007 1 B TJ Lomnice nad Pop. B 1682 Rejl Radek ŠK HSM Trutnov B 0
2005/2006 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1668 Malinská Helena Lokomotiva Trutnov 1
2005/2006 9 Č TJ Lomnice n/P B 1668 Stýblo Václav ŠK AD Jičín C 1
2005/2006 8 B TJ Lomnice n/P B 1668 Krempaský Jiří TJ Tatran Hostinné 1723 ½
2005/2006 7 B TJ Lomnice n/P B 1668 Mílek Martin TJ L.Bělohrad B 1
2005/2006 6 Č TJ Lomnice n/P B 1668 Kain Josef TJ Jilemnice A 1752 ½
2005/2006 5 B TJ Lomnice n/P B 1668 Reif Jakub ŠK HSM Trutnov B 1491 1
2005/2006 4 Č TJ Lomnice n/P B 1668 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí B 1376 1
2005/2006 1 B TJ Lomnice n/P B 1668 Mach Michal TJ Sokol Lužany 1644 1
2004/2005 9 B TJ Lomnice n/P B 1677 Bičiště Petr TJ SO Lužany 1584 1
2004/2005 7 Č TJ Lomnice n/P B 1677 Machovec Luboš SKP Valdice B 1559 ½
2004/2005 6 B TJ Lomnice n/P B 1677 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí B 1506 ½
2004/2005 5 Č TJ Lomnice n/P B 1677 Svoboda Jiří Tatran Hostinné B 1602 ½
2004/2005 6 Č TJ Lomnice n.P. 1677 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1638 ½
2004/2005 4 B TJ Lomnice n.P. 1677 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1715 0
2004/2005 3 Č TJ Lomnice n.P. 1677 Novotný Jan TJ Nová Paka B 1
2004/2005 2 B TJ Lomnice n.P. 1677 Meduna Pavel TJ Lázně Bělohrad 1654 ½
2003/2004 11 B TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Balcar Jiří ŠK Lípa C 1411 1
2003/2004 10 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Zelený František Sokol Hradec Králové "B" 1574 0
2003/2004 8 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 1661 1
2003/2004 7 B TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové "B" 1717 0
2003/2004 6 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Samek Jiří ŠK Lípa D 1648 ½
2003/2004 5 B TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Milon Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1612 1
2003/2004 4 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Bukvic Jiří Jiskra Hořice B 1768 0
2003/2004 3 B TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Čech Miloslav Sokol Nová Paka "B" 1
2003/2004 2 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Krempaský Jiří Tatran Hostinné 1683 0
2003/2004 1 Č TJ Lomnice n.P. "B" 1688 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1581 1