Hráč Soural Karel

Soural Karel

User Pic
Jméno: Soural Karel
Oddíl: TJ Sokol Struhařov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1951
ID: 7919
FIDE ID: 328235
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B TJ Sokol Struhařov A 1951 1948 Škvor Jiří Sokol Neveklov 0 1592 1
2017/2018 7 B TJ Sokol Struhařov A 1934 1948 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 G 1741 1742 0
2017/2018 6 Č TJ Sokol Struhařov A 1938 1948 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1785 1800 ½
2017/2018 5 B TJ Sokol Struhařov A 1938 1948 Kraus Roman Šachový klub Příbram Baník B 1817 1806 1
2017/2018 4 Č TJ Sokol Struhařov A 1951 1948 Vilímová Julie KŠ Stříbrná Skalice A 1751 1708 1
2017/2018 3 B TJ Sokol Struhařov A 1951 1948 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 0
2017/2018 2 Č TJ Sokol Struhařov A 1951 1948 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2010 2029 ½
2017/2018 1 B TJ Sokol Struhařov A 1949 1983 Beneš Karel Šachový klub Příbram Baník C 1687 1644 ½
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1952 1948 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1924 1934 ½
2017/2018 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1951 1948 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1972 1964 ½
2017/2018 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1934 1948 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009 1716 1758 1
2017/2018 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1934 1948 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2040 2059 1
2017/2018 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1938 1948 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1993 1959 0
2017/2018 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1938 1948 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1735 1741 1
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1951 1948 Krňávek Michal TJ SKP Valdice 1885 1921 ½
2017/2018 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1951 1948 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1817 1843 ½
2017/2018 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1951 1948 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2005 2007 ½
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1951 1948 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1837 1816 0
2017/2018 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1983 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1843 1868 1
2016/2017 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1985 1999 ½
2016/2017 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2016/2017 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 1
2016/2017 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 0
2016/2017 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 0
2016/2017 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 1
2016/2017 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2026 2042 ½
2016/2017 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1952 1981 ½
2016/2017 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1814 1822 1
2016/2017 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Štolc Martin ŠK AD Jičín F 2047 2043 0
2016/2017 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 0
2015/2016 11 B Sokol Struhařov A 2062 2023 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou B 1930 1881 ½
2015/2016 10 Č Sokol Struhařov A 2062 2023 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1992 1977 ½
2015/2016 9 B Sokol Struhařov A 2062 2023 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 2013 2019 ½
2015/2016 8 Č Sokol Struhařov A 2062 2023 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1933 1910 1
2015/2016 7 B Sokol Struhařov A 2062 2023 Novák Jindřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 ½
2015/2016 6 Č Sokol Struhařov A 2062 2023 Vojta Tomáš Spartak Vlašim C 2377 2365 0
2015/2016 5 B Sokol Struhařov A 2062 2023 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk B 1904 1946 1
2015/2016 4 Č Sokol Struhařov A 2062 2023 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1949 1981 1
2015/2016 3 B Sokol Struhařov A 2062 2023 Beneš Petr Sokol Sendražice A 2087 2076 0
2015/2016 2 Č Sokol Struhařov A 2062 2023 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 1957 1964 1
2015/2016 1 Č Sokol Struhařov A 2062 2023 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 1
2015/2016 4 B TJ Hronov B 2062 2023 Šroll Boris T.J. Sokol Studnice 1791 1
2015/2016 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové A 1732 1791 ½
2015/2016 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Fiedler Bedřich ŠK Lípa B 2122 2125 ½
2015/2016 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1856 1874 1
2015/2016 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1921 1938 ½
2015/2016 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 1
2015/2016 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Sedláček Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 ½
2015/2016 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2026 2042 0
2015/2016 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Novotný Josef Region Panda B 2113 2106 1
2015/2016 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 1967 1991 ½
2015/2016 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1901 1898 ½
2014/2015 10 Č Sokol Struhařov A 2005 2004 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 ½
2014/2015 9 B Sokol Struhařov A 2005 2004 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 1
2014/2015 8 Č Sokol Struhařov A 2005 2004 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 1971 2032 ½
2014/2015 7 B Sokol Struhařov A 2005 2004 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1931 1908 1
2014/2015 6 Č Sokol Struhařov A 2005 2004 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1968 1974 1
2014/2015 5 B Sokol Struhařov A 2005 2004 Hlína Miloš KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 1
2014/2015 4 Č Sokol Struhařov A 2005 2004 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1745 1
2014/2015 3 B Sokol Struhařov A 2005 2004 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1921 1947 1
2014/2015 2 Č Sokol Struhařov A 2005 2004 Vajčner Jiří JOLY Lysá n.L. E 1924 1923 1
2014/2015 11 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Michel Ladislav TJ Hronov 1860 1853 ½
2014/2015 10 B TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod 2092 2092 ½
2014/2015 9 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 ½
2014/2015 8 B TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 1825 1837 1
2014/2015 7 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 ½
2014/2015 6 B TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1848 1851 ½
2014/2015 5 B TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 ½
2014/2015 4 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Šedý Pavel ŠK AD Jičín D 2052 2062 ½
2014/2015 3 B TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Němec Otakar ŠK Lípa B 1834 1854 ½
2014/2015 2 Č TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 ½
2014/2015 1 B TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1938 1936 1
2013/2014 11 Č Sokol Struhařov A 1967 1968 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem D 1938 1863 1
2013/2014 10 B Sokol Struhařov A 1967 1968 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 1
2013/2014 9 B Sokol Struhařov A 1967 1968 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2012 2010 ½
2013/2014 8 Č Sokol Struhařov A 1967 1968 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 ½
2013/2014 7 B Sokol Struhařov A 1967 1968 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1965 1983 0
2013/2014 6 Č Sokol Struhařov A 1967 1968 Kacafírek Miroslav Cayman Pharma C 1924 1989 1
2013/2014 5 B Sokol Struhařov A 1967 1968 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1904 1853 1
2013/2014 4 Č Sokol Struhařov A 1967 1968 Sochor Martin Sokol Pečky A 1898 1904 ½
2013/2014 3 B Sokol Struhařov A 1967 1968 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1983 1936 ½
2013/2014 2 Č Sokol Struhařov A 1967 1968 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1797 1804 1
2013/2014 1 B Sokol Struhařov A 1967 1968 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1863 1865 ½
2013/2014 11 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Michel Ladislav TJ Hronov 1840 1835 ½
2013/2014 10 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 1
2013/2014 9 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1869 1833 1
2013/2014 8 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 1
2013/2014 7 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1879 1877 1
2013/2014 6 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 1
2013/2014 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Slavík Libor DDM Třebechovice p. Orebem 1795 1791 ½
2013/2014 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 1994 1999 1
2013/2014 3 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1967 1964 ½
2013/2014 1 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1913 1907 0
2012/2013 10 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 ½
2012/2013 9 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 ½
2012/2013 8 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 1
2012/2013 7 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Žižka Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 1
2012/2013 6 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Zikmund Jaroslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 1
2012/2013 5 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Mádr Tomáš JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 0
2012/2013 4 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 ½
2012/2013 3 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 0
2012/2013 2 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Krása Marek DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 1
2012/2013 1 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 Keprta Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1950 ½
2012/2013 11 B TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Brezmen Pavel Sokol Kolín A 2087 2084 0
2012/2013 10 Č TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Fiala Jan TJ Bohemia Poděbrady 1944 1927 0
2012/2013 8 Č TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Buřil Petr Klub šachistů Říčany 1925 B 2054 2051 ½
2012/2013 7 B TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2133 2115 ½
2012/2013 6 Č TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Franc Lubor Sokol Kolín B 1904 1868 ½
2012/2013 5 B TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice 2007 2027 0
2012/2013 4 Č TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2189 2181 0
2012/2013 3 B TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Palas Aleš Caissa Úholičky 2020 2010 ½
2012/2013 2 Č TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1946 1969 0
2012/2013 1 Č TJ Sokol Struhařov 2000 2008 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 ½
2009/2010 10 B Sokol Jukov ČK A 2075 Bém David Jiskra Jaroměř B 1914 1
2009/2010 9 Č Sokol Jukov ČK A 2075 Hradecký Ivo Slovan Broumov B 2130 1
2009/2010 8 B Sokol Jukov ČK A 2075 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1905 ½
2009/2010 7 Č Sokol Jukov ČK A 2075 Vondráček Jiří Jiskra Česká Skalice 2053 ½
2009/2010 6 B Sokol Jukov ČK A 2075 Semerák Pavel Niki TJ Náchod C 2081 1
2009/2010 5 B Sokol Jukov ČK A 2075 Matouš Lubomír DDM Kostelec n.O. 1783 1
2009/2010 4 Č Sokol Jukov ČK A 2075 Vizibla Roman TJ Spartak RK A 1943 0
2009/2010 3 B Sokol Jukov ČK A 2075 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO RK C 1976 ½
2009/2010 2 Č Sokol Jukov ČK A 2075 Velecký Viktor TJ Hronov B 2090 0
2009/2010 1 B Sokol Jukov ČK A 2075 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1937 ½
2008/2009 11 B Sokol Červený Kostelec A 2099 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové D 1915 1
2008/2009 10 Č Sokol Červený Kostelec A 2099 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1988 ½
2008/2009 9 B Sokol Červený Kostelec A 2099 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1746 1
2008/2009 8 Č Sokol Červený Kostelec A 2099 Vondráček Jiří Jiskra Česká Skalice A 1969 1
2008/2009 7 Č Sokol Červený Kostelec A 2099 Zatloukal Václav ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 2028 ½
2008/2009 5 Č Sokol Červený Kostelec A 2099 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1881 ½
2008/2009 4 B Sokol Červený Kostelec A 2099 Čechura Petr TJ Hronov A 2247 0
2008/2009 3 Č Sokol Červený Kostelec A 2099 Kracík Tomáš DDM Třebechovice 2087 ½
2008/2009 2 B Sokol Červený Kostelec A 2099 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2005 0
2008/2009 1 Č Sokol Červený Kostelec A 2099 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 0
2007/2008 9 B Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Hepnar David Spartak Police n. Met. 1757 0
2007/2008 8 Č Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2051 ½
2007/2008 7 B Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Španko Pavel Kuna TJ Náchod F 1470 1
2007/2008 6 Č Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1349 1
2007/2008 5 B Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Lipský Jaroslav TJ Hronov C 1742 1
2007/2008 4 Č Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Jakl Jaroslav Slovan Masporex Broumov C 1671 1
2007/2008 3 B Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Dusbaba Petr Vinona TJ Náchod E 1839 1
2007/2008 1 B Sokol Josi Červený Kostelec A 2104 Kaválek Ludvík Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 ½
2006/2007 11 Č TJ Hronov B 2113 Paukert Martin Sokol Hradec Králové 1888 1
2006/2007 8 Č TJ Hronov B 2113 Vrňata Jiří Maspork TJ Náchod B 2037 1
2006/2007 7 B TJ Hronov B 2113 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1871 1
2006/2007 6 Č TJ Hronov B 2113 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1755 1
2006/2007 5 B TJ Hronov B 2113 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1882 0
2006/2007 4 Č TJ Hronov B 2113 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1801 1
2006/2007 3 B TJ Hronov B 2113 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1854 1
2006/2007 1 B TJ Hronov B 2113 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1817 1
2006/2007 11 B TJ Hronov 2113 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1960 1
2006/2007 10 Č TJ Hronov 2113 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2058 ½
2006/2007 9 B TJ Hronov 2113 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2122 ½
2006/2007 8 Č TJ Hronov 2113 Bažant Zdeněk Sokol Náchod 1891 1
2006/2007 7 B TJ Hronov 2113 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 1
2006/2007 6 Č TJ Hronov 2113 Štěpán Michal Slovan Broumov 2044 0
2006/2007 5 B TJ Hronov 2113 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2099 0
2006/2007 4 Č TJ Hronov 2113 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2128 1
2006/2007 3 B TJ Hronov 2113 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2034 ½
2006/2007 2 Č TJ Hronov 2113 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2130 0
2006/2007 1 Č TJ Hronov 2113 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2039 0
2005/2006 11 Č TJ Hronov A 2075 Fišer Martin TJ Slavia Hradec Králové D 1973 1
2005/2006 10 B TJ Hronov A 2075 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1788 1
2005/2006 9 B TJ Hronov A 2075 Krása Marek DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 1
2005/2006 8 Č TJ Hronov A 2075 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 1
2005/2006 7 B TJ Hronov A 2075 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 1
2005/2006 6 Č TJ Hronov A 2075 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 1
2005/2006 5 B TJ Hronov A 2075 Portych Václav Sokol Hradec Králové 1851 1
2005/2006 4 Č TJ Hronov A 2075 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1868 ½
2005/2006 3 B TJ Hronov A 2075 Cerha Petr Niki TJ Náchod 1774 1
2005/2006 2 Č TJ Hronov A 2075 Blažek Tomáš ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 1
2005/2006 1 B TJ Hronov A 2075 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 1
2005/2006 3 Č Sokol Náchod 2075 Dousek Otakar Jiskra Hořice v Podkr. 1810 0
2004/2005 10 Č Sokol Náchod 2008 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2038 ½
2004/2005 9 B Sokol Náchod 2008 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2027 1
2004/2005 8 Č Sokol Náchod 2008 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové 1960 1
2004/2005 7 B Sokol Náchod 2008 Kykal Zbyněk TJ Nová Paka 1802 1
2004/2005 6 Č Sokol Náchod 2008 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1887 ½
2004/2005 5 B Sokol Náchod 2008 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1826 1
2004/2005 4 Č Sokol Náchod 2008 Němec Otakar Jiskra Hořice v P. 1962 1
2004/2005 3 B Sokol Náchod 2008 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 1
2004/2005 2 Č Sokol Náchod 2008 Miler Jiří Slovan Broumov 1932 1
2004/2005 1 Č Sokol Náchod 2008 Zatloukal Václav Panda Rychnov B 1868 ½
2003/2004 13 Č Sokol Náchod Krňávek Michal ŠK AD Jičín ½
2003/2004 11 Č Sokol Náchod Wenke Jiří DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 10 B Sokol Náchod Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 0
2003/2004 9 B Sokol Náchod Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 8 Č Sokol Náchod Gonsior Evžen ŠK Lípa A 0
2003/2004 7 B Sokol Náchod 2025 Dostál Pavel Slovan Broumov 2036 ½
2003/2004 3 B Sokol Náchod 2025 Kořínek Ondřej Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 ½
2003/2004 2 Č Sokol Náchod 2025 Juřík Zdeněk ŠK Lípa B 2004 ½
2003/2004 1 B Sokol Náchod 2025 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2267 0