Hráč Šedivý Aleš

Šedivý Aleš

User Pic
Jméno: Šedivý Aleš
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1925
Elo mezinárodní: 1907
ID: 778
FIDE ID: 323730
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1916 1929 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1844 1837 ½
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1910 1929 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1811 1834 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1908 1929 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1746 1741 ½
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1918 1936 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1789 1756 ½
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice 1908 1929 Bednář Jiří TJ Náchod B 1887 1826 ½
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice 1916 1929 Duch Robert TJ Dvůr Králové n.L. 1692 1776 ½
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice 1910 1929 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1855 1847 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice 1908 1929 Němec Otakar ŠK Lípa B 1924 1903 ½
2016/2017 11 B TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 ½
2016/2017 10 Č TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 2003 1984 0
2016/2017 9 B TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 0
2016/2017 8 Č TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2214 2198 0
2016/2017 7 B TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Popper Tomáš Bartoš Unichess "B" 2033 2032 ½
2016/2017 6 Č TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2049 2035 0
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 0
2016/2017 3 B TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Špírek Adam CHESS MOST 2108 1
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Babička Michal SK Děčín 1978 2063 ½
2016/2017 1 Č TJ Jiskra Hořice 1930 1969 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2059 2058 1
2015/2016 7 B ŠK AD Jičín "C" 1930 1969 Bayer Radek ŠK Teplice 2048 2053 0
2015/2016 4 Č ŠK AD Jičín "C" 1930 1969 Hadrava Jaroslav Unichess "B" 1961 1974 0
2015/2016 3 B ŠK AD Jičín "C" 1930 1969 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2033 1992 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Daniel Jiří Region Panda B 1956 1933 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 1967 1991 ½
2015/2016 9 B TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2038 2020 0
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové A 1732 1791 ½
2015/2016 7 B TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Kuzmin Sergej ŠK Lípa B 1893 1900 ½
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř A 1854 1832 ½
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 1859 1873 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 Kouba Václav DDM Třebechovice pod Orebem 1781 1793 ½
2014/2015 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1973 2006 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2048 2040 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Hořice 1973 2006 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 2068 2028 1
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Hořice 1973 2006 Dostál Pavel Slovan Broumov 2055 2054 0
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice 1973 2006 Duch Robert TJ Hronov 1820 1849 ½
2014/2015 7 B ŠK AD Jičín B 1973 2006 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2009 2008 ½
2014/2015 5 Č ŠK AD Jičín B 1973 2006 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2014 2003 ½
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín B 1973 2006 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička A 2024 2022 1
2014/2015 2 B ŠK AD Jičín B 1973 2006 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1996 1987 ½
2014/2015 1 Č ŠK AD Jičín B 1973 2006 Novotný Aleš AKIS Pardubice 1871 1905 0
2013/2014 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1956 2001 Vacek Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1675 1651 1
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1956 2001 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1990 1991 ½
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1956 2001 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 2002 1984 ½
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Smolej Lukáš ŠK Lípa B 1971 1972 0
2013/2014 9 B TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1969 ½
2013/2014 7 B TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 1
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1657 1720 ½
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1887 1891 1
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1822 1824 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 1
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Hořice 1956 2001 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2040 2046 ½
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice 1920 2002 Říha Jaroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 ½
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice 1920 2002 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2076 2095 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice 1920 2002 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 ½
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice 1920 2002 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 1000 0
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice 1920 2002 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín “B“ 1976 1973 1
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Hořice 1920 2002 Košnář Martin JOLY Lysá nad Labem “C“ 2164 2097 ½
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1920 2002 Šretr Josef ŠK Lípa D 1753 ½
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1920 2002 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1958 1948 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1920 2002 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1920 2002 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1721 1712 1
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1747 0
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 1813 1904 ½
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 Mareš Ilja ŠK Lípa D 1868 1884 1
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 Kopřiva Pavel Lokomotiva Trutnov 1857 1
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 ½
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice 1935 2027 Vyhnálek Bohuslav ŠK Zikuda Turnov B 2156 2139 ½
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice B 2032 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1933 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice B 2032 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2264 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice B 2032 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2060 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Hořice B 2032 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové C 2189 0
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice B 2032 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1950 0
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice B 2032 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 ½
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice B 2032 Miler Jiří Slovan Broumov 2035 ½
2009/2010 11 B TJ Jiskra Hořice A 2056 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1933 1
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Hořice A 2056 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2041 ½
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2056 Miler Jan Slovan Broumov 1914 ½
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2056 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1898 ½
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2056 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2219 0
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice A 2056 Rigo Vít TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1573 ½
2009/2010 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2056 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1917 ½
2009/2010 1 B TJ Jiskra Hořice A 2056 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice B 2009 0
2008/2009 10 Č TJ Jiskra Hořice 2077 Veselý Tomáš ŠK Lípa A 2110 0
2008/2009 8 Č TJ Jiskra Hořice 2077 Miler Jiří Slovan Broumov 2032 0
2008/2009 7 B TJ Jiskra Hořice 2077 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1932 ½
2008/2009 6 Č TJ Jiskra Hořice 2077 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2023 ½
2008/2009 4 Č TJ Jiskra Hořice 2077 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 1775 ½
2007/2008 9 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2088 Laszewicz Pavel Slovan Broumov 0
2007/2008 8 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2088 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 ½
2007/2008 7 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2088 Tejkal Lubomír Šachklub AD Jičín 2114 ½
2007/2008 5 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2088 Fuchs František TJ Hronov 1992 0
2007/2008 4 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2088 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1705 1
2006/2007 10 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2097 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2198 0
2006/2007 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2097 Velecký Viktor TJ Hronov 2077 ½
2006/2007 5 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2097 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1968 0
2006/2007 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2097 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 1
2006/2007 1 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2097 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 ½
2005/2006 11 Č Jiskra Hořice v Podkr. 2104 Miňovský Roman ŠK Lípa B 1935 ½
2005/2006 9 B Jiskra Hořice v Podkr. 2104 Rozkovec Jiří ŠK Lípa C 1860 ½
2005/2006 8 Č Jiskra Hořice v Podkr. 2104 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1935 ½
2005/2006 7 B Jiskra Hořice v Podkr. 2104 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n.L. 1930 ½
2005/2006 5 B Jiskra Hořice v Podkr. 2104 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2094 1
2005/2006 1 B Jiskra Hořice v Podkr. 2104 Jonáš Vlastimil Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 ½
2004/2005 10 Č Jiskra Hořice v P. 2100 Špaček Libor TJ Dvůr Králové 2122 ½
2004/2005 9 B Jiskra Hořice v P. 2100 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 ½
2004/2005 6 Č Jiskra Hořice v P. 2100 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 ½
2004/2005 5 Č Jiskra Hořice v P. 2100 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1915 1
2004/2005 4 B Jiskra Hořice v P. 2100 Vrňata Jiří Sokol Náchod 1954 ½
2003/2004 13 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Daniel Jiří Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 10 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1
2003/2004 6 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2098 Stejskal Drahoslav Sokol Nová Paka 1996 ½
2003/2004 2 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2098 Ruda Ondřej ŠK Lípa A 2051 0