Hráč Zikmund Jaroslav

Zikmund Jaroslav

User Pic
Jméno: Zikmund Jaroslav
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1829
Elo mezinárodní: 1826
ID: 7188
FIDE ID: 334340
Rok narození: 1935
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1820 1826 Pacl Václav TJ Ostrava "A" 2073 2123 ½
2017/2018 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1805 1826 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2182 2152 0
2017/2018 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1825 1826 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2163 2176 0
2017/2018 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1825 1826 Žigo Viktor ŠK Gordic 2270 2245 0
2017/2018 11 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1820 1826 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1816 1784 ½
2017/2018 10 B DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové D 2006 1993 0
2017/2018 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1805 1826 Brát Libor ŠK Červený Kostelec A 1779 1775 1
2017/2018 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1805 1826 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1903 1919 1
2017/2018 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod C 1800 1788 ½
2017/2018 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1547 1556 0
2017/2018 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 0
2017/2018 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1720 1665 ½
2017/2018 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1907 1908 0
2017/2018 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1857 1848 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1908 1914 0
2016/2017 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Klázar Václav ŠK Červený Kostelec 1732 1731 1
2016/2017 9 B DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 ½
2016/2017 8 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 ½
2016/2017 7 B DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 ½
2016/2017 6 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Splítek Luboš ŠK Lípa C 1762 1746 ½
2016/2017 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1877 1933 0
2016/2017 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 0
2016/2017 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1777 1789 ½
2015/2016 10 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 0
2015/2016 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 Žitný Dominik DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 ½
2015/2016 8 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 1
2015/2016 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 ½
2015/2016 1 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 ½
2014/2015 11 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 0
2014/2015 10 B DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1940 1915 ½
2014/2015 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1800 1800 1
2014/2015 8 B DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1875 1927 0
2014/2015 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 0
2014/2015 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 ½
2014/2015 4 B DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 0
2014/2015 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2060 2066 ½
2013/2014 11 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 ½
2013/2014 10 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2035 2048 0
2013/2014 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1971 1972 0
2013/2014 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Slavík Libor ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 0
2013/2014 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Klíma David TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1799 1
2013/2014 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2029 ½
2013/2014 2 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 0
2013/2014 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 Kuru Martin TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 1
2012/2013 11 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 Mádr Tomáš JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 1
2012/2013 10 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 ½
2012/2013 6 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 0
2012/2013 4 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 0
2012/2013 1 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 Vizibla Roman TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 0
2011/2012 8 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1928 1907 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2149 2129 0
2011/2012 1 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1928 1907 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 2031 2019 0
2011/2012 11 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1928 1907 Žitný Dominik TŘEBECHOVICE B 1656 0
2011/2012 8 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1928 1907 Havrda Josef ČESKÁ SKALICE A 1807 1
2011/2012 6 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1928 1907 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 ½
2011/2012 2 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1928 1907 Peroutka Ivo SLOVAN BROUMOV B 1936 1916 0
2010/2011 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1917 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 ½
2010/2011 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1917 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 1
2010/2011 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1917 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod B 1948 ½
2010/2011 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1917 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1917 ½
2010/2011 3 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1917 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 0
2010/2011 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1917 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1912 1
2010/2011 10 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1917 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1853 0
2010/2011 4 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1917 Pyka Roman TJ Hronov 2075 0
2010/2011 3 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1917 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1918 1
2009/2010 11 Č DDM Kostelec n.O. 1950 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1905 0
2009/2010 6 B DDM Kostelec n.O. 1950 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1988 ½
2009/2010 4 B DDM Kostelec n.O. 1950 Bém David Jiskra Jaroměř B 1914 0
2009/2010 3 Č DDM Kostelec n.O. 1950 Vizibla Roman TJ Spartak RK A 1943 0
2009/2010 2 B DDM Kostelec n.O. 1950 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2116 0
2009/2010 1 Č DDM Kostelec n.O. 1950 Zatloukal Václav Panda Veolia ARTCO RK C 2037 0
2008/2009 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1966 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1864 1
2008/2009 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1966 Horníček Ondřej ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1793 0
2008/2009 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1966 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1457 ½
2008/2009 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1966 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové D 1932 ½
2007/2008 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1852 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1953 0
2007/2008 9 B DDM Kostelec n. Orl. A 1852 Slavík Jan DDM Třebechovice n. Or. A 2035 0
2007/2008 6 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1852 Zatloukal Václav SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2046 0
2007/2008 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1852 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1837 1
2007/2008 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1852 Hepnar David Masporex TJ Náchod D 1757 ½
2006/2007 10 Č Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1614 0
2006/2007 9 B Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 Douděra Lubomír ŠK Lípa B 1848 ½
2006/2007 7 B Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1854 1
2006/2007 5 Č Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1812 1
2006/2007 4 B Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1852 0
2006/2007 3 Č Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.K. A 1792 ½
2006/2007 9 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 0
2006/2007 7 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 6 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1484 1
2006/2007 5 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1757 1
2006/2007 2 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2006/2007 1 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1380 1
2005/2006 10 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 2004 1
2005/2006 9 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1945 ½
2005/2006 8 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 Novák Luděk ŠK Lípa E 1980 0
2005/2006 6 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 0
2005/2006 5 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 0
2005/2006 4 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2050 0
2005/2006 2 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 Pyka Roman TJ Hronov A 2111 1