Hráč Vizibla Roman

Vizibla Roman

User Pic
Jméno: Vizibla Roman
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1903
Elo mezinárodní: 1895
ID: 7095
FIDE ID: 338893
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1892 1903 Cerha Petr PŠ TJ Náchod D 1711 1705 1
2017/2018 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1899 1903 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1868 1874 ½
2017/2018 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1899 1903 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1804 1803 ½
2017/2018 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1898 1903 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1461 1685 0
2017/2018 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1898 1903 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1902 1901 0
2017/2018 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1892 1903 Drašnar Pavel ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 1
2017/2018 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1892 1903 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1641 1652 1
2017/2018 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1892 1903 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1635 1576 1
2017/2018 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1894 1900 Lesk Martin T. J. Sokol Studnice 1766 1743 1
2017/2018 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1895 1903 Dostál Pavel Slovan Broumov A 2058 2067 ½
2017/2018 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1989 2001 ½
2017/2018 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1899 1903 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové D 2032 2064 0
2017/2018 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1899 1903 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1868 1859 ½
2017/2018 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1898 1903 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1958 1976 ½
2017/2018 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1898 1903 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1859 1826 ½
2017/2018 5 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1718 1757 1
2017/2018 4 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1882 1901 ½
2017/2018 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 ½
2017/2018 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1720 1665 1
2017/2018 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1894 1900 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1942 1950 0
2016/2017 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2016/2017 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1782 1791 ½
2016/2017 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 1
2016/2017 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Brát Libor ŠK Červený Kostelec 1779 1787 ½
2016/2017 6 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2016/2017 5 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 1
2016/2017 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Kuzmin Sergej ŠK Lípa C 1893 1900 ½
2016/2017 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 0
2016/2017 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 0
2016/2017 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 0
2015/2016 11 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Schejbal Josef TJ Hronov B 1894 1913 0
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2015/2016 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Šretr Josef Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 1
2015/2016 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1845 1888 ½
2015/2016 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1872 1796 0
2015/2016 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1770 1798 ½
2015/2016 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Burdilák Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1741 1707 ½
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1864 1867 1
2015/2016 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice B 1365 1559 1
2015/2016 11 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 0
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Černý David TJ Hronov A 1889 1959 0
2015/2016 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 1
2015/2016 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 1
2015/2016 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2015/2016 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1783 1770 0
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 ½
2015/2016 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Lesk Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 1
2015/2016 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 0
2014/2015 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 Špičan Ludvík Slovan Broumov "B" 1000 1
2014/2015 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 Michel Ladislav TJ Hronov "B" 1860 1853 ½
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 ½
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 Vít Jaroslav Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 1
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1876 1
2014/2015 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 Řehák Josef ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 1
2014/2015 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 Šroll Boris TJ Sokol Studnice 1761 0
2014/2015 11 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 1
2014/2015 10 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 0
2014/2015 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2148 2143 0
2014/2015 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2094 2078 ½
2014/2015 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 ½
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 1
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 0
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 1
2014/2015 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 Němec Otakar ŠK Lípa C 1834 1854 0
2013/2014 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2085 2066 0
2013/2014 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 0
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Erban Jiří TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 1
2013/2014 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 1
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Staněk Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1931 1936 ½
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 2007 1986 1
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 ½
2013/2014 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1955 1918 1
2013/2014 2 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1962 1982 0
2013/2014 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 Krása Marek ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 1
2013/2014 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice "B" 1752 ½
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 ½
2013/2014 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 ½
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1692 1681 1
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Matouš Lubomír ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1837 1
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1777 1850 1
2013/2014 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1872 1863 ½
2013/2014 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 Cerha Petr SONNY TJ Náchod "D" 1761 1734 1
2012/2013 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1662 1
2012/2013 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1816 1
2012/2013 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1863 ½
2012/2013 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 1
2012/2013 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1758 1632 1
2012/2013 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 0
2012/2013 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem C 1695 ½
2012/2013 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 1
2012/2013 11 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Kuru Martin SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 ½
2012/2013 10 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 1
2012/2013 9 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 ½
2012/2013 8 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 ½
2012/2013 7 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 1
2012/2013 6 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 ½
2012/2013 5 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 ½
2012/2013 4 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Kouba Václav DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1828 1836 1
2012/2013 3 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Žižka Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 ½
2012/2013 2 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Vymetálek Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1828 1
2012/2013 1 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 Zikmund Jaroslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 1
2011/2012 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem C 1687 1
2011/2012 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1667 1
2011/2012 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 1
2011/2012 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 1
2011/2012 3 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1838 0
2011/2012 2 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 ½
2011/2012 1 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 1
2011/2012 11 Č SPARTAK RYCHNOV A 1950 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 1
2011/2012 10 B SPARTAK RYCHNOV A 1950 Kouba Václav TŘEBECHOVICE B 1849 1853 ½
2011/2012 9 Č SPARTAK RYCHNOV A 1950 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 ½
2011/2012 8 B SPARTAK RYCHNOV A 1950 Semerák Pavel NIKI TJ NÁCHOD C 2078 0
2011/2012 7 Č SPARTAK RYCHNOV A 1950 Nývlt Otto SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1986 1952 1
2011/2012 6 B SPARTAK RYCHNOV A 1950 Steiner Pavel SLAVIA HRADEC KR. D 1904 1894 ½
2011/2012 4 B SPARTAK RYCHNOV A 1950 Kubec Jiří ČESKÁ SKALICE A 1845 1
2011/2012 3 Č SPARTAK RYCHNOV A 1950 Dostál Pavel SLOVAN BROUMOV B 2087 2088 0
2011/2012 2 B SPARTAK RYCHNOV A 1950 Pyka Roman TJ HRONOV B 2117 2075 0
2011/2012 1 Č SPARTAK RYCHNOV A 1950 Kožúšek Daniel KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 1
2010/2011 11 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1802 ½
2010/2011 10 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2146 ½
2010/2011 9 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa D 1918 ½
2010/2011 8 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice 2060 ½
2010/2011 7 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Or. 2099 0
2010/2011 6 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1962 1
2010/2011 4 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Semerák Pavel Niki TJ Náchod C 2089 0
2010/2011 3 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Macháček Luděk Slovan Broumov B 1955 0
2010/2011 2 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2010/2011 1 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 1
2010/2011 7 B Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 Krtička Václav Sokol Vrchoviny B 1663 1
2010/2011 6 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 Hodek Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1675 1
2010/2011 5 B Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1798 1
2010/2011 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1667 1
2010/2011 3 B Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 ½
2010/2011 2 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1821 ½
2010/2011 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 ½
2009/2010 11 Č TJ Spartak RK A 1943 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2123 1
2009/2010 10 B TJ Spartak RK A 1943 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1988 1
2009/2010 9 Č TJ Spartak RK A 1943 Bém David Jiskra Jaroměř B 1914 1
2009/2010 8 B TJ Spartak RK A 1943 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2116 ½
2009/2010 7 Č TJ Spartak RK A 1943 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1905 ½
2009/2010 6 B TJ Spartak RK A 1943 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1854 0
2009/2010 5 Č TJ Spartak RK A 1943 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1850 ½
2009/2010 4 B TJ Spartak RK A 1943 Soural Karel Sokol Jukov ČK A 2075 1
2009/2010 3 B TJ Spartak RK A 1943 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n.O. 1950 1
2009/2010 2 Č TJ Spartak RK A 1943 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO RK C 1976 ½
2009/2010 1 B TJ Spartak RK A 1943 Schejbal Josef TJ Hronov B 1990 0
2009/2010 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1421 1
2009/2010 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2009/2010 5 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 ½
2009/2010 4 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 Plachetka Milan Sokol Javornice 1666 1
2009/2010 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1783 ½
2009/2010 2 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 0
2009/2010 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2008/2009 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Malík Zdeněk ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1670 1
2008/2009 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2076 1
2008/2009 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Novotný Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1977 ½
2008/2009 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Pražák Luděk TJ Hronov A 2030 1
2008/2009 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Slavík Jan DDM Třebechovice 2011 1
2008/2009 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Bednář Jiří Sokol Hradec Králové 1987 0
2008/2009 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové D 1918 1
2008/2009 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Kudr Roman Jiskra Jaroměř B 2008 1
2008/2009 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1807 ½
2008/2009 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 Soural Karel Sokol Červený Kostelec A 2099 1
2008/2009 9 B Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1746 0
2008/2009 8 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Kalecký Karel ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1401 ½
2008/2009 7 B Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1703 1
2008/2009 6 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 1
2008/2009 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 ½
2008/2009 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 1
2008/2009 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1756 1
2008/2009 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1835 1
2007/2008 10 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Kánský Josef Sokol Vrchoviny A 1870 1
2007/2008 9 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1993 ½
2007/2008 8 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1954 1
2007/2008 7 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1837 1
2007/2008 6 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Burdilák Milan Masporex TJ Náchod D 1699 1
2007/2008 5 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Daniel Jiří SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2016 0
2007/2008 4 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové A 2019 ½
2007/2008 3 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Kracík Tomáš DDM Třebechovice n. Or. A 2028 ½
2007/2008 2 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Fuchs František TJ Hronov B 1992 ½
2007/2008 1 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 Novotný Jan Niki TJ Náchod C 1873 0
2007/2008 11 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1398 1
2007/2008 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 ½
2007/2008 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1631 ½
2007/2008 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1788 1
2007/2008 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1627 1
2007/2008 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 1
2007/2008 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1345 1
2007/2008 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1
2007/2008 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1804 ½
2007/2008 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 ½
2006/2007 11 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 ½
2006/2007 10 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Mrověc Jan TJ Hronov B 2060 0
2006/2007 7 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1624 ½
2006/2007 6 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Krám Jiří ŠK Lípa B 1909 ½
2006/2007 5 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 1
2006/2007 4 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Škoda Pavel Niki TJ Náchod C 1784 1
2006/2007 3 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Šípek Vítězslav Panda Rychnov n. Kněž. C 1879 ½
2006/2007 2 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1903 ½
2006/2007 1 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1956 0
2006/2007 11 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1765 1
2006/2007 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1806 ½
2006/2007 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 0
2006/2007 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1380 1
2006/2007 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1576 ½
2006/2007 5 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 ½
2006/2007 4 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1792 ½
2006/2007 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 2 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1484 1
2006/2007 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1757 1
2005/2006 11 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Novotný Jan Maspork TJ Náchod 1880 ½
2005/2006 10 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 ½
2005/2006 9 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 ½
2005/2006 8 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1860 0
2005/2006 7 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Blažek Ladislav ŠK Lípa E 1853 1
2005/2006 6 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Vašíček Petr Niki TJ Náchod 1810 1
2005/2006 5 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Blažek Tomáš ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 1
2005/2006 4 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 1
2005/2006 3 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Němec Otakar TJ Slavia Hradec Králové D 1906 ½
2005/2006 2 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1860 ½
2005/2006 1 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 Mrověc Jan TJ Hronov A 2086 0
2005/2006 11 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Zahradník Tomáš Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 10 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 ½
2005/2006 9 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Patrná Vendula ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 8 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1741 1
2005/2006 7 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 0
2005/2006 6 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Daniel Jiří Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 2028 1
2005/2006 5 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 0
2005/2006 4 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1773 0
2005/2006 2 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1981 ½
2005/2006 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1