Hráč Vokáč Marek

Vokáč Marek

User Pic
Jméno: Vokáč Marek
Oddíl: QCC České Budějovice
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2385
Elo mezinárodní: 2391
ID: 7
FIDE ID: 300101
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2393 2370 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2206 2190 ½
2017/2018 8 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2393 2370 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2259 2265 1
2017/2018 7 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2383 2370 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2383 0 ½
2017/2018 6 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2383 2370 Moravec Vít Sparta Kutna Hora 2217 2195 1
2017/2018 5 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2390 2370 Borkovec Milan Sokol Tabor 2209 2208 ½
2017/2018 2 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2390 2370 Jurčík Martin Unichess Vyletna 2328 0 ½
2017/2018 1 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2400 2394 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlasim 2398 2393 ½
2017/2018 11 Č QCC Ceske Budejovice 2390 2370 Carlsson Pontus SK Dopravni podnik Praha 2443 0 ½
2017/2018 10 B QCC Ceske Budejovice 2390 2370 Priehoda Vítězslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 ½
2017/2018 9 Č QCC Ceske Budejovice 2390 2370 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2455 2443 ½
2017/2018 8 B QCC Ceske Budejovice 2393 2370 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2419 2411 ½
2017/2018 7 Č QCC Ceske Budejovice 2393 2370 Velička Petr TJ Neratovice A 2419 2470 0
2017/2018 6 B QCC Ceske Budejovice 2383 2370 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2477 2466 ½
2017/2018 5 Č QCC Ceske Budejovice 2383 2370 Bernášek Jan Bartos Unichess 2480 2463 1
2017/2018 4 B QCC Ceske Budejovice 2390 2370 Vrána Jan 2222 SK Polabiny B 2322 2323 0
2017/2018 3 B QCC Ceske Budejovice 2390 2370 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2436 2417 ½
2017/2018 2 Č QCC Ceske Budejovice 2390 2370 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2333 2288 ½
2017/2018 1 B QCC Ceske Budejovice 2400 2394 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2357 2343 0
2016/2017 11 B QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2454 2454 ½
2016/2017 10 Č QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Červený Martin SK AD JC Smichov 2398 2411 ½
2016/2017 9 B QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2375 2368 1
2016/2017 8 Č QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Cyborowski Lukasz SK ZIKUDA Turnov 2512 ½
2016/2017 7 B QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Černoušek Lukáš Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 ½
2016/2017 6 Č QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2337 2314 ½
2016/2017 5 B QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Rašík Vítězslav SK AD Jicin B 2451 2452 0
2016/2017 4 Č QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 1
2016/2017 3 B QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2405 ½
2016/2017 2 Č QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2016/2017 1 Č QCC Ceske Budejovice 2422 2409 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 0
2015/2016 11 Č QCC České Budějovice 2422 2409 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 0
2015/2016 10 B QCC České Budějovice 2422 2409 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 1
2015/2016 9 Č QCC České Budějovice 2422 2409 Přibyl Josef TJ Neratovice 2269 2238 1
2015/2016 8 B QCC České Budějovice 2422 2409 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 0
2015/2016 7 Č QCC České Budějovice 2422 2409 Rašík Vítězslav AD Jičín 2451 2452 0
2015/2016 6 B QCC České Budějovice 2422 2409 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 ½
2015/2016 5 Č QCC České Budějovice 2422 2409 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 0
2015/2016 4 B QCC České Budějovice 2422 2409 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2726 2736 0
2015/2016 3 B QCC České Budějovice 2422 2409 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2454 2454 ½
2015/2016 2 Č QCC České Budějovice 2422 2409 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 0
2015/2016 1 B QCC České Budějovice 2422 2409 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy 2375 2429 ½
2015/2016 11 Č Zikuda Turnov 2422 2409 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 0
2015/2016 10 B Zikuda Turnov 2422 2409 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 ½
2015/2016 9 Č Zikuda Turnov 2422 2409 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2634 2617 ½
2015/2016 8 B Zikuda Turnov 2422 2409 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½
2015/2016 7 Č Zikuda Turnov 2422 2409 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 ½
2015/2016 6 Č Zikuda Turnov 2422 2409 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 ½
2015/2016 5 B Zikuda Turnov 2422 2409 Bureš Jaroslav AD Mahrla Praha 2396 2398 1
2015/2016 4 B Zikuda Turnov 2422 2409 Lipka Juraj ŠK Duras BVK 2416 2414 0
2015/2016 3 Č Zikuda Turnov 2422 2409 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 1
2015/2016 2 Č Zikuda Turnov 2422 2409 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2015/2016 1 B Zikuda Turnov 2422 2409 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2014/2015 11 Č QCC České Budějovice 2458 2457 Nguyen Thai Dai Van Unichess A 2256 2266 1
2014/2015 10 B QCC České Budějovice 2458 2457 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 1
2014/2015 9 Č QCC České Budějovice 2458 2457 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2465 2447 1
2014/2015 8 B QCC České Budějovice 2458 2457 Konopka Michal TJ Spartak Vlašim 2424 2415 ½
2014/2015 7 Č QCC České Budějovice 2458 2457 Votava Jan TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 0
2014/2015 6 B QCC České Budějovice 2458 2457 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 1
2014/2015 5 Č QCC České Budějovice 2458 2457 Svatoš Jan Unichess B 2226 2225 1
2014/2015 4 B QCC České Budějovice 2458 2457 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2455 2464 ½
2014/2015 3 B QCC České Budějovice 2458 2457 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 ½
2014/2015 2 Č QCC České Budějovice 2458 2457 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2718 2726 0
2014/2015 1 B QCC České Budějovice 2458 2457 Petényi Tamás ŠK Joly Lysá nad Labem B 2445 ½
2014/2015 11 B Zikuda Turnov 2458 2457 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 0
2014/2015 10 Č Zikuda Turnov 2458 2457 Butkiewicz Lukasz Ancora Tatran Litovel 2422 2408 0
2014/2015 9 B Zikuda Turnov 2458 2457 Markoš Ján 1. ŠK Novoborský 2591 2546 0
2014/2015 8 Č Zikuda Turnov 2458 2457 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2341 2336 ½
2014/2015 7 B Zikuda Turnov 2458 2457 Biolek Richard Labortech Ostrava 2424 2432 ½
2014/2015 6 B Zikuda Turnov 2458 2457 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2366 2357 1
2014/2015 5 Č Zikuda Turnov 2458 2457 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 ½
2014/2015 4 B Zikuda Turnov 2458 2457 Pisk Petr TŽ Třinec 2394 2394 ½
2014/2015 3 Č Zikuda Turnov 2458 2457 Poloch Petr ŠK Karviná 2297 2277 ½
2014/2015 2 Č Zikuda Turnov 2458 2457 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 ½
2014/2015 1 B Zikuda Turnov 2458 2457 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 ½
2013/2014 11 B QCC České Budějovice 2427 2428 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 1
2013/2014 10 Č QCC České Budějovice 2427 2428 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 ½
2013/2014 9 B QCC České Budějovice 2427 2428 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 1
2013/2014 8 Č QCC České Budějovice 2427 2428 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2705 2716 0
2013/2014 7 B QCC České Budějovice 2427 2428 Oral Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 ½
2013/2014 6 Č QCC České Budějovice 2427 2428 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 ½
2013/2014 5 B QCC České Budějovice 2427 2428 Mazur Štefan ŠK Holdia DP Praha B 2413 2388 ½
2013/2014 4 Č QCC České Budějovice 2427 2428 Kočiščák Jiří AD Mahrla 2435 2424 ½
2013/2014 3 Č QCC České Budějovice 2427 2428 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 1
2013/2014 2 B QCC České Budějovice 2427 2428 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 ½
2013/2014 1 Č QCC České Budějovice 2427 2428 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2497 2496 ½
2013/2014 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 ½
2013/2014 10 B ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 ½
2013/2014 9 B ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 0
2013/2014 8 B ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Poloch Petr ŠK Karviná 2261 2244 ½
2013/2014 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Chytilek Roman TŽ Třinec 2374 2377 ½
2013/2014 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2306 2299 1
2013/2014 5 B ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 0
2013/2014 4 B ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 ½
2013/2014 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 ½
2013/2014 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Votava Jan Rapid Pardubice 2512 2504 ½
2013/2014 1 B ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 ½
2012/2013 11 Č QCC České Budějovice 2471 2475 Mazur Štefan ŠK Holdia DP Praha B 2388 2388 ½
2012/2013 10 B QCC České Budějovice 2471 2475 Bernášek Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 ½
2012/2013 9 Č QCC České Budějovice 2471 2475 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 ½
2012/2013 8 B QCC České Budějovice 2471 2475 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 0
2012/2013 7 Č QCC České Budějovice 2471 2475 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 0
2012/2013 6 B QCC České Budějovice 2471 2475 Štoček Jiří JOLY Lysá nad Labem B 2557 2541 0
2012/2013 5 Č QCC České Budějovice 2471 2475 Sodoma Jan Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 ½
2012/2013 4 B QCC České Budějovice 2471 2475 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 0
2012/2013 3 B QCC České Budějovice 2471 2475 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 1
2012/2013 2 Č QCC České Budějovice 2471 2475 Rausis Igors ŠK AD Jičín 2512 2516 ½
2012/2013 1 B QCC České Budějovice 2471 2475 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2722 2690 ½
2012/2013 11 Č AD Mahrla Praha 2471 2475 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2676 ½
2012/2013 10 B AD Mahrla Praha 2471 2475 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2548 2543 0
2012/2013 9 B AD Mahrla Praha 2471 2475 Kourousis Epaminondas TJ Bohemians Praha 2354 0
2012/2013 8 Č AD Mahrla Praha 2471 2475 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2470 2454 0
2012/2013 7 B AD Mahrla Praha 2471 2475 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2601 0
2012/2013 6 B AD Mahrla Praha 2471 2475 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2397 2359 1
2012/2013 5 Č AD Mahrla Praha 2471 2475 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2529 2512 ½
2012/2013 4 Č AD Mahrla Praha 2471 2475 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2339 2320 1
2012/2013 3 B AD Mahrla Praha 2471 2475 Velička Petr Labortech Ostrava 2469 2458 ½
2012/2013 2 B AD Mahrla Praha 2471 2475 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 ½
2012/2013 1 Č AD Mahrla Praha 2471 2475 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2011/2012 11 B QCC České Budějovice 2471 2479 Kourousis Epaminondas Sokol Plzeň Letná 2277 1
2011/2012 10 Č QCC České Budějovice 2471 2479 Kopecký Pavel Šachový klub Viktoria Žižkov 2252 2233 1
2011/2012 9 B QCC České Budějovice 2471 2479 Michálek Jan ŠK Líně 2332 2330 1
2011/2012 8 Č QCC České Budějovice 2471 2479 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2285 2285 ½
2011/2012 6 Č QCC České Budějovice 2471 2479 Folk Petr Sokol Plzeň 1 2238 2247 1
2011/2012 5 Č QCC České Budějovice 2471 2479 Turner Radek Sokol Domažlice 2128 2154 1
2011/2012 2 B QCC České Budějovice 2471 2479 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2343 2335 1
2011/2012 1 Č QCC České Budějovice 2471 2479 Trepka Jan Sokol Tábor 2202 2205 1
2011/2012 11 B ŠK Mahrla Praha 2471 2479 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 ½
2011/2012 8 Č ŠK Mahrla Praha 2471 2479 Kubečka David OAZA Praha 2256 2269 1
2011/2012 7 B ŠK Mahrla Praha 2471 2479 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2338 2337 1
2011/2012 6 Č ŠK Mahrla Praha 2471 2479 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 ½
2011/2012 4 Č ŠK Mahrla Praha 2471 2479 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 ½
2011/2012 3 B ŠK Mahrla Praha 2471 2479 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2285 2315 ½
2011/2012 2 Č ŠK Mahrla Praha 2471 2479 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 1
2010/2011 11 Č 1. Novoborský ŠK 2471 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 1
2010/2011 11 B 1. Novoborský ŠK "B" 2471 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2438 0
2010/2011 8 Č 1. Novoborský ŠK "B" 2471 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2464 ½
2010/2011 7 B 1. Novoborský ŠK "B" 2471 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2266 ½
2010/2011 4 B 1. Novoborský ŠK "B" 2471 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2379 1
2010/2011 2 B 1. Novoborský ŠK "B" 2471 Neuman Petr Šakal Kozolupy 2471 ½
2009/2010 5 Č 1. Novoborský ŠK 2479 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2385 ½
2009/2010 4 Č 1. Novoborský ŠK 2479 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2188 1
2009/2010 3 B 1. Novoborský ŠK 2479 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2413 0
2009/2010 9 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2479 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 ½
2009/2010 6 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2479 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 ½
2009/2010 2 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2479 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 ½
2008/2009 8 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2451 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2538 ½
2008/2009 3 B 1. Novoborský ŠK B"" 2451 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2435 1
2008/2009 2 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2451 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 ½
2008/2009 1 B 1. Novoborský ŠK B"" 2451 Votava Jan Holdia DP Praha B 2542 0
2008/2009 10 Č 1. Novoborský ŠK 2451 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 1
2008/2009 9 Č 1. Novoborský ŠK 2451 Sikora Jan TŽ Třinec A 2241 ½
2008/2009 8 B 1. Novoborský ŠK 2451 Kocián Karel TŽ Třinec B 2219 1
2008/2009 6 Č 1. Novoborský ŠK 2451 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2406 ½
2008/2009 1 Č 1. Novoborský ŠK 2451 Dvořák Jan Space" Poštovní spořitelna" 2209 1
2007/2008 11 B 1. Novoborský ŠK 2416 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2502 ½
2007/2008 9 Č 1. Novoborský ŠK 2416 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2396 ½
2007/2008 8 B 1. Novoborský ŠK 2416 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 ½
2007/2008 5 B 1. Novoborský ŠK 2416 Voloshin Leonid ŠK Zikuda Turnov 2449 ½
2007/2008 3 B 1. Novoborský ŠK 2416 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 ½
2007/2008 2 Č 1. Novoborský ŠK 2416 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2375 0
2006/2007 9 B Bohemians Praha 2507 Fajman Petr ŠK Dům armády Praha 2271 1
2006/2007 8 Č Bohemians Praha 2507 Kubečka David Sokol Vršovice 2265 1
2006/2007 6 Č Bohemians Praha 2507 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2422 ½
2006/2007 5 B Bohemians Praha 2507 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2356 0
2006/2007 3 B Bohemians Praha 2507 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2336 1
2006/2007 2 Č Bohemians Praha 2507 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2336 ½
2006/2007 11 B 1. Novoborský ŠK 2507 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2324 ½
2006/2007 10 B 1. Novoborský ŠK 2507 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2307 ½
2006/2007 9 Č 1. Novoborský ŠK 2507 Malinovský Karel A64 Valoz Grygov 2359 ½
2006/2007 8 Č 1. Novoborský ŠK 2507 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2293 ½
2006/2007 7 Č 1. Novoborský ŠK 2507 Konopka Michal TJ Zikuda Turnov 2426 ½
2006/2007 6 B 1. Novoborský ŠK 2507 Langner Ladislav TJ TŽ Třinec 2404 ½
2006/2007 5 B 1. Novoborský ŠK 2507 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2368 ½
2006/2007 4 Č 1. Novoborský ŠK 2507 Petran Peter ŠK Sokol Vyšehrad 1
2006/2007 3 Č 1. Novoborský ŠK 2507 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha ½
2006/2007 2 B 1. Novoborský ŠK 2507 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2476 0
2006/2007 1 B 1. Novoborský ŠK 2507 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 0
2005/2006 11 B ŠK DP Holdia 2445 Petr Martin Synthesia Pardub. 2387 0
2005/2006 10 Č ŠK DP Holdia 2445 Cvek Robert Novoborský ŠK 2483 ½
2005/2006 9 B ŠK DP Holdia 2445 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 1
2005/2006 8 Č ŠK DP Holdia 2445 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 1
2005/2006 7 B ŠK DP Holdia 2445 Šuráň Jan Sokol Kolín 2370 1
2005/2006 6 Č ŠK DP Holdia 2445 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2314 1
2005/2006 5 B ŠK DP Holdia 2445 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 ½
2005/2006 4 Č ŠK DP Holdia 2445 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2307 1
2005/2006 3 B ŠK DP Holdia 2445 Šleich Jan ŠK Dům armády 2292 1
2005/2006 2 Č ŠK DP Holdia 2445 Vacek Martin Slavia Hradec Kr. 2313 1
2005/2006 1 B ŠK DP Holdia 2445 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2319 ½
2005/2006 11 Č ŠK Mahrla Praha 2445 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2399 ½
2005/2006 10 Č ŠK Mahrla Praha 2445 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 ½
2005/2006 9 B ŠK Mahrla Praha 2445 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2276 1
2005/2006 8 B ŠK Mahrla Praha 2445 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2383 ½
2005/2006 7 B ŠK Mahrla Praha 2445 Shvartz Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad 2492 ½
2005/2006 6 Č ŠK Mahrla Praha 2445 Bobras Piotr A64 Hagemann Opava 2563 ½
2005/2006 5 Č ŠK Mahrla Praha 2445 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2345 ½
2005/2006 4 B ŠK Mahrla Praha 2445 Walek Milan TŽ Třinec 2374 1
2005/2006 3 B ŠK Mahrla Praha 2445 Berezjuk Sergej Labortech Ostrava 2409 ½
2005/2006 2 Č ŠK Mahrla Praha 2445 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 ½
2005/2006 1 Č ŠK Mahrla Praha 2445 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 ½
2004/2005 8 B ŠK Mahrla Praha 2469 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2421 1
2004/2005 7 Č ŠK Mahrla Praha 2469 Pisk Petr Bauset Pardubice 2319 0
2004/2005 6 Č ŠK Mahrla Praha 2469 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2392 ½
2004/2005 5 Č ŠK Mahrla Praha 2469 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2322 1
2004/2005 4 B ŠK Mahrla Praha 2469 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 ½
2004/2005 3 B ŠK Mahrla Praha 2469 Vesselovsky Serguei Loko Brno-Slezan 2400 ½
2004/2005 9 B ŠK ČSOB "A" 2469 Láznička Viktor Synt.Pardubice 2478 ½
2004/2005 7 B ŠK ČSOB "A" 2469 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 0
2004/2005 6 Č ŠK ČSOB "A" 2469 Sabol Marian ŠO DDM Chrudim 2347 ½
2004/2005 5 Č ŠK ČSOB "A" 2469 Freisler Pavel ŠK Holdia DP B 2324 1
2004/2005 2 B ŠK ČSOB "A" 2469 Horák Michal Loko Most 2303 ½
2004/2005 1 Č ŠK ČSOB "A" 2469 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 ½
2003/2004 11 B ŠK Mahrla Praha 2462 Juřek Josef Sokol Kolín 2335 ½
2003/2004 10 B ŠK Mahrla Praha 2462 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 1
2003/2004 9 Č ŠK Mahrla Praha 2462 Čech Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2393 ½
2003/2004 8 Č ŠK Mahrla Praha 2462 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2300 ½
2003/2004 7 Č ŠK Mahrla Praha 2462 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 1
2003/2004 6 Č ŠK Mahrla Praha 2462 Socko Bartosz Hagemann Opava 2547 ½
2003/2004 5 Č ŠK Mahrla Praha 2462 Možný Miloš Visus Vyšehrad 2364 ½
2003/2004 4 B ŠK Mahrla Praha 2462 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2437 ½
2003/2004 3 B ŠK Mahrla Praha 2462 Stehno Pavel Slavia Hr.Králové 2310 0
2003/2004 2 Č ŠK Mahrla Praha 2462 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 1
2003/2004 1 Č ŠK Mahrla Praha 2462 Kantorík Marián TJ Jakl Karviná 2353 ½
2003/2004 8 B ŠK ČSOB A 2462 Navara David ŠK Dům armády 2607 0
2003/2004 7 Č ŠK ČSOB A 2462 Spal Milan Sokol Tábor 2308 1
2003/2004 6 B ŠK ČSOB A 2462 Rašík Vítězslav TJ Bohemians 2461 0
2003/2004 4 B ŠK ČSOB A 2462 Hausner Ivan TJ Pankrác 2408 1