Hráč Slavík Libor

Slavík Libor

User Pic
Jméno: Slavík Libor
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1824
Elo mezinárodní: 1819
ID: 6924
FIDE ID: 330736
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice p.O. 1812 1825 Franc Martin František TJ Hronov 1715 1742 1
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1820 1825 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1891 1908 0
2017/2018 4 B DDM Třebechovice p.O. 1812 1825 Němec Otakar ŠK Lípa B 1924 1903 ½
2016/2017 11 Č DDM Třebechovice p. O. B 1833 1842 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 0
2016/2017 9 Č DDM Třebechovice p. O. B 1833 1842 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2016/2017 1 B DDM Třebechovice p. O. B 1833 1842 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1956 1933 0
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 Černý David Slovan Broumov A 1889 1959 0
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2038 2020 0
2015/2016 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1999 1957 0
2015/2016 6 B DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 1
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1801 1810 1
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 1
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 0
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 Černý David TJ Hronov A 1889 1959 0
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 Lesk Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 0
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 0
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 ½
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1638 1658 1
2014/2015 9 B DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1956 1922 0
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1848 1851 ½
2014/2015 7 B DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 ½
2014/2015 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Šedý Pavel ŠK AD Jičín D 2052 2062 1
2014/2015 5 B DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Němec Otakar ŠK Lípa B 1834 1854 ½
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 1
2014/2015 3 B DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1923 1928 ½
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 Schejbal Josef TJ Hronov 1906 1927 1
2014/2015 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 1
2014/2015 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 ½
2014/2015 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 1
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1634 1668 ½
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1784 1797 ½
2013/2014 11 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1757 1720 1
2013/2014 8 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 ½
2013/2014 7 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 0
2013/2014 6 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1915 1933 ½
2013/2014 5 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 1
2013/2014 4 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Pinkava Josef PŠ TJ Náchod C 1895 1897 ½
2013/2014 3 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 2001 1995 0
2013/2014 1 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 ½
2013/2014 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1795 1791 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 ½
2013/2014 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1795 1791 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 1
2013/2014 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1795 1791 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1967 1964 0
2013/2014 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1795 1791 Procházka Jan TJ Hronov 1816 ½
2013/2014 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1795 1791 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 ½
2012/2013 11 B DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Gol Jan Slovan Broumov 1643 1664 ½
2012/2013 10 Č DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 ½
2012/2013 9 B DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 ½
2012/2013 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Pražák Luděk TJ Hronov 1958 1964 0
2012/2013 4 B DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1814 1764 ½
2012/2013 3 Č DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1835 1934 ½
2012/2013 2 B DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1832 1803 0
2012/2013 1 Č DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 Volf Michal ŠK Lípa B 1728 1720 1
2012/2013 10 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1899 1854 ½
2012/2013 9 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 Drašnar Pavel TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 ½
2012/2013 8 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 Blažek Tomáš DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 1
2012/2013 7 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 Mádr Tomáš JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 0
2012/2013 6 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 Burdilák Milan P.Š. TJ NÁCHOD D 1769 1797 0
2012/2013 1 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 Ruda Ondřej ŠK LÍPA C 2050 2045 0
2011/2012 11 B TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Chmelař Vítězslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 1
2011/2012 10 Č TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Kotyza Bohumil SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 ½
2011/2012 8 B TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Steiner Pavel SLAVIA HRADEC KR. D 1904 1894 0
2011/2012 7 Č TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Mádr Tomáš ČESKÁ SKALICE A 1694 0
2011/2012 5 Č TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 0
2011/2012 4 B TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 0
2011/2012 3 Č TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Novotný Jan SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1929 1934 ½
2011/2012 1 Č TŘEBECHOVICE B 1876 1832 Štěpán Michal SLOVAN BROUMOV B 2050 2056 0
2011/2012 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Szücs Matyáš ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 0
2011/2012 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1868 1961 ½
2011/2012 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1909 1915 0
2011/2012 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1829 1
2011/2012 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1929 1934 0
2011/2012 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 0
2011/2012 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 0
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Schejbal Josef TJ Hronov 1953 1995 1
2011/2012 3 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1862 0
2011/2012 2 B DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kněžnou B 1789 1789 1
2011/2012 1 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 2051 1870 1
2010/2011 9 Č DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 Rain Jan Jiskra Jaromer C 1484 1
2010/2011 8 B DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 Volf Milan Sokol Dubenec 1697 1
2010/2011 7 Č DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové B 1662 ½
2010/2011 6 B DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové E 1690 ½
2010/2011 4 Č DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 John Jiří Jiskra Horice C 1817 ½
2010/2011 3 B DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1729 1
2010/2011 2 Č DDM Trebechovice pod Orebem B 1818 Dvořák Radovan ŠK Lípa E 1562 ½
2010/2011 11 B DDM Třebechovice p.Or. 1818 Procházka Jan TJ Hronov B 1843 ½
2010/2011 10 Č DDM Třebechovice p.Or. 1818 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1651 1
2010/2011 9 B DDM Třebechovice p.Or. 1818 Sedláček Jiří Slovan Broumov B 1507 1
2010/2011 8 Č DDM Třebechovice p.Or. 1818 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1547 0
2010/2011 7 B DDM Třebechovice p.Or. 1818 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1670 ½
2010/2011 6 Č DDM Třebechovice p.Or. 1818 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1558 1
2010/2011 5 B DDM Třebechovice p.Or. 1818 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1776 ½
2010/2011 4 Č DDM Třebechovice p.Or. 1818 Dvořák Radovan ŠK Polymar Lípa D 1562 1
2010/2011 3 B DDM Třebechovice p.Or. 1818 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1597 1
2010/2011 2 Č DDM Třebechovice p.Or. 1818 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 1
2010/2011 1 Č DDM Třebechovice p.Or. 1818 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1979 ½
2009/2010 8 Č Trebechovice B 1860 Dvořák David SK Lipa D 1799 ½
2009/2010 7 B Trebechovice B 1860 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1612 ½
2009/2010 5 Č Trebechovice B 1860 Steiner Pavel Slavia Hradec Kralove E 1808 0
2009/2010 4 B Trebechovice B 1860 Rybář Josef Sokol Hradec Kralove B 1618 ½
2009/2010 1 Č Trebechovice B 1860 Šolín Václav Trebechovice C 1630 ½
2009/2010 11 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Šretr Josef Sokol Jukov ČK A 1759 1
2009/2010 10 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Andrés Jaroslav TJ Spartak RK A 1715 0
2009/2010 9 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RK C 1659 1
2009/2010 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Duch Robert TJ Hronov B 1871 0
2009/2010 7 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 1
2009/2010 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n.O. 1695 1
2009/2010 5 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1737 0
2009/2010 4 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Miler Jan Slovan Broumov B 1914 0
2009/2010 3 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1680 ½
2009/2010 2 B DDM Třebechovice p. O. 1860 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1508 0
2009/2010 1 Č DDM Třebechovice p. O. 1860 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1729 ½
2008/2009 11 Č DDM Třebechovice 1862 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1563 1
2008/2009 10 B DDM Třebechovice 1862 Schejbal Josef TJ Hronov A 1975 ½
2008/2009 9 B DDM Třebechovice 1862 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1864 0
2008/2009 8 Č DDM Třebechovice 1862 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1939 0
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 1862 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 1
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 1862 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 1
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 1862 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1415 1
2008/2009 4 Č DDM Třebechovice 1862 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1679 1
2008/2009 3 B DDM Třebechovice 1862 Škoda Pavel Sokol Červený Kostelec A 1809 ½
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 1862 Macháň Jan ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 1
2008/2009 1 B DDM Třebechovice 1862 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1420 1
2007/2008 11 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Schejbal Josef TJ Hronov B 1936 ½
2007/2008 10 B DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1905 0
2007/2008 9 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1672 1
2007/2008 8 B DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Krtička Václav Sokol Vrchoviny A 1365 ½
2007/2008 7 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1980 0
2007/2008 6 B DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1795 ½
2007/2008 5 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1810 0
2007/2008 4 B DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Zástava Ladislav Masporex TJ Náchod D 1630 1
2007/2008 3 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 1
2007/2008 2 B DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Paukert Martin Sokol Hradec Králové A 1866 ½
2007/2008 1 B DDM Třebechovice n. Or. A 1869 Horníček Pavel SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1595 1
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1592 ½
2006/2007 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Rigel Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1604 1
2006/2007 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Schejbal Josef TJ Hronov B 1960 1
2006/2007 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1681 0
2006/2007 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Novotný Jan Maspork TJ Náchod B 1879 ½
2006/2007 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněž. C 1539 ½
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice A 1846 1
2006/2007 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Doubrava Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1647 ½
2006/2007 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Doubek Petr Jiskra Jaroměř B 1915 1
2006/2007 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1852 0
2006/2007 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1826 ½
2005/2006 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice A 1850 ½
2005/2006 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Balcar Jiří ŠK Lípa E 1348 1
2005/2006 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Mrověc Jan TJ Hronov A 2086 0
2005/2006 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Balcar Jaroslav Niki TJ Náchod 1804 1
2005/2006 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Kvasničák Karel Maspork TJ Náchod 1832 1
2005/2006 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Kožúšek Slavomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 1
2005/2006 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1725 0
2005/2006 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 1
2005/2006 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1599 ½
2005/2006 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1826 0
2005/2006 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1864 1