Hráč Langner Ladislav

Langner Ladislav

User Pic
Jméno: Langner Ladislav
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2388
Elo mezinárodní: 2397
ID: 69
FIDE ID: 300403
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Slavoj Český Těšín 2398 2387 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2387 2397 ½
2017/2018 10 B Slavoj Český Těšín 2399 2387 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2316 2277 ½
2017/2018 9 Č Slavoj Český Těšín 2399 2387 Kaňovský David ŠK Staré Město 2413 2398 ½
2017/2018 8 B Slavoj Český Těšín 2400 2387 Havelka Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2326 2329 1
2017/2018 7 B Slavoj Český Těšín 2400 2387 Šklíba Martin Lokomotiva Brno A 2277 2263 ½
2017/2018 6 Č Slavoj Český Těšín 2399 2387 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2479 2462 0
2017/2018 5 B Slavoj Český Těšín 2399 2387 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2478 2476 ½
2017/2018 4 Č Slavoj Český Těšín 2399 2387 Rakús Pavel KVS Ekodivize Opava 2230 2225 ½
2017/2018 3 B Slavoj Český Těšín 2399 2387 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2470 0 0
2017/2018 2 Č Slavoj Český Těšín 2399 2387 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2445 2457 ½
2017/2018 1 B Slavoj Český Těšín 2399 2387 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2405 2393 0
2017/2018 11 B TŽ Třinec "B" 2366 2339 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2289 ½
2017/2018 9 B TŽ Třinec "B" 2366 2339 Hladík Oto Labortech Ostrava "B" 2191 2204 ½
2017/2018 7 B TŽ Třinec "B" 2366 2339 Michenka Jozef Baník Havířov "A" 2317 2323 1
2017/2018 5 Č TŽ Třinec "B" 2366 2339 Nábělek Marek ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2260 2264 1
2017/2018 2 B TŽ Třinec "B" 2366 2339 Mroziak Maciej Šachový klub Karviná 2306 1
2017/2018 1 Č TŽ Třinec "B" 2366 2339 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc "A" 2139 2136 1
2016/2017 11 Č Slavoj Český Těšín 2366 2339 Žůrek Milan TJ ŠK DUE POP Uničov 2358 2340 ½
2016/2017 10 B Slavoj Český Těšín 2366 2339 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2260 2254 0
2016/2017 9 Č Slavoj Český Těšín 2366 2339 Vaculík Jakub TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 1
2016/2017 8 B Slavoj Český Těšín 2366 2339 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2244 2234 1
2016/2017 7 Č Slavoj Český Těšín 2366 2339 Poloch Petr Šachový klub Karviná 2301 2284 ½
2016/2017 5 B Slavoj Český Těšín 2366 2339 Lys Josef Sokol Dobrá 2138 2189 1
2016/2017 4 Č Slavoj Český Těšín 2366 2339 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2261 2253 1
2016/2017 3 B Slavoj Český Těšín 2366 2339 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2291 2295 1
2016/2017 2 Č Slavoj Český Těšín 2366 2339 Nábělek Marek ŠK TJ Dolní Benešov 2260 2264 1
2016/2017 1 B Slavoj Český Těšín 2366 2339 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 1
2016/2017 11 Č TŽ Třinec 2366 2339 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 1
2016/2017 10 B TŽ Třinec 2366 2339 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 ½
2016/2017 9 Č TŽ Třinec 2366 2339 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2339 2309 ½
2016/2017 8 B TŽ Třinec 2366 2339 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2365 2336 1
2016/2017 7 Č TŽ Třinec 2366 2339 Kožúšek Daniel Region Panda 2166 2246 ½
2016/2017 6 B TŽ Třinec 2366 2339 Rubal Adam ŠK Zlín 2310 2295 1
2016/2017 5 B TŽ Třinec 2366 2339 Sosna Jan ŠK Staré Město 2340 2319 0
2016/2017 4 Č TŽ Třinec 2366 2339 Blatný Pavel Moravská Slavia Brno 2370 2418 0
2016/2017 3 B TŽ Třinec 2366 2339 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 ½
2016/2017 2 Č TŽ Třinec 2366 2339 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 1
2015/2016 10 Č TŽ Třinec "B" 2366 2339 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 0
2015/2016 9 Č TŽ Třinec "B" 2366 2339 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 ½
2015/2016 8 B TŽ Třinec "B" 2366 2339 Vrátný Radim Labortech Ostrava "B" 2179 2210 1
2015/2016 1 Č TŽ Třinec "B" 2366 2339 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 0
2015/2016 11 B TŽ Třinec 2366 2339 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 1
2015/2016 10 Č TŽ Třinec 2366 2339 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2015/2016 9 B TŽ Třinec 2366 2339 Pisk Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 ½
2015/2016 8 Č TŽ Třinec 2366 2339 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 ½
2015/2016 7 B TŽ Třinec 2366 2339 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2673 2638 0
2015/2016 6 B TŽ Třinec 2366 2339 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 ½
2015/2016 5 Č TŽ Třinec 2366 2339 Šuráň Jan ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 ½
2015/2016 4 B TŽ Třinec 2366 2339 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 0
2015/2016 3 Č TŽ Třinec 2366 2339 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 0
2015/2016 2 Č TŽ Třinec 2366 2339 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 1
2015/2016 1 B TŽ Třinec 2366 2339 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 ½
2014/2015 11 B TŽ Třinec 2370 2377 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2453 2445 0
2014/2015 10 Č TŽ Třinec 2370 2377 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2150 2144 1
2014/2015 9 Č TŽ Třinec 2370 2377 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2221 2241 1
2014/2015 7 B TŽ Třinec 2370 2377 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 ½
2014/2015 6 B TŽ Třinec 2370 2377 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 0
2014/2015 5 Č TŽ Třinec 2370 2377 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 ½
2014/2015 4 Č TŽ Třinec 2370 2377 Čech Pavel Zikuda Turnov 2410 2413 ½
2014/2015 3 B TŽ Třinec 2370 2377 Kriebel Tadeáš 1. ŠK Novoborský 2428 2412 0
2014/2015 2 B TŽ Třinec 2370 2377 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 ½
2014/2015 1 Č TŽ Třinec 2370 2377 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2380 0
2014/2015 8 B TŽ Třinec "B" 2370 2377 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba "B" 2295 2277 1
2014/2015 7 Č TŽ Třinec "B" 2370 2377 Rabatin Jakub TJ Ostrava "A" 2226 2231 ½
2014/2015 6 B TŽ Třinec "B" 2370 2377 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2319 1
2014/2015 4 Č TŽ Třinec "B" 2370 2377 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2241 2224 ½
2014/2015 2 Č TŽ Třinec "B" 2370 2377 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2121 2120 1
2014/2015 11 B Slavoj Český Těšín 2370 2377 Hladík Oto TJ Ostrava "B" 2204 2201 1
2014/2015 10 Č Slavoj Český Těšín 2370 2377 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 ½
2014/2015 9 B Slavoj Český Těšín 2370 2377 Weissmann Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2162 ½
2014/2015 8 Č Slavoj Český Těšín 2370 2377 Bolacký Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2223 2281 1
2014/2015 5 B Slavoj Český Těšín 2370 2377 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2256 1
2014/2015 4 Č Slavoj Český Těšín 2370 2377 Kocián Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2220 2215 ½
2014/2015 2 Č Slavoj Český Těšín 2370 2377 Malík Jan Slavoj Poruba "C" 2213 2221 0
2014/2015 1 Č Slavoj Český Těšín 2370 2377 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 ½
2013/2014 11 B TJ Slovan Havířov 2341 2346 Roubalík Jakub ŠK Zlín "B" 2329 2346 1
2013/2014 5 Č TJ Slovan Havířov 2341 2346 Biolek Richard A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 ½
2013/2014 4 B TJ Slovan Havířov 2341 2346 Motúz Karol TJ Sokol Hošťálkova 2312 1
2013/2014 11 B TŽ Třinec 2341 2346 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 1
2013/2014 10 Č TŽ Třinec 2341 2346 Bělunek Vladimír ANCORA Tatran Litovel 2256 2269 ½
2013/2014 9 B TŽ Třinec 2341 2346 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 ½
2013/2014 8 Č TŽ Třinec 2341 2346 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2505 2468 ½
2013/2014 7 B TŽ Třinec 2341 2346 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 ½
2013/2014 6 B TŽ Třinec 2341 2346 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 0
2013/2014 5 Č TŽ Třinec 2341 2346 Řehořek Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 ½
2013/2014 4 B TŽ Třinec 2341 2346 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2419 2420 1
2013/2014 3 Č TŽ Třinec 2341 2346 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 ½
2013/2014 2 Č TŽ Třinec 2341 2346 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 ½
2013/2014 1 B TŽ Třinec 2341 2346 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 ½
2012/2013 11 B TJ Slovan Havířov 2366 2365 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2189 2200 ½
2012/2013 8 Č TJ Slovan Havířov 2366 2365 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2241 2277 ½
2012/2013 7 B TJ Slovan Havířov 2366 2365 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2324 2349 ½
2012/2013 6 Č TJ Slovan Havířov 2366 2365 Szwed Jacek TŽ Třinec 2251 0
2012/2013 5 B TJ Slovan Havířov 2366 2365 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2181 2190 ½
2012/2013 1 Č TJ Slovan Havířov 2366 2365 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2299 2335 ½
2012/2013 11 B TŽ Třinec 2366 2365 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 1
2012/2013 10 Č TŽ Třinec 2366 2365 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2257 2270 ½
2012/2013 9 Č TŽ Třinec 2366 2365 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 ½
2012/2013 7 Č TŽ Třinec 2366 2365 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 ½
2012/2013 6 Č TŽ Třinec 2366 2365 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2536 2538 0
2012/2013 5 B TŽ Třinec 2366 2365 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 ½
2012/2013 4 B TŽ Třinec 2366 2365 Kuchynka Lukáš TJ Tatran Litovel 2310 2350 ½
2012/2013 3 Č TŽ Třinec 2366 2365 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 ½
2012/2013 2 Č TŽ Třinec 2366 2365 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 ½
2011/2012 11 B TŽ Třinec 2350 2336 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 ½
2011/2012 10 Č TŽ Třinec 2350 2336 Sluka Radek A64 Grygov B 2276 2282 1
2011/2012 9 B TŽ Třinec 2350 2336 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 ½
2011/2012 8 Č TŽ Třinec 2350 2336 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 ½
2011/2012 7 B TŽ Třinec 2350 2336 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 1
2011/2012 6 Č TŽ Třinec 2350 2336 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2300 2326 1
2011/2012 5 B TŽ Třinec 2350 2336 Rubal Adam ŠK Zlín B 2232 2225 0
2011/2012 4 Č TŽ Třinec 2350 2336 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2267 2269 1
2011/2012 3 B TŽ Třinec 2350 2336 Rojíček Vojtěch ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 ½
2011/2012 2 Č TŽ Třinec 2350 2336 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 0
2011/2012 1 Č TŽ Třinec 2350 2336 Andreev Eduard Slavia Orlová 2478 0
2011/2012 11 B TJ Slovan Havířov 2350 2336 Kičmer Petr Baník Havířov A 2225 2223 1
2011/2012 8 B TJ Slovan Havířov 2350 2336 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2319 2355 1
2011/2012 6 B TJ Slovan Havířov 2350 2336 Lys Josef Sokol Dobrá 2184 2213 1
2011/2012 5 Č TJ Slovan Havířov 2350 2336 Vrátný Radim TJ VOKD Poruba 2198 2215 ½
2011/2012 3 Č TJ Slovan Havířov 2350 2336 Klíma Lukáš Mittal Ostrava 2370 2369 ½
2011/2012 2 B TJ Slovan Havířov 2350 2336 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2339 2330 1
2011/2012 1 Č TJ Slovan Havířov 2350 2336 Sluka Radek Garde Calcio Olomouc 2276 2282 ½
2010/2011 11 B Slovan Havířov "A" 2367 Růžička Petr Tatra Kopřivnice "A" 2242 ½
2010/2011 10 Č Slovan Havířov "A" 2367 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2226 0
2010/2011 9 Č Slovan Havířov "A" 2367 Černín Radim Slezan Opava "B" 2268 0
2010/2011 8 B Slovan Havířov "A" 2367 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1975 1
2010/2011 7 Č Slovan Havířov "A" 2367 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2075 1
2010/2011 6 B Slovan Havířov "A" 2367 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2214 1
2010/2011 5 Č Slovan Havířov "A" 2367 Solný Michal Orel Opava "A" 1959 1
2010/2011 4 B Slovan Havířov "A" 2367 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2174 1
2010/2011 3 Č Slovan Havířov "A" 2367 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2138 1
2010/2011 1 Č Slovan Havířov "A" 2367 Tauš Martin Mittal Ostrava "C" 2111 0
2010/2011 11 Č TŽ Třinec 2367 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 ½
2010/2011 10 B TŽ Třinec 2367 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 0
2010/2011 9 B TŽ Třinec 2367 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2538 0
2010/2011 8 Č TŽ Třinec 2367 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 ½
2010/2011 7 B TŽ Třinec 2367 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2424 ½
2010/2011 6 Č TŽ Třinec 2367 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2287 ½
2010/2011 5 B TŽ Třinec 2367 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2452 ½
2010/2011 4 Č TŽ Třinec 2367 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 0
2010/2011 3 B TŽ Třinec 2367 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 ½
2010/2011 2 B TŽ Třinec 2367 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 ½
2010/2011 1 Č TŽ Třinec 2367 Lipka Juraj ŠK Zlín 2414 ½
2009/2010 11 B TŽ Třinec 2385 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 0
2009/2010 10 Č TŽ Třinec 2385 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 1
2009/2010 9 Č TŽ Třinec 2385 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2356 0
2009/2010 8 B TŽ Třinec 2385 Michenka Jozef ŠK Geofin Ostrava 2375 ½
2009/2010 7 Č TŽ Třinec 2385 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2502 ½
2009/2010 6 B TŽ Třinec 2385 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½
2009/2010 5 B TŽ Třinec 2385 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 0
2009/2010 4 B TŽ Třinec 2385 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2460 0
2009/2010 3 Č TŽ Třinec 2385 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 1
2009/2010 2 Č TŽ Třinec 2385 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 0
2009/2010 1 B TŽ Třinec 2385 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 0
2009/2010 11 B Slavia Havířov 2385 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov B 2176 1
2009/2010 10 Č Slavia Havířov 2385 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2287 1
2009/2010 9 B Slavia Havířov 2385 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová B 2207 ½
2009/2010 8 Č Slavia Havířov 2385 Bureš Martin Mittal Ostrava C 2129 ½
2009/2010 7 B Slavia Havířov 2385 Růžička Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 1
2009/2010 6 Č Slavia Havířov 2385 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov C 2028 1
2009/2010 5 B Slavia Havířov 2385 Premus Jan Slezan Opava B 2068 ½
2009/2010 3 B Slavia Havířov 2385 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba B 2119 1
2009/2010 2 Č Slavia Havířov 2385 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory A 2196 0
2009/2010 1 Č Slavia Havířov 2385 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2192 ½
2008/2009 11 B Slavia Havířov 2368 Zwardoň Vojtěch Jäkl Karviná B 2222 1
2008/2009 10 Č Slavia Havířov 2368 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2049 1
2008/2009 7 Č Slavia Havířov 2368 Gibiec Ernest SK Stonava 2254 1
2008/2009 6 B Slavia Havířov 2368 Talla Vladimír Slovan Havířov 2402 ½
2008/2009 5 Č Slavia Havířov 2368 Cudnik Andrzej OS Rychvald 1
2008/2009 3 Č Slavia Havířov 2368 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec E 2294 ½
2008/2009 1 Č Slavia Havířov 2368 Sobek Jaroslav ŠK Inter Petrovice 2256 ½
2008/2009 10 B TŽ Třinec A 2368 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0
2008/2009 9 B TŽ Třinec A 2368 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 ½
2008/2009 8 Č TŽ Třinec A 2368 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2409 0
2008/2009 7 B TŽ Třinec A 2368 Rašík Vítězslav ŠK GEOFIN Ostrava 2445 1
2008/2009 6 Č TŽ Třinec A 2368 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2360 1
2008/2009 5 B TŽ Třinec A 2368 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 1
2008/2009 4 Č TŽ Třinec A 2368 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 1
2008/2009 3 B TŽ Třinec A 2368 Gross David ŠK Mahrla Praha 2485 ½
2008/2009 2 B TŽ Třinec A 2368 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 ½
2008/2009 1 Č TŽ Třinec A 2368 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 ½
2007/2008 11 B Slavia Havířov 2378 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2035 ½
2007/2008 10 Č Slavia Havířov 2378 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1907 1
2007/2008 9 B Slavia Havířov 2378 Blaszczok Grzegorz C SK Stonava B 2126 1
2007/2008 5 Č Slavia Havířov 2378 Walowy Bohumír Jäkl Karviná B 2175 1
2007/2008 2 B Slavia Havířov 2378 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2161 1
2007/2008 8 B TŽ Třinec 2378 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 0
2007/2008 7 Č TŽ Třinec 2378 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 0
2007/2008 6 B TŽ Třinec 2378 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2433 0
2007/2008 5 Č TŽ Třinec 2378 Rašík Vítězslav Labortech-Geofin Ostrava 2464 ½
2007/2008 4 B TŽ Třinec 2378 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2492 0
2007/2008 3 Č TŽ Třinec 2378 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2384 1
2007/2008 2 Č TŽ Třinec 2378 Balín Jan Sokol Plzeň I 2274 0
2007/2008 1 B TŽ Třinec 2378 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 ½
2006/2007 11 Č Slavia Havířov "A" 2404 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava "B" 2315 ½
2006/2007 8 B Slavia Havířov "A" 2404 Kleibert Vladislav OS Rychvald "A" 1930 1
2006/2007 7 Č Slavia Havířov "A" 2404 Incédi Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 ½
2006/2007 3 Č Slavia Havířov "A" 2404 Sieber Martin SK Slavia Orlová "C" 2101 ½
2006/2007 11 Č TJ TŽ Třinec 2404 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha ½
2006/2007 10 Č TJ TŽ Třinec 2404 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2245 0
2006/2007 9 B TJ TŽ Třinec 2404 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 1
2006/2007 8 B TJ TŽ Třinec 2404 Petr Martin RC Sport Pardubice 2417 0
2006/2007 7 B TJ TŽ Třinec 2404 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 0
2006/2007 6 Č TJ TŽ Třinec 2404 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2507 ½
2006/2007 5 Č TJ TŽ Třinec 2404 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2411 ½
2006/2007 4 B TJ TŽ Třinec 2404 Kubala Martin BŠŠ Frýdek-Místek 2390 1
2006/2007 3 B TJ TŽ Třinec 2404 Kaňovský David A64 Valoz Grygov 2378 0
2006/2007 2 B TJ TŽ Třinec 2404 Sochorová Petra Lokomotiva Brno 2210 0
2006/2007 1 B TJ TŽ Třinec 2404 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2380 1
2005/2006 11 Č Slavia Havířov A 2392 Blůcha Dalibor TJ Viktorie Bohumín 2111 1
2005/2006 7 Č Slavia Havířov A 2392 Podlesný Petr Baník Havířov C 2021 0
2005/2006 6 B Slavia Havířov A 2392 Marcinowski Zbigniew SK Slavia Orlová D 2014 1
2005/2006 5 B Slavia Havířov A 2392 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1890 1
2005/2006 3 B Slavia Havířov A 2392 Cupek Martin TŽ Třinec D 2029 1
2005/2006 11 B TŽ Třinec 2392 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 1
2005/2006 10 B TŽ Třinec 2392 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 1
2005/2006 9 Č TŽ Třinec 2392 Vyskočil Neklan Lokomotiva Brno B 2318 0
2005/2006 8 Č TŽ Třinec 2392 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 0
2005/2006 7 Č TŽ Třinec 2392 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 1
2005/2006 6 B TŽ Třinec 2392 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2383 0
2005/2006 5 B TŽ Třinec 2392 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2276 1
2005/2006 4 Č TŽ Třinec 2392 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2489 1
2005/2006 3 Č TŽ Třinec 2392 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2494 0
2004/2005 11 Č Slavia Orlová A" 2407 Kubala Martin ŠK Frýdek-Místek 2400 ½
2004/2005 10 B Slavia Orlová A" 2407 Buchníček Petr Duras BVK Brno A" 2313 1
2004/2005 5 B Slavia Orlová A" 2407 Mudrák Josef Slavie Kroměříž A 2318 1
2004/2005 11 B TŽ Třinec 2407 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2442 ½
2004/2005 10 B TŽ Třinec 2407 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 0
2004/2005 9 Č TŽ Třinec 2407 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 ½
2004/2005 8 Č TŽ Třinec 2407 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2387 ½
2004/2005 7 B TŽ Třinec 2407 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2421 ½
2004/2005 6 B TŽ Třinec 2407 Jasik Krzysztof SC A64 Grygov 2350 1
2004/2005 5 B TŽ Třinec 2407 Blatný Pavel Loko Brno-Slezan 2454 0
2004/2005 4 Č TŽ Třinec 2407 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2499 1
2004/2005 3 Č TŽ Třinec 2407 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2376 0
2003/2004 7 B Slavia Orlová 2403 Cvek Robert Slavoj Poruba 2467 0
2003/2004 6 Č Slavia Orlová 2403 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 0
2003/2004 5 B Slavia Orlová 2403 Klíma Lukáš TJ NH Ostrava 2423 ½
2003/2004 4 Č Slavia Orlová 2403 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 ½
2003/2004 3 Č Slavia Orlová 2403 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2382 1
2003/2004 2 B Slavia Orlová 2403 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2312 1
2003/2004 11 Č TŽ Třinec 2403 Oral Tomáš Hagemann Opava 2550 ½
2003/2004 7 B TŽ Třinec 2403 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 1
2003/2004 6 B TŽ Třinec 2403 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2418 ½
2003/2004 5 B TŽ Třinec 2403 Bažant Petr TJ Jakl Karviná 2361 ½
2003/2004 4 Č TŽ Třinec 2403 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2419 1
2003/2004 3 Č TŽ Třinec 2403 Juřek Josef Sokol Kolín 2335 ½
2003/2004 2 B TŽ Třinec 2403 Ftáčník Ľubomír ŠK Mahrla Praha 2585 0
2003/2004 1 B TŽ Třinec 2403 Zezulkin Jurij Visus Vyšehrad 2543 0