Hráč Pochop Karel

Pochop Karel

User Pic
Jméno: Pochop Karel
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1752
Elo mezinárodní: 1723
ID: 6806
FIDE ID: 369373
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1735 1767 Patočka Josef Šachový klub Sobotka 2009 1650 1698 0
2017/2018 9 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1740 1767 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1709 0
2017/2018 8 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1740 1767 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1640 1637 1
2017/2018 7 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1738 1767 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1509 1503 1
2017/2018 6 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1738 1767 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1647 1671 ½
2017/2018 5 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1735 1767 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1726 1708 1
2017/2018 4 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1735 1767 Portych Václav Šachový klub Lípa C 1904 1852 0
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1735 1767 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1627 1606 ½
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad 1735 1767 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1733 1702 0
2017/2018 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1735 1767 Cibulka Josef TJ Hronov 1700 1706 1
2016/2017 11 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1798 1826 Patočka Josef Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 0
2016/2017 8 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1798 1826 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1727 1784 ½
2016/2017 6 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1798 1826 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1398 1
2016/2017 5 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1798 1826 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1291 0
2016/2017 2 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1798 1826 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 1
2015/2016 11 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Slovan Broumov A 1
2015/2016 10 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1891 1864 0
2015/2016 9 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem 1807 1719 0
2015/2016 7 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem A 1746 1712 ½
2015/2016 6 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Horák Jan Region Panda B 1526 1457 1
2015/2016 5 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1871 1880 0
2015/2016 4 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 0
2015/2016 3 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové A 1680 1689 1
2015/2016 2 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Charvát Václav ŠK Lípa B 1743 1679 1
2015/2016 1 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 ½
2014/2015 11 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1798 1826 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 ½
2014/2015 10 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1583 1
2014/2015 8 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 1
2014/2015 7 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 ŠK AD Jičín E 1
2014/2015 6 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1294 1
2014/2015 5 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1548 1
2014/2015 4 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 1
2014/2015 3 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 ½
2014/2015 2 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Skála Lukáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1575 1
2014/2015 1 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 Rejman Jindřich TJ SKP Valdice 1608 1
2013/2014 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1762 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1000 ½
2013/2014 10 B TJ Lázně Bělohrad 1762 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1797 0
2013/2014 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1762 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1651 1629 ½
2013/2014 8 B TJ Lázně Bělohrad 1762 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1755 ½
2013/2014 4 B TJ Lázně Bělohrad 1762 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 1
2013/2014 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1762 Brádler Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 1785 0
2013/2014 2 B TJ Lázně Bělohrad 1762 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1671 1576 1
2012/2013 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1758 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1723 1752 ½
2012/2013 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1758 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 1
2011/2012 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1754 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1503 1528 ½
2011/2012 10 B TJ Lázně Bělohrad 1754 Dušek Jiří Lokomotiva Trutnov 1699 1
2011/2012 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1754 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1692 1650 ½
2011/2012 8 B TJ Lázně Bělohrad 1754 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1812 1794 1
2011/2012 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1754 Novotný Jan TJ Nová Paka 1560 ½
2010/2011 9 B TJ Lázně Bělohrad 1761 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1742 0
2010/2011 7 B TJ Lázně Bělohrad 1761 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí 1507 1
2010/2011 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1761 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1966 ½
2010/2011 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1761 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1702 0
2010/2011 2 B TJ Lázně Bělohrad 1761 Žďánský Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1572 1
2009/2010 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1758 Fiala Milan SK HSM Trutnov 1544 1
2008/2009 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1774 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 1
2008/2009 10 B TJ Lázně Bělohrad 1774 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1832 ½
2008/2009 8 B TJ Lázně Bělohrad 1774 Blažek Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1705 0
2008/2009 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1774 Žďánský Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1564 1
2008/2009 6 B TJ Lázně Bělohrad 1774 Šretr Josef Šachový klub Lípa D 1770 ½
2008/2009 5 B TJ Lázně Bělohrad 1774 John Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1845 ½
2008/2009 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1774 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1448 0
2008/2009 3 B TJ Lázně Bělohrad 1774 Janák Jaroslav SK HSM Trutnov 1841 0
2008/2009 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1774 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1821 1
2008/2009 1 B TJ Lázně Bělohrad 1774 Němec Otakar Šachový klub Lípa C 1893 0
2007/2008 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1794 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1800 0
2007/2008 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1794 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1650 ½
2007/2008 7 B TJ Lázně Bělohrad 1794 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1654 ½
2007/2008 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1794 Kalenský Jakub TJ Tatran Hostinné 1473 1
2007/2008 5 B TJ Lázně Bělohrad 1794 Langr Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 1652 ½
2007/2008 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1794 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov 1
2007/2008 1 B TJ Lázně Bělohrad 1794 Malíková Kateřina ŠK AD Jičín B 1381 ½
2006/2007 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1788 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1721 1
2006/2007 10 B TJ Lázně Bělohrad 1788 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1708 ½
2006/2007 9 B TJ Lázně Bělohrad 1788 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1799 0
2006/2007 7 B TJ Lázně Bělohrad 1788 Louda Miloslav SK policie Valdice 1452 1
2006/2007 5 B TJ Lázně Bělohrad 1788 Hanuš Pavel Lokomotiva Trutnov 1658 1
2006/2007 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1788 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1770 0
2006/2007 3 B TJ Lázně Bělohrad 1788 Dobrev Marin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1548 1
2006/2007 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1788 Kalenský Jakub TJ Tatran Hostinné 1443 1
2006/2007 1 B TJ Lázně Bělohrad 1788 Řičař Jiří Slavia Hradec Králové E 1541 1
2005/2006 10 B TJ Lázně Bělohrad 1775 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov 1
2005/2006 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1775 Geissel Josef TJ Nová Paka 1848 ½
2005/2006 8 B TJ Lázně Bělohrad 1775 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1741 1
2005/2006 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1775 Syrůček Petr Baník Žacléř 1763 0
2005/2006 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1775 Samek Jiří ŠK Lípa D 1680 1
2005/2006 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1775 Krejcar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1577 1
2005/2006 2 B TJ Lázně Bělohrad 1775 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1739 1
2005/2006 1 B TJ Lázně Bělohrad 1775 Langr Beno SK policie Valdice 1605 ½
2004/2005 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1763 Lokomotiva Trutnov 1
2004/2005 10 B TJ Lázně Bělohrad 1763 Čech Miloslav TJ Nová Paka B 1660 1
2004/2005 9 B TJ Lázně Bělohrad 1763 Hanuš Pavel ŠK HSM Trutnov 1668 0
2004/2005 7 B TJ Lázně Bělohrad 1763 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1550 1
2004/2005 5 B TJ Lázně Bělohrad 1763 Svída Rostislav TJ Dvůr Král.n.L.B 1719 1
2004/2005 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1763 Erbrt Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1
2004/2005 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1763 Volman Václav TJ Lomnice n.P. 1725 1
2004/2005 1 B TJ Lázně Bělohrad 1763 Gottwald Libor Baník Žacléř 0
2003/2004 11 Č Lázně Bělohrad 1794 Erbrt Vojtěch Jiskra Hořice B 1
2003/2004 10 B Lázně Bělohrad 1794 Čech Miloslav Sokol Nová Paka "B" ½
2003/2004 9 Č Lázně Bělohrad 1794 Krotil Ondřej TJ Lomnice n.P. "B" 1475 ½
2003/2004 8 B Lázně Bělohrad 1794 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1664 0
2003/2004 7 Č Lázně Bělohrad 1794 Rejmont Vladimír ŠK Lípa C 1653 1
2003/2004 6 B Lázně Bělohrad 1794 Schlappl Zdeněk Sokol Hradec Králové "B" 1399 1
2003/2004 5 B Lázně Bělohrad 1794 Trojan Ondřej Tatran Hostinné 1462 ½
2003/2004 4 Č Lázně Bělohrad 1794 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1732 ½
2003/2004 3 B Lázně Bělohrad 1794 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové "B" 1710 0
2003/2004 2 Č Lázně Bělohrad 1794 Blažek Ladislav ŠK Lípa D 1864 0
2003/2004 1 B Lázně Bělohrad 1794 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1601 1