Hráč Křeček Karel

Křeček Karel

User Pic
Jméno: Křeček Karel
Oddíl: Šachový klub Česká Skalice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1465
Elo mezinárodní: 1444
ID: 6539
FIDE ID: 369691
Rok narození: 1945
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 B ŠK Česká Skalice 1492 1518 Mata Michal ŠK Červený Kostelec 1651 1659 0
2016/2017 10 Č ŠK Česká Skalice 1492 1518 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 0
2016/2017 9 B ŠK Česká Skalice 1492 1518 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř B 1590 1591 ½
2016/2017 8 Č ŠK Česká Skalice 1492 1518 Reschel Jan DDM Třebechovice p. O. B 1299 1
2016/2017 6 Č ŠK Česká Skalice 1492 1518 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1100 ½
2016/2017 5 B ŠK Česká Skalice 1492 1518 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0
2016/2017 3 B ŠK Česká Skalice 1492 1518 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1615 1633 0
2016/2017 1 Č ŠK Česká Skalice 1492 1518 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1677 1640 ½
2017/2018 3 Č ŠK Česká Skalice 1444 1465 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1671 1643 0
2017/2018 2 B ŠK Česká Skalice 1444 1465 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1673 1695 ½
2017/2018 1 B ŠK Česká Skalice 1440 1465 Hetfleischová Elen Panda Rychnov n. Kn. B 0 1250 1
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1492 1518 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1377 1
2015/2016 6 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1492 1518 Sejval František T.J. Sokol Studnice 1000 1
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1492 1518 Vít Štěpán Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 4 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1492 1518 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny 1574 1610 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1492 1518 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 0
2015/2016 1 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1492 1518 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 1
2015/2016 11 B TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 0
2015/2016 10 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1583 1679 ½
2015/2016 9 B TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Hartman Ivo ŠK Dobruška 1629 0
2015/2016 7 B TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Štolba Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1377 1
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Kubeček Stanislav TJ Hronov A 1624 1624 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1668 1624 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem B 1727 1727 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Pražák Patrik ŠK Lípa C 1618 1593 ½
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 0
2014/2015 11 B Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1323 0
2014/2015 10 Č Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1670 1663 0
2014/2015 9 B Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové B 1623 1623 ½
2014/2015 8 Č Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Štolba Oldřich DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 0
2014/2015 7 B Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1365 1
2014/2015 6 Č Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1832 1810 0
2014/2015 5 B Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Kejvalová Blanka ŠK Dobruška 1000 1
2014/2015 4 Č Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Hojný Zdeněk Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 0
2014/2015 3 Č Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1000 1
2014/2015 2 B Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1585 0
2014/2015 1 Č Jiskra Česká Skalice 1554 1566 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1788 1850 0
2013/2014 11 B Jiskra Česká Skalice 1569 TJ Slavia Hradec Králové C 1
2013/2014 9 Č Jiskra Česká Skalice 1569 Beneš Jiří DDM Kostelec nad Orlicí A 1542 0
2013/2014 8 B Jiskra Česká Skalice 1569 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1754 1758 ½
2013/2014 7 Č Jiskra Česká Skalice 1569 Portych Václav TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 0
2013/2014 6 B Jiskra Česká Skalice 1569 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1
2013/2014 5 Č Jiskra Česká Skalice 1569 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 ½
2013/2014 4 B Jiskra Česká Skalice 1569 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1250 1
2013/2014 3 Č Jiskra Česká Skalice 1569 Nosek Jan ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 0
2013/2014 2 B Jiskra Česká Skalice 1569 Jungwirth Stanislav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 ½
2013/2014 1 Č Jiskra Česká Skalice 1569 Borůvka Vladimír TJ Sokol Vrchoviny 1654 ½
2012/2013 9 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Kosinka Jakub P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 0
2012/2013 8 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1574 1
2012/2013 7 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Přibyl Michal DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1643 ½
2012/2013 6 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1511 0
2012/2013 5 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Jungwirth Stanislav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 0
2012/2013 4 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Kosař Matěj ŠK LÍPA C 1641 1622 0
2012/2013 3 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Vít Ondřej SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 1
2012/2013 2 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Pultar Stanislav JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 0
2012/2013 1 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 Borůvka Petr TJ SOKOL VRCHOVINY A 1601 0
2011/2012 11 B ČESKÁ SKALICE A 1601 Král Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1541 1556 1
2011/2012 9 B ČESKÁ SKALICE A 1601 Sedláček Jiří SLOVAN BROUMOV B 1517 0
2011/2012 8 Č ČESKÁ SKALICE A 1601 Jindrásek Mojmír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1796 ½
2011/2012 7 B ČESKÁ SKALICE A 1601 Martinec Pavel TŘEBECHOVICE B 1655 ½
2011/2012 6 Č ČESKÁ SKALICE A 1601 Burdilák Milan NIKI TJ NÁCHOD C 1780 1784 0
2011/2012 2 B ČESKÁ SKALICE A 1601 Kudr Roman JISKRA JAROMĚŘ B 1989 1946 0
2011/2012 1 Č ČESKÁ SKALICE A 1601 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1585 0
2010/2011 11 B Jiskra Česká Skalice 1597 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1904 ½
2010/2011 10 Č Jiskra Česká Skalice 1597 Gol Jan Slovan Broumov B 1630 ½
2010/2011 8 Č Jiskra Česká Skalice 1597 Hanzlík Zdeněk TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1680 0
2010/2011 7 B Jiskra Česká Skalice 1597 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1558 ½
2010/2011 4 Č Jiskra Česká Skalice 1597 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 1
2010/2011 3 Č Jiskra Česká Skalice 1597 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Or. 1818 0
2010/2011 2 B Jiskra Česká Skalice 1597 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1691 0
2010/2011 1 Č Jiskra Česká Skalice 1597 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1775 0
2010/2011 8 B Jiskra Česká Skalice B 1597 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1567 1
2009/2010 11 Č Jiskra Česká Skalice 1606 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1658 1
2009/2010 10 B Jiskra Česká Skalice 1606 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1544 ½
2009/2010 9 B Jiskra Česká Skalice 1606 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n.O. 1527 0
2009/2010 8 Č Jiskra Česká Skalice 1606 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1634 0
2009/2010 7 B Jiskra Česká Skalice 1606 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov ČK A 1656 ½
2009/2010 6 Č Jiskra Česká Skalice 1606 Palla Rostislav TJ Spartak RK A 1681 ½
2009/2010 5 B Jiskra Česká Skalice 1606 Ševčík Radek Panda Veolia ARTCO RK C 1492 ½
2009/2010 4 Č Jiskra Česká Skalice 1606 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 ½
2009/2010 3 B Jiskra Česká Skalice 1606 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1798 0
2009/2010 2 Č Jiskra Česká Skalice 1606 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1800 0
2009/2010 1 B Jiskra Česká Skalice 1606 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1674 ½
2008/2009 11 Č Jiskra Česká Skalice A 1631 Michel Ladislav TJ Hronov A 1894 0
2008/2009 10 B Jiskra Česká Skalice A 1631 Štolbová Karina DDM Kostelec n. Orl. A 1554 1
2008/2009 9 Č Jiskra Česká Skalice A 1631 Žitný Dominik DDM Třebechovice 1533 0
2008/2009 8 B Jiskra Česká Skalice A 1631 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 ½
2008/2009 7 Č Jiskra Česká Skalice A 1631 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1900 0
2008/2009 4 B Jiskra Česká Skalice A 1631 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 1
2008/2009 3 Č Jiskra Česká Skalice A 1631 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1711 0
2008/2009 2 B Jiskra Česká Skalice A 1631 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1676 0
2008/2009 1 Č Jiskra Česká Skalice A 1631 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1415 ½
2007/2008 10 B Jiskra Česká Skalice 1625 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1614 0
2007/2008 9 B Jiskra Česká Skalice 1625 Šubrt Petr SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 ½
2007/2008 3 B Jiskra Česká Skalice 1625 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1856 1
2007/2008 2 Č Jiskra Česká Skalice 1625 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1596 ½
2006/2007 11 Č Jiskra Česká Skalice A 1620 Macháň Václav Panda Rychnov n. Kněž. C 1484 ½
2006/2007 10 B Jiskra Česká Skalice A 1620 Kutal Lukáš TJ Slavia Hradec Králové D 1681 ½
2006/2007 9 Č Jiskra Česká Skalice A 1620 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1870 ½
2006/2007 8 B Jiskra Česká Skalice A 1620 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1723 0
2006/2007 7 Č Jiskra Česká Skalice A 1620 Schejbal Josef TJ Hronov B 1960 ½
2006/2007 6 B Jiskra Česká Skalice A 1620 Novotný Jan Maspork TJ Náchod B 1879 0
2006/2007 5 B Jiskra Česká Skalice A 1620 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1899 0
2006/2007 4 Č Jiskra Česká Skalice A 1620 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1678 0
2006/2007 3 B Jiskra Česká Skalice A 1620 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1826 0
2006/2007 2 Č Jiskra Česká Skalice A 1620 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 ½
2006/2007 1 B Jiskra Česká Skalice A 1620 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1724 1
2005/2006 10 Č Jiskra Česká Skalice A 1644 Gogela Jan TJ Hronov A 1908 0
2005/2006 9 B Jiskra Česká Skalice A 1644 Kánský Josef Maspork TJ Náchod 1893 ½
2005/2006 8 Č Jiskra Česká Skalice A 1644 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 0
2005/2006 7 B Jiskra Česká Skalice A 1644 Šrejber Michal Jiskra Jaroměř B 1693 ½
2005/2006 6 Č Jiskra Česká Skalice A 1644 Rozkovec Ludvík Sokol Hradec Králové 1749 0
2005/2006 5 B Jiskra Česká Skalice A 1644 Macháček Jiří ŠK Lípa E 1740 ½
2005/2006 4 Č Jiskra Česká Skalice A 1644 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod 1654 ½
2005/2006 3 B Jiskra Česká Skalice A 1644 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 0
2005/2006 2 Č Jiskra Česká Skalice A 1644 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 0
2005/2006 1 B Jiskra Česká Skalice A 1644 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1807 0
2004/2005 8 B Jiskra Č.Skalice B Pultar Petr Niki TJ Náchod 0