Hráč Hájek Jiří

Hájek Jiří

User Pic
Jméno: Hájek Jiří
Oddíl: TJ Sokol Zaječice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2045
Elo mezinárodní: 2049
ID: 644
FIDE ID: 309621
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č SO Hlinsko B 2058 2067 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny G 1895 1717 0
2017/2018 7 Č SO Hlinsko B 2073 2067 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1794 1776 1
2017/2018 5 Č SO Hlinsko B 2080 2067 Černý Jan 2222 SK Polabiny F 2016 2026 1
2017/2018 4 B SO Hlinsko B 2080 2067 Ret Adam Josef SK Rapid Pardubice B 1840 1707 1
2017/2018 3 Č SO Hlinsko B 2080 2067 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1907 1889 1
2017/2018 11 B Sokol Zajecice 2058 2067 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1877 1890 1
2017/2018 10 Č Sokol Zajecice 2080 2067 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 2125 2096 0
2017/2018 9 B Sokol Zajecice 2080 2067 Solil Roman TJ Lanskroun 1976 1953 0
2017/2018 8 Č Sokol Zajecice 2086 2067 Beil Zdeněk SK Usti nad Orlici A 2207 2191 0
2017/2018 7 B Sokol Zajecice 2086 2067 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2115 2115 ½
2017/2018 6 Č Sokol Zajecice 2073 2067 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2212 2210 ½
2017/2018 5 B Sokol Zajecice 2073 2067 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1927 1927 1
2017/2018 4 Č Sokol Zajecice 2080 2067 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1954 1921 ½
2017/2018 3 Č Sokol Zajecice 2080 2067 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1990 2011 1
2017/2018 2 B Sokol Zajecice 2080 2067 Hanus Michal SO Hlinsko 1973 1974 1
2017/2018 1 Č Sokol Zajecice 2058 2056 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1980 1994 ½
2017/2018 2 B SK Lipa 2080 2067 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny C 2023 2003 0
2016/2017 11 B Sokol Zajecice 2069 2086 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2007 2034 0
2016/2017 10 Č Sokol Zajecice 2069 2086 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2053 1999 1
2016/2017 9 B Sokol Zajecice 2069 2086 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2105 2077 ½
2016/2017 8 Č Sokol Zajecice 2069 2086 Boháček Milan SK Svitavy 2032 2042 ½
2016/2017 7 B Sokol Zajecice 2069 2086 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice C 2035 2077 ½
2016/2017 6 Č Sokol Zajecice 2069 2086 Česenek Jan TJ SO Chrudim 1985 1912 0
2016/2017 4 Č Sokol Zajecice 2069 2086 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici B 2014 2031 ½
2016/2017 3 B Sokol Zajecice 2069 2086 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 1
2016/2017 2 Č Sokol Zajecice 2069 2086 Tulis Jan TJ Stefanydes Policka B 1869 1905 1
2016/2017 1 Č Sokol Zajecice 2069 2086 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1864 1885 ½
2015/2016 11 Č TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice C 2069 2063 ½
2015/2016 10 B TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 1998 2002 ½
2015/2016 9 Č TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Vondra Lukáš Proplast Česká Třebová 1997 2008 0
2015/2016 8 B TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 ½
2015/2016 7 B TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 ½
2015/2016 6 Č TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Keller Daniel TJ CHS Chotěboř 2127 2129 ½
2015/2016 5 B TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 2271 ½
2015/2016 4 Č TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička B 1799 1815 1
2015/2016 3 B TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 ½
2015/2016 2 Č TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1839 1864 1
2015/2016 1 B TJ Sokol Zaječice 2069 2086 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1883 1854 1
2015/2016 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 ½
2015/2016 10 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim 1985 1912 0
2015/2016 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2157 2161 0
2015/2016 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 1
2015/2016 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 ½
2015/2016 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 0
2015/2016 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2021 2001 1
2015/2016 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 0
2015/2016 3 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Zbořil Tomáš Tatran Litovel B 2148 2111 0
2015/2016 2 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice B 1874 1842 1
2015/2016 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2017 2074 ½
2014/2015 11 Č Sokol Zaječice 2085 2080 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 1
2014/2015 10 B Sokol Zaječice 2085 2080 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 ½
2014/2015 9 Č Sokol Zaječice 2085 2080 Timko Milan ŠK Rapid Pardubice C 1955 ½
2014/2015 8 B Sokol Zaječice 2085 2080 Mareš Jan Proplast Česká Třebová 1962 1952 ½
2014/2015 7 Č Sokol Zaječice 2085 2080 Krušina Patrik TJ Slovan Moravská Třebová 1898 1875 1
2014/2015 6 B Sokol Zaječice 2085 2080 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1913 1923 1
2014/2015 5 Č Sokol Zaječice 2085 2080 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř A 2200 2159 0
2014/2015 4 B Sokol Zaječice 2085 2080 Švub Jan TJ Lanškroun 1933 1938 1
2014/2015 3 B Sokol Zaječice 2085 2080 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2048 2041 1
2014/2015 2 Č Sokol Zaječice 2085 2080 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2043 2054 1
2014/2015 1 B Sokol Zaječice 2085 2080 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 1
2014/2015 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2003 2004 1
2014/2015 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2054 2040 1
2014/2015 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1833 1797 ½
2014/2015 8 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 0
2014/2015 7 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2013 2027 ½
2014/2015 6 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2022 2023 1
2014/2015 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2135 2128 0
2014/2015 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Kubíček Antonín TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 ½
2014/2015 3 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 0
2014/2015 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1946 1950 1
2014/2015 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 ½
2013/2014 11 Č Sokol Zaječice 2074 2068 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1874 1850 0
2013/2014 10 B Sokol Zaječice 2074 2068 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1819 1807 ½
2013/2014 9 Č Sokol Zaječice 2074 2068 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 1
2013/2014 8 B Sokol Zaječice 2074 2068 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 1
2013/2014 7 Č Sokol Zaječice 2074 2068 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2161 2163 0
2013/2014 6 B Sokol Zaječice 2074 2068 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 1
2013/2014 5 B Sokol Zaječice 2074 2068 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2036 2010 1
2013/2014 4 Č Sokol Zaječice 2074 2068 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 1
2013/2014 3 B Sokol Zaječice 2074 2068 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1958 1948 1
2013/2014 2 Č Sokol Zaječice 2074 2068 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2049 2045 1
2013/2014 1 B Sokol Zaječice 2074 2068 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 ½
2013/2014 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2092 2087 ½
2013/2014 10 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2180 2176 ½
2013/2014 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 1856 1837 ½
2013/2014 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 ½
2013/2014 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2030 2025 0
2013/2014 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 1
2013/2014 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 ½
2013/2014 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2027 2020 ½
2013/2014 3 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí 1992 2008 ½
2013/2014 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1927 1906 1
2013/2014 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2092 2094 ½
2012/2013 7 B ŠK Vysoké Mýto 2086 2080 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1931 ½
2012/2013 11 B Sokol Zaječice 2086 2080 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 ½
2012/2013 10 Č Sokol Zaječice 2086 2080 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1887 1930 ½
2012/2013 9 B Sokol Zaječice 2086 2080 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2015 2019 ½
2012/2013 8 Č Sokol Zaječice 2086 2080 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 ½
2012/2013 7 B Sokol Zaječice 2086 2080 Honek Jan TJ Jiskra Heřm. Městec 1813 1843 1
2012/2013 6 Č Sokol Zaječice 2086 2080 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 1
2012/2013 5 Č Sokol Zaječice 2086 2080 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2102 2112 ½
2012/2013 4 B Sokol Zaječice 2086 2080 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 ½
2012/2013 3 Č Sokol Zaječice 2086 2080 Vávra Radim ŠK Rapid Aggressors 2033 2049 0
2012/2013 2 B Sokol Zaječice 2086 2080 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 1
2012/2013 1 Č Sokol Zaječice 2086 2080 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 ½
2011/2012 11 B Sokol Zaječice 2115 2111 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2119 ½
2011/2012 10 Č Sokol Zaječice 2115 2111 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2136 2147 ½
2011/2012 9 B Sokol Zaječice 2115 2111 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2143 2117 ½
2011/2012 8 Č Sokol Zaječice 2115 2111 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 ½
2011/2012 7 B Sokol Zaječice 2115 2111 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 1
2011/2012 6 Č Sokol Zaječice 2115 2111 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 0
2011/2012 5 Č Sokol Zaječice 2115 2111 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 0
2011/2012 4 B Sokol Zaječice 2115 2111 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2171 2168 0
2011/2012 3 Č Sokol Zaječice 2115 2111 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 0
2011/2012 2 B Sokol Zaječice 2115 2111 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 0
2011/2012 1 Č Sokol Zaječice 2115 2111 Pokorný Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 ½
2011/2012 11 B ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Ptáček Tomáš TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 ½
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Dzieczkaniec Piotr Slovan Broumov 1972 ½
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2153 2150 ½
2011/2012 8 Č ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Gorecki Janusz TJ Hronov 1907 1949 1
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 0
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Pavlíček Miroslav DDM Třebechovice p. Orebem 2014 2069 ½
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1948 1955 1
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 ½
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 ½
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 1
2010/2011 10 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 1985 0
2010/2011 9 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1853 ½
2010/2011 8 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Kouba Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 ½
2010/2011 7 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 ½
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1955 ½
2010/2011 5 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Buchar Petr TJ Dvůr Králové n. Labem 1981 ½
2010/2011 4 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové C 1940 1
2010/2011 3 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Pyka Roman TJ Hronov 2075 0
2010/2011 2 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa B 1800 1
2010/2011 1 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1893 ½
2010/2011 11 Č Sokol Zajecice 2136 Kunčar Petr Lokomotiva Brno 2106 ½
2010/2011 10 B Sokol Zajecice 2136 Hlaváček Robert SK Chrudim 2236 1
2010/2011 9 B Sokol Zajecice 2136 Škoda Martin Sokol Bedrichov 2034 0
2010/2011 8 Č Sokol Zajecice 2136 Lednický Martin SK Caissa Trebic B 2233 0
2010/2011 7 B Sokol Zajecice 2136 Daniel Martin Jiskra Litomysl 2058 ½
2010/2011 6 Č Sokol Zajecice 2136 Hošek Milan 2222 SK Polabiny B 2304 ½
2010/2011 5 B Sokol Zajecice 2136 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2106 ½
2010/2011 4 Č Sokol Zajecice 2136 Mareš Petr Jiskra Usti nad Orlici 2008 1
2010/2011 3 B Sokol Zajecice 2136 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 ½
2010/2011 2 Č Sokol Zajecice 2136 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2182 1
2010/2011 1 B Sokol Zajecice 2136 Smutný Jan AKIS Pardubice 2188 ½
2009/2010 10 B ŠK Vysoké Mýto 2178 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2247 0
2009/2010 9 Č ŠK Vysoké Mýto 2178 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2125 0
2009/2010 7 Č ŠK Vysoké Mýto 2178 Vymazal Bronislav Tatran Litovel A 2334 0
2009/2010 5 Č ŠK Vysoké Mýto 2178 Michenka Jozef Jakl Karvina 2375 0
2009/2010 4 B ŠK Vysoké Mýto 2178 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 ½
2009/2010 11 B TJ SOKOL Zaječice 2178 Pekárková Eva Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1954 1
2009/2010 10 Č TJ SOKOL Zaječice 2178 Lacko Jan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2209 ½
2009/2010 9 B TJ SOKOL Zaječice 2178 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2243 ½
2009/2010 8 Č TJ SOKOL Zaječice 2178 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov 1995 0
2009/2010 7 B TJ SOKOL Zaječice 2178 Bednář Jaromír ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2309 0
2009/2010 6 Č TJ SOKOL Zaječice 2178 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2020 0
2009/2010 5 Č TJ SOKOL Zaječice 2178 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou 2038 1
2009/2010 4 B TJ SOKOL Zaječice 2178 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2166 ½
2009/2010 3 Č TJ SOKOL Zaječice 2178 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2077 ½
2009/2010 2 B TJ SOKOL Zaječice 2178 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 ½
2009/2010 1 Č TJ SOKOL Zaječice 2178 Göth Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2128 1
2008/2009 11 Č TJ Sokol Zaječice A 2155 Sládek Vladislav ŠK Kuřim KME-DDM A 2071 ½
2008/2009 10 B TJ Sokol Zaječice A 2155 Sedláček Oldřich ŠK Caissa Třebíč A 2313 ½
2008/2009 9 Č TJ Sokol Zaječice A 2155 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava B 2229 ½
2008/2009 8 B TJ Sokol Zaječice A 2155 Schwarz Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 ½
2008/2009 7 Č TJ Sokol Zaječice A 2155 Vašut Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2153 1
2008/2009 6 B TJ Sokol Zaječice A 2155 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2287 0
2008/2009 5 Č TJ Sokol Zaječice A 2155 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo A 2246 1
2008/2009 4 B TJ Sokol Zaječice A 2155 Švanda Pavel ŠK Caissa Třebíč B 2217 0
2008/2009 3 Č TJ Sokol Zaječice A 2155 Skácelík Petr Pila Ořechov A 2223 ½
2008/2009 2 B TJ Sokol Zaječice A 2155 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice A 2102 ½
2008/2009 1 B TJ Sokol Zaječice A 2155 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2354 0
2008/2009 11 Č ŠK Lípa A 2155 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod C 1666 1
2008/2009 10 B ŠK Lípa A 2155 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2068 0
2008/2009 9 Č ŠK Lípa A 2155 Machlowski Slawomir ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 ½
2008/2009 8 B ŠK Lípa A 2155 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod B 1813 1
2008/2009 7 B ŠK Lípa A 2155 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1945 1
2008/2009 6 Č ŠK Lípa A 2155 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín B 2183 ½
2008/2009 5 B ŠK Lípa A 2155 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2115 ½
2008/2009 3 B ŠK Lípa A 2155 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2082 1
2008/2009 1 B ŠK Lípa A 2155 Kuru Martin TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 ½
2007/2008 11 B TJ Sokol Zaječice 2121 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové 2275 ½
2007/2008 10 Č TJ Sokol Zaječice 2121 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2305 ½
2007/2008 9 Č TJ Sokol Zaječice 2121 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2173 0
2007/2008 8 B TJ Sokol Zaječice 2121 Schula Michal Sokol Vršovice 2265 1
2007/2008 7 Č TJ Sokol Zaječice 2121 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2232 ½
2007/2008 6 B TJ Sokol Zaječice 2121 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2229 ½
2007/2008 5 Č TJ Sokol Zaječice 2121 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B"" 2176 1
2007/2008 4 B TJ Sokol Zaječice 2121 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2278 0
2007/2008 3 Č TJ Sokol Zaječice 2121 Vokoun Jan TJ Pankrác 2217 ½
2007/2008 2 B TJ Sokol Zaječice 2121 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2115 1
2007/2008 11 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 Sedláček Oldřich ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2256 0
2007/2008 10 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 1
2007/2008 8 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 Krondráf Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 ½
2007/2008 7 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2196 ½
2007/2008 6 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2247 0
2007/2008 4 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 Kruml David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2103 1
2007/2008 1 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 Němec Pavel 2222 ŠK POLABINY B 2267 ½
2006/2007 11 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Masák Pavel ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2140 ½
2006/2007 10 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Kratochvíl Karel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 0
2006/2007 9 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Handl Martin ŠK GARDE LIPOVEC 2059 ½
2006/2007 8 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY C 2240 1
2006/2007 7 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Makeš Martin EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2101 1
2006/2007 6 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2152 0
2006/2007 5 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Kruml David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2094 0
2006/2007 4 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Krondráf Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 0
2006/2007 3 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Uhmann Jan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 0
2006/2007 2 B TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 ½
2006/2007 1 Č TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 Dvořák Libor TJ ZNOJMO A 2078 1
2006/2007 10 B ŠK Vysoké Mýto 2133 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 1
2006/2007 9 Č ŠK Vysoké Mýto 2133 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2044 0
2006/2007 8 B ŠK Vysoké Mýto 2133 Sýkora Josef KONTAX Pardubice 2158 ½
2006/2007 7 Č ŠK Vysoké Mýto 2133 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2008 ½
2006/2007 6 B ŠK Vysoké Mýto 2133 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 ½
2006/2007 5 Č ŠK Vysoké Mýto 2133 Outulný Pavel SYNPO Pardubice 2204 ½
2006/2007 4 B ŠK Vysoké Mýto 2133 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 ½
2006/2007 3 Č ŠK Vysoké Mýto 2133 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2140 ½
2006/2007 2 B ŠK Vysoké Mýto 2133 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 1
2006/2007 1 B ŠK Vysoké Mýto 2133 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1951 ½
2005/2006 11 Č SOKOL ZAJEČICE 2134 Vachtfeidl Petr GORDIC JIHLAVA B 2087 ½
2005/2006 10 B SOKOL ZAJEČICE 2134 Kruml David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2065 ½
2005/2006 9 Č SOKOL ZAJEČICE 2134 Skácelík Petr OREL OŘECHOV 2244 0
2005/2006 8 B SOKOL ZAJEČICE 2134 Červený Petr DURAS BRNO B 2129 ½
2005/2006 7 Č SOKOL ZAJEČICE 2134 Švihel Karel DURAS BRNO C 2040 ½
2005/2006 6 B SOKOL ZAJEČICE 2134 Fajstl František GARDE LIPOVEC 2171 0
2005/2006 5 Č SOKOL ZAJEČICE 2134 Loubal Pavel SOKOL RUDICE 2002 1
2005/2006 4 B SOKOL ZAJEČICE 2134 Šťastný Radek HPM TEC HUSTOPEČE 1994 1
2005/2006 3 Č SOKOL ZAJEČICE 2134 Adam Petr SPgŠ+G ZNOJMO 2110 ½
2005/2006 2 B SOKOL ZAJEČICE 2134 Podbrdský Pavel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 1
2005/2006 1 Č SOKOL ZAJEČICE 2134 Sládek Vladislav ŠK 64 BRNO 2020 1
2005/2006 11 Č ŠK Vysoké Mýto 2134 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 ½
2005/2006 10 B ŠK Vysoké Mýto 2134 Komárek David Štefanydes Polička 2147 ½
2005/2006 8 Č ŠK Vysoké Mýto 2134 Sýkora Josef Eurokomplex Pardubice 2112 ½
2005/2006 7 B ŠK Vysoké Mýto 2134 Linhart Zbyněk TJ + DDM Chrudim B 1914 1
2005/2006 4 Č ŠK Vysoké Mýto 2134 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 ½
2005/2006 3 B ŠK Vysoké Mýto 2134 Matouš Radek Kavárna Evropa Pardubice 1920 ½
2005/2006 2 Č ŠK Vysoké Mýto 2134 Holfeuer Antonín TJ DDM Hlinsko 1842 1
2005/2006 1 B ŠK Vysoké Mýto 2134 Havrlík Pavel SK Žamberk 1974 ½
2004/2005 11 Č Sokol Zaječice 2112 Novák Aleš Synpo Pardubice 2054 1
2004/2005 10 B Sokol Zaječice 2112 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 1
2004/2005 9 Č Sokol Zaječice 2112 Daniel Martin ŠK Vysoké Mýto 2030 1
2004/2005 8 B Sokol Zaječice 2112 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 ½
2004/2005 7 Č Sokol Zaječice 2112 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 1
2004/2005 6 B Sokol Zaječice 2112 Havrlík Pavel SK Žamberk 1874 1
2004/2005 5 Č Sokol Zaječice 2112 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2111 1
2004/2005 4 B Sokol Zaječice 2112 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2104 ½
2004/2005 3 B Sokol Zaječice 2112 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1837 1
2004/2005 2 Č Sokol Zaječice 2112 Kastner Kamil Štefanydes Polička A 2026 0
2004/2005 1 B Sokol Zaječice 2112 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1902 ½
2003/2004 9 Č Zaječice 2122 Vala Filip Kámen 1575 1
2003/2004 8 B Zaječice 2122 Ždímal Petr Chrudim D 1571 1
2003/2004 7 Č Zaječice 2122 Kohoutek Tomáš Chrudim C 1829 1
2003/2004 6 B Zaječice 2122 Starý Lukáš Prachovice 1771 1
2003/2004 5 B Zaječice 2122 Škroch Martin Polabiny C 1839 1
2003/2004 4 Č Zaječice 2122 Janáček Tomáš Krucemburk 1402 1
2003/2004 3 B Zaječice 2122 Daněk Pavel H. Městec 1955 1
2003/2004 2 Č Zaječice 2122 Janda Lubomír Hlinsko 1736 1
2003/2004 1 B Zaječice 2122 Urbánek Josef Infinity E 1808 1
2003/2004 11 B ŠO+DDM Chrudim B 2122 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2130 1
2003/2004 10 Č ŠO+DDM Chrudim B 2122 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 0
2003/2004 8 Č ŠO+DDM Chrudim B 2122 Maceška Bohumír SK Žamberk 1873 0
2003/2004 7 B ŠO+DDM Chrudim B 2122 Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 1852 ½
2003/2004 6 Č ŠO+DDM Chrudim B 2122 Šír Zbyněk Plzeňka Pardubice 2225 1
2003/2004 5 B ŠO+DDM Chrudim B 2122 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička 1928 1
2003/2004 4 Č ŠO+DDM Chrudim B 2122 Černý Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2091 ½
2003/2004 3 Č ŠO+DDM Chrudim B 2122 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2142 0
2003/2004 2 B ŠO+DDM Chrudim B 2122 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 ½
2003/2004 1 Č ŠO+DDM Chrudim B 2122 Kastner Kamil TJ Synthesia Pardubice C 2127 1