Hráč Groh Ladislav

Groh Ladislav

User Pic
Jméno: Groh Ladislav
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1655
Elo mezinárodní: 1645
ID: 6204
FIDE ID: 369209
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B Chotečská záloha C 1627 1655 Pipek Petr ŠK Sobotka B 1559 1618 ½
2017/2018 7 B Chotečská záloha C 1597 1655 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 0 1598 1
2017/2018 6 Č Chotečská záloha C 1609 1655 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín D 1567 1583 1
2017/2018 5 B Chotečská záloha C 1609 1655 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1711 1785 0
2017/2018 4 Č Chotečská záloha C 1627 1655 Toman Radek LOKO Trutnov A 1589 1652 ½
2017/2018 11 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1645 1655 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009 1888 1883 0
2017/2018 10 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1627 1655 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1774 1
2017/2018 9 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1597 1655 Dlouhý Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1743 1724 1
2017/2018 8 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1597 1655 Geissel Josef TJ Nová Paka 1743 1742 ½
2017/2018 7 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1609 1655 Šveda František TJ SKP Valdice 1608 1611 ½
2017/2018 6 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1609 1655 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1751 1720 0
2017/2018 5 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1627 1655 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1804 1782 1
2017/2018 4 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1627 1655 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1837 1816 0
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1627 1655 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1597 1582 ½
2017/2018 2 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1627 1655 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín C 1805 1853 ½
2017/2018 1 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1606 1663 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1681 1692 0
2017/2018 10 Č TJ Lázně Bělohrad 1627 1655 Picek Ivan Slavia Hradec Králové C 1791 1801 0
2017/2018 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1597 1655 Portych Václav ŠK Lípa B 1886 1852 0
2017/2018 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1627 1655 Franc Martin František TJ Hronov 1715 1742 0
2017/2018 1 B TJ Lázně Bělohrad 1606 1663 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1505 1527 ½
2016/2017 11 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Dudek Jaromír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1691 1699 1
2016/2017 9 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 1
2016/2017 8 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1555 0
2016/2017 7 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1612 1676 0
2016/2017 6 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 ½
2016/2017 5 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1500 1
2016/2017 4 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1805 1762 0
2016/2017 3 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Faltýnek David Sokol Hradec Králové 1467 1254 0
2016/2017 1 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 Rýdl Jan ŠK AD Jičín F 1100 0
2015/2016 11 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Kožešník Petr TJ Sokol Dubenec 1515 1
2015/2016 10 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Kraus Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1341 ½
2015/2016 9 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Picek Radovan ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 1
2015/2016 8 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Kloučková Milena ŠK Rožďalovice 1654 1
2015/2016 7 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Balcar Jaroslav ŠK Lípa "E" 1463 1
2015/2016 6 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1479 1586 ½
2015/2016 5 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Langr Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1618 1628 1
2015/2016 4 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Petržela Lukáš TJ Sokol Hradec Králové "C" 1044 1
2015/2016 3 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové "D" 1608 1487 1
2015/2016 2 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 0
2014/2015 2 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1664 Doupovec Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1502 0
2014/2015 1 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1664 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1517 1
2014/2015 7 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1664 Martínek Lubomír ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1673 1637 1
2014/2015 6 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1664 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín F 1801 1
2014/2015 5 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1664 Mach Ladislav ŠO TJ Sokol Lužany 1579 1
2014/2015 4 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1664 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1886 1893 0
2014/2015 3 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1664 Kloučková Milena Šachový klub Rožďalovice 1668 1
2014/2015 2 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1664 Fojt Petr Šachklub AD Jičín G 1527 1535 1
2014/2015 1 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1664 Mansfeld Jaromír Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2013/2014 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1682 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 1
2013/2014 4 B TJ Lázně Bělohrad 1682 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1833 1859 0
2013/2014 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1682 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1779 0
2013/2014 2 B TJ Lázně Bělohrad 1682 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1604 ½
2013/2014 8 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 0
2013/2014 7 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 Suchánek Michal TJ Nová Paka B 1432 1
2013/2014 6 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 0
2013/2014 5 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín E 1784 0
2013/2014 3 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 Šindelář Luděk ŠACHklub Jilemnice 1703 ½
2013/2014 2 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1803 0
2013/2014 1 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1807 ½
2012/2013 10 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Růžička Richard Sokol Hradec Králové 1719 0
2012/2013 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1658 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 1
2012/2013 8 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Georgiev Jiří TJ Spartak Vrchlabí B 1000 ½
2012/2013 6 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1766 1
2012/2013 4 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 1
2012/2013 2 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Pospíšil Jiří TJ Lomnice nad Popelkou 1833 ½
2012/2013 1 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1573 1538 ½
2011/2012 10 B TJ Lázně Bělohrad 1656 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov 1702 ½
2011/2012 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1656 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1893 0
2011/2012 8 B TJ Lázně Bělohrad 1656 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 1
2011/2012 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1656 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1808 1
2011/2012 6 B TJ Lázně Bělohrad 1656 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1643 1658 0
2011/2012 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1656 Portych Václav ŠK Lípa D 1824 1799 0
2011/2012 4 B TJ Lázně Bělohrad 1656 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1620 0
2010/2011 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1636 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 ½
2010/2011 7 B TJ Lázně Bělohrad 1636 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1661 ½
2010/2011 4 B TJ Lázně Bělohrad 1636 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1
2010/2011 2 B TJ Lázně Bělohrad 1636 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1662 1
2009/2010 10 B TJ Lázně Bělohrad 1638 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa C 1824 0
2009/2010 6 B TJ Lázně Bělohrad 1638 Zinga Vít TJ Baník Žacléř 1754 1
2009/2010 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1638 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1755 0
2009/2010 3 B TJ Lázně Bělohrad 1638 Dadok Daniel TJ Loko Trutnov 1475 ½
2008/2009 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1658 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 ½
2008/2009 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1658 Kunc Milan TJ Loko Trutnov 1597 0
2008/2009 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1658 Rozkovec Ludvík ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 ½
2008/2009 5 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 0
2008/2009 3 B TJ Lázně Bělohrad 1658 Andrejs Stanislav SK HSM Trutnov 1707 0
2007/2008 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1661 Dvořák David ŠK Lípa B 1747 ½
2007/2008 10 B TJ Lázně Bělohrad 1661 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1928 ½
2007/2008 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1661 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1707 0
2007/2008 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1661 Řehák Ladislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1603 1
2007/2008 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1661 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1721 0
2007/2008 1 B TJ Lázně Bělohrad 1661 Flora Tomáš ŠK AD Jičín B 1821 0
2006/2007 9 B TJ Lázně Bělohrad 1674 Dolenský Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2025 ½
2006/2007 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1674 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice B 1367 1
2006/2007 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1674 Sůva Josef Baník Žacléř 1849 0
2006/2007 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1674 Urválek Tomáš TJ Tatran Hostinné 1593 0
2005/2006 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1676 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1707 0
2005/2006 8 B TJ Lázně Bělohrad 1676 Babušík Pavel ŠK AD Jičín B 1
2005/2006 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1676 Müller Gerhard Baník Žacléř 1541 1
2005/2006 5 Č TJ L.Bělohrad B 1676 Skopeček Jan TJ Jilemnice A 0