Hráč Blažek Tomáš

Blažek Tomáš

User Pic
Jméno: Blažek Tomáš
Oddíl: ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1901
Elo mezinárodní: 1882
ID: 6030
FIDE ID: 369527
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1882 1901 Drašnar Pavel ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 1
2017/2018 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1891 1901 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1665 1576 ½
2017/2018 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1891 1901 Cerha Petr PŠ TJ Náchod D 1711 1705 1
2017/2018 5 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1902 1901 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1898 1903 1
2017/2018 4 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1882 1901 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem C 1616 1556 1
2017/2018 3 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1882 1901 Šroll Boris T. J. Sokol Studnice 1715 1766 ½
2017/2018 2 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1882 1901 Doubek Petr TJ Jiskra Jaroměř C 0 1893 1
2017/2018 11 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1882 1901 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1992 2001 1
2017/2018 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1891 1901 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1868 1859 0
2017/2018 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1891 1901 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1956 1976 ½
2017/2018 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1902 1901 Pultar Petr PŠ TJ Náchod C 1861 1867 0
2017/2018 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1902 1901 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. B 1909 1911 ½
2017/2018 5 B DDM Kostelec n. Orl. A 1882 1901 Kačírek Petr Panda Rychnov n. Kn. B 2274 2279 0
2017/2018 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1882 1901 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 ½
2017/2018 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1882 1901 Mádr Tomáš ŠK Česká Skalice 1892 1934 1
2017/2018 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1882 1901 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1899 1908 1
2017/2018 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1883 1884 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1912 1907 ½
2016/2017 6 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1901 1875 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 ½
2016/2017 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1901 1875 Velecký Viktor TJ Hronov B 2052 2106 0
2016/2017 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1901 1875 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 0
2016/2017 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1901 1875 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2016/2017 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1901 1875 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1782 1791 1
2015/2016 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1901 1875 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1844 1847 0
2015/2016 3 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1901 1875 Šroll Boris T.J. Sokol Studnice 1791 1
2015/2016 2 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1901 1875 Burdilák Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1741 1707 1
2015/2016 11 B Region Panda B 1901 1875 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 1932 1878 0
2015/2016 9 B Region Panda B 1901 1875 Koza Misha ŠK Lípa B 1837 1815 ½
2015/2016 7 B Region Panda B 1901 1875 Matěka Kristian Slovan Broumov A 1896 1894 0
2015/2016 5 B Region Panda B 1901 1875 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 ½
2015/2016 4 Č Region Panda B 1901 1875 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1821 1799 ½
2015/2016 1 Č Region Panda B 1901 1875 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 1967 1991 ½
2015/2016 11 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 0
2015/2016 10 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 2057 2085 1
2015/2016 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 ½
2015/2016 8 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1783 1770 1
2015/2016 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 ½
2015/2016 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1929 ½
2015/2016 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 1
2015/2016 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 ½
2015/2016 2 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 ½
2015/2016 1 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 1
2014/2015 6 B ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1763 1769 ½
2014/2015 5 Č ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1837 1809 1
2014/2015 4 B ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové D 1772 1739 1
2014/2015 3 B ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 1
2014/2015 2 Č ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1849 1783 ½
2014/2015 10 B DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 ½
2014/2015 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2033 2054 ½
2014/2015 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 ½
2014/2015 6 B DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 ½
2014/2015 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 0
2014/2015 4 B DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 ½
2014/2015 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 2068 2028 ½
2014/2015 2 B DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1846 1879 0
2014/2015 1 B DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 ½
2013/2014 9 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 1
2013/2014 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 1
2013/2014 5 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 1
2013/2014 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 Zástava Ladislav SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 ½
2013/2014 3 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice "B" 1752 1
2013/2014 2 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1932 1934 ½
2013/2014 11 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1712 ½
2013/2014 10 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 ½
2013/2014 9 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1705 1810 1
2013/2014 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Hepnar David PŠ TJ Náchod C 1813 1805 ½
2013/2014 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Portych Václav TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 1
2013/2014 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 ½
2013/2014 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1594 1
2013/2014 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 Klázar Václav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 1
2012/2013 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1838 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1863 ½
2012/2013 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1838 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 1
2012/2013 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1838 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1643 1
2012/2013 1 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1838 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1662 1
2012/2013 10 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 Zaňka Jaroslav P.Š. TJ NÁCHOD D 1685 0
2012/2013 9 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 Zahradník Tomáš ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 0
2012/2013 8 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 Slavík Libor DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 0
2012/2013 6 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 Brát Libor SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 1
2012/2013 5 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 Pražák Pavel ŠK LÍPA C 1860 1838 1
2012/2013 4 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1801 1790 ½
2012/2013 3 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 ½
2011/2012 11 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1805 Picek Karel TŘEBECHOVICE B 1546 1
2011/2012 10 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1805 Cerha Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1754 ½
2011/2012 7 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1805 Čáp Jaroslav TJ HRONOV B 1795 1770 1
2011/2012 6 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1805 Růžičková Radka JISKRA JAROMĚŘ B 1848 1
2011/2012 4 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1805 Bažant Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1901 1828 1
2011/2012 1 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1805 Cvejn Jaroslav SPARTAK RYCHNOV A 1724 1737 1
2011/2012 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1805 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1805 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1667 ½
2011/2012 5 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1805 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 1
2011/2012 2 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1805 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1838 0
2010/2011 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1794 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 ½
2010/2011 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1794 Dvořák Radovan ŠK Polymar Lípa D 1562 1
2010/2011 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1794 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1846 ½
2010/2011 7 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1794 Divíšek Václav Sokol Javornice 1378 1
2010/2011 6 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1794 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1406 1
2010/2011 5 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1794 Hodek Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1675 1
2009/2010 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1787 Plachetka Milan Sokol Javornice 1666 1
2009/2010 2 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1787 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1421 1
2008/2009 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1433 ½
2008/2009 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1100 1
2008/2009 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1788 1
2008/2009 5 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1653 ½
2008/2009 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 0
2008/2009 2 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 Petráněk Stanislav Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2008/2009 1 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 Štancl Jiří ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1452 1
2008/2009 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1812 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 0
2008/2009 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1812 Burdilák Milan Sokol Červený Kostelec A 1839 ½
2008/2009 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1812 Šubrt Petr ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 ½
2008/2009 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1812 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 0
2008/2009 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1812 Baťka Jan DDM Třebechovice 1674 ½
2008/2009 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1812 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 1
2008/2009 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1812 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové D 1842 ½
2007/2008 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1793 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1512 1
2007/2008 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1793 Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 1
2007/2008 7 B DDM Kostelec n. Orl. A 1793 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1722 1
2007/2008 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1793 Borůvka Jaroslav Sokol Vrchoviny A 1696 1
2007/2008 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1793 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1645 1
2007/2008 11 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1345 1
2007/2008 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 Plachetka Milan Sokol Javornice 1627 ½
2007/2008 6 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 Štancl Jiří DDM Týniště nad Orlicí 1
2007/2008 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2005/2006 6 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 0
2005/2006 5 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 0
2005/2006 4 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 Němec Otakar TJ Slavia Hradec Králové D 1906 ½
2005/2006 2 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0