Hráč Karlíček Pavel

Karlíček Pavel

User Pic
Jméno: Karlíček Pavel
Oddíl: ŠK Český Krumlov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2074
Elo mezinárodní: 2093
ID: 5902
FIDE ID: 334936
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK Český Krumlov 2104 2075 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2052 2067 0
2017/2018 7 Č ŠK Český Krumlov 2092 2075 Mindl Josef Sokol Tábor B 2025 2025 1
2017/2018 5 Č ŠK Český Krumlov 2100 2075 Bican Dominik Šachklub Písek B 1810 1782 1
2017/2018 4 B ŠK Český Krumlov 2100 2075 Plášil Vojtěch Sn Jindřichův Hradec 1862 1893 1
2017/2018 2 B ŠK Český Krumlov 2092 2075 Mazur David ŠS Bechyně 1940 1920 1
2017/2018 1 Č ŠK Český Krumlov 2092 2075 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2086 2078 0
2015/2016 11 Č Šk Český Krumlov 2088 2072 Spal Milan ČZ Strakonice 2147 2151 ½
2015/2016 10 B Šk Český Krumlov 2088 2072 Matějka Radek Šk Písek B 2044 2037 ½
2015/2016 9 B Šk Český Krumlov 2088 2072 Mindl Josef Sokol Tábor B 2011 2009 0
2015/2016 7 B Šk Český Krumlov 2088 2072 Fiala Jan Traxler Veselí nad Lužnicí 1996 2027 1
2015/2016 6 Č Šk Český Krumlov 2088 2072 Hostička František Tatran Prachatice 2192 2171 1
2015/2016 5 B Šk Český Krumlov 2088 2072 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2163 2131 1
2015/2016 3 B Šk Český Krumlov 2088 2072 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1988 1978 0
2014/2015 7 B ŠK Český Krumlov 2091 2072 Petrák Robert Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 1
2014/2015 6 Č ŠK Český Krumlov 2091 2072 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 2015 2000 0
2014/2015 5 B ŠK Český Krumlov 2091 2072 Hrubý Milan Sokol Tábor 2103 2097 1
2014/2015 3 B ŠK Český Krumlov 2091 2072 Hostička František ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 ½
2014/2015 1 Č ŠK Český Krumlov 2091 2072 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2004 2016 0
2013/2014 10 Č Šk Český Krumlov 2104 2082 Miesbauer Jan Šachklub Písek B 1983 2040 0
2013/2014 9 Č Šk Český Krumlov 2104 2082 Mindl Josef Sokol Tábor B 2069 2064 ½
2013/2014 8 B Šk Český Krumlov 2104 2082 Punčochář Jiří Qcc České Budějovice B 1993 1994 0
2013/2014 7 Č Šk Český Krumlov 2104 2082 David Karel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1893 1908 1
2013/2014 4 B Šk Český Krumlov 2104 2082 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 ½
2013/2014 2 B Šk Český Krumlov 2104 2082 Zabloudil František TJ Silon Sezimovo Ústí 1890 1827 1
2013/2014 1 Č Šk Český Krumlov 2104 2082 Kellner Petr DDM Písek B 1920 1881 1
2012/2013 11 B ŠK Český Krumlov 2114 2084 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2221 2204 0
2012/2013 10 Č ŠK Český Krumlov 2114 2084 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2376 2367 0
2012/2013 9 B ŠK Český Krumlov 2114 2084 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2096 2084 ½
2012/2013 8 Č ŠK Český Krumlov 2114 2084 Matějka Radek ŠACHklub Písek 2011 2019 1
2012/2013 7 Č ŠK Český Krumlov 2114 2084 Seidl Štěpán SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 0
2012/2013 6 B ŠK Český Krumlov 2114 2084 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 2041 2052 1
2012/2013 5 Č ŠK Český Krumlov 2114 2084 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2109 2108 0
2012/2013 4 B ŠK Český Krumlov 2114 2084 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2210 2220 0
2012/2013 3 Č ŠK Český Krumlov 2114 2084 Pekárková Eva Sokol Tábor B 1954 1950 1
2012/2013 2 B ŠK Český Krumlov 2114 2084 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2153 2182 0
2012/2013 1 Č ŠK Český Krumlov 2114 2084 Stoklasa Jan TRW autolektronika Vlašim 2176 2168 1
2011/2012 11 B ŠK Český Krumlov 2105 2078 Koubek Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 ½
2011/2012 10 Č ŠK Český Krumlov 2105 2078 Michálek Jan ŠK Líně 2332 2330 0
2011/2012 9 B ŠK Český Krumlov 2105 2078 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2106 2105 0
2011/2012 7 Č ŠK Český Krumlov 2105 2078 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2178 2182 0
2011/2012 6 B ŠK Český Krumlov 2105 2078 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2096 2105 1
2011/2012 5 Č ŠK Český Krumlov 2105 2078 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1960 1934 1
2011/2012 4 B ŠK Český Krumlov 2105 2078 Kuba Jindřich Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2211 2207 1
2011/2012 3 Č ŠK Český Krumlov 2105 2078 Grill Roman ŠACHklub Písek 2134 2130 0
2011/2012 2 B ŠK Český Krumlov 2105 2078 Hrubý Milan Sokol Tábor 2107 2097 0
2011/2012 1 Č ŠK Český Krumlov 2105 2078 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2212 2213 1
2010/2011 11 B SK Cesky Krumlov 2147 Štaif Martin Sokol Plzen Letna A 2038 ½
2010/2011 10 Č SK Cesky Krumlov 2147 Pravdík Kamil Sokol Tabor B 2059 1
2010/2011 9 B SK Cesky Krumlov 2147 Vichnar David Sokol Vysehrad B 2223 ½
2010/2011 8 Č SK Cesky Krumlov 2147 Tochor Jiří Sokol Domazlice 2076 0
2010/2011 7 B SK Cesky Krumlov 2147 Novák Michal Sokol Plzen 1 2165 ½
2010/2011 6 Č SK Cesky Krumlov 2147 Císler Michal SSK HerNyr 1974 ½
2010/2011 5 B SK Cesky Krumlov 2147 Mészáros Luděk Sokol Tabor A 2235 ½
2010/2011 3 B SK Cesky Krumlov 2147 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2221 0
2010/2011 2 Č SK Cesky Krumlov 2147 Mařík Petr SK Line A 2134 0
2010/2011 1 Č SK Cesky Krumlov 2147 Kotrba Tomáš Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 ½
2010/2011 4 B QCC České Budějovice 2147 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2233 0
2009/2010 11 Č ŠK Český Krumlov A 2018 Hadžala Daniel TJ Spartak Žebrák A 2099 1
2009/2010 10 B ŠK Český Krumlov A 2018 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy A 2114 ½
2009/2010 8 B ŠK Český Krumlov A 2018 Tochor Jiří TJ Sokol Domažlice A 2068 1
2009/2010 7 Č ŠK Český Krumlov A 2018 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2210 1
2009/2010 6 B ŠK Český Krumlov A 2018 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2068 1
2009/2010 5 Č ŠK Český Krumlov A 2018 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná A 2167 1
2009/2010 4 B ŠK Český Krumlov A 2018 Fiala Jan Sokol Tábor A 2094 0
2009/2010 3 B ŠK Český Krumlov A 2018 Sládek Jaroslav ŠK Líně A 1984 1
2009/2010 2 Č ŠK Český Krumlov A 2018 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 A 2190 1
2009/2010 1 B ŠK Český Krumlov A 2018 Koubek Václav SK Viktoria Žižkov A 2062 ½
2008/2009 8 B SK Ceský Krumlov B 2000 Šlajs Vlastimil Spartak Sobeslav 1906 ½
2008/2009 3 B SK Ceský Krumlov B 2000 Havlík Jan Tatran Prachatice B 1999 ½
2008/2009 11 B SK Cesky Krumlov 2000 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1907 ½
2008/2009 10 Č SK Cesky Krumlov 2000 Koloušek Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1897 1
2008/2009 9 Č SK Cesky Krumlov 2000 Sýkora Ladislav Traxler Veseli n.Luzn. 1728 1
2008/2009 8 B SK Cesky Krumlov 2000 Veselý Roman CZ Strakonice 2014 0
2008/2009 7 Č SK Cesky Krumlov 2000 Sporka Božetěch Sokol Platan Pisek B 1783 1
2008/2009 6 B SK Cesky Krumlov 2000 Bartoš Alois Sokol Tabor B 2067 0
2008/2009 5 Č SK Cesky Krumlov 2000 Kalod Michal Sokol Tabor C 1897 1
2008/2009 4 B SK Cesky Krumlov 2000 Machálek Martin SK Tyn n.Vlt. 1810 0
2008/2009 3 Č SK Cesky Krumlov 2000 Bernáth Štefan Reality Hornak Bechyne 1952 1
2008/2009 2 B SK Cesky Krumlov 2000 Lomský Radek Royal Ceske Budejovice 1758 1
2008/2009 1 Č SK Cesky Krumlov 2000 David Karel Spartak MAS Sezimovo Usti 1844 1
2007/2008 11 B ŠK Český Krumlov 1944 Kouba Pavel QCC Č. Budějovice C 1667 1
2007/2008 10 Č ŠK Český Krumlov 1944 Janovský Martin Beseda Veselí n.Lužn. 1974 ½
2007/2008 9 B ŠK Český Krumlov 1944 Mazur David Reality Horňák Bechyně 1937 ½
2007/2008 8 Č ŠK Český Krumlov 1944 Říha Martin ŠK Týn n.Vlt. 1928 1
2007/2008 7 B ŠK Český Krumlov 1944 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1712 0
2007/2008 6 Č ŠK Český Krumlov 1944 Punčochář Jiří QCC Č. Budějovice B 1920 0
2007/2008 5 B ŠK Český Krumlov 1944 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1811 0
2007/2008 4 Č ŠK Český Krumlov 1944 Krbúšik Marián Sokol Tábor C 1949 1
2007/2008 2 B ŠK Český Krumlov 1944 Hajtingr Oldřich Sokol Platan Písek B 1642 1
2007/2008 1 Č ŠK Český Krumlov 1944 Kepka Miloslav ČZ Strakonice A 1942 1
2007/2008 10 Č Sokol Chvalšiny 1944 Loskot Petr ŠO Mikrochem Třeboň 2041 ½
2007/2008 9 B Sokol Chvalšiny 1944 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1925 ½
2007/2008 8 Č Sokol Chvalšiny 1944 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí B 2085 0
2007/2008 6 B Sokol Chvalšiny 1944 Marhoun Václav ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1807 1
2007/2008 5 Č Sokol Chvalšiny 1944 Hůlovec Miroslav ŠO TJ Tatran Prachatice 1930 1
2007/2008 4 B Sokol Chvalšiny 1944 Foit Vladimír TJ Spartak Počátky 1894 0
2007/2008 3 Č Sokol Chvalšiny 1944 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1903 1
2007/2008 1 Č Sokol Chvalšiny 1944 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1906 1
2006/2007 11 B ŠK Český Krumlov A 1984 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1909 0
2006/2007 10 Č ŠK Český Krumlov A 1984 Hanzal Marek ŠK Týn nad Vltavou 1849 ½
2006/2007 9 Č ŠK Český Krumlov A 1984 Měsíček Josef QCC České Budějovice C 1674 0
2006/2007 8 B ŠK Český Krumlov A 1984 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1952 1
2006/2007 7 Č ŠK Český Krumlov A 1984 Pekárková Eva Sokol Tábor C 1847 ½
2006/2007 6 B ŠK Český Krumlov A 1984 Kellner Petr Sokol Platan Písek 1891 ½
2006/2007 5 Č ŠK Český Krumlov A 1984 Kůta Miroslav ČZ Strakonice 1776 1
2006/2007 4 B ŠK Český Krumlov A 1984 Říčař František ŠK Český Krumlov B 1776 1
2006/2007 3 Č ŠK Český Krumlov A 1984 Novák Josef QCC České Budějovice B 1808 0
2006/2007 2 B ŠK Český Krumlov A 1984 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1920 1
2006/2007 1 Č ŠK Český Krumlov A 1984 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 1966 1
2006/2007 9 Č SOKOL Chvalšiny "A" 1984 Frčka Bohumír KOBERCE Kájov 1613 ½
2006/2007 7 Č SOKOL Chvalšiny "A" 1984 Němec Ludvík QCC České Budějovice "F" 1493 1
2006/2007 5 Č SOKOL Chvalšiny "A" 1984 Levý Petr VLTAVÍN Besednice 1
2006/2007 3 Č SOKOL Chvalšiny "A" 1984 Trachta Václav ŠO MIKROCHEM Třeboň 1552 1
2006/2007 2 B SOKOL Chvalšiny "A" 1984 Benda Michal TJ SPARTAK Kaplice 1580 ½
2005/2006 10 Č Koberce Kájov 1989 Trepka Jan Sokol Tábor C 2037 1
2005/2006 9 Č Koberce Kájov 1989 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2009 ½
2005/2006 8 B Koberce Kájov 1989 Ceplecha Tomáš Sokol Písek B 2011 0
2005/2006 7 Č Koberce Kájov 1989 Janda Pavel Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 1
2005/2006 6 B Koberce Kájov 1989 Chval Zdeněk Loko DKV České Budějovice B 2093 ½
2005/2006 5 Č Koberce Kájov 1989 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 2096 0
2005/2006 4 B Koberce Kájov 1989 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2064 0
2005/2006 3 Č Koberce Kájov 1989 Tomek Jiří Tatran Prachatice 1827 1
2005/2006 2 B Koberce Kájov 1989 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2015 ½
2005/2006 1 Č Koberce Kájov 1989 Janeba Petr ČZ Strakonice 1848 1