Hráč Slavík Jan

Slavík Jan

User Pic
Jméno: Slavík Jan
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1925
Elo mezinárodní: 1925
ID: 5684
FIDE ID: 326615
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č DDM Třebechovice p. O. B 1912 1911 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1935 1938 ½
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice p. O. B 1900 1911 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1956 1976 ½
2017/2018 7 B DDM Třebechovice p. O. B 1909 1911 Kačírek Petr Panda Rychnov n. Kn. B 2277 2279 0
2017/2018 6 Č DDM Třebechovice p. O. B 1909 1911 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1902 1901 ½
2017/2018 4 Č DDM Třebechovice p. O. B 1915 1911 Mádr Tomáš ŠK Česká Skalice 1892 1934 0
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p. O. B 1915 1911 Miler Jiří Slovan Broumov A 2037 2041 0
2017/2018 11 Č DDM Třebechovice p.O. 1912 1911 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 1996 2007 1
2017/2018 10 B DDM Třebechovice p.O. 1915 1911 Macháň Jan TJ Dvůr Králové n.L. 2281 2283 0
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice p.O. 1915 1911 Procházka Jan TJ Hronov 1866 1870 ½
2017/2018 8 B DDM Třebechovice p.O. 1900 1911 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 1954 1934 1
2017/2018 7 Č DDM Třebechovice p.O. 1900 1911 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1950 1957 ½
2017/2018 6 B DDM Třebechovice p.O. 1909 1911 Jaeger Luděk Slavia Hradec Králové C 1989 1993 ½
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1909 1911 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1941 1949 0
2017/2018 4 B DDM Třebechovice p.O. 1915 1911 Novák Luděk ŠK Lípa B 1955 1946 ½
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p.O. 1915 1911 Nývlt Otto TJ Náchod B 1950 1956 ½
2017/2018 1 B DDM Třebechovice p.O. 1928 1924 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2059 2021 0
2016/2017 9 Č DDM Třebechovice p. O. B 1925 1932 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1655 1669 1
2016/2017 5 Č DDM Třebechovice p. O. B 1925 1932 Klíma David Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 1
2015/2016 11 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1925 1932 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 0
2015/2016 8 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1925 1932 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh 1865 1874 ½
2015/2016 6 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1925 1932 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 1
2015/2016 3 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1925 1932 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2199 2162 ½
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 0
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Miler Jiří Slovan Broumov A 2009 2023 0
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 2104 2076 0
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod A 2194 2186 0
2015/2016 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2291 2323 0
2015/2016 6 B DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 0
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Buločkin Martin Region Panda B 1941 2058 0
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín D 2166 2246 0
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2084 2072 0
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 ½
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 Šedivý Martin ŠK Lípa B 2031 2035 ½
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1925 1932 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové B 1590 1590 1
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1925 1932 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 1
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1925 1932 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 1
2014/2015 11 Č DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 1
2014/2015 10 B DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 1825 1837 ½
2014/2015 9 B DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Šolc Filip TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 ½
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2032 2022 0
2014/2015 7 B DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. L. 1878 1907 1
2014/2015 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín D 2387 2420 0
2014/2015 5 B DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2035 2086 0
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 ½
2014/2015 3 B DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1938 1936 ½
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1815 1812 1
2014/2015 1 B DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2148 2143 0
2013/2014 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 0
2013/2014 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín C 2180 2176 0
2013/2014 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2091 2078 0
2013/2014 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 1983 2036 ½
2013/2014 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2080 2088 ½
2013/2014 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Gorecki Janusz TJ Hronov 1878 1949 1
2013/2014 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2203 2185 0
2013/2014 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1842 1807 ½
2013/2014 3 B DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2015 1966 ½
2013/2014 2 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2037 2090 0
2013/2014 1 B DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 ½
2012/2013 11 B DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Miler Jiří Slovan Broumov 1993 2008 ½
2012/2013 10 Č DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 1
2012/2013 9 B DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 1
2012/2013 8 Č DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1881 1000 1
2012/2013 7 B DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Tázlar Petr ŠK Lípa A 2155 2221 0
2012/2013 6 Č DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 1979 1961 1
2012/2013 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Gogela Jan TJ Hronov 1937 1940 ½
2012/2013 4 B DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Wagner Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 1
2012/2013 3 Č DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 1984 1992 0
2012/2013 2 B DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1918 1906 1
2012/2013 1 Č DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 Štefan Jaroslav ŠK Lípa B 1814 1853 ½
2012/2013 11 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1990 1959 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 ½
2012/2013 8 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1990 1959 Chmelař Vítězslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 1
2012/2013 3 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1990 1959 Keprta Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1950 0
2012/2013 1 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1990 1959 Szücs Matyáš ŠK LÍPA C 1934 1951 ½
2011/2012 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Tázlar Petr ŠK Polymar Lípa A 2054 2103 0
2011/2012 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 2019 2035 0
2011/2012 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Ptáček Tomáš TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 1
2011/2012 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Miler Jiří Slovan Broumov 2016 2020 0
2011/2012 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2153 2150 0
2011/2012 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 0
2011/2012 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Šrejber Michal TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 0
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 2037 0
2011/2012 3 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 1
2011/2012 2 B DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 ½
2011/2012 1 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2058 2070 ½
2010/2011 11 B DDM Třebechovice p.Or. 1965 Pyka Roman TJ Hronov B 2075 0
2010/2011 10 Č DDM Třebechovice p.Or. 1965 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1830 ½
2010/2011 9 B DDM Třebechovice p.Or. 1965 Miler Jan Slovan Broumov B 1911 ½
2010/2011 8 Č DDM Třebechovice p.Or. 1965 Bednář Jiří ŠK Dobruška 1927 ½
2010/2011 7 B DDM Třebechovice p.Or. 1965 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 ½
2010/2011 6 Č DDM Třebechovice p.Or. 1965 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1741 ½
2010/2011 5 B DDM Třebechovice p.Or. 1965 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1925 0
2010/2011 4 Č DDM Třebechovice p.Or. 1965 Portych Václav ŠK Polymar Lípa D 1849 ½
2010/2011 3 B DDM Třebechovice p.Or. 1965 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1865 1
2010/2011 2 Č DDM Třebechovice p.Or. 1965 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 1
2010/2011 1 Č DDM Třebechovice p.Or. 1965 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1917 1
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1965 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2119 ½
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 1965 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 0
2010/2011 6 B ŠK Polymar Lípa B 1965 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1879 1
2009/2010 11 B DDM Třebechovice p. O. 1988 Kuru Martin Sokol Jukov ČK A 1833 1
2009/2010 10 Č DDM Třebechovice p. O. 1988 Vizibla Roman TJ Spartak RK A 1943 0
2009/2010 9 B DDM Třebechovice p. O. 1988 Ježek Adam Panda Veolia ARTCO RK C 1830 ½
2009/2010 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1988 Gogela Jan TJ Hronov B 1863 0
2009/2010 7 B DDM Třebechovice p. O. 1988 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2123 0
2009/2010 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1988 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n.O. 1950 ½
2009/2010 5 Č DDM Třebechovice p. O. 1988 Rutter Lidmila Jiskra Jaroměř B 1917 ½
2009/2010 4 B DDM Třebechovice p. O. 1988 Hradecký Ivo Slovan Broumov B 2130 0
2009/2010 3 Č DDM Třebechovice p. O. 1988 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1905 1
2009/2010 2 B DDM Třebechovice p. O. 1988 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1854 1
2009/2010 1 Č DDM Třebechovice p. O. 1988 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1850 ½
2008/2009 11 Č DDM Třebechovice 2011 Novotný Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1977 0
2008/2009 10 B DDM Třebechovice 2011 Velecký Viktor TJ Hronov A 2082 1
2008/2009 9 B DDM Třebechovice 2011 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1813 0
2008/2009 8 Č DDM Třebechovice 2011 Bednář Jiří Sokol Hradec Králové 1987 ½
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 2011 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1882 0
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 2011 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové D 1932 ½
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 2011 Kudr Roman Jiskra Jaroměř B 2008 ½
2008/2009 4 Č DDM Třebechovice 2011 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1807 1
2008/2009 3 B DDM Třebechovice 2011 Bernard Roman Sokol Červený Kostelec A 1683 1
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 2011 Daniel Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1992 ½
2008/2009 1 B DDM Třebechovice 2011 Pinkava Josef Slovan Broumov B 1962 1
2007/2008 11 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Mrověc Jan TJ Hronov B 2049 0
2007/2008 10 B DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Bednář Jiří Niki TJ Náchod C 1981 1
2007/2008 9 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1852 1
2007/2008 8 B DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1907 1
2007/2008 7 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1993 0
2007/2008 6 B DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2108 0
2007/2008 5 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1837 0
2007/2008 4 B DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Hepnar David Masporex TJ Náchod D 1757 1
2007/2008 3 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 1
2007/2008 2 B DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1953 1
2007/2008 1 B DDM Třebechovice n. Or. A 2035 Zatloukal Václav SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2046 0
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 ½
2006/2007 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 1
2006/2007 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Fuchs František TJ Hronov B 2073 0
2006/2007 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1891 1
2006/2007 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Čechura Petr Maspork TJ Náchod B 2174 ½
2006/2007 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněž. C 1983 1
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Vondráček Jiří Jiskra Česká Skalice A 1974 ½
2006/2007 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2128 ½
2006/2007 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1968 1
2006/2007 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1973 ½
2006/2007 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 Dvořák David ŠK Lípa B 1798 1
2005/2006 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Vondráček Jiří Jiskra Česká Skalice A 1987 ½
2005/2006 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1868 1
2005/2006 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Žižka Jan Niki TJ Náchod 1827 1
2005/2006 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Novotný Jan Maspork TJ Náchod 1880 1
2005/2006 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Zikmund Jaroslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 1
2005/2006 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Gonsior Evžen ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 0
2005/2006 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 ½
2005/2006 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 2004 0
2005/2006 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2050 1
2005/2006 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 2012 ½