Hráč Šnorek Milan

Šnorek Milan

User Pic
Jméno: Šnorek Milan
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1963
Elo mezinárodní: 1956
ID: 561
FIDE ID: 307602
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 B Lokomotiva Brno A 1970 1985 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2241 2218 0
2017/2018 1 Č Lokomotiva Brno A 2009 2016 Záleský Karel KVS Ekodivize Opava 2018 1997 0
2016/2017 10 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Dvořák Libor TJ Znojmo 2042 2044 1
2016/2017 9 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Buchníček Petr Jezdci Jundrov B 2312 2302 0
2016/2017 8 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2125 2110 0
2016/2017 6 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Dirgas Josef ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 1
2016/2017 3 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Páral Stanislav Orel Ořechov 2006 2025 ½
2016/2017 1 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2083 2049 0
2014/2015 9 B ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1968 1962 1
2014/2015 8 Č ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Machek Ivo ŠK Garde Lipovec C 1992 1898 1
2014/2015 7 Č ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1814 1940 1
2014/2015 6 B ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 2009 1
2014/2015 5 Č ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Jireš Jiří MKS Vyškov B 1855 1880 0
2014/2015 4 B ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Pokladník Martin TJ Sloup 1899 1
2014/2015 3 Č ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 0
2014/2015 2 B ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2079 1
2014/2015 1 Č ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 Moc Martin ASK Blansko 1736 1
2014/2015 10 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2105 2117 Růžička Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1992 2018 0
2014/2015 11 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2299 2296 0
2014/2015 10 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2126 2104 0
2014/2015 9 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2085 2083 1
2014/2015 8 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2075 2078 ½
2014/2015 7 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Majer Jiří ŠK Kuřim 2183 2152 0
2014/2015 6 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2221 2219 0
2014/2015 5 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2177 2185 0
2014/2015 4 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2394 2394 0
2014/2015 3 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2029 2042 ½
2014/2015 2 B ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 1
2014/2015 1 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 Pech Václav MKS Vyškov 1983 1953 ½
2013/2014 11 B ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Číp Dalibor Orel Ořechov 2088 2081 0
2013/2014 10 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2214 2211 ½
2013/2014 9 B ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Riška Lubomír SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 1
2013/2014 8 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2088 2089 1
2013/2014 7 B ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2082 2087 ½
2013/2014 6 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Pech Václav MKS Vyškov 2067 2000 1
2013/2014 5 B ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2141 2134 0
2013/2014 4 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2139 1
2013/2014 3 B ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2134 2126 ½
2013/2014 1 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 Hladík Josef Vinohrady Brno 2122 2117 ½
2013/2014 6 Č ŠK AD Jičín B 2129 2126 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2036 2021 ½
2013/2014 2 Č ŠK AD Jičín B 2129 2126 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 0
2012/2013 9 B ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 Papay Marek SK Děčín 1942 1957 0
2012/2013 8 Č ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 Laštovka Jan Desko Liberec 2141 2120 1
2012/2013 7 B ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 Krutina Ivan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2029 2019 1
2012/2013 4 B ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2150 2152 ½
2012/2013 3 Č ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 Kuznetsov Mikhail Šachový klub Spartak Ústí n.L. 0
2012/2013 2 B ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov “B“ 2277 2276 ½
2012/2013 11 B ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 ½
2012/2013 10 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2100 2028 0
2012/2013 9 B ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Provazník Michal ŠK Hodonín 2202 2188 ½
2012/2013 8 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Hladík Josef SK Tetčice 2150 2134 ½
2012/2013 7 B ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Číp Dalibor Orel Ořechov 2108 2109 1
2012/2013 6 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2206 2212 0
2012/2013 5 B ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 1
2012/2013 4 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2155 2183 ½
2012/2013 3 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2094 2163 ½
2012/2013 2 B ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 David Pavel ŠK Garde Lipovec 2378 2389 0
2012/2013 1 Č ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2154 2140 0
2011/2012 7 Č ŠK AD Jičín B 2097 2099 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 0
2011/2012 6 B ŠK AD Jičín B 2097 2099 Michálek František Sokol Kolín 2083 2087 1
2011/2012 5 Č ŠK AD Jičín B 2097 2099 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov C 1795 1
2011/2012 3 Č ŠK AD Jičín B 2097 2099 Groh Jiří Desko Liberec 2064 2064 1
2011/2012 9 Č ŠK AD Jičín C 2097 2099 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 1
2011/2012 8 B ŠK AD Jičín C 2097 2099 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 ½
2011/2012 7 Č ŠK AD Jičín C 2097 2099 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2188 2188 1
2011/2012 6 B ŠK AD Jičín C 2097 2099 Šafařík Jakub ŠK Polymar Lípa A 2093 2156 0
2011/2012 5 B ŠK AD Jičín C 2097 2099 Kuchař Jiří TJ Hronov 2029 2007 1
2011/2012 4 Č ŠK AD Jičín C 2097 2099 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1966 1995 0
2011/2012 3 B ŠK AD Jičín C 2097 2099 Dostál Pavel Slovan Broumov 2087 2088 1
2011/2012 2 Č ŠK AD Jičín C 2097 2099 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2217 2213 1
2010/2011 10 Č ŠK AD Jičín "B" 2143 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 1997 ½
2010/2011 8 Č ŠK AD Jičín "B" 2143 Burda Roman TJ Neratovice 2136 0
2010/2011 7 B ŠK AD Jičín "B" 2143 Pick Štěpán TJ Pankrác "B" 2165 0
2010/2011 5 B ŠK AD Jičín "B" 2143 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1983 ½
2010/2011 4 Č ŠK AD Jičín "B" 2143 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 1948 0
2010/2011 2 Č ŠK AD Jičín "B" 2143 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2079 0
2010/2011 1 B ŠK AD Jičín "B" 2143 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora 1892 1
2010/2011 10 Č ŠK AD Jičín 2143 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2223 0
2010/2011 9 Č ŠK AD Jičín 2143 Erban Tomáš TJ Sokol Praha Vršovice 2120 1
2010/2011 1 Č ŠK AD Jičín 2143 Vacek Miroslav QCC České Budějovice 2001 1
2009/2010 10 Č ŠK AD Jičín B 2164 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1942 1
2009/2010 9 B ŠK AD Jičín B 2164 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RnK B 1659 1
2009/2010 8 Č ŠK AD Jičín B 2164 Humlíček Vojtěch ŠK Polymar Lípa B 1957 1
2009/2010 7 Č ŠK AD Jičín B 2164 Skála Lukáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1476 1
2009/2010 5 Č ŠK AD Jičín B 2164 Palij Lubomír TJ Jiskra Hořice B 1908 1
2009/2010 4 B ŠK AD Jičín B 2164 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1736 1
2009/2010 3 Č ŠK AD Jičín B 2164 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2158 ½
2009/2010 2 B ŠK AD Jičín B 2164 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1706 1
2009/2010 1 Č ŠK AD Jičín B 2164 Gol Jan Slovan Broumov 1
2009/2010 11 B ŠK AD Jičín 2164 Novák Luděk ŠK ZVU Engineering Lípa 2027 ½
2009/2010 8 Č ŠK AD Jičín 2164 Šindelář Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2044 1
2008/2009 11 Č Šachklub AD Jičín B 2169 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1971 1
2008/2009 10 B Šachklub AD Jičín B 2169 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod C 1839 1
2008/2009 9 Č Šachklub AD Jičín B 2169 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2068 ½
2008/2009 8 B Šachklub AD Jičín B 2169 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 ½
2008/2009 9 B Šachklub AD Jičín 2169 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2109 ½
2005/2006 4 Č Sokol Písek 2158 Korostenski František QCC DKV České Budějovice 2230 ½
2005/2006 3 B Sokol Písek 2158 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2052 0
2005/2006 1 B Sokol Písek 2158 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2042 1