Hráč Horák Michal

Horák Michal

User Pic
Jméno: Horák Michal
Oddíl: CHESS MOST
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2321
Elo mezinárodní: 2338
ID: 54
FIDE ID: 304450
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č CHESS Most 2351 2325 Čáp Adam ŠK Kladno 2231 2201 0
2017/2018 10 B CHESS Most 2351 2325 Sharashenidze Akaki TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 ½
2017/2018 8 B CHESS Most 2342 2325 Petr Jan ŠK Praha-Smíchov 2309 2290 1
2017/2018 7 B CHESS Most 2345 2325 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2361 2370 0
2017/2018 6 Č CHESS Most 2345 2325 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2217 2198 1
2017/2018 5 B CHESS Most 2351 2325 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2228 2227 1
2017/2018 4 Č CHESS Most 2351 2325 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2271 2255 ½
2017/2018 3 B CHESS Most 2351 2325 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2196 2189 ½
2017/2018 2 Č CHESS Most 2351 2325 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 1
2017/2018 1 B CHESS Most 2324 2306 Kulhánek Tomáš TJ Sokol Praha-Vršovice 2317 2277 1
2016/2017 11 B CHESS MOST 2330 2293 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 ½
2016/2017 10 Č CHESS MOST 2330 2293 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 ½
2016/2017 9 B CHESS MOST 2330 2293 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 0
2016/2017 8 Č CHESS MOST 2330 2293 Jurčík Martin Bartoš Unichess "B" 2341 2372 ½
2016/2017 7 B CHESS MOST 2330 2293 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2016/2017 6 Č CHESS MOST 2330 2293 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 ½
2016/2017 5 B CHESS MOST 2330 2293 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 1
2016/2017 3 Č CHESS MOST 2330 2293 Richterová Nataša TJ Jiskra Hořice 2187 2104 ½
2016/2017 2 B CHESS MOST 2330 2293 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 1
2015/2016 10 Č CHESS Most 2330 2293 Vanka Miloslav TJ Neratovice "B" 2064 2130 1
2015/2016 8 Č CHESS Most 2330 2293 Bradáč Daniel ŠK Zikuda Turnov "C" 2012 2011 1
2015/2016 6 Č CHESS Most 2330 2293 Plašil Petr Unichess "B" 2094 2039 1
2015/2016 5 B CHESS Most 2330 2293 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 1
2015/2016 3 Č CHESS Most 2330 2293 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 0
2015/2016 2 B CHESS Most 2330 2293 Anaškin Arsenij ŠK AD Jičín "C" 2139 2125 1
2015/2016 1 Č CHESS Most 2330 2293 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 1
2014/2015 10 Č CHESS MOST "A" 2301 2279 Přibyl Josef NERATOVICE 2252 2236 ½
2014/2015 7 B CHESS MOST "A" 2301 2279 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav 2119 2132 ½
2014/2015 6 Č CHESS MOST "A" 2301 2279 Toman Ondřej ŠK Teplice 2206 2221 1
2014/2015 5 B CHESS MOST "A" 2301 2279 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 1
2014/2015 4 Č CHESS MOST "A" 2301 2279 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2060 2075 ½
2014/2015 3 B CHESS MOST "A" 2301 2279 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 1
2014/2015 2 Č CHESS MOST "A" 2301 2279 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2008 2005 1
2014/2015 1 B CHESS MOST "A" 2301 2279 Škuthan Jiří CHESS MOST "B" 1940 2013 1
2013/2014 10 Č CHESS MOST 2307 2288 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 ½
2013/2014 6 B CHESS MOST 2307 2288 Jeníček Emil TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 1
2013/2014 4 B CHESS MOST 2307 2288 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 ½
2013/2014 3 Č CHESS MOST 2307 2288 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2166 2154 ½
2013/2014 1 Č CHESS MOST 2307 2288 Gregor Jiří TJ NERATOVICE 2239 2221 0
2012/2013 9 B Chess Most A 2291 2280 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2153 2168 1
2012/2013 8 Č Chess Most A 2291 2280 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 ½
2012/2013 7 B Chess Most A 2291 2280 Klement Lukáš ŠK Teplice 2262 2259 ½
2012/2013 6 Č Chess Most A 2291 2280 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 1
2012/2013 5 B Chess Most A 2291 2280 Tuma Jakub TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 ½
2012/2013 4 Č Chess Most A 2291 2280 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2308 2295 ½
2012/2013 10 B Chess Most"C" 2291 2280 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 ½
2012/2013 2 B Chess Most"C" 2291 2280 Šura Jaroslav Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 1
2011/2012 9 Č CHESS MOST 2266 2254 Seifarth Robert ŠK Kralupy 2221 2196 1
2011/2012 8 B CHESS MOST 2266 2254 Tuma Jakub ŠK Teplice 2288 2281 1
2011/2012 7 Č CHESS MOST 2266 2254 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2360 2400 1
2011/2012 6 B CHESS MOST 2266 2254 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2127 2143 1
2011/2012 5 B CHESS MOST 2266 2254 Svoboda Václav Sokol Praha Vršovice 2321 2327 0
2011/2012 4 Č CHESS MOST 2266 2254 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2158 2157 ½
2011/2012 3 B CHESS MOST 2266 2254 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2249 2231 ½
2011/2012 2 Č CHESS MOST 2266 2254 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 2166 ½
2011/2012 1 B CHESS MOST 2266 2254 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2232 2223 1
2010/2011 11 B DDM Most"A" 2219 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1979 ½
2010/2011 10 Č DDM Most"A" 2219 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 ½
2010/2011 9 B DDM Most"A" 2219 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2257 ½
2010/2011 8 Č DDM Most"A" 2219 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2090 1
2010/2011 7 B DDM Most"A" 2219 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1852 1
2010/2011 6 Č DDM Most"A" 2219 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 1
2010/2011 5 B DDM Most"A" 2219 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1930 1
2010/2011 4 Č DDM Most"A" 2219 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice"B" 2020 ½
2010/2011 3 B DDM Most"A" 2219 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2089 1
2010/2011 2 Č DDM Most"A" 2219 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 ½
2010/2011 1 Č DDM Most"A" 2219 Rozšafný Michal DDM Most"B" 1981 ½
2010/2011 11 B MARTY BANÍK Most 2219 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 ½
2010/2011 10 Č MARTY BANÍK Most 2219 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2261 1
2010/2011 9 B MARTY BANÍK Most 2219 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 1
2010/2011 8 Č MARTY BANÍK Most 2219 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 1
2010/2011 7 B MARTY BANÍK Most 2219 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1
2010/2011 6 Č MARTY BANÍK Most 2219 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2142 ½
2010/2011 5 Č MARTY BANÍK Most 2219 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2293 1
2010/2011 4 B MARTY BANÍK Most 2219 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2260 1
2010/2011 3 Č MARTY BANÍK Most 2219 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 ½
2010/2011 2 B MARTY BANÍK Most 2219 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2303 ½
2010/2011 1 Č MARTY BANÍK Most 2219 Vaněk Tomáš ŠK Viamont Teplice 2245 0
2009/2010 11 Č TJ SSZŠ Litvínov 2255 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2132 ½
2009/2010 9 Č TJ SSZŠ Litvínov 2255 Burda Roman TJ Neratovice 2074 0
2009/2010 8 B TJ SSZŠ Litvínov 2255 Reitinger Petr SK Děčín A 2124 ½
2009/2010 7 Č TJ SSZŠ Litvínov 2255 Tichý Štěpán Karlovarský Tietz A 2068 ½
2009/2010 6 B TJ SSZŠ Litvínov 2255 Hajšman Ladislav Karlovarský Tietz B 1788 1
2007/2008 10 B TJ SSZŠ Litvínov Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0
2007/2008 7 Č TJ SSZŠ Litvínov Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 6 B TJ SSZŠ Litvínov Plíva Vojtěch ŠK Rakovník ½
2007/2008 4 B TJ SSZŠ Litvínov Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 0
2007/2008 3 Č TJ SSZŠ Litvínov Kotek Daniel ŠK Ústí n.L ½
2007/2008 1 Č TJ SSZŠ Litvínov Kopta Pavel TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2006/2007 11 B TJ SSZŠ Litvínov 2239 Bartoš Jan ČSOB"B" 2194 ½
2006/2007 6 Č TJ SSZŠ Litvínov 2239 Vágner Tomáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2250 ½
2006/2007 3 Č TJ SSZŠ Litvínov 2239 Fryč Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2151 0
2006/2007 2 B TJ SSZŠ Litvínov 2239 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2206 1
2006/2007 1 Č TJ SSZŠ Litvínov 2239 Šleich Jan SK Děčín "A" 2236 1
2005/2006 11 Č TJ SSZŠ Litvínov 2283 Herskovič Radek TJ Loko MostA"" 2165 ½
2005/2006 10 B TJ SSZŠ Litvínov 2283 Balín Jan ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 0
2005/2006 9 Č TJ SSZŠ Litvínov 2283 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA"" 2239 ½
2005/2006 8 B TJ SSZŠ Litvínov 2283 Pokorný Petr ŠK ČSOBB"" 2227 1
2005/2006 7 B TJ SSZŠ Litvínov 2283 Kučera Petr 1.Novoborský B"" 2300 0
2005/2006 6 Č TJ SSZŠ Litvínov 2283 Kameník Martin Marty Most 2022 1
2005/2006 4 Č TJ SSZŠ Litvínov 2283 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice 2151 ½
2005/2006 3 B TJ SSZŠ Litvínov 2283 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2143 ½
2005/2006 2 Č TJ SSZŠ Litvínov 2283 Nudčenko Karel ŠK Louny 2198 1
2005/2006 1 B TJ SSZŠ Litvínov 2283 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 1
2004/2005 11 B TJ SSZŠ Litvínov 2303 Pick Štěpán TJ PankrácB" 2244 1
2004/2005 10 Č TJ SSZŠ Litvínov 2303 Paganik Pavel Marty Baník Most 2260 ½
2004/2005 9 B TJ SSZŠ Litvínov 2303 Gregor Jiří Neratovice Nazguls 2266 ½
2004/2005 8 Č TJ SSZŠ Litvínov 2303 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 1
2004/2005 7 B TJ SSZŠ Litvínov 2303 Londýn Radek ŠK ČSOBB" 2304 1
2004/2005 6 Č TJ SSZŠ Litvínov 2303 Cvek Robert 1.Novoborský ŠKA" 2487 0
2004/2005 5 B TJ SSZŠ Litvínov 2303 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2247 1
2004/2005 4 Č TJ SSZŠ Litvínov 2303 Choleva Zdeněk Caissa Úholičky 2235 ½
2004/2005 3 B TJ SSZŠ Litvínov 2303 Wokurka Karel TJ Krásná Lípa 2164 1
2004/2005 2 Č TJ SSZŠ Litvínov 2303 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice A 2390 0
2004/2005 11 Č Loko Most 2303 Michálek Jan Sokol Plzeň I "B" 2363 ½
2004/2005 10 B Loko Most 2303 Znamenáček Květoslav Bohemians "A" 2260 0
2004/2005 9 B Loko Most 2303 Stehno Pavel ŠO DDM Chrudim 2326 0
2004/2005 8 Č Loko Most 2303 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 0
2004/2005 7 B Loko Most 2303 Navara David DA Praha 2620 0
2004/2005 6 Č Loko Most 2303 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 0
2004/2005 5 B Loko Most 2303 Petr Martin Synt.Pardubice 2278 ½
2004/2005 4 Č Loko Most 2303 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 0
2004/2005 3 B Loko Most 2303 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 0
2004/2005 2 Č Loko Most 2303 Vokáč Marek ŠK ČSOB "A" 2469 ½
2004/2005 1 B Loko Most 2303 Votava Jan ŠK Holdia DP B 2505 0
2003/2004 11 Č TJ Loko MostA" 2316 Trapl Jindřich Bonex TepliceA" 2392 ½
2003/2004 10 B TJ Loko MostA" 2316 Kopal Josef Desko LiberecA" 2291 1
2003/2004 9 Č TJ Loko MostA" 2316 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2222 0
2003/2004 8 B TJ Loko MostA" 2316 Crha Pavel Sok.Emer.Ml.BolB" 2004 ½
2003/2004 7 Č TJ Loko MostA" 2316 Mrňa Vladimír ŠK SmíchovA" 2136 ½
2003/2004 6 B TJ Loko MostA" 2316 Petr Jan TJ Pankrác B" 2206 ½
2003/2004 5 Č TJ Loko MostA" 2316 Bělaška Přemysl Sokol KobylisyA" 2271 0
2003/2004 4 B TJ Loko MostA" 2316 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 ½
2003/2004 3 Č TJ Loko MostA" 2316 Paganik Pavel Marty Baník Most 2219 0
2003/2004 2 B TJ Loko MostA" 2316 Boreš Roman ŠK Čes.LípaA" 2220 1
2003/2004 1 Č TJ Loko MostA" 2316 Gregor Jiří TJ Spol.Neratovice 2296 1
2003/2004 11 B SSZŠ Litvínov 2316 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. 2066 ½
2003/2004 10 Č SSZŠ Litvínov 2316 Horák Jiří Slovan Jirkov 2284 ½
2003/2004 9 B SSZŠ Litvínov 2316 Kánský Pavel SK Demas Děčín 2171 1
2003/2004 8 Č SSZŠ Litvínov 2316 Bezpalec Vratislav Loko Ústí n.L. 2005 1
2003/2004 7 Č SSZŠ Litvínov 2316 Louček Vlastimil ŠK Union Louny 2154 0
2003/2004 6 B SSZŠ Litvínov 2316 Vágner Tomáš CHP Litvínov 2155 ½
2003/2004 5 Č SSZŠ Litvínov 2316 Paganik Pavel Sokol Údlice 2219 1
2003/2004 4 B SSZŠ Litvínov 2316 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2105 ½
2003/2004 3 Č SSZŠ Litvínov 2316 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice 2103 1
2003/2004 2 B SSZŠ Litvínov 2316 Kurka František Bonex Teplice 2138 1
2003/2004 1 Č SSZŠ Litvínov 2316 Balín Jan Tatran Podbořany 2147 0