Hráč Dousek Otakar

Dousek Otakar

User Pic
Jméno: Dousek Otakar
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1762
Elo mezinárodní: 1786
ID: 5329
FIDE ID: 314005
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1802 1774 Valík Ondřej TJ Slavia Hradec Králové "E" 1609 1561 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice "C" 1803 1774 Schmutzer Petr ŠK Ortex "C" 0 1101 1
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1803 1774 Hlava Luboš Sokol Dubenec 0 1499 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice "C" 1803 1774 Pražák Patrik ŠK Lípa "E" 1526 1512 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1803 1774 Winter Ondřej ŠK Lípa "D" 1363 1483 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice "C" 1802 1774 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové "B" 1554 1485 1
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1802 1774 Boura Matěj TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 0 1351 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice "C" 1802 1774 Šolc Roman ŠŠPM Lipky HK 1391 1340 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1800 1769 Voříšková Anna ŠK Ortex "B" 0 1250 ½
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1787 1774 Šretr Josef Šachový klub Lípa C 1764 1743 ½
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1774 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1627 1655 0
2017/2018 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1803 1774 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1666 1696 ½
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1803 1774 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1512 1500 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1774 Dlouhý Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1691 1724 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1774 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1657 1654 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1774 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1738 1720 ½
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1800 1769 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1766 1797 ½
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice A 1785 1755 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem A 1746 1712 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1422 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 1
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Karásek Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 1
2015/2016 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1746 1712 ½
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1864 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Sajdl Jan ŠK AD Jičín E 1658 1601 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Charvát Václav ŠK Lípa D 1743 1679 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1932 1901 0
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1798 1826 ½
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1640 ½
2014/2015 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1738 1
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1507 1
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1693 ½
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 ½
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1583 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1457 1
2013/2014 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1552 1599 1
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Sucharda Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1471 1
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1814 0
2013/2014 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1749 1714 ½
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1752 1718 0
2013/2014 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1693 1750 1
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Nedbal Radek ŠK AD Jičín D 1756 0
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1633 1
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1766 ½
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1748 1733 1
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Brádler Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 1758 1
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1947 ½
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 1
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Flora Tomáš ŠK AD Jičín D 1788 ½
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1840 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1712 ½
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1598 1613 ½
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1800 0
2012/2013 9 B TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 1536 1
2012/2013 8 Č TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1728 1497 1
2012/2013 7 B TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1668 0
2012/2013 6 Č TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa F 1250 1
2012/2013 5 B TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Mach Ondřej TJ Sokol Hradec Králové C 1584 0
2012/2013 4 Č TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 1
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1808 1835 ½
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1629 1
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 Jedličková Petra ŠK Lípa E 1515 1572 1
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2078 2030 0
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1673 1620 1
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 1
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1503 1528 1
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov 1697 1
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1724 0
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 ½
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1787 0
2011/2012 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1812 1794 ½
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1599 1
2011/2012 9 Č Horice C 1782 1788 Široký Robert Dubenec 1561 1
2011/2012 8 B Horice C 1782 1788 Halbich Pavel Jaroměř C 1674 1
2011/2012 6 Č Horice C 1782 1788 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta B HK 1643 1658 ½
2011/2012 5 B Horice C 1782 1788 Vacek Jaroslav Slavia HK E 1707 1677 ½
2011/2012 4 Č Horice C 1782 1788 Petr Pavel Sokol HK B 1557 ½
2011/2012 3 B Horice C 1782 1788 Charvát Václav SK Lipa E 1762 1724 ½
2011/2012 2 Č Horice C 1782 1788 Marek František ŠK Ortex-Reta C HK 1250 1
2011/2012 1 B Horice C 1782 1788 Karásek Tomáš Nový Bydžov B 1529 0
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice B 1828 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1802 0
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1828 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněžnou B 1802 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice B 1828 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 0
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Hořice B 1828 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1871 0
2010/2011 5 B TJ Jiskra Hořice B 1828 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1838 ½
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice B 1828 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1849 ½
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice B 1828 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 0
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice B 1828 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 1985 0
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1831 Franc Martin František TJ Hronov 1730 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice B 1831 Skála Lukáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1476 0
2009/2010 2 Č TJ Jiskra Hořice B 1831 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1880 1
2009/2010 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1831 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 0
2009/2010 4 B TJ Lázně Bělohrad 1831 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1812 ½
2008/2009 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1754 ½
2008/2009 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Zielonka Piotr TJ Baník Žacléř ½
2008/2009 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 1
2008/2009 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1805 0
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Macháček Jiří Šachový klub Lípa D 1712 1
2008/2009 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1250 1
2008/2009 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1800 ½
2008/2009 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1448 1
2008/2009 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1823 ½
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 Fiala Milan SK HSM Trutnov 1567 1
2007/2008 11 B TJ Jiskra Hořice B 1791 Blažek Martin TJ Tatran Hostinné 1674 ½
2007/2008 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1791 Langr Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 1652 1
2007/2008 9 B TJ Jiskra Hořice B 1791 Říha Matyáš TJ Dvůr Králové n. Labem B 1
2007/2008 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1791 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa C 1950 0
2007/2008 7 Č TJ Jiskra Hořice B 1791 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1721 0
2007/2008 6 B TJ Jiskra Hořice B 1791 Flora Tomáš ŠK AD Jičín B 1821 ½
2007/2008 5 Č TJ Jiskra Hořice B 1791 Dvořák David ŠK Lípa B 1747 1
2007/2008 4 B TJ Jiskra Hořice B 1791 Syrůček Petr Baník Žacléř 1777 1
2007/2008 3 Č TJ Jiskra Hořice B 1791 Kulhánek Miroslav TJ Lázně Bělohrad 1386 1
2007/2008 2 B TJ Jiskra Hořice B 1791 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1707 1
2007/2008 1 Č TJ Jiskra Hořice B 1791 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1638 0
2006/2007 11 Č TJ Jiskra Hořice B 1784 Macoun Svatopluk Slavia Hradec Králové E 1720 1
2006/2007 9 Č TJ Jiskra Hořice B 1784 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 1
2006/2007 8 B TJ Jiskra Hořice B 1784 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1735 1
2006/2007 7 B TJ Jiskra Hořice B 1784 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1824 0
2006/2007 6 Č TJ Jiskra Hořice B 1784 Langr Beno SK policie Valdice 1594 1
2006/2007 5 B TJ Jiskra Hořice B 1784 Sůva Josef Baník Žacléř 1849 0
2006/2007 4 Č TJ Jiskra Hořice B 1784 Urban Alan Lokomotiva Trutnov 1
2006/2007 3 B TJ Jiskra Hořice B 1784 Nedbal Radek ŠK AD Jičín B 1715 ½
2006/2007 1 B TJ Jiskra Hořice B 1784 Pávek Vladimír TJ Tatran Hostinné 1597 1
2006/2007 11 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1784 Škoda Adam Slovan Broumov 1632 0
2006/2007 10 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1784 Šulc Karel TJ Nová Paka 1
2006/2007 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1784 Duch Robert TJ Hronov 1900 ½
2005/2006 11 Č TJ Jiskra Hořice B 1810 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2023 0
2005/2006 10 B TJ Jiskra Hořice B 1810 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1962 0
2005/2006 9 Č TJ Jiskra Hořice B 1810 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1757 1
2005/2006 8 B TJ Jiskra Hořice B 1810 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1824 1
2005/2006 7 Č TJ Jiskra Hořice B 1810 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1817 ½
2005/2006 6 B TJ Jiskra Hořice B 1810 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1700 ½
2005/2006 5 B TJ Jiskra Hořice B 1810 Frank Miroslav SK policie Valdice 1835 ½
2005/2006 4 Č TJ Jiskra Hořice B 1810 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1867 0
2005/2006 3 B TJ Jiskra Hořice B 1810 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1866 0
2005/2006 2 Č TJ Jiskra Hořice B 1810 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1797 1
2005/2006 1 B TJ Jiskra Hořice B 1810 Wenke Jiří Lokomotiva Trutnov 2046 0
2005/2006 11 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1810 Samek Jiří ŠK Lípa B 1680 0
2005/2006 6 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1810 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1906 0
2005/2006 3 B Jiskra Hořice v Podkr. 1810 Soural Karel Sokol Náchod 2075 1
2004/2005 11 B Jiskra Hořice v P. 1808 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2027 ½
2004/2005 9 B Jiskra Hořice v P. 1808 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1741 ½
2004/2005 4 B Jiskra Hořice v P. 1808 Fuchs František Sokol Náchod 1943 0
2004/2005 3 Č Jiskra Hořice v P. 1808 Šípek Vítězslav Panda Rychnov B 1861 1
2004/2005 2 B Jiskra Hořice v P. 1808 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1801 0
2004/2005 11 B TJ Jiskra Hořice B 1808 Bém David TJ Dvůr Král.n.L.B 1804 1
2004/2005 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1808 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1589 0
2004/2005 9 Č TJ Jiskra Hořice B 1808 Vaňková Marcela J.RMSK Nový Bydžov 1918 ½
2004/2005 8 B TJ Jiskra Hořice B 1808 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. 1803 1
2004/2005 7 Č TJ Jiskra Hořice B 1808 Synek Michael Baník Žacléř 1
2004/2005 6 B TJ Jiskra Hořice B 1808 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1555 0
2004/2005 5 Č TJ Jiskra Hořice B 1808 Kobrle Karel TJ Nová Paka B 1741 ½
2004/2005 4 B TJ Jiskra Hořice B 1808 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1927 1
2004/2005 3 Č TJ Jiskra Hořice B 1808 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2044 0
2004/2005 1 Č TJ Jiskra Hořice B 1808 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1814 ½
2003/2004 11 B Jiskra Hořice B 1857 Nálevka Petr Lázně Bělohrad 1917 1
2003/2004 10 Č Jiskra Hořice B 1857 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1700 0
2003/2004 9 B Jiskra Hořice B 1857 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové "B" 1715 1
2003/2004 8 Č Jiskra Hořice B 1857 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2025 0
2003/2004 7 B Jiskra Hořice B 1857 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1734 0
2003/2004 6 Č Jiskra Hořice B 1857 Kovář Ladislav Tatran Hostinné 1887 0
2003/2004 5 Č Jiskra Hořice B 1857 Stejskal Marcel Sokol Nová Paka "B" 1583 0
2003/2004 4 B Jiskra Hořice B 1857 Schovánek Karel TJ Lomnice n.P. "B" 1732 1
2003/2004 3 Č Jiskra Hořice B 1857 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1864 ½
2003/2004 2 B Jiskra Hořice B 1857 Juřík Zdeněk ŠK Lípa C 2004 0
2003/2004 1 Č Jiskra Hořice B 1857 Rybář Josef Sokol Hradec Králové "B" 1786 1
2003/2004 12 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 0
2003/2004 8 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Nun Josef Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1857 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1867 1
2003/2004 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1857 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1898 0
2003/2004 2 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1857 Pohorský Pavel ŠK Lípa A 1984 0