Hráč Baláž René

Baláž René

User Pic
Jméno: Baláž René
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2082
Elo mezinárodní: 2084
ID: 5327
FIDE ID: 321761
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 8 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 2084 2072 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2016/2017 6 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 2084 2072 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 1
2016/2017 5 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 2084 2072 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice A 2084 2072 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín D 2127 2145 ½
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2084 2072 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad A 1774 1773 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice A 2084 2072 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 1
2015/2016 8 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2084 2072 Kotlář Roman ŠK Rožďalovice 1660 1
2015/2016 2 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2084 2072 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové "D" 1814 1822 1
2014/2015 9 B TJ Jiskra Hořice 2086 2080 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2032 2022 ½
2014/2015 5 B TJ Jiskra Hořice 2086 2080 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 ½
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice 2086 2080 Gorecki Janusz TJ Hronov 1804 1949 ½
2013/2014 5 B TJ Jiskra Hořice 2094 2088 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 2009, o.s. 1936 1922 ½
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice 2094 2088 Jaeger Luděk TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 ½
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice 2094 2088 Wagner Vojtěch DDM Třebechovice p. Orebem 1887 2030 ½
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice 2109 2103 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 ½
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice 2109 2103 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice 2109 2103 Jarrah Kamal Káva Longberry Kralupy 2053 2027 ½
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice 2109 2103 Pletánek Jan SK Děčín 2179 2177 0
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 2055 2081 0
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Laštovka Jan Desko Liberec 2134 2108 0
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2169 2160 ½
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2299 2295 ½
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 ½
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2074 2088 ½
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2207 2184 1
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice 2113 2105 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2050 2039 ½
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice A 2079 Kouba Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 ½
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice A 2079 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice A 2079 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2077 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2079 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 ½
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice A 2079 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2039 ½
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2079 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1893 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice A 2079 Štěpán Michal Slovan Broumov 2052 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2079 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1962 1
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Hořice A 2079 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice B 1929 ½
2009/2010 11 B TJ Jiskra Hořice A 2051 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 2027 ½
2009/2010 9 B TJ Jiskra Hořice A 2051 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 ½
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2051 Laszewicz Pawel Slovan Broumov ½
2009/2010 7 B TJ Jiskra Hořice A 2051 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 2194 1
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2051 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2139 ½
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice A 2051 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 ½
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice A 2051 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 ½
2009/2010 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2051 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1961 1
2008/2009 11 B TJ Jiskra Hořice 2068 Dusbaba Petr Sněžka TJ Náchod B 1829 1
2008/2009 10 Č TJ Jiskra Hořice 2068 Hájek Jiří ŠK Lípa A 2155 1
2008/2009 9 B TJ Jiskra Hořice 2068 Šnorek Milan Šachklub AD Jičín B 2169 ½
2008/2009 8 Č TJ Jiskra Hořice 2068 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2115 0
2008/2009 7 B TJ Jiskra Hořice 2068 Humlíček Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové C 1958 1
2008/2009 6 Č TJ Jiskra Hořice 2068 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2082 0
2008/2009 5 B TJ Jiskra Hořice 2068 Dvořák David ŠK Polymar Lípa B 1908 ½
2008/2009 3 B TJ Jiskra Hořice 2068 Vašíček Petr NIKI TJ Náchod C 1814 1
2008/2009 2 Č TJ Jiskra Hořice 2068 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2027 0
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice 2068 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 0
2007/2008 10 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 ½
2007/2008 9 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2136 1
2007/2008 7 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2118 ½
2007/2008 6 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1941 1
2007/2008 5 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Miňovský Roman TJ Hronov 1933 0
2007/2008 4 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1751 ½
2007/2008 3 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Krám Jiří TJ Nová Paka 1882 1
2007/2008 2 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2113 ½
2007/2008 1 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1992 1
2007/2008 9 B TJ Lázně Bělohrad 2031 Jedlička Luboš ŠK Lípa C 2093 ½
2007/2008 5 B TJ Lázně Bělohrad 2031 Hubáček Jaroslav ORTEX RETA Hradec Králové 1806 1
2007/2008 1 B TJ Lázně Bělohrad 2031 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 2001 1
2006/2007 9 B TJ Lázně Bělohrad 2008 Jakubů Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1892 1
2006/2007 5 B TJ Lázně Bělohrad 2008 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1871 1
2006/2007 1 B TJ Lázně Bělohrad 2008 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové E 1920 1
2006/2007 11 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Miler Jiří Slovan Broumov 1929 ½
2006/2007 10 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Geissel Josef TJ Nová Paka 1863 ½
2006/2007 9 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1885 ½
2006/2007 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Gorecki Janusz TJ Hronov 1928 1
2006/2007 5 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 1991 ½
2006/2007 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 0
2006/2007 3 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Ruda Ondřej ŠK Lípa 2078 ½
2006/2007 2 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Kánský Josef Sokol Náchod 1864 1
2006/2007 1 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1983 1
2005/2006 4 B TJ Lázně Bělohrad 2029 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 1
2005/2006 3 Č TJ Lázně Bělohrad 2029 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice B 1973 ½
2005/2006 10 B Jiskra Hořice v Podkr. 2029 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2153 0
2005/2006 9 B Jiskra Hořice v Podkr. 2029 Šretr Josef ŠK Lípa C 1850 ½
2005/2006 8 Č Jiskra Hořice v Podkr. 2029 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1892 0
2005/2006 7 B Jiskra Hořice v Podkr. 2029 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n.L. 1992 1
2005/2006 5 B Jiskra Hořice v Podkr. 2029 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa A 2044 ½
2005/2006 3 B Jiskra Hořice v Podkr. 2029 Čechura Petr Sokol Náchod 2128 0
2005/2006 1 B Jiskra Hořice v Podkr. 2029 Horníček Ondřej Panda RWT Rychnov n.K. B 1795 ½
2004/2005 11 B Jiskra Hořice v P. 2021 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2217 ½
2004/2005 9 B Jiskra Hořice v P. 2021 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2014 ½
2004/2005 8 Č Jiskra Hořice v P. 2021 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1930 1
2004/2005 7 B Jiskra Hořice v P. 2021 Krám Jiří ŠK Lípa B 1856 1
2004/2005 6 Č Jiskra Hořice v P. 2021 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1947 ½
2004/2005 5 Č Jiskra Hořice v P. 2021 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 1
2004/2005 4 B Jiskra Hořice v P. 2021 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1964 0
2004/2005 3 Č Jiskra Hořice v P. 2021 Machlowski Slavomir Panda Rychnov B ½
2004/2005 2 B Jiskra Hořice v P. 2021 Michel Ladislav TJ Hronov 1884 1
2004/2005 1 Č Jiskra Hořice v P. 2021 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2176 ½
2004/2005 6 B TJ Jiskra Hořice B 2021 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1977 0
2004/2005 5 Č TJ Jiskra Hořice B 2021 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka B 2014 ½
2004/2005 4 B TJ Jiskra Hořice B 2021 Dušek Martin TJ Lázně Bělohrad 2066 0
2004/2005 2 B TJ Jiskra Hořice B 2021 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1882 ½
2004/2005 1 Č TJ Jiskra Hořice B 2021 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1804 1
2003/2004 11 B Jiskra Hořice B 1986 Fikr Lukáš Lázně Bělohrad 1896 1
2003/2004 9 B Jiskra Hořice B 1986 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové "B" 2013 1
2003/2004 7 B Jiskra Hořice B 1986 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1820 0
2003/2004 4 B Jiskra Hořice B 1986 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1907 ½
2003/2004 2 B Jiskra Hořice B 1986 Fiedler Bedřich ŠK Lípa C 2118 0
2003/2004 1 Č Jiskra Hořice B 1986 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové "B" 1888 1
2003/2004 13 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Zatloukal Václav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 12 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou ½
2003/2004 11 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1
2003/2004 10 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Krejčová Kateřina TJ Dvůr Králové nad Labem ½
2003/2004 9 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1
2003/2004 8 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Prymula Roman Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1901 ½
2003/2004 6 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 Duczynski Petr Sokol Nová Paka 2034 ½
2003/2004 5 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 Chalupecký Vladimír DDM Lokomotiva Trutnov 2023 ½
2003/2004 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2169 0
2003/2004 3 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 Vrňata Jiří Sokol Náchod 1914 ½
2003/2004 2 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2046 0
2003/2004 1 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 Miler Jiří Slovan Broumov 1928 1