Hráč Matonoha Ctirad

Matonoha Ctirad

User Pic
Jméno: Matonoha Ctirad
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2016
Elo mezinárodní: 2027
ID: 5326
FIDE ID: 322733
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č LISA A 2027 2016 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1913 1810 1
2017/2018 9 B LISA A 2027 2016 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1812 1850 ½
2017/2018 7 B LISA A 2027 2016 Peter Jakub Steinitz - Makabi 0 1772 1
2017/2018 6 Č LISA A 2027 2016 Hadrava Jaroslav Unichess E 1913 1926 1
2017/2018 3 Č LISA A 2027 2016 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1871 1873 0
2017/2018 1 Č LISA A 2027 2016 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 A 1804 1900 1
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2024 2008 Němec Otakar Šachový klub Lípa C 1922 1903 1
2017/2018 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2021 2008 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1874 1907 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2019 2008 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 1959 0
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2034 2010 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1831 1826 1
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice 2024 2008 Pinkava Josef TJ Náchod B 1857 1857 ½
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice 2019 2008 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí 1840 1858 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice 2021 2008 Macháň Jan TJ Dvůr Králové n.L. 2280 2283 0
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice 2021 2008 Procházka Jan TJ Hronov 1872 1870 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice 2026 2008 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1913 1902 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice 2026 2008 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1972 1969 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice 2019 2008 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2019 2019 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice 2019 2008 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 0
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice 2019 2008 Novák Luděk ŠK Lípa B 1955 1946 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice 2034 2010 Chmelař Vítězslav DDM Třebechovice p.O. 1814 1837 1
2016/2017 11 B TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Kryšpín Libor Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 1
2016/2017 10 Č TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2041 2048 ½
2016/2017 9 B TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 1
2016/2017 8 Č TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2280 2262 0
2016/2017 7 B TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Hučín Jan Bartoš Unichess "B" 2120 2160 1
2016/2017 6 Č TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Ta Van Duy ŠK Teplice 2085 2061 ½
2016/2017 5 B TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 0
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Erban Dušan ŠK Spartak Ústí n. L. 2046 2042 0
2016/2017 3 B TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Horák Aleš CHESS MOST 2064 1972 0
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Sochor Jiří SK Děčín 2200 2220 0
2016/2017 1 Č TJ Jiskra Hořice 2054 2032 Bradáč Daniel Desko Liberec 2012 2011 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Innemann František Region Panda B 1892 1881 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1957 1965 1
2015/2016 9 B TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1891 1864 1
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 ½
2015/2016 7 B TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Němec Otakar ŠK Lípa B 1914 1901 ½
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1883 1879 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1812 1815 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem A 1789 1783 1
2015/2016 10 Č LISA A 2044 2032 Pesr Jaromír ŠK DP Praha - VŠFS I 2071 2064 0
2015/2016 9 B LISA A 2044 2032 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 ½
2015/2016 8 Č LISA A 2044 2032 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2053 2045 1
2015/2016 7 B LISA A 2044 2032 Matocha Pavel GROP Classical Chess 2016 2043 1
2015/2016 6 Č LISA A 2044 2032 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 1
2015/2016 5 B LISA A 2044 2032 Šedý Pavel ŠK Praha - Smíchov A 2042 2045 0
2015/2016 3 B LISA A 2044 2032 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 ½
2015/2016 2 Č LISA A 2044 2032 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1929 1952 ½
2015/2016 1 B LISA A 2044 2032 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2068 2083 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2054 2032 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2054 2032 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 0
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2054 2032 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2054 2032 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2026 2042 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2054 2032 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1992 2016 ½
2014/2015 11 B SK LISA A 1976 1985 Říman Václav GROP Classic.Chess 2054 2054 1
2014/2015 10 Č SK LISA A 1976 1985 Filipec Tomáš TJ Pankrác E 1825 ½
2014/2015 9 B SK LISA A 1976 1985 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1934 1939 1
2014/2015 8 Č SK LISA A 1976 1985 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice A 1926 2006 ½
2014/2015 7 B SK LISA A 1976 1985 Plašil Petr Sokol Kobylisy C 2027 2015 0
2014/2015 6 Č SK LISA A 1976 1985 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 1
2014/2015 5 Č SK LISA A 1976 1985 Erban Tomáš Sokol Vršovice B 2090 2087 1
2014/2015 4 B SK LISA A 1976 1985 Nový Filip SK OAZA Praha B 1789 1833 1
2014/2015 3 Č SK LISA A 1976 1985 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1891 1
2014/2015 1 Č SK LISA A 1976 1985 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1893 1882 1
2014/2015 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1976 1985 Indrák Igor ŠK AD Jičín E 2126 2068 0
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1976 1985 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2006 2023 1
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1976 1985 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2032 2022 1
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1976 1985 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2021 2027 0
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1976 1985 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 0
2014/2015 11 B TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 1
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Kouba Václav DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 1
2014/2015 9 B TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1853 1812 1
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 ½
2014/2015 7 B TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín D 2108 2109 1
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Portych Václav ŠK Lípa B 1844 1854 1
2014/2015 5 B TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 0
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1923 1928 ½
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1942 1942 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice 1976 1985 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 1
2013/2014 11 B SK LISA A 2041 2059 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1985 1982 ½
2013/2014 10 Č SK LISA A 2041 2059 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2097 2090 ½
2013/2014 9 Č SK LISA A 2041 2059 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1939 1956 1
2013/2014 8 B SK LISA A 2041 2059 Slavík Petr TJ Praga Praha B 1833 1857 0
2013/2014 5 Č SK LISA A 2041 2059 Rous Daniel ŠK PORG B 2037 2057 0
2013/2014 4 B SK LISA A 2041 2059 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1958 1
2013/2014 2 B SK LISA A 2041 2059 Královský Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2042 2057 1
2013/2014 1 Č SK LISA A 2041 2059 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2064 2061 1
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2012 0
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 ½
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1994 1999 ½
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 ½
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2003 2022 0
2013/2014 9 B TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1991 1973 ½
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Gogela Jan TJ Hronov 1937 1939 0
2013/2014 7 B TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 0
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Kubec Jiří NIKI TJ Náchod B 1705 1810 1
2013/2014 5 B TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2015 1966 0
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 1
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1931 1936 ½
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 1
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Hořice 2041 2059 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín C 2187 2186 0
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 ½
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov “B“ 2240 2235 0
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 ½
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Duczynski Martin ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 0
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2128 2141 0
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Bargel Martin TJ Neratovice 2121 2111 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Maršálek Luboš Káva Longberry Kralupy 2043 2037 ½
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2058 2053 ½
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice 2049 2058 Papay Marek SK Děčín 1942 1957 ½
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2049 2058 Němec Otakar ŠK Lípa D 1828 1815 1
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2049 2058 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1959 1967 ½
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 2007 Blažek Dušan TJ Lomnice nad Popelkou 2194 2178 1
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 2007 Kovář Josef Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2044 2063 ½
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 2007 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 ½
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 2007 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1850 1851 1
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice 2017 2007 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov B 2257 2251 0
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice 2017 2007 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 0
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice 2017 2007 Braun Tomáš Desko Liberec 1777 1745 1
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice 2017 2007 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2173 2175 0
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice 2017 2007 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2133 2159 ½
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice 2017 2007 Stejskal Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2049 2030 ½
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice 2017 2007 Skála Jaromír TJ Sparta Kutná Hora 2016 1997 0
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1962 0
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Macháň Jan Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa A 2278 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2146 ½
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2163 0
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 1
2010/2011 5 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 0
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Pavlíček Miroslav ŠK Polymar Lípa B 2089 0
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1973 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Štěpán Michal Slovan Broumov 2052 0
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice A 2164 ½
2010/2011 8 B TJ Slavia Hradec Králové "B" 2009 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2079 0
2010/2011 5 Č TJ Slavia Hradec Králové "B" 2009 Laštovka Jan Desko Liberec 2144 1
2009/2010 11 B TJ Jiskra Hořice A 2069 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2117 0
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Hořice A 2069 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2278 ½
2009/2010 9 B TJ Jiskra Hořice A 2069 Kuchař Jiří TJ Hronov 2019 0
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2069 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2130 ½
2009/2010 7 B TJ Jiskra Hořice A 2069 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 0
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2069 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2070 ½
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice A 2069 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2069 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2454 0
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice A 2069 Friedrich Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2077 0
2009/2010 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2069 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1914 1
2009/2010 1 B TJ Jiskra Hořice A 2069 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 2144 0
2009/2010 11 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2069 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 ½
2009/2010 9 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2069 Knížek Jan JOLY Lysá nad Labem B"" 2151 1
2009/2010 7 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2069 Horák Otakar ŠK Sokol Mladá Boleslav 2131 1
2009/2010 6 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 2069 Chalupecký Vladimír ŠK ZVU Engineering Lípa 2029 1
2009/2010 4 B TJ Slavia Hradec Králové B"" 2069 Laštovka Jan Desko Liberec 2121 0
2009/2010 1 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 2069 Šiktanc Petr TJ Dukla Praha 2141 1
2008/2009 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 0
2008/2009 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Lipien Wieslaw TJ Baník Žacléř 1
2008/2009 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1816 0
2008/2009 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Novák Luděk Šachový klub Lípa C 1973 ½
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Krám Jiří Šachový klub Lípa D 1975 ½
2008/2009 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Mrázek Vladimír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1959 1
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1982 0
2008/2009 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1955 0
2008/2009 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1951 1
2008/2009 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2004 0
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1878 1
2008/2009 11 B TJ Jiskra Hořice 2089 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod B 1813 1
2008/2009 9 B TJ Jiskra Hořice 2089 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín B 2129 0
2008/2009 8 Č TJ Jiskra Hořice 2089 Dostál Pavel Slovan Broumov 2109 1
2008/2009 7 B TJ Jiskra Hořice 2089 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2056 0
2008/2009 6 Č TJ Jiskra Hořice 2089 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2096 1
2008/2009 5 B TJ Jiskra Hořice 2089 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1975 1
2008/2009 4 Č TJ Jiskra Hořice 2089 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 ½
2008/2009 3 B TJ Jiskra Hořice 2089 Palij Lubomír NIKI TJ Náchod C 1900 1
2008/2009 2 Č TJ Jiskra Hořice 2089 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 1
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice 2089 Marečková Martina ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 ½
2007/2008 11 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2047 ½
2007/2008 10 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 2018 1
2007/2008 9 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 1
2007/2008 8 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Siembab Bartosz Panda Rychnov nad Kněžnou B 0
2007/2008 7 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2449 0
2007/2008 6 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1993 ½
2007/2008 5 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Mrověc Jan TJ Hronov 2049 1
2007/2008 4 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 ½
2007/2008 3 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1921 1
2007/2008 2 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2251 ½
2007/2008 1 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2122 1
2007/2008 9 B TJ Jiskra Hořice B 2083 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem B 1979 1
2007/2008 6 B TJ Jiskra Hořice B 2083 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 2001 ½
2007/2008 4 B TJ Jiskra Hořice B 2083 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1928 ½
2006/2007 11 Č TJ Lázně Bělohrad 2105 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa C 1957 0
2006/2007 10 B TJ Lázně Bělohrad 2105 Mrázek Vladimír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1835 ½
2006/2007 6 Č TJ Lázně Bělohrad 2105 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1747 1
2006/2007 4 Č TJ Lázně Bělohrad 2105 Turčín Jan ŠK AD Jičín B 1899 1
2006/2007 3 B TJ Lázně Bělohrad 2105 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem B 2022 ½
2006/2007 10 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2099 ½
2006/2007 9 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové C 2107 0
2006/2007 8 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2159 ½
2006/2007 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Mrověc Jan TJ Hronov 2060 0
2006/2007 6 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2177 1
2006/2007 5 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1960 1
2006/2007 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 2027 ½
2006/2007 3 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Gonsior Evžen ŠK Lípa 2242 0
2006/2007 2 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 Bednář Jiří Sokol Náchod 2018 ½
2005/2006 10 B TJ Jiskra Hořice B 2051 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2042 ½
2005/2006 7 Č TJ Jiskra Hořice B 2051 Ruda Ondřej ŠK Lípa D 2084 0
2005/2006 6 B TJ Jiskra Hořice B 2051 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 2070 ½
2005/2006 3 B TJ Jiskra Hořice B 2051 Dušek Martin TJ Lázně Bělohrad 2052 0
2005/2006 2 Č TJ Jiskra Hořice B 2051 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 1
2005/2006 11 Č Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1868 1
2005/2006 10 B Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2063 1
2005/2006 9 B Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Dvořák David ŠK Lípa C 1618 0
2005/2006 8 Č Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 0
2005/2006 7 B Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n.L. 1922 ½
2005/2006 6 Č Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2064 1
2005/2006 5 B Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Kaisler Martin ŠK Lípa A 1995 0
2005/2006 3 B Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Vrňata Jiří Sokol Náchod 2092 ½
2005/2006 2 Č Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Jüptner Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 0
2005/2006 1 B Jiskra Hořice v Podkr. 2051 Marečková Martina Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 1
2004/2005 11 B Jiskra Hořice v P. 2031 Rybák Milan Sněžka TJ Náchod 2212 0
2004/2005 10 Č Jiskra Hořice v P. 2031 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové 2001 1
2004/2005 9 B Jiskra Hořice v P. 2031 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2018 ½
2004/2005 8 Č Jiskra Hořice v P. 2031 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1887 1
2004/2005 7 B Jiskra Hořice v P. 2031 Portych Václav ŠK Lípa B 1853 0
2004/2005 6 Č Jiskra Hořice v P. 2031 Macháček Luděk Slovan Broumov 1956 0
2004/2005 5 Č Jiskra Hořice v P. 2031 Kacafírek Miroslav ŠK AD Jičín 1921 1
2004/2005 4 B Jiskra Hořice v P. 2031 Pražák Luděk Sokol Náchod 1923 0
2004/2005 3 Č Jiskra Hořice v P. 2031 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov B 2028 ½
2004/2005 1 Č Jiskra Hořice v P. 2031 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2056 1
2003/2004 13 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Pavelka Vladimír Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 12 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 11 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1
2003/2004 10 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1
2003/2004 9 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Splítek Luboš ŠK Lípa B 1
2003/2004 8 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 Kacafírek Miroslav ŠK AD Jičín 1955 1
2003/2004 6 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 Geissel Josef Sokol Nová Paka 1832 ½
2003/2004 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2144 1
2003/2004 3 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 Pinkava Josef Sokol Náchod 1821 1
2003/2004 2 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2025 1
2003/2004 1 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 Miler Jan Slovan Broumov 1878 1