Hráč Bláha Milan

Bláha Milan

User Pic
Jméno: Bláha Milan
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2001
Elo mezinárodní: 1998
ID: 529
FIDE ID: 317390
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č ŠK Libštát 2017 2002 Sýkora Marek Desko Liberec "A" 1901 1847 ½
2017/2018 7 B ŠK Libštát 2017 2002 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1848 1853 0
2017/2018 5 B ŠK Libštát 2001 2002 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1864 1878 1
2017/2018 3 B ŠK Libštát 2004 2002 Novák Jan Desko Liberec "B" 1933 1996 1
2017/2018 11 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1998 2002 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 1996 2007 ½
2017/2018 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2004 2002 Splítek Luboš Šachový klub Lípa C 1781 1764 ½
2017/2018 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2017 2002 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1809 1854 1
2017/2018 7 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 2002 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem B 1707 1677 1
2017/2018 6 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 2002 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009 1870 1857 1
2017/2018 5 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2004 2002 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1963 1957 1
2017/2018 4 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2004 2002 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1972 1964 1
2017/2018 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2004 2002 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1593 1622 1
2017/2018 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1985 1993 Nekvinda Michal ŠK ORTEX Hradec Králové 1808 1837 0
2016/2017 10 B ŠK Libštát 2094 2097 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2075 2085 ½
2016/2017 9 Č ŠK Libštát 2094 2097 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 2016 2122 0
2016/2017 7 Č ŠK Libštát 2094 2097 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2064 2018 ½
2016/2017 5 B ŠK Libštát 2094 2097 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 2034 2062 0
2016/2017 4 Č ŠK Libštát 2094 2097 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2098 2116 ½
2016/2017 3 B ŠK Libštát 2094 2097 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 0
2016/2017 2 Č ŠK Libštát 2094 2097 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "C" 2048 2044 0
2016/2017 1 B ŠK Libštát 2094 2097 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 0
2016/2017 11 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Štolc Martin ŠK AD Jičín F 2047 2043 0
2016/2017 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 0
2016/2017 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1680 1508 0
2016/2017 5 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 ½
2016/2017 4 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 1
2016/2017 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1854 1862 1
2016/2017 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1956 1987 0
2016/2017 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1875 2007 0
2015/2016 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Sucharda David ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 1
2015/2016 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 1
2015/2016 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Lašek František ŠK Lípa D 1818 1819 0
2015/2016 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2137 2138 ½
2015/2016 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 ½
2015/2016 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 1
2015/2016 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín E 2033 1988 0
2015/2016 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 0
2015/2016 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem B 2100 2124 ½
2015/2016 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2026 2042 ½
2015/2016 11 Č ŠK Libštát 2094 2097 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2064 2018 0
2015/2016 10 B ŠK Libštát 2094 2097 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 2116 1
2015/2016 9 Č ŠK Libštát 2094 2097 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 ½
2015/2016 8 B ŠK Libštát 2094 2097 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2115 2131 ½
2015/2016 6 B ŠK Libštát 2094 2097 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "E" 1881 1896 1
2015/2016 5 B ŠK Libštát 2094 2097 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2158 2005 0
2015/2016 4 Č ŠK Libštát 2094 2097 Kadeřábek Jiří TJ Lokomotiva Liberec 2158 2177 ½
2015/2016 3 B ŠK Libštát 2094 2097 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 0
2015/2016 2 Č ŠK Libštát 2094 2097 Maršálek Zdeněk Desko Liberec "A" 2172 2207 ½
2015/2016 1 B ŠK Libštát 2094 2097 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "D" 2048 2044 1
2014/2015 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2105 2088 ½
2014/2015 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2032 2022 ½
2014/2015 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1821 1
2014/2015 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1732 1758 1
2014/2015 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 1
2014/2015 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2087 1948 ½
2014/2015 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 2031 2037 1
2014/2015 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Buchar Petr ŠK AD Jičín E 2003 2004 ½
2014/2015 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1912 1936 1
2014/2015 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2135 2128 ½
2014/2015 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2006 2023 1
2014/2015 11 Č ŠK Libštát 2119 2103 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2093 2093 ½
2014/2015 10 B ŠK Libštát 2119 2103 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1957 1994 1
2014/2015 9 Č ŠK Libštát 2119 2103 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1995 2033 0
2014/2015 8 B ŠK Libštát 2119 2103 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2062 2049 ½
2014/2015 7 Č ŠK Libštát 2119 2103 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov "C" 2015 2011 ½
2014/2015 6 B ŠK Libštát 2119 2103 Laštovka Jan Desko Liberec "A" 2143 2122 ½
2014/2015 5 B ŠK Libštát 2119 2103 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 1982 2061 1
2014/2015 4 Č ŠK Libštát 2119 2103 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2067 2062 1
2014/2015 3 B ŠK Libštát 2119 2103 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2167 2166 ½
2014/2015 2 Č ŠK Libštát 2119 2103 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "D" 2042 2047 ½
2014/2015 1 B ŠK Libštát 2119 2103 Václavíček Lukáš Desko Liberec "B" 2010 2018 1
2013/2014 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2076 2080 0
2013/2014 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 1
2013/2014 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Novák Luděk ŠK Lípa C 1934 1932 1
2013/2014 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1994 1999 1
2013/2014 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2003 2022 ½
2013/2014 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Růžička Richard Sokol Hradec Králové B 1730 1
2013/2014 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2012 0
2013/2014 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1929 1929 ½
2013/2014 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 ½
2013/2014 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 1
2013/2014 11 B ŠK Libštát 2128 2102 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1910 1903 0
2013/2014 10 Č ŠK Libštát 2128 2102 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1948 1956 1
2013/2014 9 B ŠK Libštát 2128 2102 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2041 2029 1
2013/2014 8 Č ŠK Libštát 2128 2102 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1781 1780 0
2013/2014 7 B ŠK Libštát 2128 2102 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec "C" 1961 2008 1
2013/2014 6 Č ŠK Libštát 2128 2102 Zimmermann Rene TJ Krásná Lípa 2170 2113 ½
2013/2014 5 Č ŠK Libštát 2128 2102 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 2026 2055 1
2013/2014 4 B ŠK Libštát 2128 2102 Polák Benedikt Chess Rowdies 2195 2196 ½
2013/2014 3 Č ŠK Libštát 2128 2102 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald "A" 2068 2084 ½
2013/2014 2 B ŠK Libštát 2128 2102 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2029 2032 1
2013/2014 1 Č ŠK Libštát 2128 2102 Cakl Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2094 2125 ½
2012/2013 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1985 1979 1
2012/2013 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 0
2012/2013 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2095 2064 1
2012/2013 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 0
2012/2013 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1981 1978 ½
2012/2013 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1710 1
2012/2013 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 1
2012/2013 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Dolenský Milan ŠK AD Jičín D 2040 2116 ½
2012/2013 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1814 1853 1
2012/2013 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 1
2012/2013 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa D 2009 2008 ½
2012/2013 11 Č ŠK Libštát "A" 2101 2065 Kadeřábek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 2235 2232 ½
2012/2013 10 B ŠK Libštát "A" 2101 2065 Jareš Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 1995 2011 1
2012/2013 9 B ŠK Libštát "A" 2101 2065 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2110 2101 1
2012/2013 8 Č ŠK Libštát "A" 2101 2065 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2177 2180 0
2012/2013 7 B ŠK Libštát "A" 2101 2065 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2047 2040 1
2012/2013 6 Č ŠK Libštát "A" 2101 2065 Černý Martin 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 ½
2012/2013 5 B ŠK Libštát "A" 2101 2065 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "B" 2014 2022 1
2012/2013 4 Č ŠK Libštát "A" 2101 2065 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1833 ½
2012/2013 3 B ŠK Libštát "A" 2101 2065 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "C" 2021 2017 1
2012/2013 2 Č ŠK Libštát "A" 2101 2065 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 ½
2012/2013 1 B ŠK Libštát "A" 2101 2065 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2096 2091 ½
2011/2012 11 B ŠK Libštát 2204 2147 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1975 1946 0
2011/2012 10 Č ŠK Libštát 2204 2147 Kadeřábek Jiří TJ Jiskra Tanvald 2203 2210 0
2011/2012 9 B ŠK Libštát 2204 2147 Polák Benedikt TJ Desko Liberec "B" 2178 2186 ½
2011/2012 8 Č ŠK Libštát 2204 2147 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2032 2012 0
2011/2012 7 B ŠK Libštát 2204 2147 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 2017 2024 1
2011/2012 6 Č ŠK Libštát 2204 2147 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2016 2033 0
2011/2012 5 Č ŠK Libštát 2204 2147 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 2058 2080 0
2011/2012 4 B ŠK Libštát 2204 2147 Malec Jan TJ Desko Liberec "C" 1991 1986 ½
2011/2012 3 Č ŠK Libštát 2204 2147 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2139 2130 0
2011/2012 2 B ŠK Libštát 2204 2147 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 0
2011/2012 1 Č ŠK Libštát 2204 2147 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2107 2115 ½
2011/2012 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Cerha Michal Lokomotiva Trutnov 2121 2088 ½
2011/2012 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Šedý Pavel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2178 2126 0
2011/2012 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 1952 ½
2011/2012 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Jüptner Jan TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 0
2011/2012 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 1
2011/2012 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Mareš Ilja ŠK Lípa D 1868 1884 1
2011/2012 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 1
2011/2012 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 2005 ½
2011/2012 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1850 1851 ½
2011/2012 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1934 ½
2010/2011 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 ½
2010/2011 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2098 ½
2010/2011 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2010 1
2010/2011 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1896 ½
2010/2011 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2061 ½
2010/2011 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2021 ½
2010/2011 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 ½
2010/2011 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2065 ½
2010/2011 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 ½
2010/2011 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2178 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2036 ½
2003/2004 10 B TJ Lomnice nad Popelkou Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 2228 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2147 1
2003/2004 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 2228 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2171 1
2003/2004 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 2228 Dostál Pavel Slovan Broumov 2036 0
2003/2004 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 2228 Novotný Josef Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 ½
2003/2004 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 2228 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 ½
2003/2004 7 B Spartak Vrchlabí 2228 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2178 ½
2003/2004 6 Č Spartak Vrchlabí 2228 Běloušek Michal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2115 0
2003/2004 5 Č Spartak Vrchlabí 2228 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2157 0
2003/2004 4 B Spartak Vrchlabí 2228 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2142 1
2003/2004 3 Č Spartak Vrchlabí 2228 Jaček Martin Emerge Mladá Boleslav 2191 ½