Hráč Schwarz Milan

Schwarz Milan

User Pic
Jméno: Schwarz Milan
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2055
Elo mezinárodní: 2043
ID: 5081
FIDE ID: 317047
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové n.L. 2046 2055 Němec Otakar ŠK Lípa B 1922 1903 ½
2017/2018 7 B TJ Dvůr Králové n.L. 2042 2055 Kučera Daniel Spartak Vrchlabí 1816 1832 1
2011/2012 4 Č ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2085 2091 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1958 1957 1
2011/2012 3 B ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2085 2091 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 1976 2030 1
2011/2012 1 Č ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2085 2091 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2048 2065 ½
2011/2012 2 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2085 2091 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1927 1943 0
2010/2011 3 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2129 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 2016 ½
2010/2011 2 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 2129 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 0
2010/2011 1 B TJ Dvůr Králové n. Labem 2129 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 0
2010/2011 10 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2279 0
2010/2011 9 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2035 ½
2010/2011 8 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Pečinka Martin Jiskra Usti nad Orlici 2062 0
2010/2011 7 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 1
2010/2011 6 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 ½
2010/2011 5 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2160 0
2010/2011 4 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2187 1
2010/2011 3 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 0
2010/2011 2 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2089 1
2010/2011 1 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 Pavliš Jaromír SK Caissa Trebic B 2055 ½
2009/2010 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Meduna Eduard ŠK AD Jičín B 2425 0
2009/2010 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2029 1
2009/2010 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1914 1
2009/2010 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2035 1
2009/2010 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Štěpán Michal Slovan Broumov 2116 0
2009/2010 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Jedlička Luboš ŠK Polymar Lípa B 2105 ½
2009/2010 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové C 2075 1
2009/2010 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 0
2009/2010 11 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 1
2009/2010 10 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Trhal Tomáš TJ SOKOL Zaječice 2034 ½
2009/2010 7 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2077 ½
2009/2010 6 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 1
2009/2010 5 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Uher Vladimír ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2088 0
2009/2010 4 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Pekárková Eva Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1954 1
2009/2010 3 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2007 1
2009/2010 2 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2190 1
2008/2009 11 B ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Červený Martin ŠK Caissa Třebíč B 2320 0
2008/2009 9 B ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice A 2266 0
2008/2009 8 Č ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice A 2155 ½
2008/2009 7 B ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Křena Bohuslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 1
2008/2009 6 Č ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2197 ½
2008/2009 5 B ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2179 0
2008/2009 4 Č ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2238 ½
2008/2009 3 Č ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár n. Sázavou A 2114 ½
2008/2009 2 B ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2250 0
2008/2009 1 Č ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 Dvořák Libor SPgŠ+G Znojmo A 2123 1
2008/2009 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2069 Laszewicz Pawel Slovan Broumov 0
2008/2009 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2069 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 ½
2008/2009 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2069 Machlowski Slawomir ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 0
2008/2009 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2069 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod B 2092 1
2007/2008 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2081 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1988 0
2007/2008 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2081 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1880 1
2007/2008 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2081 Jedlička Luboš ŠK Lípa 2093 0
2007/2008 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2081 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod B 2043 0
2007/2008 10 B ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Moulis Mojmír OREL OŘECHOV A 2078 1
2007/2008 9 Č ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Vala Filip ŠK GORDIC JIHLAVA B 2012 0
2007/2008 8 B ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Navrátil František 2222 ŠK POLABINY B 2240 0
2007/2008 7 Č ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK POLABINY C 2079 1
2007/2008 6 B ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Milostný Miloš ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2064 1
2007/2008 5 Č ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Trhal Tomáš ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1884 0
2007/2008 4 B ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Pekař Václav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1947 1
2007/2008 2 B ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Pospíšil Dušan BYDO ZAKŘANY A 2126 ½
2007/2008 1 Č ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 1
2006/2007 4 Č ŠK Svinov "B" 2058 Bražina David Mittal Ostrava "D" 1828 1
2006/2007 2 Č ŠK Svinov "B" 2058 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2229 0
2006/2007 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2058 Soural Karel TJ Hronov 2113 ½
2006/2007 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2058 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1929 ½
2006/2007 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2058 Ruda Ondřej ŠK Lípa 2078 ½
2006/2007 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2058 Bažant Zdeněk Sokol Náchod 1891 1
2006/2007 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 2058 Štěpán Michal Slovan Broumov 2044 ½
2006/2007 5 B ŠK Svinov "A" 2058 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 2020 1
2005/2006 10 B TJ Dvůr Králové n.L. 2065 Novotný Josef Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 1
2005/2006 9 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2065 Novák Luděk ŠK Lípa B 1980 0
2005/2006 6 B TJ Dvůr Králové n.L. 2065 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1970 1
2005/2006 4 Č TJ Dvůr Králové n.L. 2065 Němec Zbyněk Slavia Hradec Králové C 2192 0
2005/2006 1 B TJ Dvůr Králové n.L. 2065 Ringel Zbyněk Sokol Náchod 2245 ½
2004/2005 2 Č Slezan Opava C" 2074 Rambousek Jan Slezan Opava B" 2088 0
2004/2005 1 Č Slezan Opava C" 2074 Gibiec Ernest ŠK Stonava A" 2269 ½
2004/2005 4 B TJ Dvůr Králové 2074 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2151 0
2003/2004 12 B TJ Dvůr Králové nad Labem Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř ½
2003/2004 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2089 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2118 1
2003/2004 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 2089 Štěpán Michal Slovan Broumov 1991 0
2003/2004 10 B Slezan Opava C" 2089 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice 2069 ½
2003/2004 6 B Slezan Opava C" 2089 Rojíček Vojtěch Frýdek-Místek B" 2135 0
2003/2004 4 B Slezan Opava C" 2089 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2057 0
2003/2004 3 Č Slezan Opava C" 2089 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2118 ½
2003/2004 2 B Slezan Opava C" 2089 Plinta Emil ŠK Stonava A" 2201 ½
2003/2004 1 B Slezan Opava C" 2089 Neuschl Zdeněk NH Ostrava B" 2149 ½