Hráč Babula Vlastimil

Babula Vlastimil

User Pic
Jméno: Babula Vlastimil
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2553
Elo mezinárodní: 2533
ID: 5
FIDE ID: 301264
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město 2554 2548 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2488 2462 ½
2017/2018 7 B ŠK Staré Město 2554 2548 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2480 2476 ½
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město 2555 2548 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2291 2334 1
2017/2018 11 Č 1. Novoborsky SK 2557 2548 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2362 2341 1
2017/2018 10 B 1. Novoborsky SK 2557 2548 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 ½
2017/2018 9 Č 1. Novoborsky SK 2557 2548 Vávra Pavel Unichess 2344 2337 ½
2017/2018 8 B 1. Novoborsky SK 2554 2548 Jaracz Pavel SK Zikuda Turnov 2460 0 ½
2017/2018 7 Č 1. Novoborsky SK 2554 2548 Petr Martin GASCO Pardubice 2469 2466 1
2017/2018 6 Č 1. Novoborsky SK 2555 2548 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2388 1
2017/2018 5 B 1. Novoborsky SK 2555 2548 Tikovský Alexandr Moravska Slavia Brno 2158 2163 1
2017/2018 4 Č 1. Novoborsky SK 2556 2548 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2301 2334 ½
2017/2018 3 B 1. Novoborsky SK 2556 2548 Biolek Richard Labortech Ostrava 2445 2457 ½
2017/2018 2 B 1. Novoborsky SK 2556 2548 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2248 2250 1
2017/2018 1 Č 1. Novoborsky SK 2556 2548 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2410 2406 1
2016/2017 11 Č 1. Novoborsky SK 2561 2560 Bednář Marcel SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 1
2016/2017 10 B 1. Novoborsky SK 2561 2560 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2503 2518 ½
2016/2017 9 Č 1. Novoborsky SK 2561 2560 Bartoš Jan Prestige Photo Unichess 2176 2175 1
2016/2017 8 Č 1. Novoborsky SK 2561 2560 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2363 2344 1
2016/2017 7 B 1. Novoborsky SK 2561 2560 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 0
2016/2017 6 B 1. Novoborsky SK 2561 2560 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 1
2016/2017 4 Č 1. Novoborsky SK 2561 2560 Svoboda Václav SK AD Jicin 2410 2405 1
2016/2017 3 B 1. Novoborsky SK 2561 2560 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 ½
2016/2017 2 B 1. Novoborsky SK 2561 2560 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 1
2016/2017 1 Č 1. Novoborsky SK 2561 2560 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2228 2215 1
2015/2016 11 Č 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 1
2015/2016 10 B 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 ½
2015/2016 9 B 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 ½
2015/2016 8 B 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 1
2015/2016 7 Č 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Frolík Martin TŽ Třinec 2205 2201 ½
2015/2016 6 Č 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2375 2368 1
2015/2016 5 B 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 ½
2015/2016 2 Č 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2015/2016 1 B 1. Novoborský ŠK 2561 2560 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 1
2014/2015 11 B 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 1
2014/2015 10 Č 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 0
2014/2015 9 Č 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 ½
2014/2015 8 Č 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Biolek Richard Labortech Ostrava 2424 2432 1
2014/2015 6 B 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2502 2518 ½
2014/2015 5 Č 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2366 2357 1
2014/2015 4 B 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 1
2014/2015 3 Č 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Štohl Igor TŽ Třinec 2499 2510 1
2014/2015 2 Č 1. ŠK Novoborský 2545 2555 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 ½
2013/2014 8 B 1. Novoborský ŠK 2574 2562 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½
2013/2014 7 Č 1. Novoborský ŠK 2574 2562 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 1
2013/2014 6 Č 1. Novoborský ŠK 2574 2562 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 ½
2013/2014 5 B 1. Novoborský ŠK 2574 2562 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2306 2299 1
2013/2014 4 B 1. Novoborský ŠK 2574 2562 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 ½
2013/2014 2 Č 1. Novoborský ŠK 2574 2562 Blatný Pavel ANCORA Tatran Litovel 2416 2419 ½
2013/2014 1 B 1. Novoborský ŠK 2574 2562 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 ½
2012/2013 11 Č A64 VALOZ Grygov 2585 2583 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2688 2721 0
2012/2013 10 B A64 VALOZ Grygov 2585 2583 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2647 0
2012/2013 9 Č A64 VALOZ Grygov 2585 2583 Tazbir Marcin TJ Tatran Litovel 2555 2527 ½
2012/2013 6 Č A64 VALOZ Grygov 2585 2583 Navara David AD Mahrla Praha 2722 2690 ½
2012/2013 5 B A64 VALOZ Grygov 2585 2583 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 2438 1
2012/2013 4 Č A64 VALOZ Grygov 2585 2583 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 0
2012/2013 3 B A64 VALOZ Grygov 2585 2583 Michalík Peter TŽ Třinec 2508 2455 0
2011/2012 11 Č A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny 2403 ½
2011/2012 10 B A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Movsesian Sergei ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 ½
2011/2012 9 B A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Swiercz Dariusz Tatran Litovel 2585 2522 ½
2011/2012 6 Č A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2671 2670 ½
2011/2012 5 B A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Kotronias Vasilios Slavoj Ostrava - Poruba 2593 ½
2011/2012 4 B A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Polák Tomáš ŠK Zlín 2543 2541 ½
2011/2012 3 Č A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2628 2616 ½
2011/2012 2 B A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2570 2578 ½
2011/2012 1 Č A64 VALOZ Grygov 2572 2577 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2726 2709 0
2010/2011 10 B A64 VALOZ Grygov 2536 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2616 1
2010/2011 9 B A64 VALOZ Grygov 2536 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2572 ½
2010/2011 8 Č A64 VALOZ Grygov 2536 Navara David ŠK Mahrla Praha 2708 0
2010/2011 7 Č A64 VALOZ Grygov 2536 Mišta Alexander TŽ Třinec 2565 1
2010/2011 6 B A64 VALOZ Grygov 2536 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2601 ½
2010/2011 5 Č A64 VALOZ Grygov 2536 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 0
2010/2011 4 B A64 VALOZ Grygov 2536 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2468 0
2010/2011 3 Č A64 VALOZ Grygov 2536 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2597 1
2010/2011 2 B A64 VALOZ Grygov 2536 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2578 ½
2010/2011 1 Č A64 VALOZ Grygov 2536 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2709 ½
2009/2010 11 Č A64 VALOZ Grygov 2563 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 ½
2009/2010 10 B A64 VALOZ Grygov 2563 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2637 ½
2009/2010 9 B A64 VALOZ Grygov 2563 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 ½
2009/2010 8 Č A64 VALOZ Grygov 2563 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 0
2009/2010 7 Č A64 VALOZ Grygov 2563 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 1
2009/2010 6 B A64 VALOZ Grygov 2563 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 ½
2009/2010 4 B A64 VALOZ Grygov 2563 Movsesian Sergei SAGINA Pardubice 2718 ½
2009/2010 3 Č A64 VALOZ Grygov 2563 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2495 ½
2008/2009 11 B A64 VALOZ Grygov 2608 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2612 0
2008/2009 10 Č A64 VALOZ Grygov 2608 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 ½
2008/2009 9 Č A64 VALOZ Grygov 2608 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 0
2008/2009 8 B A64 VALOZ Grygov 2608 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2455 ½
2008/2009 7 Č A64 VALOZ Grygov 2608 Štohl Igor ŠK Zikuda Turnov 2531 ½
2008/2009 6 B A64 VALOZ Grygov 2608 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 ½
2008/2009 5 Č A64 VALOZ Grygov 2608 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2553 ½
2008/2009 4 B A64 VALOZ Grygov 2608 Kempinski Robert RC Sport Pardubice 2595 ½
2008/2009 3 Č A64 VALOZ Grygov 2608 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna" 2435 1
2008/2009 2 Č A64 VALOZ Grygov 2608 Mišta Alexander TŽ Třinec A 2560 1
2008/2009 1 B A64 VALOZ Grygov 2608 Červený Petr TŽ Třinec B 2342 1
2007/2008 11 Č A64 VALOZ Grygov 2596 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 ½
2007/2008 10 B A64 VALOZ Grygov 2596 Mišta Alexander TŽ Třinec 2543 0
2007/2008 9 B A64 VALOZ Grygov 2596 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2598 ½
2007/2008 8 Č A64 VALOZ Grygov 2596 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2553 ½
2007/2008 7 Č A64 VALOZ Grygov 2596 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2331 ½
2007/2008 6 B A64 VALOZ Grygov 2596 Movsesian Sergei RC Sport Pardubice 2670 0
2007/2008 2 B A64 VALOZ Grygov 2596 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 ½
2007/2008 1 Č A64 VALOZ Grygov 2596 Navara David ŠK Mahrla Praha 2656 1
2006/2007 8 Č ŠK Staré Město 1923 2571 Sergeev Vladimir Tatran Litovel "A" 0
2006/2007 5 B ŠK Staré Město 1923 2571 Šimáček Pavel TŽ Třinec "B" 2492 ½
2006/2007 3 Č ŠK Staré Město 1923 2571 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2540 0
2006/2007 1 Č ŠK Staré Město 1923 2571 Smištík Milan Orel Ořechov "A" 2338 1
2006/2007 11 Č A64 Valoz Grygov 2571 Neuman Petr Sokol Plzeň I. Ingem 2416 ½
2006/2007 10 Č A64 Valoz Grygov 2571 Movsesian Sergei RC Sport Pardubice 0
2006/2007 7 B A64 Valoz Grygov 2571 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek ½
2006/2007 6 B A64 Valoz Grygov 2571 Polak Tomas Lokomotiva Brno ½
2006/2007 5 B A64 Valoz Grygov 2571 Markos Jan ŠK SK Zlín 1
2006/2007 4 Č A64 Valoz Grygov 2571 Jakubiec Artur Labortech Ostrava ½
2006/2007 3 Č A64 Valoz Grygov 2571 Mista Aleksander TJ TŽ Třinec 1
2005/2006 10 Č ŠK Staré Město "A" 2593 Kovalev Andrei BŠS Frýdek-Místek "A" ½
2005/2006 8 Č ŠK Staré Město "A" 2593 Bernášek Jan TJ Lanškroun "A" 2440 1
2005/2006 6 Č ŠK Staré Město "A" 2593 Kalod Radek Tatran Litovel "A" 2482 ½
2005/2006 9 B A64 Hagemann Opava 2593 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2635 ½
2005/2006 8 B A64 Hagemann Opava 2593 Ftáčník Lubomír TJ Zikuda Turnov 2612 ½
2005/2006 7 Č A64 Hagemann Opava 2593 Markoš Ján ŠK SK Zlín 2495 0
2005/2006 6 B A64 Hagemann Opava 2593 Navara David ŠK Mahrla Praha 2646 0
2005/2006 5 B A64 Hagemann Opava 2593 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2460 ½
2005/2006 4 Č A64 Hagemann Opava 2593 Likavský Tomáš Lokomotiva Brno B 2514 ½
2005/2006 3 Č A64 Hagemann Opava 2593 Hráček Zbyněk Lokomotiva Brno A 2581 ½
2005/2006 2 B A64 Hagemann Opava 2593 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2580 ½
2005/2006 1 B A64 Hagemann Opava 2593 Hausner Ivan TJ Pankrác 2441 1
2004/2005 9 Č ŠK Staré Město A" 2571 Buchníček Petr Duras BVK Brno A" 2313 1
2004/2005 1 B ŠK Staré Město A" 2571 Šimáček Pavel TŽ Třinec B" 2424 ½
2004/2005 11 B SC A64 Grygov 2571 Mrva Martin Sokol Kolín-Abner 2507 ½
2004/2005 10 B SC A64 Grygov 2571 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2476 ½
2004/2005 6 Č SC A64 Grygov 2571 Mista Aleksander TŽ Třinec 2487 1
2004/2005 5 B SC A64 Grygov 2571 Hába Petr ŠK SK Trinom Zlín 2521 1
2004/2005 4 B SC A64 Grygov 2571 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2565 ½
2004/2005 3 B SC A64 Grygov 2571 Cvek Robert Slavoj Ostrava 2487 1
2004/2005 2 Č SC A64 Grygov 2571 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2569 1
2004/2005 1 Č SC A64 Grygov 2571 Movsesian Sergei Bauset Pardubice 2629 0
2003/2004 11 Č SC A64 Grygov 2567 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2645 ½
2003/2004 10 Č SC A64 Grygov 2567 Nun Jiří Slavia Hr.Králové 2355 ½
2003/2004 7 Č SC A64 Grygov 2567 Mista Aleksander TŽ Třinec 2511 1
2003/2004 6 Č SC A64 Grygov 2567 Hasangatin Ramil TJ Jakl Karviná 2501 ½
2003/2004 5 Č SC A64 Grygov 2567 Hába Petr ŠK SK Trinom Zlín 2524 ½
2003/2004 4 B SC A64 Grygov 2567 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2538 1
2003/2004 3 B SC A64 Grygov 2567 Hráček Zbyněk Hagemann Opava 2578 ½
2003/2004 2 Č SC A64 Grygov 2567 Jirovský Miloš Sokol Kolín 2521 ½
2003/2004 1 Č SC A64 Grygov 2567 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2545 ½