Hráč Fiedler Bedřich

Fiedler Bedřich

User Pic
Jméno: Fiedler Bedřich
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2102
Elo mezinárodní: 2110
ID: 493
FIDE ID: 307459
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č ŠK Lípa B 2116 2103 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2019 2019 ½
2017/2018 6 B ŠK Lípa B 2109 2103 Čech Pavel TJ Jiskra Jaroměř 2372 2371 ½
2017/2018 2 Č ŠK Lípa B 2110 2103 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2027 2059 1
2017/2018 11 B Sokol Zajecice 2106 2103 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1818 1767 1
2017/2018 10 Č Sokol Zajecice 2110 2103 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2075 2043 ½
2017/2018 5 B Sokol Zajecice 2109 2103 Jareš Michal 2222 SK Polabiny E 1848 1802 1
2017/2018 4 Č Sokol Zajecice 2110 2103 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1927 1951 1
2017/2018 3 Č Sokol Zajecice 2110 2103 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 1987 2018 1
2017/2018 1 Č Sokol Zajecice 2097 2092 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2064 2058 ½
2017/2018 11 B SK Lipa 2106 2103 Hlavnička Jiří Eurobit 2139 2144 ½
2017/2018 10 Č SK Lipa 2110 2103 Grundman Václav SK Vysoke Myto 2004 1995 ½
2017/2018 9 B SK Lipa 2116 2103 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2041 2026 0
2017/2018 8 Č SK Lipa 2116 2103 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2064 2050 1
2017/2018 7 B SK Lipa 2109 2103 Vaculík Jakub SK Velke Losiny 2231 2218 ½
2017/2018 6 Č SK Lipa 2109 2103 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2228 2208 0
2017/2018 5 Č SK Lipa 2110 2103 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2126 2116 ½
2017/2018 4 B SK Lipa 2110 2103 Čechura Petr TJ Snezka Nachod 2170 2168 ½
2017/2018 3 Č SK Lipa 2110 2103 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 2057 2071 ½
2017/2018 2 B SK Lipa 2110 2103 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny C 2115 2097 0
2017/2018 1 Č SK Lipa 2097 2092 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2101 2121 ½
2016/2017 10 B SK Lipa 2122 2125 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2053 2048 ½
2016/2017 9 Č SK Lipa 2122 2125 Škoda Martin Gambit Jihlava 2153 2155 1
2016/2017 8 B SK Lipa 2122 2125 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2214 2241 0
2016/2017 7 Č SK Lipa 2122 2125 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2211 2173 ½
2016/2017 6 B SK Lipa 2122 2125 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2012 2058 0
2016/2017 5 Č SK Lipa 2122 2125 Cach Jakub 2222 SK Polabiny C 1974 1993 1
2016/2017 4 B SK Lipa 2122 2125 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2101 2112 0
2016/2017 3 Č SK Lipa 2122 2125 Solil Roman TJ Lanskroun 2027 2019 1
2016/2017 2 B SK Lipa 2122 2125 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2016/2017 1 B SK Lipa 2122 2125 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici 2045 2015 ½
2015/2016 9 Č TJ Sokol Zaječice 2122 2125 Mareš Jan Proplast Česká Třebová 1990 1977 ½
2015/2016 8 B TJ Sokol Zaječice 2122 2125 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2130 2116 ½
2015/2016 7 B TJ Sokol Zaječice 2122 2125 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 ½
2015/2016 4 Č TJ Sokol Zaječice 2122 2125 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička B 2002 2003 1
2015/2016 3 B TJ Sokol Zaječice 2122 2125 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2049 2065 ½
2015/2016 2 Č TJ Sokol Zaječice 2122 2125 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1892 1897 ½
2015/2016 1 B TJ Sokol Zaječice 2122 2125 Boháček Milan ŠK Svitavy 2032 2042 ½
2015/2016 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 ½
2015/2016 10 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 0
2015/2016 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 ½
2015/2016 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C 2245 2276 ½
2015/2016 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2147 2128 ½
2015/2016 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 0
2015/2016 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 ½
2015/2016 3 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 ½
2015/2016 2 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2015/2016 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 ½
2015/2016 10 B ŠK Lípa B 2122 2125 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 ½
2015/2016 6 B ŠK Lípa B 2122 2125 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1956 1987 1
2015/2016 5 B ŠK Lípa B 2122 2125 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod A 2082 2101 ½
2014/2015 11 Č Sokol Zaječice 2118 2115 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1781 1865 1
2014/2015 9 Č Sokol Zaječice 2118 2115 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2034 2046 0
2014/2015 8 B Sokol Zaječice 2118 2115 Petráž Martin Proplast Česká Třebová 2002 2014 1
2014/2015 6 B Sokol Zaječice 2118 2115 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1881 1898 ½
2014/2015 5 Č Sokol Zaječice 2118 2115 Vala Filip TJ CHS Chotěboř A 2123 2136 1
2014/2015 4 B Sokol Zaječice 2118 2115 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 2169 ½
2014/2015 3 B Sokol Zaječice 2118 2115 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 0
2014/2015 2 Č Sokol Zaječice 2118 2115 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2087 2073 ½
2014/2015 1 B Sokol Zaječice 2118 2115 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 1
2014/2015 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 ½
2014/2015 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 1
2014/2015 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1952 1938 1
2014/2015 8 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Havelka Josef TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 ½
2014/2015 7 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 ½
2014/2015 6 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 ½
2014/2015 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 1
2014/2015 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 1
2014/2015 3 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 ½
2014/2015 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2062 2058 ½
2014/2015 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2048 2041 ½
2013/2014 11 Č Sokol Zaječice 2105 2100 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 ½
2013/2014 10 B Sokol Zaječice 2105 2100 Komárková Magdaléna TJ ŠO Chrudim B 2030 2025 ½
2013/2014 7 Č Sokol Zaječice 2105 2100 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2110 2118 ½
2013/2014 6 B Sokol Zaječice 2105 2100 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2108 2120 ½
2013/2014 5 B Sokol Zaječice 2105 2100 Havelka Josef TJ Lanškroun 1994 1988 1
2013/2014 4 Č Sokol Zaječice 2105 2100 Trojan Luboš ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 ½
2013/2014 3 B Sokol Zaječice 2105 2100 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 ½
2013/2014 2 Č Sokol Zaječice 2105 2100 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 1
2013/2014 1 B Sokol Zaječice 2105 2100 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 ½
2013/2014 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 ½
2013/2014 10 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Schula Michal ŠK AD Jičín B 2274 2269 ½
2013/2014 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 0
2013/2014 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2008 2021 1
2013/2014 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 0
2013/2014 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2171 ½
2013/2014 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 0
2013/2014 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 ½
2013/2014 3 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Pečinka Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 1
2013/2014 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 1
2013/2014 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 Smutný Jan AKIS Pardubice 2174 2153 ½
2012/2013 11 B ŠK Lípa A 2111 2106 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n.L. 1981 1978 ½
2012/2013 10 Č ŠK Lípa A 2111 2106 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1981 1987 1
2012/2013 9 B ŠK Lípa A 2111 2106 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1958 1948 1
2012/2013 8 Č ŠK Lípa A 2111 2106 Flašar Jaroslav ŠK Sobotka 1974 1970 ½
2012/2013 7 Č ŠK Lípa A 2111 2106 Baťka Jan DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 1
2012/2013 6 B ŠK Lípa A 2111 2106 Pyka Roman TJ Hronov 2113 2075 1
2012/2013 5 Č ŠK Lípa A 2111 2106 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 ½
2012/2013 4 B ŠK Lípa A 2111 2106 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 2037 1999 1
2012/2013 3 Č ŠK Lípa A 2111 2106 Šobotník Petr NIKI TJ Náchod B 1970 1927 ½
2012/2013 2 B ŠK Lípa A 2111 2106 Štefan Jaroslav ŠK Lípa B 1814 1853 ½
2012/2013 1 Č ŠK Lípa A 2111 2106 Štěpán Michal Slovan Broumov 2086 2096 0
2012/2013 11 Č ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Kožúšek Daniel Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 ½
2012/2013 10 B ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Lahner Jakub TJ ŠO Chrudim 2291 2277 ½
2012/2013 9 B ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2053 2061 ½
2012/2013 8 Č ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1961 1962 ½
2012/2013 6 Č ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 ½
2012/2013 5 B ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 0
2012/2013 4 Č ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 ½
2012/2013 3 B ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 ½
2012/2013 2 Č ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 Zbořil Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 1
2011/2012 11 B Sokol Zaječice 2107 2102 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2188 2188 ½
2011/2012 10 Č Sokol Zaječice 2107 2102 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 ½
2011/2012 8 Č Sokol Zaječice 2107 2102 Lednický Martin ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2256 2233 0
2011/2012 7 B Sokol Zaječice 2107 2102 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2217 2213 ½
2011/2012 6 Č Sokol Zaječice 2107 2102 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 ½
2011/2012 5 Č Sokol Zaječice 2107 2102 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 ½
2011/2012 4 B Sokol Zaječice 2107 2102 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2122 2174 0
2011/2012 3 Č Sokol Zaječice 2107 2102 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 ½
2011/2012 2 B Sokol Zaječice 2107 2102 Vyskočil Neklan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 1
2011/2012 1 Č Sokol Zaječice 2107 2102 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 ½
2011/2012 11 B ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1966 1995 1
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1968 1893 1
2011/2012 9 B ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2217 2213 ½
2011/2012 8 Č ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Pražák Luděk TJ Hronov 1996 1984 1
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Šrejber Michal TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 0
2011/2012 6 B ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 1
2011/2012 5 Č ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 1
2011/2012 4 B ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kněžnou B 1890 1956 ½
2011/2012 3 Č ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2058 2070 ½
2011/2012 2 B ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Šafařík Jakub ŠK Polymar Lípa A 2093 2156 ½
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2034 2034 ½
2010/2011 11 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2101 ½
2010/2011 10 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2079 ½
2010/2011 9 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Tichý Petr TJ Jiskra Hořice B 1977 1
2010/2011 8 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 ½
2010/2011 7 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1933 ½
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2077 ½
2010/2011 5 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 ½
2010/2011 4 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2039 ½
2010/2011 3 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Kuchař Jiří TJ Hronov 2002 1
2010/2011 2 Č ŠK Polymar Lípa A 2136 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1872 1
2010/2011 1 B ŠK Polymar Lípa A 2136 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1893 1
2010/2011 11 Č Sokol Zajecice 2136 Sochorová Petra Lokomotiva Brno 2196 0
2010/2011 10 B Sokol Zajecice 2136 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 ½
2010/2011 9 B Sokol Zajecice 2136 Seidl Antonín Sokol Bedrichov 1997 ½
2010/2011 7 B Sokol Zajecice 2136 Bartošová Lucie Jiskra Litomysl 1961 ½
2010/2011 6 Č Sokol Zajecice 2136 Paleček Peter 2222 SK Polabiny B 2240 ½
2010/2011 5 B Sokol Zajecice 2136 Řezníček Jan SK Vysoke Myto 2185 ½
2010/2011 4 Č Sokol Zajecice 2136 Švub Jan Jiskra Usti nad Orlici 2001 0
2010/2011 3 B Sokol Zajecice 2136 Sedláček Oldřich SK Caissa Trebic A 2289 ½
2010/2011 2 Č Sokol Zajecice 2136 Tajovský Martin SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2171 ½
2010/2011 1 B Sokol Zajecice 2136 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2160 1
2009/2010 11 Č ŠK Polymar Lípa B 2117 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2069 1
2009/2010 10 B ŠK Polymar Lípa B 2117 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO RnK B 2124 0
2009/2010 8 B ŠK Polymar Lípa B 2117 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2258 ½
2009/2010 7 Č ŠK Polymar Lípa B 2117 Pražák Luděk TJ Hronov 2009 1
2009/2010 6 B ŠK Polymar Lípa B 2117 Friedrich Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2077 ½
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa B 2117 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1981 1
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa B 2117 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2133 ½
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa B 2117 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice B 2009 ½
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa B 2117 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2070 0
2009/2010 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2258 ½
2009/2010 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 ½
2009/2010 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2056 ½
2009/2010 8 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Hajný Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2106 ½
2009/2010 7 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Krasnay Peter TJ Dukla Praha 2088 ½
2009/2010 6 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B"" 2202 ½
2009/2010 4 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Hora Milan Stadion Kutná Hora 2157 ½
2009/2010 3 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Souček Milan Sokol Kolín 2167 ½
2009/2010 2 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Paldus Petr Desko Liberec 2025 1
2009/2010 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 ½
2008/2009 11 Č TJ Sokol Zaječice A 2095 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2043 1
2008/2009 10 B TJ Sokol Zaječice A 2095 Beťko Lubomír ŠK Caissa Třebíč A ½
2008/2009 9 Č TJ Sokol Zaječice A 2095 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava B 2177 ½
2008/2009 8 B TJ Sokol Zaječice A 2095 Švihel Karel ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2028 0
2008/2009 7 Č TJ Sokol Zaječice A 2095 Večeřa Pavel TJ Žďár n. Sázavou A 2133 1
2008/2009 6 B TJ Sokol Zaječice A 2095 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2233 0
2008/2009 5 Č TJ Sokol Zaječice A 2095 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo A 2101 0
2008/2009 4 B TJ Sokol Zaječice A 2095 Göth Jiří ŠK Caissa Třebíč B 2121 ½
2008/2009 3 Č TJ Sokol Zaječice A 2095 Číp Dalibor Pila Ořechov A 2197 0
2008/2009 2 B TJ Sokol Zaječice A 2095 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2108 0
2008/2009 1 B TJ Sokol Zaječice A 2095 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2238 ½
2008/2009 11 Č ŠK Lípa A 2095 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod C 1839 1
2008/2009 10 B ŠK Lípa A 2095 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 1
2008/2009 9 Č ŠK Lípa A 2095 Marečková Martina ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 0
2008/2009 8 B ŠK Lípa A 2095 Dusbaba Petr Sněžka TJ Náchod B 1829 1
2008/2009 7 B ŠK Lípa A 2095 Rutter Lidmila Jiskra Jaroměř 1938 1
2008/2009 6 Č ŠK Lípa A 2095 Rychna Lukáš Šachklub AD Jičín B 1996 ½
2008/2009 5 B ŠK Lípa A 2095 Štěpán Michal Slovan Broumov 2084 ½
2008/2009 4 Č ŠK Lípa A 2095 Jecha Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1998 1
2008/2009 3 B ŠK Lípa A 2095 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod A 2160 ½
2008/2009 2 Č ŠK Lípa A 2095 Dvořák David ŠK Polymar Lípa B 1908 1
2008/2009 1 B ŠK Lípa A 2095 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1971 1
2007/2008 11 B ŠK Lípa 2113 Tejkal Lubomír Šachklub AD Jičín 2114 ½
2007/2008 10 Č ŠK Lípa 2113 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1883 ½
2007/2008 9 B ŠK Lípa 2113 Schejbal Josef TJ Hronov 1936 0
2007/2008 8 Č ŠK Lípa 2113 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1751 1
2007/2008 7 B ŠK Lípa 2113 Portych Václav TJ Nová Paka 1865 1
2007/2008 6 Č ŠK Lípa 2113 Pinkava Josef Slovan Broumov 1959 1
2007/2008 5 Č ŠK Lípa 2113 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1981 ½
2007/2008 4 B ŠK Lípa 2113 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1876 ½
2007/2008 3 Č ŠK Lípa 2113 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 2004 1
2007/2008 2 B ŠK Lípa 2113 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 ½
2007/2008 1 Č ŠK Lípa 2113 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2145 ½
2007/2008 9 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Jurka Miroslav BYDO ZAKŘANY A 2325 0
2007/2008 8 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Večeřa Pavel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2127 ½
2007/2008 6 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Kourek Josef 2222 ŠK POLABINY C 2221 ½
2007/2008 5 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Donnert Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 ½
2007/2008 4 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Kratochvíl Josef TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 0
2007/2008 3 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Nový Martin ŠK 64 BRNO A 2122 ½
2007/2008 2 Č ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV A 2243 ½
2007/2008 1 B ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 Novotný Michal 2222 ŠK POLABINY B 2278 0
2006/2007 11 B 2222 ŠK POLABINY C 2091 Uhmann Jan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 1
2006/2007 10 Č 2222 ŠK POLABINY C 2091 Fojtách Ivan TJ ZNOJMO A 2012 ½
2006/2007 9 B 2222 ŠK POLABINY C 2091 Šípek Oldřich ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1794 1
2006/2007 7 Č 2222 ŠK POLABINY C 2091 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2052 ½
2006/2007 6 B 2222 ŠK POLABINY C 2091 Krondráf Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 ½
2006/2007 5 Č 2222 ŠK POLABINY C 2091 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 1
2006/2007 4 B 2222 ŠK POLABINY C 2091 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 0
2006/2007 2 B 2222 ŠK POLABINY C 2091 Zelenka Jaroslav EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2045 ½
2006/2007 1 Č 2222 ŠK POLABINY C 2091 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2085 ½
2006/2007 11 Č ŠK Lípa 2091 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2079 ½
2006/2007 10 B ŠK Lípa 2091 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2034 ½
2006/2007 9 Č ŠK Lípa 2091 Schejbal Josef TJ Hronov 1960 ½
2006/2007 8 B ŠK Lípa 2091 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2039 ½
2006/2007 7 Č ŠK Lípa 2091 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1893 1
2006/2007 6 B ŠK Lípa 2091 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 2022 ½
2006/2007 5 B ŠK Lípa 2091 Šípek Vítězslav Panda Rychnov nad Kněžnou B 1879 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa 2091 Kvasničák Karel Sokol Náchod 1834 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa 2091 Nálevka Petr Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1930 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa 2091 Miler Jiří Slovan Broumov 1929 ½
2006/2007 1 B ŠK Lípa 2091 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1992 ½
2005/2006 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2094 Sýkora Robert TJ Praga Praha B 2151 ½
2005/2006 10 B 2222 ŠK Polabiny 2094 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové B 2253 ½
2005/2006 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2094 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2140 ½
2005/2006 8 B 2222 ŠK Polabiny 2094 Štěpán Michal Sněžka TJ Náchod 2075 ½
2005/2006 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2094 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 ½
2005/2006 6 B 2222 ŠK Polabiny 2094 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2110 1
2005/2006 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2094 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2150 1
2005/2006 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2094 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 ½
2005/2006 1 B 2222 ŠK Polabiny 2094 Törvenyi Roman TJ Synthesia Pardubice B 2013 1
2005/2006 11 Č ŠK Lípa A 2094 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2028 0
2005/2006 10 B ŠK Lípa A 2094 Vrňata Jiří Sokol Náchod 2092 ½
2005/2006 9 Č ŠK Lípa A 2094 Jüptner Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2236 ½
2005/2006 8 B ŠK Lípa A 2094 Jonáš Vlastimil Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 ½
2005/2006 7 Č ŠK Lípa A 2094 Miňovský Roman ŠK Lípa B 1935 0
2005/2006 6 B ŠK Lípa A 2094 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1962 ½
2005/2006 5 Č ŠK Lípa A 2094 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v Podkr. 2104 0
2005/2006 4 B ŠK Lípa A 2094 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1935 1
2005/2006 3 Č ŠK Lípa A 2094 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n.L. 1930 ½
2005/2006 2 B ŠK Lípa A 2094 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové C 2127 0
2005/2006 1 B ŠK Lípa A 2094 Fišer Martin ŠK Lípa C 1973 1
2004/2005 11 Č ŠK Lípa A 2176 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1915 0
2004/2005 10 B ŠK Lípa A 2176 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1964 0
2004/2005 9 Č ŠK Lípa A 2176 Kopec Mariusz Panda Rychnov B ½
2004/2005 8 B ŠK Lípa A 2176 Gogela Jan TJ Hronov 1927 1
2004/2005 7 B ŠK Lípa A 2176 Štěpán Michal Slovan Broumov 1977 0
2004/2005 6 Č ŠK Lípa A 2176 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2151 ½
2004/2005 5 B ŠK Lípa A 2176 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové 2003 ½
2004/2005 4 Č ŠK Lípa A 2176 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2092 ½
2004/2005 3 B ŠK Lípa A 2176 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1924 ½
2004/2005 2 Č ŠK Lípa A 2176 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1961 ½
2004/2005 1 B ŠK Lípa A 2176 Baláž René Jiskra Hořice v P. 2021 ½
2004/2005 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2176 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2076 0
2004/2005 9 B 2222 ŠK Polabiny 2176 Kaderka Radek AVE - Kontakt Pardubice 2111 1
2004/2005 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2176 Kaplan Daniel Sokol Kolín B 2096 ½
2004/2005 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2176 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2041 ½
2004/2005 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2176 Procházka Dalibor TJ Praga Praha 2138 0
2004/2005 3 B 2222 ŠK Polabiny 2176 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2127 ½
2004/2005 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2176 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 0
2004/2005 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2176 Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 2112 ½
2003/2004 9 B ŠK Lípa C 2118 Kovář Ladislav Tatran Hostinné 1887 1
2003/2004 8 Č ŠK Lípa C 2118 Portych Václav Sokol Hradec Králové "B" 1812 1
2003/2004 7 B ŠK Lípa C 2118 Fikr Lukáš Lázně Bělohrad 1896 1
2003/2004 6 Č ŠK Lípa C 2118 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1783 1
2003/2004 5 B ŠK Lípa C 2118 Volf Milan TJ Dvůr Králové "B" 1806 1
2003/2004 2 Č ŠK Lípa C 2118 Baláž René Jiskra Hořice B 1986 1
2003/2004 13 Č ŠK Lípa A Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 12 B ŠK Lípa A Krňávek Michal ŠK AD Jičín 0
2003/2004 11 Č ŠK Lípa A Duczynski Martin Sokol Nová Paka 1
2003/2004 10 B ŠK Lípa A Killar Marek DDM Lokomotiva Trutnov ½
2003/2004 9 Č ŠK Lípa A Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 1
2003/2004 8 B ŠK Lípa A Pinkava Josef Sokol Náchod 1
2003/2004 7 B ŠK Lípa A 2118 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2089 0
2003/2004 6 Č ŠK Lípa A 2118 Štěpán Michal Slovan Broumov 1991 1
2003/2004 5 B ŠK Lípa A 2118 Daniel Jiří Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2101 1
2003/2004 4 Č ŠK Lípa A 2118 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 2022 ½
2003/2004 3 B ŠK Lípa A 2118 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1925 ½
2003/2004 2 Č ŠK Lípa A 2118 Dušek Martin Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 ½
2003/2004 1 B ŠK Lípa A 2118 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1847 1