Hráč Koza Misha

Koza Misha

User Pic
Jméno: Koza Misha
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1809
Elo mezinárodní: 1818
ID: 4838
FIDE ID: 337889
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č Šachový klub Lípa C 1826 1809 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1751 1720 1
2017/2018 6 B Šachový klub Lípa C 1826 1809 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2011 2007 0
2017/2018 1 B Šachový klub Lípa C 1833 1814 Pipek Petr Šachový klub Sobotka 2009 1526 1615 ½
2017/2018 10 B ŠK Lípa B 1828 1809 Gorecki Janusz TJ Hronov 1812 0 0
2017/2018 8 B ŠK Lípa B 1829 1809 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1811 1858 ½
2017/2018 1 B ŠK Lípa B 1833 1814 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí 1843 1848 ½
2016/2017 11 Č ŠK Lípa C 1837 1815 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1956 1933 1
2016/2017 10 B ŠK Lípa C 1837 1815 Pinkava Josef TJ Hronov B 1894 1885 ½
2016/2017 7 Č ŠK Lípa C 1837 1815 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1794 1766 1
2016/2017 6 B ŠK Lípa C 1837 1815 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa D 1837 1815 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa D 1837 1815 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 0
2015/2016 8 B ŠK Lípa D 1837 1815 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1785 1780 0
2015/2016 5 Č ŠK Lípa D 1837 1815 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 ½
2015/2016 3 B ŠK Lípa D 1837 1815 Turčín Jan ŠK AD Jičín E 1864 1922 ½
2015/2016 2 Č ŠK Lípa D 1837 1815 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa B 1837 1815 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem A 1746 1712 1
2015/2016 9 Č ŠK Lípa B 1837 1815 Blažek Tomáš Region Panda B 1901 1875 ½
2015/2016 5 B ŠK Lípa B 1837 1815 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod A 1894 1885 0
2014/2015 10 B ŠK Lípa C 1881 1821 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1822 1796 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa C 1881 1821 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř C 1956 1922 ½
2014/2015 6 B ŠK Lípa C 1881 1821 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 ½
2014/2015 5 B ŠK Lípa C 1881 1821 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 ½
2014/2015 3 B ŠK Lípa C 1881 1821 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 ½
2014/2015 1 B ŠK Lípa C 1881 1821 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1940 1915 ½
2013/2014 9 B ŠK Lípa C 1896 1858 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 0
2013/2014 7 B ŠK Lípa C 1896 1858 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1606 ½
2013/2014 6 Č ŠK Lípa C 1896 1858 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1949 1942 0
2013/2014 5 B ŠK Lípa C 1896 1858 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1641 0
2013/2014 1 B ŠK Lípa C 1896 1858 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1881 1838 ½
2013/2014 3 B ŠK Lípa B 1896 1858 Molendzki Tomasz TJ Hronov 1807 0
2013/2014 2 Č ŠK Lípa B 1896 1858 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1669 ½
2012/2013 11 B ŠK Lípa A 1905 1889 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n.L. 1863 1804 ½
2012/2013 11 Č ŠK LÍPA C 1905 1889 Rusz Gustav ŠO K a.s. KUNVALD A 1582 ½
2012/2013 10 B ŠK LÍPA C 1905 1889 Brát Libor SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 ½
2012/2013 6 Č ŠK LÍPA C 1905 1889 Borůvka Jiří TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 ½
2012/2013 4 Č ŠK LÍPA C 1905 1889 Plodek Petr JISKRA ČESKÁ SKALICE 1867 0
2012/2013 3 B ŠK LÍPA C 1905 1889 Zaňka Jaroslav P.Š. TJ NÁCHOD D 1685 1
2012/2013 2 Č ŠK LÍPA C 1905 1889 Dvořák Milan ŠK DOBRUŠKA 1667 0
2011/2012 11 B ŠK Lípa C 1922 1912 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 1
2011/2012 9 B ŠK Lípa C 1922 1912 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1747 ½
2011/2012 5 Č ŠK Lípa C 1922 1912 Buchar Petr TJ Dvůr Králové nad Labem B 2034 2034 0
2011/2012 2 B ŠK Lípa C 1922 1912 Mareš Ilja ŠK Lípa D 1868 1884 ½
2011/2012 1 Č ŠK Lípa C 1922 1912 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 0
2011/2012 11 Č ŠK Polymar Lípa A 1922 1912 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 ½
2011/2012 8 B ŠK Polymar Lípa A 1922 1912 TJ Slavia Hradec Králové C 1
2011/2012 7 B ŠK Polymar Lípa A 1922 1912 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1833 ½
2011/2012 3 B ŠK Polymar Lípa A 1922 1912 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 2078 0
2011/2012 2 Č ŠK Polymar Lípa A 1922 1912 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa B 1795 1807 1
2010/2011 9 Č ŠK Lípa C 1924 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1896 ½
2010/2011 8 B ŠK Lípa C 1924 Cerha Michal TJ Loko Trutnov 2077 ½
2010/2011 6 B ŠK Lípa C 1924 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 ½
2010/2011 3 B ŠK Lípa C 1924 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1873 ½
2010/2011 2 Č ŠK Lípa C 1924 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1729 ½
2010/2011 9 Č ŠK Polymar Lípa A 1924 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice B 1740 1
2010/2011 4 Č ŠK Polymar Lípa A 1924 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1878 0
2010/2011 3 B ŠK Polymar Lípa A 1924 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1752 ½
2009/2010 1 Č Synpo Pardubice 1921 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1676 ½
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1921 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1883 1
2009/2010 10 Č ŠK Polymar Lípa C 1921 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1818 1
2009/2010 9 B ŠK Polymar Lípa C 1921 Janák Jaroslav SK HSM Trutnov 1863 1
2009/2010 7 B ŠK Polymar Lípa C 1921 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice 1753 ½
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa C 1921 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1987 ½
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa C 1921 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1731 1
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa C 1921 Albrecht Zdeněk TJ Baník Žacléř 1774 1
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 1940 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 0
2008/2009 8 Č Šachový klub Lípa C 1940 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2006 0
2008/2009 7 Č Šachový klub Lípa C 1940 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 1
2008/2009 5 Č Šachový klub Lípa C 1940 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1743 ½
2008/2009 4 B Šachový klub Lípa C 1940 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1775 ½
2008/2009 1 Č Šachový klub Lípa C 1940 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1764 ½
2008/2009 8 B ŠK Lípa A 1940 Zaňka Jaroslav Sněžka TJ Náchod B 1687 ½
2008/2009 4 Č ŠK Lípa A 1940 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové C 1930 0
2008/2009 1 B ŠK Lípa A 1940 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1788 ½
2007/2008 10 Č ŠK Lípa 1961 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1903 ½
2007/2008 9 B ŠK Lípa 1961 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1807 1
2007/2008 8 Č ŠK Lípa 1961 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1730 1
2007/2008 7 B ŠK Lípa 1961 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1
2007/2008 6 Č ŠK Lípa 1961 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1859 ½
2007/2008 5 Č ŠK Lípa 1961 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1870 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa 1961 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové C 1747 1
2007/2008 3 Č ŠK Lípa 1961 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 1763 1
2007/2008 1 Č ŠK Lípa 1961 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 2016 1
2007/2008 11 Č ŠK Lípa C 1961 Kmiecik Emilia Baník Žacléř 1845 ½
2007/2008 9 Č ŠK Lípa C 1961 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1777 ½
2007/2008 4 B ŠK Lípa C 1961 Flora Tomáš ŠK AD Jičín B 1821 ½
2007/2008 2 B ŠK Lípa C 1961 Šretr Josef ŠK Lípa B 1824 ½
2006/2007 11 B ŠK Lípa C 1819 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1930 ½
2006/2007 8 Č ŠK Lípa C 1819 Zinga Vít Baník Žacléř 1763 ½
2006/2007 6 Č ŠK Lípa C 1819 Flora Tomáš ŠK AD Jičín B 1822 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa C 1819 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1802 0
2006/2007 3 B ŠK Lípa C 1819 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové E 1851 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa C 1819 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1799 ½
2006/2007 1 Č ŠK Lípa C 1819 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 1
2006/2007 8 Č SYNPO Pardubice 1819 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 0
2006/2007 6 Č SYNPO Pardubice 1819 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1900 ½
2006/2007 4 Č SYNPO Pardubice 1819 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1870 1
2006/2007 1 B SYNPO Pardubice 1819 Hon Jiří KONTAX Pardubice 1947 0
2005/2006 8 Č ŠK Lípa D 1830 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1602 ½
2005/2006 7 B ŠK Lípa D 1830 Křovina Jan TJ Jiskra Hořice B 1542 ½
2005/2006 5 B ŠK Lípa D 1830 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1782 ½
2005/2006 3 B ŠK Lípa D 1830 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1722 0
2005/2006 2 Č ŠK Lípa D 1830 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1866 1
2005/2006 1 B ŠK Lípa D 1830 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1817 1
2005/2006 10 B ŠK Lípa A 1830 Michel Ladislav Sokol Náchod 1822 0
2005/2006 7 Č ŠK Lípa A 1830 Doubrava Pavel ŠK Lípa B 1629 1
2004/2005 11 B Panda Rychnov B 1838 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1641 0
2004/2005 10 Č Panda Rychnov B 1838 Schejbal Josef TJ Hronov 1959 ½
2004/2005 1 B Panda Rychnov B 1838 Hepnar David Sokol Náchod 1639 1
2004/2005 11 Č ŠK Lípa C 1838 Bensch Jan Baník Žacléř 1619 1
2004/2005 10 B ŠK Lípa C 1838 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1715 ½
2004/2005 7 B ŠK Lípa C 1838 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1589 ½
2004/2005 6 Č ŠK Lípa C 1838 Kulhánek Josef TJ Tatran Hostinné 1658 1
2004/2005 4 Č ŠK Lípa C 1838 Kiss Jiří TJ Dvůr Král.n.L.B 1713 ½
2004/2005 3 B ŠK Lípa C 1838 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1461 1
2004/2005 1 B ŠK Lípa C 1838 Dlouhý Milan TJ Lomnice n.P. 1825 ½
2003/2004 11 B ŠK Lípa D 1815 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové "B" 1715 0
2003/2004 9 Č ŠK Lípa D 1815 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1734 1
2003/2004 8 B ŠK Lípa D 1815 Ledl Svatopluk Jiskra Hořice B 1797 ½
2003/2004 7 Č ŠK Lípa D 1815 Zedníček Jiří Sokol Nová Paka "B" 1580 1
2003/2004 4 B ŠK Lípa D 1815 Malík František ŠK Lípa C 1784 0
2003/2004 3 Č ŠK Lípa D 1815 Novotný Otto Sokol Hradec Králové "B" 1628 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa D 1815 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1966 1
2003/2004 11 Č Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 10 B Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín 1
2003/2004 7 Č Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1815 Gogela Jan Sněžka TJ Náchod 1938 1
2003/2004 4 B Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1815 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1582 1
2003/2004 2 Č Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1815 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 1