2023/2024 |
9 |
Unichess Sekáček
|
1995 |
1892 |
Vičar Petr
|
TJ Pankrác B
|
2056 |
2086 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Unichess Sekáček
|
1758 |
1986 |
Nagyová Daniela
|
QCC České Budějovice
|
1796 |
1873 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
6 |
Unichess Sekáček
|
1758 |
1986 |
Honcharov Makar
|
Šachový klub 64 Plzeň
|
1828 |
1973 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Unichess Sekáček
|
1757 |
1986 |
Růžička Aleš
|
Sokol Tábor
|
2046 |
2044 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Unichess Sekáček
|
1757 |
1986 |
Martirosyan Ara
|
ŠK Dopravní podnik Praha C-VŠFS
|
1842 |
1895 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
Unichess Sekáček
|
1893 |
1986 |
Vlach Martin
|
ČZ Strakonice
|
1928 |
1907 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1758 |
1986 |
Bednář Miloš
|
ŠK AD Jičín
|
1840 |
1722 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
6 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1758 |
1986 |
Hauser Matthias
|
Desko Liberec
|
1452 |
1510 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
5 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1735 |
1986 |
Hrbek Jáchym
|
Šachy Štěpán, Praha 2
|
1788 |
1858 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
4 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1893 |
1986 |
Honcharov Makar
|
Šachový klub 64 Plzeň
|
1872 |
1973 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1893 |
1986 |
Andrle Filip
|
TJ Kobylisy
|
1830 |
1872 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1893 |
1986 |
Urbanský Štěpán
|
ŠK Teplice
|
1666 |
1693 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1893 |
1986 |
Veverka Vladimír
|
ŠK DDM Ústí n.L.
|
1849 |
1800 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1758 |
1986 |
Hrbek Jáchym
|
Šachy Štěpán, Praha 2
|
1776 |
1858 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1735 |
1986 |
Honcharov Makar
|
Šachový klub 64 Plzeň
|
1803 |
1973 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1893 |
1986 |
Andrle Filip
|
TJ Kobylisy
|
1830 |
1872 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
10 |
Unichess D
|
2049 |
1892 |
|
ŠK Viktoria Žižkov A
|
|
|
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Unichess D
|
2049 |
1892 |
Huřťák Otto
|
TJ Bohemians B
|
1988 |
1914 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
6 |
Unichess D
|
2049 |
1892 |
Heller Jan
|
ŠK Sokol Vyšehrad D
|
1933 |
1902 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
5 |
Unichess D
|
2049 |
1892 |
Verner Matěj
|
ŠK Sokol Vyšehrad C
|
1952 |
1908 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
4 |
Unichess D
|
2049 |
1892 |
Kovář Petr
|
TJ Kobylisy B
|
1904 |
1866 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
10 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Čermák Luděk
|
GROP CC
|
1964 |
1931 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
8 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Slovák Pavel
|
DDM Praha 6 B
|
1984 |
1995 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Malíř Michael
|
ŠK Smíchov A
|
1932 |
1910 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
6 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Smutný Jan
|
ŠK Loko Praha A
|
2082 |
2010 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
5 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Novák Martin
|
ŠK Mahrla A
|
2039 |
2020 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
4 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Veselý Jiří
|
Sportovní klub Kbely A
|
1945 |
1877 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Mintěl Milan
|
TJ Pankrác D
|
1981 |
2013 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Unichess E
|
2049 |
1892 |
Červenka Jan
|
Dukla D
|
1978 |
1948 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Siesta Labs Unichess
|
1934 |
1755 |
Andrle Filip
|
TJ Kobylisy
|
1745 |
1734 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
4 |
Siesta Labs Unichess
|
1724 |
1694 |
Blažek Tomáš
|
Desko Liberec
|
1826 |
1798 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Siesta Labs Unichess
|
1724 |
1694 |
Zelba Lukáš
|
ŠK AD Jičín
|
1955 |
1938 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Siesta Labs Unichess
|
1724 |
1694 |
Mikulka Martin Michael
|
Šachový klub DDM Ústí n.L.
|
1741 |
1734 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
1 |
Siesta Labs Unichess
|
1724 |
1694 |
Vyslyšel Petr
|
ŠK Teplice A
|
1581 |
1502 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Siesta Labs Unichess
|
1921 |
1964 |
Srba Daniel
|
ŠK Světlá nad Sázavou A
|
1529 |
1661 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Siesta Labs Unichess
|
1921 |
1964 |
Grausgruber Jiří
|
ŠK DURAS BVK Brno
|
1449 |
1561 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Siesta Labs Unichess
|
1921 |
1964 |
Dudková Josefína
|
TJ Spartak Vlašim
|
1522 |
1618 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
4 |
Siesta Labs Unichess
|
1921 |
1964 |
Cimburek Jan
|
Šachy Krnov
|
1794 |
1796 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Siesta Labs Unichess
|
1903 |
1755 |
Andrle Filip
|
TJ Kobylisy
|
1755 |
1734 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Siesta Labs Unichess
|
1934 |
1755 |
Blažek Tomáš
|
Desko Liberec
|
1751 |
1766 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
1 |
Siesta Labs Unichess
|
1724 |
1694 |
Vyslyšel Petr
|
ŠK Teplice A
|
1581 |
1502 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Siesta Labs Unichess B
|
1903 |
1755 |
Očenášek Jan
|
Karlovarský šachklub Tietz A
|
1699 |
1732 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Siesta Labs Unichess B
|
1903 |
1755 |
Zrůst Lukáš
|
Karlovarský šachklub Tietz B
|
1288 |
1383 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Siesta Labs Unichess B
|
1934 |
1755 |
Mikhno Artem
|
ŠK Dopravní podnik PORG
|
1684 |
|
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Unichess D
|
1903 |
1755 |
Jarrah Kamal
|
Sokol Vršovice A
|
2047 |
2023 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Unichess D
|
1903 |
1755 |
Mintěl Milan
|
TJ Pankrác D
|
1974 |
2012 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Unichess D
|
1903 |
1755 |
Tichý Tomáš
|
TJ Bohemians C
|
1651 |
1686 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Unichess D
|
1903 |
1755 |
Janda Jiří
|
TJ Kobylisy B
|
2126 |
2122 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Unichess E
|
1903 |
1755 |
Nentvich Libor
|
Sokol Vršovice C
|
1871 |
1868 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Unichess E
|
1903 |
1755 |
Mach Ondřej
|
SK OAZA Praha C
|
1900 |
1885 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Unichess E
|
1903 |
1755 |
Krapf Jan
|
Šachový klub Praha 4 A
|
0 |
1503 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
4 |
Unichess E
|
1903 |
1755 |
Pajdla Pavel
|
TJ Pankrác F
|
2012 |
1988 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Unichess E
|
1903 |
1755 |
Cantier Jean-Francois
|
GROP CC
|
1883 |
1874 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Unichess E
|
1903 |
1755 |
Hloucal Antonín
|
ŠK Sokol Vyšehrad E
|
1750 |
1751 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Unichess F
|
1903 |
1755 |
Netík Josef
|
SK OAZA Praha D
|
1878 |
1840 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Unichess F
|
1903 |
1755 |
Ehlen Daniel
|
ŠK Mlejn A
|
0 |
1598 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
4 |
Unichess F
|
1903 |
1755 |
Staněk Václav
|
LR Expres
|
1745 |
1728 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Unichess F
|
1903 |
1755 |
Mihál Sergej
|
GROP E
|
1846 |
1864 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
Siesta Labs Unichess A
|
1622 |
1690 |
Síleš Jan
|
KŠ Říčany 1925
|
1585 |
1584 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
3 |
Siesta Labs Unichess A
|
1600 |
1690 |
Síleš Jan
|
KŠ Říčany 1925
|
1607 |
1584 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
11 |
Siesta Labs Unichess B
|
1583 |
1686 |
Vojíř Václav
|
ŠK Spartak Chodov
|
1248 |
1324 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
10 |
Siesta Labs Unichess B
|
1583 |
1686 |
Veverka Vladimír
|
ŠK Teplice
|
1590 |
1729 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
9 |
Siesta Labs Unichess B
|
1583 |
1686 |
Stehlík Martin
|
ŠK Karlovy Vary
|
1152 |
1313 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
8 |
Siesta Labs Unichess B
|
1600 |
1690 |
Tegda Jindřich
|
Karlovarský šachklub Tietz
|
1367 |
1439 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
7 |
Siesta Labs Unichess B
|
1600 |
1690 |
Krupka Aleš
|
ŠK Louny
|
1368 |
1195 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
4 |
Siesta Labs Unichess B
|
1611 |
1690 |
Papoušek Michal
|
Desko Liberec B
|
1771 |
1802 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
3 |
Siesta Labs Unichess B
|
1611 |
1690 |
Křelina Jan
|
TJ Slovan Varnsdorf z. s.
|
1523 |
1544 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
2 |
Siesta Labs Unichess B
|
1611 |
1690 |
Licek Prokop
|
ŠK Spartak DDM Ústí n.L. B
|
0 |
0 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
1 |
Siesta Labs Unichess B
|
1611 |
1690 |
Dunda Andrej
|
ŠK Česká Lípa
|
1445 |
1517 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
Unichess F
|
1660 |
1686 |
Vohralík Vítězslav
|
USK Praha B
|
1762 |
1728 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
2 |
Unichess F
|
1600 |
1690 |
Trochta Vojtěch
|
GROP E
|
1836 |
1784 |
1 |
soutěž
|
2020/2021 |
2 |
Siesta Solution Unichess
|
1441 |
1677 |
Rous Dominik
|
ŠK Dopravní podnik Praha - PORG
|
1438 |
1465 |
1 |
soutěž
|
2020/2021 |
3 |
Siesta Solution Unichess B
|
1441 |
1677 |
Bělaška Václav
|
Desko Liberec B
|
1491 |
1491 |
1 |
soutěž
|
2020/2021 |
2 |
Siesta Solution Unichess B
|
1441 |
1677 |
Dvorný Tomáš
|
ŠK Chodov
|
1448 |
1433 |
0 |
soutěž
|
2020/2021 |
1 |
Siesta Solution Unichess B
|
1441 |
1677 |
Mikoláš Petr
|
ŠK Karlovy Vary
|
1496 |
1402 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
11 |
Siesta Solution Unichess B
|
1384 |
1434 |
Zemanová Nikola
|
ŠACHklub Tábor
|
1511 |
1530 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
10 |
Siesta Solution Unichess B
|
1384 |
1434 |
Švejda Karel
|
QCC České Budějovice
|
1457 |
1547 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
Siesta Solution Unichess B
|
1384 |
1434 |
Bludský Hynek
|
ŠK64 Plzeň B
|
0 |
1316 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
Siesta Solution Unichess B
|
1384 |
1434 |
Pšenák Michael
|
SK Petřín Plzeň
|
0 |
1108 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
Siesta Solution Unichess B
|
1586 |
1434 |
Šťastná Martina
|
Šachová akademie VŠTE A
|
1672 |
1732 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
Siesta Solution Unichess B
|
1586 |
1434 |
Garabik Marek
|
Šachová akademie VŠTE B
|
1412 |
1384 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
Siesta Solution Unichess B
|
1692 |
1584 |
Janoušková Adéla
|
ŠK Dvorec
|
1349 |
1295 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
Siesta Solution Unichess B
|
1692 |
1584 |
Vopálka Filip
|
JAWA Brodce
|
1294 |
1386 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
Unichess F
|
1586 |
1434 |
Tolar Jan
|
Sokol Vršovice F
|
1588 |
1563 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
Unichess F
|
1586 |
1434 |
Brojír Oldřich
|
www.SKSCR.cz
|
0 |
1301 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
Unichess F
|
1586 |
1434 |
Passer Lukáš
|
SK Újezd nad Lesy
|
0 |
0 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
2 |
Unichess F
|
1586 |
1434 |
Šebek Josef
|
Sokol Nebušice
|
0 |
1545 |
0 |
soutěž
|