Hráč Černoušek Lukáš

Černoušek Lukáš

User Pic
Jméno: Černoušek Lukáš
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2452
Elo mezinárodní: 2449
ID: 4690
FIDE ID: 311707
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Unichess E 2449 2452 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice D 1999 1983 ½
2017/2018 9 B Unichess E 2449 2452 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi 2123 2148 1
2017/2018 8 Č Unichess E 2449 2452 Nováček Josef TJ Pankrác F 2159 2164 1
2017/2018 7 Č Unichess E 2449 2452 Hruška Ondřej SK OAZA Praha D 1922 1932 1
2017/2018 6 B Unichess E 2449 2452 Smutný Jan LISA A 2193 2208 ½
2017/2018 11 Č Bartos Unichess 2464 2444 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2401 2392 0
2017/2018 10 B Bartos Unichess 2464 2444 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2364 2358 ½
2017/2018 9 Č Bartos Unichess 2464 2444 Velička Petr TJ Neratovice A 2413 2470 1
2017/2018 8 B Bartos Unichess 2471 2444 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2298 2278 1
2017/2018 7 B Bartos Unichess 2471 2444 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2423 2417 ½
2017/2018 6 Č Bartos Unichess 2468 2444 Votava Jan 2222 SK Polabiny B 2526 2526 ½
2017/2018 3 B Bartos Unichess 2464 2444 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2316 2310 1
2017/2018 2 Č Bartos Unichess 2464 2444 Rodshtein Maxim SK Dopravni podnik Praha 2683 0 0
2017/2018 1 B Bartos Unichess 2451 2435 Priehoda Vítězslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2359 2346 ½
2017/2018 11 Č Unichess 2464 2444 Najer Evgeniy Vystaviste Lysa nad Labem 2674 0 ½
2017/2018 10 B Unichess 2464 2444 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2454 0 1
2017/2018 8 B Unichess 2471 2444 Duda Jan-Krzysztof GASCO Pardubice 2724 0 0
2017/2018 7 Č Unichess 2471 2444 Vykouk Jan SK Zikuda Turnov 2451 2438 1
2017/2018 6 Č Unichess 2468 2444 Heberla Bartolomiej Moravska Slavia Brno 2559 0 ½
2017/2018 5 B Unichess 2468 2444 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2549 0 ½
2017/2018 4 Č Unichess 2464 2444 Dziuba Martin Labortech Ostrava 2584 0 ½
2017/2018 3 B Unichess 2464 2444 Bobras Piotr SK Slavoj Poruba 2508 0 ½
2017/2018 2 B Unichess 2464 2444 Azarov Sergei BSS Frydek-Mistek 2570 0 ½
2017/2018 1 Č Unichess 2464 2444 Roško Luboš Tatran Litovel 2285 2321 1
2016/2017 11 Č Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Votava Jan 2222 SK Polabiny 2522 2506 ½
2016/2017 9 Č Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 ½
2016/2017 7 Č Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 ½
2016/2017 6 B Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 1
2016/2017 5 Č Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2454 2454 ½
2016/2017 4 B Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 ½
2016/2017 2 B Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 0
2016/2017 1 B Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 ½
2016/2017 11 Č Prestige Photo Unichess 2466 2458 Najer Evgeniy Vystaviste Lysa nad Labem 2682 0
2016/2017 10 B Prestige Photo Unichess 2466 2458 Nguyen Thai Dai Van SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 0
2016/2017 9 B Prestige Photo Unichess 2466 2458 Vitiugov Nikita 1. Novoborsky SK 2725 2709 ½
2016/2017 8 Č Prestige Photo Unichess 2466 2458 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2509 2547 ½
2016/2017 7 B Prestige Photo Unichess 2466 2458 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 ½
2016/2017 6 B Prestige Photo Unichess 2466 2458 Kanarek Marcel Tatran Litovel 0
2016/2017 5 Č Prestige Photo Unichess 2466 2458 Zhigalko Andrey BSS Frydek Mistek 2594 0
2016/2017 4 Č Prestige Photo Unichess 2466 2458 Movsesian Sergei SK Rapid Pardubice 2659 2721 0
2016/2017 3 B Prestige Photo Unichess 2466 2458 Socko Bartosz SK AD Jicin 2584 2628 ½
2016/2017 2 B Prestige Photo Unichess 2466 2458 Druska Juraj Lokomotiva Brno ½
2016/2017 1 Č Prestige Photo Unichess 2466 2458 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 ½
2015/2016 10 Č Sokol Praha-Kobylisy B 2473 2458 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2152 2161 1
2015/2016 6 Č Sokol Praha-Kobylisy B 2473 2458 Jurásek Miroslav GROP B 2286 2281 1
2015/2016 2 Č Sokol Praha-Kobylisy B 2473 2458 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2407 2414 1
2015/2016 10 Č Unichess 2466 2458 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 1
2015/2016 9 B Unichess 2466 2458 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy 2375 2429 1
2015/2016 8 Č Unichess 2466 2458 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2400 2414 ½
2015/2016 7 Č Unichess 2466 2458 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2263 2253 1
2015/2016 6 B Unichess 2466 2458 Hába Zdeněk TJ Neratovice 2227 2193 ½
2015/2016 5 Č Unichess 2466 2458 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 1
2015/2016 4 B Unichess 2466 2458 Kourousis Epaminondas AD Jičín 2391 2434 0
2015/2016 3 Č Unichess 2466 2458 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim 2320 2324 1
2015/2016 2 B Unichess 2466 2458 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 1
2015/2016 1 Č Unichess 2466 2458 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2280 2262 1
2015/2016 11 B Rapid Pardubice 2466 2458 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 1
2015/2016 10 Č Rapid Pardubice 2466 2458 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 ½
2015/2016 9 B Rapid Pardubice 2466 2458 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 1
2015/2016 8 Č Rapid Pardubice 2466 2458 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 1
2015/2016 7 B Rapid Pardubice 2466 2458 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2015/2016 6 B Rapid Pardubice 2466 2458 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 0
2015/2016 5 Č Rapid Pardubice 2466 2458 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2599 2592 ½
2015/2016 4 Č Rapid Pardubice 2466 2458 Pisk Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 1
2015/2016 2 B Rapid Pardubice 2466 2458 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 0
2015/2016 1 Č Rapid Pardubice 2466 2458 Londýn Radek ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 0
2014/2015 10 Č Unichess ČSOB C 2453 2445 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 0
2014/2015 8 Č Unichess ČSOB C 2453 2445 Jirka Jiří Bohemians Praha C 2429 2415 ½
2014/2015 7 B Unichess ČSOB C 2453 2445 Jurásek Miroslav GROP B 2284 2257 0
2014/2015 6 Č Unichess ČSOB C 2453 2445 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 ½
2014/2015 5 B Unichess ČSOB C 2453 2445 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 1
2014/2015 3 B Unichess ČSOB C 2453 2445 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 1
2014/2015 2 Č Unichess ČSOB C 2453 2445 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 1
2014/2015 1 B Unichess ČSOB C 2453 2445 Škára Vladimír Unichess ČSOB D 2195 1
2014/2015 11 Č Rapid Pardubice 2453 2445 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 1
2014/2015 10 B Rapid Pardubice 2453 2445 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2221 2241 0
2014/2015 9 B Rapid Pardubice 2453 2445 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2118 2126 1
2014/2015 7 B Rapid Pardubice 2453 2445 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 ½
2014/2015 6 B Rapid Pardubice 2453 2445 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 ½
2014/2015 5 Č Rapid Pardubice 2453 2445 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2106 2116 1
2014/2015 4 Č Rapid Pardubice 2453 2445 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2213 2221 ½
2014/2015 3 B Rapid Pardubice 2453 2445 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2310 2310 1
2014/2015 2 B Rapid Pardubice 2453 2445 Žilka Štěpán 1. ŠK Novoborský 2528 2528 0
2014/2015 1 Č Rapid Pardubice 2453 2445 Čech Pavel Zikuda Turnov 2410 2413 ½
2014/2015 11 B Unichess A 2453 2445 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2247 2250 1
2014/2015 10 Č Unichess A 2453 2445 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 1
2014/2015 9 B Unichess A 2453 2445 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 1
2014/2015 8 Č Unichess A 2453 2445 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 1
2014/2015 7 Č Unichess A 2453 2445 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2330 2334 1
2014/2015 6 B Unichess A 2453 2445 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2437 2446 1
2014/2015 5 Č Unichess A 2453 2445 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2373 2382 1
2014/2015 4 B Unichess A 2453 2445 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 1
2014/2015 3 Č Unichess A 2453 2445 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 1
2014/2015 2 B Unichess A 2453 2445 Kozák Miloš Unichess B 2145 2145 1
2014/2015 1 Č Unichess A 2453 2445 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2455 2464 ½
2013/2014 11 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 Spal Milan TJ ČZ Strakonice 2224 2221 1
2013/2014 10 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 Kolago Marcin Sokol Praha Vršovice 2344 1
2013/2014 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2159 2166 1
2013/2014 7 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2351 2339 0
2013/2014 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 Turner Jan ŠK Tachov 2356 2339 0
2013/2014 4 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2321 2320 1
2013/2014 2 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 Juřek Josef Sokol Domažlice 2260 2254 1
2013/2014 10 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 1
2013/2014 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 0
2013/2014 8 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2532 2502 0
2013/2014 7 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 2476 ½
2013/2014 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Jurčík Martin ŠK Karviná 2359 2372 0
2013/2014 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Štohl Igor TŽ Třinec 2528 2510 1
2013/2014 4 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2556 2538 0
2013/2014 3 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Tazbir Marcin ANCORA Tatran Litovel 2555 2527 1
2013/2014 2 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2404 2403 0
2013/2014 1 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 0
2012/2013 11 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2242 2242 1
2012/2013 10 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 0
2012/2013 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Rausis Igors ŠK AD Jičín 2512 2516 ½
2012/2013 8 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2304 2327 ½
2012/2013 5 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2334 2354 1
2012/2013 3 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 1
2012/2013 2 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 1
2012/2013 1 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 Svatoš Jan Sokol Praha - Vršovice 2284 2280 1
2012/2013 11 B Rapid Pardubice 2434 2463 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2281 2284 ½
2012/2013 10 Č Rapid Pardubice 2434 2463 Zpěvák Pavel TJ Tatran Litovel 2379 2408 1
2012/2013 9 B Rapid Pardubice 2434 2463 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 ½
2012/2013 8 Č Rapid Pardubice 2434 2463 Mudrák Josef ŠK Slavoj Poruba 2323 2310 ½
2012/2013 7 B Rapid Pardubice 2434 2463 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 ½
2012/2013 6 B Rapid Pardubice 2434 2463 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 0
2012/2013 5 Č Rapid Pardubice 2434 2463 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 ½
2012/2013 4 B Rapid Pardubice 2434 2463 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2497 2494 ½
2012/2013 3 Č Rapid Pardubice 2434 2463 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 1
2012/2013 2 Č Rapid Pardubice 2434 2463 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2260 2277 1
2012/2013 1 B Rapid Pardubice 2434 2463 Plachetka Ján AD Mahrla Praha 2355 2350 1
2011/2012 10 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2438 2429 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2338 2337 0
2011/2012 9 B ERA-Poštovní spořitelna A 2438 2429 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 ½
2011/2012 5 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2438 2429 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 ½
2011/2012 2 B ERA-Poštovní spořitelna A 2438 2429 Škára Vladimír ERA-Poštovní spořitelna B 2219 2161 1
2011/2012 1 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2438 2429 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2332 2330 1
2011/2012 11 B ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 1
2011/2012 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2436 2417 1
2011/2012 9 B ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 ½
2011/2012 8 Č ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 1
2011/2012 7 B ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2500 2499 ½
2011/2012 6 B ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 1
2011/2012 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Táborský Rostislav TJ Bohemians Praha 2262 2259 1
2011/2012 4 B ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2327 2343 ½
2011/2012 3 Č ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2352 2326 1
2011/2012 2 Č ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2307 2310 ½
2011/2012 1 B ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 ½
2010/2011 11 B ŠK Rapid Pardubice 2410 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 1
2010/2011 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2410 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 ½
2010/2011 9 Č ŠK Rapid Pardubice 2410 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 ½
2010/2011 8 B ŠK Rapid Pardubice 2410 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 ½
2010/2011 7 B ŠK Rapid Pardubice 2410 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 ½
2010/2011 6 Č ŠK Rapid Pardubice 2410 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 0
2010/2011 5 Č ŠK Rapid Pardubice 2410 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 0
2010/2011 4 Č ŠK Rapid Pardubice 2410 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2287 ½
2010/2011 3 B ŠK Rapid Pardubice 2410 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 0
2010/2011 2 B ŠK Rapid Pardubice 2410 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 0
2010/2011 1 Č ŠK Rapid Pardubice 2410 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 ½
2010/2011 11 B ERA-Poštovní spořitelna 2410 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 1
2010/2011 10 Č ERA-Poštovní spořitelna 2410 Turner Jan Šakal Kozolupy 2361 1
2010/2011 9 B ERA-Poštovní spořitelna 2410 Hausner Ivan ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 1
2010/2011 8 Č ERA-Poštovní spořitelna 2410 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2424 1
2010/2011 7 B ERA-Poštovní spořitelna 2410 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2410 ½
2010/2011 5 B ERA-Poštovní spořitelna 2410 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2456 ½
2010/2011 3 B ERA-Poštovní spořitelna 2410 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2348 1
2010/2011 2 Č ERA-Poštovní spořitelna 2410 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2279 ½
2010/2011 1 B ERA-Poštovní spořitelna 2410 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2379 1
2009/2010 11 Č Poštovní spořitelna A"" 2417 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2495 0
2009/2010 10 B Poštovní spořitelna A"" 2417 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 ½
2009/2010 8 Č Poštovní spořitelna A"" 2417 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 0
2009/2010 7 B Poštovní spořitelna A"" 2417 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 0
2009/2010 5 B Poštovní spořitelna A"" 2417 Sodoma Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2376 1
2009/2010 4 Č Poštovní spořitelna A"" 2417 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2561 0
2009/2010 3 B Poštovní spořitelna A"" 2417 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 0
2009/2010 2 Č Poštovní spořitelna A"" 2417 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2317 0
2009/2010 1 B Poštovní spořitelna A"" 2417 Bretšnajdr Vladimír Poštovní spořitelna B"" 2318 1
2009/2010 11 Č SAGINA Pardubice 2417 Gross David ŠK Mahrla Praha 2465 ½
2009/2010 10 B SAGINA Pardubice 2417 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 ½
2009/2010 9 B SAGINA Pardubice 2417 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 0
2009/2010 8 Č SAGINA Pardubice 2417 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 1
2009/2010 7 B SAGINA Pardubice 2417 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 1
2009/2010 6 Č SAGINA Pardubice 2417 Kulovaná Eva ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2287 1
2009/2010 5 B SAGINA Pardubice 2417 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 1
2009/2010 4 Č SAGINA Pardubice 2417 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2343 ½
2009/2010 3 B SAGINA Pardubice 2417 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 1
2009/2010 2 B SAGINA Pardubice 2417 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 0
2009/2010 1 Č SAGINA Pardubice 2417 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 1
2008/2009 3 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2435 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2451 0
2008/2009 2 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2435 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2538 0
2008/2009 1 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2435 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2451 ½
2008/2009 11 B Space" Poštovní spořitelna" 2435 Mišta Alexander TŽ Třinec A 2560 0
2008/2009 10 Č Space" Poštovní spořitelna" 2435 Červený Petr TŽ Třinec B 2342 1
2008/2009 9 Č Space" Poštovní spořitelna" 2435 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2612 0
2008/2009 8 B Space" Poštovní spořitelna" 2435 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 ½
2008/2009 7 B Space" Poštovní spořitelna" 2435 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 0
2008/2009 6 Č Space" Poštovní spořitelna" 2435 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2455 1
2008/2009 4 Č Space" Poštovní spořitelna" 2435 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2553 0
2008/2009 3 B Space" Poštovní spořitelna" 2435 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2608 0
2008/2009 2 Č Space" Poštovní spořitelna" 2435 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2517 ½
2008/2009 1 B Space" Poštovní spořitelna" 2435 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 0
2007/2008 10 Č ŠK ČSOB 2405 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 ½
2007/2008 8 Č ŠK ČSOB 2405 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 ½
2007/2008 5 B ŠK ČSOB 2405 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2396 1
2007/2008 1 Č ŠK ČSOB 2405 Neuman Petr Sokol Plzeň I B"" 2415 ½
2007/2008 11 Č TJ Bohemians Praha 2405 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 0
2007/2008 10 B TJ Bohemians Praha 2405 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 ½
2007/2008 9 B TJ Bohemians Praha 2405 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 0
2007/2008 8 Č TJ Bohemians Praha 2405 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 ½
2007/2008 7 Č TJ Bohemians Praha 2405 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2512 1
2007/2008 6 B TJ Bohemians Praha 2405 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2565 0
2007/2008 4 B TJ Bohemians Praha 2405 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2530 0
2007/2008 3 Č TJ Bohemians Praha 2405 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2331 1
2007/2008 2 Č TJ Bohemians Praha 2405 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 ½
2007/2008 1 B TJ Bohemians Praha 2405 Oral Tomáš Tatran Litovel 2536 ½
2006/2007 10 Č ŠK ČSOB 2408 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2291 1
2006/2007 7 B ŠK ČSOB 2408 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2245 1
2006/2007 6 Č ŠK ČSOB 2408 Orság Milan ŠK Dům armády Praha 2423 1
2006/2007 3 Č ŠK ČSOB 2408 Votava Jan Holdia DP Praha 2531 0
2006/2007 1 Č ŠK ČSOB 2408 Kubečka David Sokol Vršovice 2265 ½
2006/2007 11 B ŠK Mahrla Praha 2408 Jacková Jana TJ TŽ Třinec 2389 1
2006/2007 10 B ŠK Mahrla Praha 2408 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 ½
2006/2007 9 Č ŠK Mahrla Praha 2408 Meszaros Michal ŠK SK Zlín ½
2006/2007 8 Č ŠK Mahrla Praha 2408 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno 2229 1
2006/2007 7 Č ŠK Mahrla Praha 2408 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2336 1
2006/2007 6 Č ŠK Mahrla Praha 2408 Votava Jan RC Sport Pardubice 2531 0
2006/2007 4 B ŠK Mahrla Praha 2408 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 0
2006/2007 3 B ŠK Mahrla Praha 2408 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 1
2006/2007 2 Č ŠK Mahrla Praha 2408 Zawadzki Stanislaw A64 Valoz Grygov 1
2006/2007 1 Č ŠK Mahrla Praha 2408 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 0
2005/2006 10 B ŠK ČSOB 2379 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2307 ½
2005/2006 7 Č ŠK ČSOB 2379 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2460 ½
2005/2006 6 B ŠK ČSOB 2379 Votava Jan ŠK DP Holdia 2545 0
2005/2006 5 Č ŠK ČSOB 2379 Hráček Zbyněk Novoborský ŠK 2581 0
2005/2006 1 B ŠK ČSOB 2379 Láznička Viktor Synthesia Pardub. 2517 ½
2005/2006 11 Č ŠK Mahrla Praha 2379 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2308 ½
2005/2006 10 Č ŠK Mahrla Praha 2379 Heberla Bartolomiej Bauset Pardubice 2465 1
2005/2006 9 B ŠK Mahrla Praha 2379 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2292 ½
2005/2006 8 B ŠK Mahrla Praha 2379 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2408 ½
2005/2006 7 B ŠK Mahrla Praha 2379 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 ½
2005/2006 6 Č ŠK Mahrla Praha 2379 Szoen Dariusz A64 Hagemann Opava 2450 1
2005/2006 5 Č ŠK Mahrla Praha 2379 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 0
2005/2006 4 B ŠK Mahrla Praha 2379 Frolík Martin TŽ Třinec 2317 1
2005/2006 3 B ŠK Mahrla Praha 2379 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2376 1
2005/2006 2 Č ŠK Mahrla Praha 2379 Polák Tomáš Lokomotiva Brno A 2499 ½
2005/2006 1 Č ŠK Mahrla Praha 2379 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno B 2248 1
2004/2005 11 Č Sokol Kolín-Abner 2343 Sluka Radek SC A64 Grygov 2334 1
2004/2005 10 Č Sokol Kolín-Abner 2343 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2361 0
2004/2005 9 B Sokol Kolín-Abner 2343 Langner Ladislav TŽ Třinec 2407 ½
2004/2005 8 B Sokol Kolín-Abner 2343 Polák Tomáš Loko Brno-Slezan 2466 0
2004/2005 7 Č Sokol Kolín-Abner 2343 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 1
2004/2005 6 Č Sokol Kolín-Abner 2343 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 0
2004/2005 5 Č Sokol Kolín-Abner 2343 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2387 0
2004/2005 4 B Sokol Kolín-Abner 2343 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2348 1
2004/2005 3 B Sokol Kolín-Abner 2343 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2392 ½
2004/2005 2 B Sokol Kolín-Abner 2343 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2323 ½
2004/2005 1 B Sokol Kolín-Abner 2343 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2458 ½
2004/2005 9 B Bohemians "A" 2343 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 0
2004/2005 8 Č Bohemians "A" 2343 Mikouev Erendžen DA Praha 2261 1
2004/2005 7 B Bohemians "A" 2343 Prymula Roman Sl.Hrad.Králové 2286 ½
2004/2005 2 Č Bohemians "A" 2343 Freisler Pavel ŠK Holdia DP B 2324 0
2004/2005 1 B Bohemians "A" 2343 Příborský Jan Sokol Plzeň I "B" 2318 0
2003/2004 11 Č Sokol Kolín 2302 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2396 0
2003/2004 10 Č Sokol Kolín 2302 Šubrt Jaroslav Visus Vyšehrad 2166 1
2003/2004 9 B Sokol Kolín 2302 Vesselovsky Serguei Hagemann Opava 2409 1
2003/2004 8 B Sokol Kolín 2302 Hájek Michal IPM Color Ostrava 2255 1
2003/2004 7 Č Sokol Kolín 2302 Kačírek Petr Slavia Hr.Králové 2304 ½
2003/2004 6 Č Sokol Kolín 2302 Bernard Borek Bauset Pardubice 2281 0
2003/2004 5 B Sokol Kolín 2302 Palek Miroslav Sokol Plzeň Ingem 2266 1
2003/2004 4 B Sokol Kolín 2302 Káňa Pavel TJ Jakl Karviná 2164 1
2003/2004 3 B Sokol Kolín 2302 Walek Milan TŽ Třinec 2332 ½
2003/2004 8 Č TJ Bohemians 2302 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2271 ½
2003/2004 6 Č TJ Bohemians 2302 Pokorný Petr ŠK ČSOB A 2261 0
2003/2004 5 B TJ Bohemians 2302 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad B 2249 0
2003/2004 4 Č TJ Bohemians 2302 Šenkýř Vladimír Sokol Kolín B 2230 1
2003/2004 3 B TJ Bohemians 2302 Petuchov Sergej TJ Synthesia Pard. 2268 1
2003/2004 2 Č TJ Bohemians 2302 Muroň Miroslav ŠK Dům armády 2204 0
2003/2004 1 B TJ Bohemians 2302 Borkovec Milan Sokol Tábor 2200 0