Hráč Kaňovský David

Kaňovský David

User Pic
Jméno: Kaňovský David
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2412
Elo mezinárodní: 2414
ID: 4654
FIDE ID: 316210
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK Staré Město 2407 2398 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno A 2301 2258 ½
2017/2018 10 Č ŠK Staré Město 2413 2398 Sabuk Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2365 0 0
2017/2018 9 B ŠK Staré Město 2413 2398 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2399 2387 ½
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město 2413 2398 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2391 2378 1
2017/2018 7 B ŠK Staré Město 2413 2398 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2510 2502 ½
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město 2408 2398 Rakús Pavel KVS Ekodivize Opava 2238 2225 0
2017/2018 5 B ŠK Staré Město 2408 2398 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2490 0 1
2017/2018 3 B ŠK Staré Město 2413 2398 Hába Petr ŠK Gordic 2450 2442 ½
2017/2018 2 Č ŠK Staré Město 2413 2398 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 ½
2017/2018 1 B ŠK Staré Město 2401 2383 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2319 2275 1
2017/2018 10 Č ŠO Kunovice B 2413 2398 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice A 2093 2110 1
2017/2018 9 B ŠO Kunovice B 2413 2398 Havránek Michal SK Boršice B 2020 2042 1
2017/2018 7 B ŠO Kunovice B 2408 2398 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2130 2073 1
2017/2018 5 B ŠO Kunovice B 2413 2398 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov B 0 1593 1
2017/2018 2 Č ŠO Kunovice B 2413 2398 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2122 2105 1
2017/2018 1 Č ŠO Kunovice B 2401 2383 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1913 1933 1
2017/2018 11 B SK Slavoj Poruba 2407 2398 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2409 2406 1
2017/2018 10 Č SK Slavoj Poruba 2407 2398 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2268 2250 1
2017/2018 9 B SK Slavoj Poruba 2407 2398 Biolek Richard Labortech Ostrava 2447 2457 ½
2017/2018 8 B SK Slavoj Poruba 2413 2398 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2349 2417 0
2017/2018 6 Č SK Slavoj Poruba 2408 2398 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2569 2534 ½
2017/2018 5 B SK Slavoj Poruba 2408 2398 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2360 2341 1
2017/2018 4 B SK Slavoj Poruba 2413 2398 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2651 0 ½
2017/2018 3 Č SK Slavoj Poruba 2413 2398 Svoboda Václav Unichess 2413 2411 ½
2017/2018 2 Č SK Slavoj Poruba 2413 2398 Petr Martin GASCO Pardubice 2462 2466 ½
2017/2018 1 B SK Slavoj Poruba 2413 2398 Čech Pavel SK Zikuda Turnov 2349 2371 ½
2016/2017 11 B SK Slavoj Poruba 2455 2449 Repka Christopher SK Rapid Pardubice 0
2016/2017 10 Č SK Slavoj Poruba 2455 2449 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 ½
2016/2017 9 B SK Slavoj Poruba 2455 2449 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 1
2016/2017 6 Č SK Slavoj Poruba 2455 2449 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno 2268 2248 ½
2016/2017 5 B SK Slavoj Poruba 2455 2449 Šimáček Pavel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 ½
2016/2017 4 B SK Slavoj Poruba 2455 2449 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2016/2017 3 Č SK Slavoj Poruba 2455 2449 Rausis Igors BSS Frydek Mistek 2581 2552 0
2016/2017 2 Č SK Slavoj Poruba 2455 2449 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 0
2016/2017 1 B SK Slavoj Poruba 2455 2449 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 ½
2016/2017 11 B Agentura 64 Grygov 2455 2449 Kožúšek Daniel Region Panda 2166 2246 0
2016/2017 10 Č Agentura 64 Grygov 2455 2449 Rubal Adam ŠK Zlín 2310 2295 1
2016/2017 9 B Agentura 64 Grygov 2455 2449 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2472 2536 0
2016/2017 8 Č Agentura 64 Grygov 2455 2449 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2478 2476 ½
2016/2017 7 B Agentura 64 Grygov 2455 2449 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 ½
2016/2017 5 B Agentura 64 Grygov 2455 2449 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 ½
2016/2017 4 Č Agentura 64 Grygov 2455 2449 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 ½
2016/2017 3 B Agentura 64 Grygov 2455 2449 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 1
2016/2017 2 Č Agentura 64 Grygov 2455 2449 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2372 2412 0
2016/2017 1 Č Agentura 64 Grygov 2455 2449 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2365 2336 ½
2015/2016 11 B A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 ½
2015/2016 10 Č A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Roubalík Jakub ŠK Zlín "A" 2406 2375 0
2015/2016 9 B A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2340 2319 ½
2015/2016 7 B A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 ½
2015/2016 6 Č A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 ½
2015/2016 5 B A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 ½
2015/2016 4 Č A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Jurčík Marián ŠK Karviná "A" 2501 2466 0
2015/2016 3 Č A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 ½
2015/2016 1 Č A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 Šimáček Pavel Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 ½
2015/2016 11 Č ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2015/2016 10 B ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 ½
2015/2016 9 Č ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½
2015/2016 8 B ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Kovalev Andrei Rapid Pardubice 2520 2542 ½
2015/2016 7 Č ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 ½
2015/2016 6 Č ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Polák Tomáš ŠK Duras BVK 2511 2518 0
2015/2016 5 B ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Sadzikowski Daniel Tatran Litovel 2546 ½
2015/2016 4 Č ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Petényi Tamás ŠK města Lysá nad Labem B 2450 ½
2015/2016 3 B ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2618 ½
2015/2016 2 B ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2599 2592 ½
2015/2016 1 Č ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2455 2450 ½
2015/2016 9 B TJ Podlužan Prušánky B 2455 2449 Trávníček Petr Šachový klub Hodonín 2083 2049 ½
2015/2016 8 Č TJ Podlužan Prušánky B 2455 2449 Uhmann Jan Lokomotiva Brno F 2068 2060 ½
2015/2016 6 Č TJ Podlužan Prušánky B 2455 2449 Šťastný Radek TJ Tatran Poštorná 2035 2027 1
2015/2016 3 B TJ Podlužan Prušánky B 2455 2449 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1939 1953 1
2015/2016 1 Č TJ Podlužan Prušánky B 2455 2449 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole C 2342 2343 ½
2014/2015 11 B Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 ½
2014/2015 10 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Šklíba Martin Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 1
2014/2015 8 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Bernášek Jan ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 ½
2014/2015 7 B Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Andreev Eduard SK Slavia Orlová „A“ 2482 1
2014/2015 6 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Klíma Lukáš Slavia Kroměříž „A“ 2341 2336 ½
2014/2015 5 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 ½
2014/2015 4 B Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2303 ½
2014/2015 3 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 ½
2014/2015 2 B Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 1
2014/2015 9 B TJ Podlužan Prušánky B 2419 2422 Spodný Josef ŠK "64" Brno 1981 1984 1
2014/2015 8 Č TJ Podlužan Prušánky B 2419 2422 Zubalík Miroslav Š. K. 1923 Sokol Kyjov 2054 1
2014/2015 6 Č TJ Podlužan Prušánky B 2419 2422 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2267 2261 1
2014/2015 4 Č TJ Podlužan Prušánky B 2419 2422 Provazník Michal ŠK Hodonín 2220 2207 ½
2014/2015 2 B TJ Podlužan Prušánky B 2419 2422 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 1
2014/2015 11 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2014/2015 10 B Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2475 2494 ½
2014/2015 9 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2437 2446 ½
2014/2015 8 B Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 1
2014/2015 7 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Láznička Viktor 1. ŠK Novoborský 2667 2635 1
2014/2015 6 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2437 2474 0
2014/2015 5 B Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Biolek Richard TŽ Třinec 2446 2425 ½
2014/2015 4 B Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2565 2538 ½
2014/2015 3 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 0
2014/2015 2 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Studnička Tomáš Ancora Tatran Litovel 2359 2378 1
2014/2015 1 B Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 ½
2013/2014 10 B ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 1
2013/2014 9 Č ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 0
2013/2014 8 B ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2446 ½
2013/2014 7 Č ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel “B“ 2432 2408 0
2013/2014 5 Č ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Šklíba Martin Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 1
2013/2014 4 B ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 ½
2013/2014 3 B ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 0
2013/2014 1 B ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 1
2013/2014 11 B A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 0
2013/2014 10 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 1
2013/2014 9 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2569 0
2013/2014 8 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 ½
2013/2014 7 B A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 ½
2013/2014 6 B A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 0
2013/2014 5 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Shirov Alexej 1. Novoborský ŠK 2695 0
2013/2014 4 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Chytilek Roman TŽ Třinec 2374 2377 1
2013/2014 3 B A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 1
2013/2014 2 B A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2453 2428 1
2013/2014 1 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2413 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 ½
2013/2014 9 Č TJ Náměšť nad Oslavou 2404 2413 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2215 2231 1
2013/2014 4 B TJ Náměšť nad Oslavou 2404 2413 Volák Michal Spartak Pelhřimov A 2179 2193 1
2012/2013 11 Č ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 ½
2012/2013 10 B ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 0
2012/2013 9 B ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 2328 2325 1
2012/2013 8 Č ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 ½
2012/2013 7 B ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2333 2332 1
2012/2013 6 Č ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Stachowiak Kamil Tatran Litovel “B“ 2432 2404 0
2012/2013 5 B ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 ½
2012/2013 4 Č ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Jurčík Marián Šachový klub Karviná “A“ 2496 2466 ½
2012/2013 1 B ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 ½
2012/2013 11 Č A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Petr Martin Rapid Pardubice 2521 2494 0
2012/2013 10 B A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 ½
2012/2013 9 Č A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 ½
2012/2013 8 B A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 ½
2012/2013 7 Č A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2584 2546 0
2012/2013 6 Č A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 1
2012/2013 5 B A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 0
2012/2013 4 Č A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 ½
2012/2013 3 B A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 ½
2012/2013 2 B A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Velička Petr Labortech Ostrava 2469 2458 ½
2012/2013 1 Č A64 VALOZ Grygov 2415 2382 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 0
2011/2012 11 Č A64 Grygov B 2462 2467 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 ½
2011/2012 10 B A64 Grygov B 2462 2467 Movsesian Sergei TŽ Třinec 2715 2721 0
2011/2012 8 B A64 Grygov B 2462 2467 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava B 2320 2335 1
2011/2012 6 Č A64 Grygov B 2462 2467 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2273 2278 ½
2011/2012 3 B A64 Grygov B 2462 2467 Havlík Jan ŠK Gordic 2343 2335 ½
2011/2012 2 Č A64 Grygov B 2462 2467 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2393 2394 0
2011/2012 1 B A64 Grygov B 2462 2467 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná 2297 2290 1
2011/2012 11 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 1
2011/2012 10 B A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 0
2011/2012 9 B A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2520 2527 ½
2011/2012 8 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2637 0
2011/2012 7 B A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2388 2413 ½
2011/2012 6 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 0
2011/2012 5 B A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 1
2011/2012 4 B A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Michalík Peter ŠK Zlín 2511 2455 0
2011/2012 3 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 ½
2011/2012 1 Č A64 VALOZ Grygov 2462 2467 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2664 0
2010/2011 11 Č A64 Grygov B 2497 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2360 0
2010/2011 10 B A64 Grygov B 2497 Rašík Vítězslav Slavoj Ostrava - Poruba 2502 ½
2010/2011 8 B A64 Grygov B 2497 Kulovaná Eva SK Gordic 2359 ½
2010/2011 7 B A64 Grygov B 2497 Jurčík Marián Jakl Karvina 2466 ½
2010/2011 6 Č A64 Grygov B 2497 Szczepkowska-Horowska Karina TJ TZ Trinec B 2303 1
2010/2011 5 B A64 Grygov B 2497 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2454 ½
2010/2011 4 Č A64 Grygov B 2497 Roubalík Jakub SK Zlin B 2275 ½
2010/2011 2 Č A64 Grygov B 2497 Rojíček Vojtěch SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 ½
2010/2011 1 B A64 Grygov B 2497 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 1
2010/2011 11 B 2222 ŠK Polabiny 2497 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2726 ½
2010/2011 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2497 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2578 ½
2010/2011 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2497 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2601 0
2010/2011 8 B 2222 ŠK Polabiny 2497 Mišta Alexander TŽ Třinec 2565 ½
2010/2011 7 B 2222 ŠK Polabiny 2497 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2616 ½
2010/2011 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2497 Polák Tomáš ŠK Zlín 2532 0
2010/2011 5 B 2222 ŠK Polabiny 2497 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2597 ½
2010/2011 3 B 2222 ŠK Polabiny 2497 Swiercz Dariusz Tatran Litovel 2522 0
2010/2011 2 B 2222 ŠK Polabiny 2497 Navara David ŠK Mahrla Praha 2708 ½
2010/2011 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2497 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2572 ½
2009/2010 8 B A64 PROCLIENT Grygov B 2471 Benčo Pavel BŠŠ FM B 2170 1
2009/2010 1 B A64 PROCLIENT Grygov B 2471 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2199 1
2009/2010 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2471 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 1
2009/2010 10 B 2222 ŠK Polabiny 2471 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 ½
2009/2010 9 B 2222 ŠK Polabiny 2471 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 0
2009/2010 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2471 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2637 0
2009/2010 7 B 2222 ŠK Polabiny 2471 Csiba Dominik ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2329 ½
2009/2010 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2471 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2470 ½
2009/2010 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2471 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 1
2009/2010 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2471 Jakubiec Artur ŠK Geofin Ostrava 2529 ½
2009/2010 2 B 2222 ŠK Polabiny 2471 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2485 ½
2009/2010 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2471 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2585 ½
2008/2009 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2431 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2342 ½
2008/2009 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2431 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2297 ½
2008/2009 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2431 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 0
2008/2009 5 B 2222 ŠK Polabiny 2431 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2287 1
2008/2009 3 B 2222 ŠK Polabiny 2431 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2299 1
2008/2009 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2431 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2340 1
2008/2009 1 B 2222 ŠK Polabiny 2431 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2283 1
2008/2009 11 B A64 VALOZ Grygov 2431 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 ½
2008/2009 10 Č A64 VALOZ Grygov 2431 Jaworski Miroslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2360 1
2008/2009 9 Č A64 VALOZ Grygov 2431 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2494 ½
2008/2009 8 B A64 VALOZ Grygov 2431 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 ½
2008/2009 7 Č A64 VALOZ Grygov 2431 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2375 1
2008/2009 6 B A64 VALOZ Grygov 2431 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2477 ½
2008/2009 5 Č A64 VALOZ Grygov 2431 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2394 ½
2008/2009 4 B A64 VALOZ Grygov 2431 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2351 1
2008/2009 3 Č A64 VALOZ Grygov 2431 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 1
2008/2009 2 Č A64 VALOZ Grygov 2431 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 ½
2008/2009 1 B A64 VALOZ Grygov 2431 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 ½
2007/2008 11 B 2222 ŠK Polabiny 2396 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2319 0
2007/2008 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2396 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2164 1
2007/2008 9 B 2222 ŠK Polabiny 2396 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 ½
2007/2008 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2396 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2385 1
2007/2008 7 B 2222 ŠK Polabiny 2396 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2267 0
2007/2008 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2396 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2379 0
2007/2008 5 B 2222 ŠK Polabiny 2396 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2314 1
2007/2008 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2396 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2366 1
2007/2008 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2396 Šimek Petr ŠK ČSOB 2226 1
2007/2008 2 B 2222 ŠK Polabiny 2396 Michálek Jan Sokol Plzeň I B"" 2346 ½
2007/2008 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2396 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2209 1
2007/2008 11 Č A64 VALOZ Grygov 2396 Jaworski Miroslaw Labortech-Geofin Ostrava 2347 0
2007/2008 10 B A64 VALOZ Grygov 2396 Frolík Martin TŽ Třinec 2249 1
2007/2008 9 B A64 VALOZ Grygov 2396 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2416 ½
2007/2008 8 Č A64 VALOZ Grygov 2396 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2422 0
2007/2008 7 Č A64 VALOZ Grygov 2396 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2286 ½
2007/2008 6 B A64 VALOZ Grygov 2396 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2502 0
2007/2008 5 Č A64 VALOZ Grygov 2396 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2479 1
2007/2008 4 B A64 VALOZ Grygov 2396 Vavrák Peter ŠK Zlín 2454 ½
2007/2008 3 Č A64 VALOZ Grygov 2396 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2433 0
2007/2008 2 B A64 VALOZ Grygov 2396 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 ½
2007/2008 1 Č A64 VALOZ Grygov 2396 Zezulkin Jurij ŠK Mahrla Praha 2452 1
2006/2007 8 B TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2231 ½
2006/2007 7 Č TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE LIPOVEC 2177 ½
2006/2007 6 B TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 Šklíba Martin EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 1
2006/2007 4 Č TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 Smištík Milan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 1
2006/2007 3 B TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 Škaroupka Jiří TJ ZNOJMO A 2180 1
2006/2007 1 B TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2236 1
2006/2007 11 Č A64 Valoz Grygov 2378 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 0
2006/2007 10 Č A64 Valoz Grygov 2378 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2476 1
2006/2007 9 B A64 Valoz Grygov 2378 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2006/2007 8 B A64 Valoz Grygov 2378 Voloshin Leonid TJ Zikuda Turnov 2440 ½
2006/2007 7 B A64 Valoz Grygov 2378 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2343 0
2006/2007 5 B A64 Valoz Grygov 2378 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2380 0
2006/2007 3 Č A64 Valoz Grygov 2378 Langner Ladislav TJ TŽ Třinec 2404 1
2006/2007 2 B A64 Valoz Grygov 2378 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2441 1
2006/2007 1 B A64 Valoz Grygov 2378 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2286 1
2005/2006 11 B TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 Tikovský Alexandr ŠK 64 BRNO 2196 ½
2005/2006 7 Č TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 Markovič Ivan HPM TEC HUSTOPEČE 2211 ½
2005/2006 6 B TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 Sochorová Petra LOKOMOTIVA BRNO C 2246 1
2005/2006 5 Č TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 Tůma Jiří GORDIC JIHLAVA B 2274 1
2005/2006 4 B TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV 2219 1
2005/2006 3 Č TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 Přidal Ondřej DURAS BRNO C 2165 1
2005/2006 11 Č A64 Hagemann Opava 2335 Berezjuk Sergej Labortech Ostrava 2409 0
2005/2006 10 Č A64 Hagemann Opava 2335 Růžička Petr TŽ Třinec 2294 1
2005/2006 9 B A64 Hagemann Opava 2335 Petr Martin Bauset Pardubice 2387 ½
2005/2006 8 B A64 Hagemann Opava 2335 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2239 ½
2005/2006 7 Č A64 Hagemann Opava 2335 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2181 1
2005/2006 5 B A64 Hagemann Opava 2335 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2334 0
2005/2006 4 Č A64 Hagemann Opava 2335 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno B 2248 1
2005/2006 3 Č A64 Hagemann Opava 2335 Klíma Lukáš Lokomotiva Brno A 2448 ½
2004/2005 9 Č SC A64 Grygov 2392 Votava Jan ŠK Mahrla Praha 2505 0
2004/2005 8 Č SC A64 Grygov 2392 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad 2383 0
2004/2005 7 Č SC A64 Grygov 2392 Vesselovsky Serguei Loko Brno-Slezan 2400 ½
2004/2005 2 Č SC A64 Grygov 2392 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2372 0
2004/2005 1 Č SC A64 Grygov 2392 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 0
2003/2004 11 Č TJ Náměšť n/Osl. 2298 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 0
2003/2004 10 B TJ Náměšť n/Osl. 2298 Klíma Lukáš TJ NH Ostrava 2423 0
2003/2004 9 Č TJ Náměšť n/Osl. 2298 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2302 1
2003/2004 8 B TJ Náměšť n/Osl. 2298 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2382 ½
2003/2004 7 Č TJ Náměšť n/Osl. 2298 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2312 0
2003/2004 6 B TJ Náměšť n/Osl. 2298 Holemář David Duras BVK Brno 2340 ½
2003/2004 5 Č TJ Náměšť n/Osl. 2298 Mužík Martin Slezan Opava 2219 0
2003/2004 4 B TJ Náměšť n/Osl. 2298 Žůrek Milan Tatran Litovel 2426 1
2003/2004 2 Č TJ Náměšť n/Osl. 2298 Kubala Martin VP Frýdek-Místek 2385 1
2003/2004 1 B TJ Náměšť n/Osl. 2298 Cvek Robert Slavoj Poruba 2467 0
2003/2004 9 B SC A64 Grygov 2298 Chloupek Stanislav Visus Vyšehrad 2371 1
2003/2004 8 B SC A64 Grygov 2298 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2451 0
2003/2004 7 Č SC A64 Grygov 2298 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 1
2003/2004 6 Č SC A64 Grygov 2298 Olšar Jaroslav TJ Jakl Karviná 2312 0
2003/2004 5 Č SC A64 Grygov 2298 Virostko Petr ŠK SK Trinom Zlín 2313 0
2003/2004 4 B SC A64 Grygov 2298 Lys Josef IPM Color Ostrava 2303 0
2003/2004 3 B SC A64 Grygov 2298 Vesselovsky Serguei Hagemann Opava 2409 1