Hráč Rutter Lidmila

Rutter Lidmila

User Pic
Jméno: Rutter Lidmila
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1908
Elo mezinárodní: 1901
ID: 4252
FIDE ID: 303100
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1908 TJ Slavia Hradec Králové D 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1908 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1639 1576 ½
2016/2017 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1615 1633 1
2016/2017 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1351 1
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. O. B 1443 1443 1
2015/2016 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1902 1909 Horák Jan Region Panda B 1526 1457 1
2015/2016 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1902 1909 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice A 1852 1830 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1902 1909 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1891 1864 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 Křeček Karel TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 1
2015/2016 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1689 1684 1
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 0
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1853 1812 ½
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Portych Václav ŠK Lípa B 1844 1854 1
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové 2048 2040 0
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1923 1928 1
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1820 1933 0
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 2000 2020 ½
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 Šolc Filip TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 1
2013/2014 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1669 0
2013/2014 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 0
2013/2014 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1739 1745 1
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1990 1983 ½
2013/2014 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Najman Jan ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 1
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Jedličková Petra ŠK Lípa B 1546 1600 0
2013/2014 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1604 1806 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Velecký Vladimír TJ Jiskra Jaroměř B 1835 1830 1
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 Schejbal Josef TJ Hronov 1908 1931 1
2012/2013 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2178 2175 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 Franc Martin František TJ Hronov 1807 1770 1
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 1
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1918 1906 0
2012/2013 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 Volf Michal ŠK Lípa B 1728 1720 1
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1932 1911 0
2012/2013 10 B JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Krása Marek DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 ½
2012/2013 9 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Vymetálek Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1828 1
2012/2013 8 B JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 0
2012/2013 7 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 0
2012/2013 6 B JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 ½
2012/2013 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Vizibla Roman TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 ½
2012/2013 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Žižka Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 ½
2012/2013 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Chmelař Vítězslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 1
2012/2013 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Mádr Tomáš JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 0
2012/2013 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 1
2011/2012 11 B JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Vizibla Roman SPARTAK RYCHNOV A 1950 0
2011/2012 10 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 1
2011/2012 9 B JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Mojžíš Jan SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 2153 2150 ½
2011/2012 7 B JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Dostál Pavel SLOVAN BROUMOV B 2087 2088 0
2011/2012 6 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Chmelař Vítězslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 1
2011/2012 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Slavík Libor TŘEBECHOVICE B 1876 1832 1
2011/2012 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Semerák Pavel NIKI TJ NÁCHOD C 2078 ½
2011/2012 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Steiner Pavel SLAVIA HRADEC KR. D 1904 1894 1
2011/2012 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Mádr Tomáš ČESKÁ SKALICE A 1694 0
2011/2012 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 Pyka Roman TJ HRONOV B 2117 2075 0
2011/2012 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové C 2196 2194 0
2011/2012 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2258 2285 0
2011/2012 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Šnorek Milan ŠK AD Jičín C 2097 2099 0
2011/2012 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2103 2104 0
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2217 2213 0
2011/2012 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Šrejber Michal TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 ½
2011/2012 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 0
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 Velecký Viktor TJ Hronov 2180 2159 1
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Kaválek Ludvík Sokol Jukov Červený Kostelec 1428 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Velecký Viktor TJ Hronov B 2122 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Dostál Pavel Slovan Broumov B 2097 ½
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 0
2010/2011 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1802 ½
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod B 1948 0
2010/2011 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa D 1918 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1872 ½
2010/2011 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1962 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Or. 2099 0
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1962 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2060 0
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1962 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 0
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1962 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové C 2189 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1962 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1918 ½
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1962 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1962 ½
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1962 Štěpán Michal Slovan Broumov 2052 1
2010/2011 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1962 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice A 2159 0
2010/2011 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1962 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice B 2032 ½
2010/2011 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1962 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 0
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1962 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2264 0
2009/2010 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 1
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Macháček Luděk Slovan Broumov 2022 1
2009/2010 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 1
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1978 0
2009/2010 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO RnK B 1976 0
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2134 1
2009/2010 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Trojan Ondřej TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1720 ½
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Humlíček Vojtěch ŠK Polymar Lípa B 1957 ½
2009/2010 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1960 0
2009/2010 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice A 2056 ½
2009/2010 11 B Jiskra Jaroměř B 1917 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1795 1
2009/2010 10 Č Jiskra Jaroměř B 1917 Kuru Martin Sokol Jukov ČK A 1833 1
2009/2010 9 B Jiskra Jaroměř B 1917 Kotyza Bohumil TJ Spartak RK A 1959 0
2009/2010 8 Č Jiskra Jaroměř B 1917 Zahradník Tomáš Panda Veolia ARTCO RK C 1690 ½
2009/2010 7 B Jiskra Jaroměř B 1917 Gogela Jan TJ Hronov B 1863 1
2009/2010 6 Č Jiskra Jaroměř B 1917 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1976 ½
2009/2010 5 B Jiskra Jaroměř B 1917 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1988 ½
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř B 1917 Matouš Lubomír DDM Kostelec n.O. 1783 ½
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř B 1917 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2022 1
2009/2010 2 B Jiskra Jaroměř B 1917 Nývlt Otto TJ Sokol Vrchoviny A 1955 1
2009/2010 1 Č Jiskra Jaroměř B 1917 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1734 1
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř 1938 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 0
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř 1938 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2082 0
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř 1938 Dusbaba Petr Sněžka TJ Náchod B 1829 1
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř 1938 Miňovský Roman ŠK Polymar Lípa B 1966 0
2008/2009 7 Č Jiskra Jaroměř 1938 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2095 0
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř 1938 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1971 0
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř 1938 Nedbal Rudolf Šachklub AD Jičín B 1806 1
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř 1938 Kánský Josef NIKI TJ Náchod C 1774 ½
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř 1938 Macháček Luděk Slovan Broumov 2076 1
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř 1938 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 0
2008/2009 1 Č Jiskra Jaroměř 1938 Bielavský Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2032 ½
2008/2009 11 B ŠK Zdice A 1938 Obrázek Karel Sokol Hostivice B 1844 1
2008/2009 10 Č ŠK Zdice A 1938 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno C 2019 ½
2008/2009 9 B ŠK Zdice A 1938 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 1
2008/2009 8 Č ŠK Zdice A 1938 Hofner František ŠO Stochov 1847 ½
2008/2009 7 Č ŠK Zdice A 1938 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 ½
2008/2009 6 B ŠK Zdice A 1938 Erban Jiří Lokomotiva Beroun A 2075 ½
2008/2009 5 Č ŠK Zdice A 1938 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1942 0
2008/2009 4 B ŠK Zdice A 1938 Mareš Vladimír ŠK Pyrit Příbram C 1971 1
2008/2009 3 Č ŠK Zdice A 1938 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1915 1
2008/2009 2 B ŠK Zdice A 1938 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1921 0
2008/2009 1 Č ŠK Zdice A 1938 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník A 1854 1
2007/2008 11 B Lokomotiva Zdice A 1920 Dupák Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1813 1
2007/2008 9 B Lokomotiva Zdice A 1920 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun A 1743 ½
2007/2008 8 Č Lokomotiva Zdice A 1920 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1881 1
2007/2008 7 B Lokomotiva Zdice A 1920 Mišičko Ján ŠK Kladno D 2069 1
2007/2008 6 Č Lokomotiva Zdice A 1920 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1890 ½
2007/2008 5 Č Lokomotiva Zdice A 1920 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1848 0
2007/2008 3 Č Lokomotiva Zdice A 1920 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1968 0
2007/2008 2 B Lokomotiva Zdice A 1920 Gášek Stanislav ŠK Alva Příbram C 1772 1
2007/2008 1 Č Lokomotiva Zdice A 1920 Doubek Martin ŠK Kladno C 1782 0
2006/2007 11 Č Lokomotiva Zdice A 1651 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1726 0
2006/2007 10 B Lokomotiva Zdice A 1651 Štufka Karel ŠK Alva Pb Příbram C 1722 1
2006/2007 9 B Lokomotiva Zdice A 1651 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1840 0
2006/2007 8 Č Lokomotiva Zdice A 1651 Doubek Martin ŠK Kladno C 1739 1
2006/2007 7 B Lokomotiva Zdice A 1651 Kantořík Pavel TJ Český lev Kolešovice 1658 1
2006/2007 6 Č Lokomotiva Zdice A 1651 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1891 0
2006/2007 5 B Lokomotiva Zdice A 1651 Spartak Žebrák B 1
2006/2007 4 Č Lokomotiva Zdice A 1651 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun A 1746 1
2006/2007 3 B Lokomotiva Zdice A 1651 Hůrka Jiří ŠK Kladno D 1783 0
2006/2007 1 B Lokomotiva Zdice A 1651 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník A 1617 ½
2005/2006 11 B Lokomotiva Zdice A 1650 Černý Milan TJ Lokomotiva Beroun B 1648 ½
2005/2006 10 Č Lokomotiva Zdice A 1650 Dlugoš Marcel TJ Jince B 1250 1
2005/2006 9 B Lokomotiva Zdice A 1650 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 1
2005/2006 8 Č Lokomotiva Zdice A 1650 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1419 1
2005/2006 7 Č Lokomotiva Zdice A 1650 Sasyn Stanislav TJ SOU Příbram B 1493 1
2005/2006 6 B Lokomotiva Zdice A 1650 ŠK Liteň A 1
2005/2006 5 Č Lokomotiva Zdice A 1650 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1318 1
2005/2006 3 Č Lokomotiva Zdice A 1650 Čížek Ondřej ŠK Alva Pb Příbram D 1533 0
2005/2006 2 B Lokomotiva Zdice A 1650 Turický David Lokomotiva Zdice B 1250 1
2005/2006 1 Č Lokomotiva Zdice A 1650 Klán Ladislav ŠK Hostomice A 1100 1