Hráč Vít Jaroslav

Vít Jaroslav

User Pic
Jméno: Vít Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1593
Elo mezinárodní: 1627
ID: 42056
FIDE ID: 388831
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Červený Kostelec B 1635 1576 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 1803 ½
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec B 1665 1576 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1891 1901 ½
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec B 1665 1576 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1724 1757 ½
2017/2018 6 Č ŠK Červený Kostelec B 1639 1576 Šroll Boris T. J. Sokol Studnice 0 1766 0
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec B 1639 1576 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1900 1908 0
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec B 1635 1576 Kačírek Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 1565 ½
2017/2018 3 B ŠK Červený Kostelec B 1635 1576 Krtička Václav ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1659 1671 ½
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec B 1635 1576 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1892 1903 0
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec B 1615 1568 Čechura Petr PŠ TJ Náchod D 2172 2174 0
2017/2018 10 Č ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 Žitná Aneta DDM Třebechovice p. O. B 1492 1485 ½
2017/2018 9 B ŠK Červený Kostelec A 1665 1576 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1728 1744 0
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec A 1665 1576 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1784 1783 0
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec A 1639 1576 Čechovič Petr ŠK Česká Skalice 1500 1516 1
2017/2018 6 Č ŠK Červený Kostelec A 1639 1576 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1908 ½
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 Divišová Hana Slovan Broumov A 0 1303 ½
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1630 1688 ½
2017/2018 3 B ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 TJ Slavia Hradec Králové D 1
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 ½
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec A 1615 1568 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové A 1687 1650 1
2016/2017 11 Č ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1570 ½
2016/2017 10 B ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 ½
2016/2017 8 Č ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 ½
2016/2017 7 B ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř B 1109 0
2016/2017 6 Č ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Šolín Václav DDM Třebechovice p. O. B 1565 1640 ½
2016/2017 5 B ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 ½
2016/2017 4 Č ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Pokorný David Panda Rychnov n. Kn. B 1417 ½
2016/2017 3 B ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 ½
2016/2017 2 Č ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod B 1638 1658 1
2016/2017 1 B ŠK Červený Kostelec 1566 1591 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 0
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 0
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 ½
2015/2016 9 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 ½
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 0
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 0
2015/2016 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1520 1
2015/2016 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Strnad Matěj Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1622 1579 0
2015/2016 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Sejval František T.J. Sokol Studnice 1000 1
2015/2016 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 Kuru Jakub Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 1
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 ½
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 ½
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1660 1713 ½
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1593 1550 0
2015/2016 6 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 ½
2015/2016 5 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 Duch Robert TJ Hronov A 1807 1849 0
2015/2016 2 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1773 1749 0
2014/2015 7 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1876 ½
2014/2015 6 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Šroll Boris TJ Sokol Studnice 1761 0
2014/2015 5 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Černý David TJ Hronov "B" 1730 1700 0
2014/2015 4 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 0
2014/2015 3 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Štěpán Stanislav ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1631 1651 ½
2014/2015 2 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Bažant Zdeněk Slovan Broumov "B" 1887 1806 ½
2014/2015 1 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 ½
2014/2015 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 ½
2014/2015 10 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 1
2014/2015 9 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Daněk Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou B 1399 1
2014/2015 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1734 1751 0
2014/2015 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1733 ½
2014/2015 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1754 1723 0
2014/2015 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1670 1663 0
2014/2015 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1761 0
2014/2015 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové B 1615 1600 ½
2014/2015 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1530 ½
2014/2015 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1668 ½
2013/2014 8 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Bažant Zdeněk Slovan Broumov C 1885 1799 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov B 1857 1853 1
2013/2014 6 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Chára Martin TJ Tatran Hostinné 1000 0
2013/2014 5 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Michel Ladislav TJ Hronov B 1840 1835 0
2013/2014 4 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Matěka Kristian Slovan Broumov B 1000 0
2013/2014 3 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov C 1633 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1881 1838 0
2013/2014 1 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 Trojan Ondřej TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1845 1827 0
2013/2014 11 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1838 1764 0
2013/2014 9 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Dvořák Zdeněk ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1606 1602 0
2013/2014 4 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1511 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice 1570 ½