Hráč Jansa Vlastimil

Jansa Vlastimil

User Pic
Jméno: Jansa Vlastimil
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2440
Elo mezinárodní: 2451
ID: 4
FIDE ID: 300128
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B SACHklub Pisek 2447 2440 Novotný Michal Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 1
2017/2018 7 Č SACHklub Pisek 2443 2440 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2327 2326 1
2017/2018 5 Č SACHklub Pisek 2447 2440 Jurčík Martin Unichess Vyletna 2328 0 1
2017/2018 1 Č SACHklub Pisek 2435 2439 Plát Vojtěch Klub sachistu Ricany 1925 2551 2526 0
2017/2018 11 B Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 Jurčík Martin Unichess 2311 0 ½
2017/2018 10 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2493 2467 0
2017/2018 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2295 2315 1
2017/2018 8 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2445 2440 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2207 2191 1
2017/2018 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2445 2440 Jasný Stanislav BSS Frydek-Mistek 2379 2365 ½
2017/2018 6 B Vystaviste Lysa nad Labem 2443 2440 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2312 2277 ½
2017/2018 5 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2443 2440 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 2468 ½
2017/2018 4 B Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2440 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2383 2362 ½
2017/2018 3 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2440 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2400 2417 ½
2016/2017 11 B Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Pokorný Petr Prestige Photo Unichess 2181 2158 1
2016/2017 10 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2518 2521 0
2016/2017 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Jurásek Miroslav SK mesta Lysa nad Labem 2314 2281 1
2016/2017 8 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Vesselovsky Serguei BSS Frydek Mistek 2352 2330 ½
2016/2017 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 1
2016/2017 6 B Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin 2391 2434 ½
2016/2017 5 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 1
2016/2017 4 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Macharáček Šimon SK DURAS BVK Kralovo Pole 2215 2215 1
2016/2017 3 B Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2205 2213 1
2016/2017 2 B Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Malinovský Karel SK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2016/2017 1 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 1
2015/2016 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 0
2015/2016 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 ½
2015/2016 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Baláček Tadeáš ŠK města Lysá nad Labem B 2307 2294 1
2015/2016 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 0
2015/2016 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 0
2015/2016 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 1
2015/2016 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 1
2015/2016 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2015/2016 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 1
2015/2016 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 1
2015/2016 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 0
2015/2016 10 B ŠACHklub Písek 2447 2477 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 2313 0
2015/2016 6 B ŠACHklub Písek 2447 2477 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2121 2171 1
2015/2016 1 B ŠACHklub Písek 2447 2477 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice 2247 2217 1
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 ½
2014/2015 8 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 1
2014/2015 5 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 0
2014/2015 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 ½
2014/2015 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½
2014/2015 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2366 2357 ½
2014/2015 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 1
2014/2015 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 1
2014/2015 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Žilka Štěpán 1. ŠK Novoborský 2528 2528 ½
2014/2015 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2458 2457 ½
2014/2015 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 ½
2014/2015 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 ½
2014/2015 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Chytilek Roman TŽ Třinec 2362 2364 1
2014/2015 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 1
2013/2014 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2366 2365 ½
2013/2014 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 1
2013/2014 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 ½
2013/2014 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 1
2013/2014 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2282 1
2013/2014 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 1
2013/2014 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Vlasák Lukáš SK OAZA Praha 2336 2341 1
2013/2014 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 0
2013/2014 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 ½
2013/2014 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 ½
2013/2014 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 1
2013/2014 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 1
2013/2014 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 0
2013/2014 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 1
2013/2014 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2153 2124 1
2013/2014 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Kuchynka Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 0
2013/2014 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 0
2013/2014 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 ½
2013/2014 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2291 2310 1
2012/2013 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 0
2012/2013 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2012/2013 8 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 1
2012/2013 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 1
2012/2013 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 0
2012/2013 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 ½
2012/2013 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 ½
2012/2013 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 ½
2012/2013 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 ½
2012/2013 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 1
2012/2013 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2451 2462 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 1
2012/2013 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2451 2462 Malaniuk Vladimír ŠK AD Jičín 2527 1
2012/2013 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2451 2462 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 ½
2011/2012 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2478 2495 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 ½
2011/2012 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½
2011/2012 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 0
2011/2012 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2305 2277 1
2011/2012 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2388 0
2011/2012 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Leniart Arkadiusz Tatran Litovel 2459 2442 ½
2011/2012 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Jirovský Miloš ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 ½
2011/2012 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 0
2011/2012 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 ½
2011/2012 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 ½
2011/2012 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 ½
2011/2012 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2370 2369 ½
2010/2011 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 ½
2010/2011 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 1
2010/2011 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 ½
2010/2011 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2527 0
2010/2011 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 1
2010/2011 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 1
2010/2011 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 ½
2010/2011 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 ½
2010/2011 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2499 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 ½
2009/2010 11 B ŠK Mahrla Praha 2495 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 1
2009/2010 10 Č ŠK Mahrla Praha 2495 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 1
2009/2010 9 Č ŠK Mahrla Praha 2495 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1
2009/2010 8 B ŠK Mahrla Praha 2495 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 1
2009/2010 7 B ŠK Mahrla Praha 2495 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 ½
2009/2010 6 Č ŠK Mahrla Praha 2495 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 1
2009/2010 5 Č ŠK Mahrla Praha 2495 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 1
2009/2010 4 Č ŠK Mahrla Praha 2495 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 0
2009/2010 3 B ŠK Mahrla Praha 2495 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 ½
2009/2010 2 Č ŠK Mahrla Praha 2495 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 1
2009/2010 1 B ŠK Mahrla Praha 2495 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 ½
2008/2009 11 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 1
2008/2009 10 B ŠK Mahrla Praha 2477 Voloshin Leonid ŠK Zikuda Turnov 2448 ½
2008/2009 9 B ŠK Mahrla Praha 2477 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 ½
2008/2009 8 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 1
2008/2009 7 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna" 2283 1
2008/2009 6 B ŠK Mahrla Praha 2477 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0
2008/2009 5 B ŠK Mahrla Praha 2477 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 ½
2008/2009 4 B ŠK Mahrla Praha 2477 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 ½
2008/2009 3 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 1
2007/2008 11 Č ŠK Mahrla Praha 2480 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 ½
2007/2008 10 B ŠK Mahrla Praha 2480 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 ½
2007/2008 9 B ŠK Mahrla Praha 2480 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 0
2007/2008 8 Č ŠK Mahrla Praha 2480 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 0
2007/2008 7 Č ŠK Mahrla Praha 2480 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 ½
2007/2008 6 B ŠK Mahrla Praha 2480 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2507 1
2007/2008 5 Č ŠK Mahrla Praha 2480 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 1
2007/2008 3 Č ŠK Mahrla Praha 2480 Bobras Piotr RC Sport Pardubice 2564 ½
2006/2007 11 B ŠK Mahrla Praha 2518 Oral Tomáš TJ TŽ Třinec 2540 ½
2006/2007 10 B ŠK Mahrla Praha 2518 Jakubiec Artur Labortech Ostrava ½
2006/2007 9 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Petrik Tomas ŠK SK Zlín 0
2006/2007 8 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno 2271 1
2006/2007 7 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad ½
2006/2007 6 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2596 0
2006/2007 5 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 1
2006/2007 4 B ŠK Mahrla Praha 2518 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov ½
2006/2007 3 B ŠK Mahrla Praha 2518 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2538 1
2006/2007 2 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 1
2006/2007 1 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 1
2005/2006 7 B ŠK Dům armády 2518 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2307 ½
2005/2006 11 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2439 ½
2005/2006 10 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 0
2005/2006 9 B ŠK Mahrla Praha 2518 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 ½
2005/2006 8 B ŠK Mahrla Praha 2518 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 0
2005/2006 7 B ŠK Mahrla Praha 2518 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2460 ½
2005/2006 4 B ŠK Mahrla Praha 2518 Timoscenko Gennadij TŽ Třinec 2518 ½
2005/2006 3 B ŠK Mahrla Praha 2518 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 0
2005/2006 2 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Macieja Bartolomiej Lokomotiva Brno A 2592 0
2005/2006 1 Č ŠK Mahrla Praha 2518 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 1
2004/2005 11 Č ŠK Mahrla Praha 2507 Kantorík Marián Slavoj Ostrava 2324 1
2004/2005 10 Č ŠK Mahrla Praha 2507 Jedynak Radoslaw IPM Color Ostrava 2415 1
2004/2005 9 B ŠK Mahrla Praha 2507 Biolek Richard SC A64 Grygov 2443 1
2004/2005 8 B ŠK Mahrla Praha 2507 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2454 1
2004/2005 7 Č ŠK Mahrla Praha 2507 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2575 ½
2004/2005 6 Č ŠK Mahrla Praha 2507 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2400 ½
2004/2005 5 Č ŠK Mahrla Praha 2507 Voloshin Leonid ŠK Sokol Vyšehrad 2479 0
2004/2005 4 B ŠK Mahrla Praha 2507 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2374 0
2004/2005 3 B ŠK Mahrla Praha 2507 Kalod Radek Loko Brno-Slezan 2492 ½
2004/2005 11 Č DA Praha 2507 Řehořek Martin ŠK ČSOB "A" 2304 1
2003/2004 11 B ŠK Mahrla Praha 2477 Šuráň Jan Sokol Kolín 2396 1
2003/2004 10 B ŠK Mahrla Praha 2477 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2419 ½
2003/2004 9 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 ½
2003/2004 8 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 1
2003/2004 7 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 ½
2003/2004 6 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 ½
2003/2004 5 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Salai Ladislav Visus Vyšehrad 2417 1
2003/2004 2 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 1
2003/2004 1 Č ŠK Mahrla Praha 2477 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 1
2003/2004 8 Č ŠK Dům armády 2477 Vávra Pavel ŠK ČSOB A 2374 1
2003/2004 7 B ŠK Dům armády 2477 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2371 ½
2003/2004 6 Č ŠK Dům armády 2477 Jedlička Aleš Sokol Kolín B 2310 1
2003/2004 3 Č ŠK Dům armády 2477 Tupý Martin Sokol Tábor 2340 1