Hráč Kotál Václav

Kotál Václav

User Pic
Jméno: Kotál Václav
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2132
Elo mezinárodní: 2101
ID: 39628
FIDE ID: 388491
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B ŠA VŠTE České Budějovice 2134 2210 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1891 1847 ½
2017/2018 6 Č ŠA VŠTE České Budějovice 2134 2210 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2087 2091 0
2017/2018 5 B ŠA VŠTE České Budějovice 2134 2210 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2207 2029 1
2017/2018 4 Č ŠA VŠTE České Budějovice 2134 2210 Němec David ŠK Kuřim 1889 1852 1
2017/2018 3 B ŠA VŠTE České Budějovice 2165 2210 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1747 1742 1
2017/2018 2 B ŠA VŠTE České Budějovice 2125 2210 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2191 2106 1
2017/2018 1 B ŠA VŠTE České Budějovice 2044 2028 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1987 1988 0
2017/2018 7 B ČZ Strakonice D 1908 1887 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2075 2026 0
2017/2018 6 Č ČZ Strakonice D 1908 1887 Dvořák Přemysl TJ Jiskra Třeboň 1908 1938 ½
2017/2018 5 B ČZ Strakonice D 1908 1887 Bernáth Štefan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 1
2017/2018 2 Č ČZ Strakonice D 1908 1887 Mezera Lukáš VŠTE České Budějovice C 1998 1995 1
2017/2018 1 B ČZ Strakonice D 1908 1887 Kellner Petr DDM Písek 1931 1910 1
2017/2018 11 Č ČZ Strakonice A 2134 2210 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1877 1905 1
2017/2018 10 B ČZ Strakonice A 2125 2210 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1882 1856 1
2017/2018 9 Č ČZ Strakonice A 2172 2210 Drábek Miloslav Šachklub Písek B 2000 2046 0
2017/2018 8 B ČZ Strakonice A 2172 2210 Schuh Patrick Sn Jindřichův Hradec 2131 0 ½
2017/2018 7 B ČZ Strakonice A 2165 2210 Růžička Vojtěch DDM Písek 1880 1929 1
2017/2018 6 Č ČZ Strakonice A 2165 2210 Mazur David ŠS Bechyně 1921 1907 1
2017/2018 5 B ČZ Strakonice A 2125 2210 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1807 1818 1
2017/2018 4 Č ČZ Strakonice A 2125 2210 Placer Sebastian QCC České Budějovice B 1884 1825 1
2017/2018 3 B ČZ Strakonice A 2125 2210 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 1916 1933 1
2017/2018 2 Č ČZ Strakonice A 2044 2028 Hnilo Petr ČZ Strakonice B 1754 1714 1
2017/2018 1 B ČZ Strakonice A 2044 2028 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1905 1931 ½
2017/2018 5 B ČZ Strakonice D 2125 2210 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2063 2067 0
2017/2018 4 Č ČZ Strakonice D 2125 2210 Mezera Lukáš VŠTE České Budějovice C 1982 2030 1
2017/2018 3 B ČZ Strakonice D 2125 2210 Kellner Petr DDM Písek 1924 1945 1
2017/2018 2 Č ČZ Strakonice D 2125 2210 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1834 1817 1
2017/2018 1 Č ČZ Strakonice D 2044 2028 Muzikář Jan Spartak Kaplice 1941 1953 1
2017/2018 7 B ŠA VŠTE České Budějovice 2165 2210 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1747 1742 1
2017/2018 6 Č ŠA VŠTE České Budějovice 2165 2210 Liška Jiří Desko Liberec 2309 2277 0
2017/2018 5 B ŠA VŠTE České Budějovice 2125 2210 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 0
2017/2018 4 Č ŠA VŠTE České Budějovice 2044 2028 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2266 2178 1
2017/2018 3 B ŠA VŠTE České Budějovice 2044 2028 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2024 2022 1
2017/2018 2 Č ŠA VŠTE České Budějovice 2044 2028 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2177 2109 0
2017/2018 1 B ŠA VŠTE České Budějovice 2044 2028 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2298 2309 1
2017/2018 11 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2134 2210 Šindler Michal Klub sachistu Ricany 1925 2221 2209 0
2017/2018 10 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2125 2210 Hausner Ivan SACHklub Pisek 2337 2284 ½
2017/2018 9 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2172 2210 Škoda Martin Gambit Jihlava 2140 2149 0
2017/2018 8 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2172 2210 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 2115 2082 ½
2017/2018 7 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2165 2210 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2246 2228 1
2017/2018 6 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2165 2210 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2116 2116 0
2017/2018 5 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2125 2210 Ptáčník Pavel Sokol Tabor 2084 2056 1
2017/2018 3 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2125 2210 Souček Milan Sokol Kolin 1979 1978 1
2017/2018 2 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2125 2210 Pokorný Petr Unichess Vyletna 2209 2160 ½
2017/2018 1 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2044 2028 Pýchová Nela TJ Spartak Vlasim 2115 2194 ½
2016/2017 7 B ČZ Strakonice C 1908 1887 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1863 1891 1
2016/2017 6 Č ČZ Strakonice C 1908 1887 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1750 1813 1
2016/2017 5 B ČZ Strakonice C 1908 1887 Mazur David ŠS Bechyně B 1975 1936 1
2016/2017 3 Č ČZ Strakonice C 1908 1887 Koutný Jiří Royal České Budějovice 1904 1
2016/2017 2 B ČZ Strakonice C 1908 1887 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek 2013 2040 0
2016/2017 1 Č ČZ Strakonice C 1908 1887 Vykoukal František Spartak Kaplice 1859 1837 1
2016/2017 7 B ČZ Strakonice C 1908 1887 Kukačka Ladislav Royal České Budějovice B 1628 1637 1
2016/2017 6 Č ČZ Strakonice C 1908 1887 Vykoukal František Spartak Kaplice 1859 1837 1
2016/2017 5 B ČZ Strakonice C 1908 1887 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek B 2013 2040 0
2016/2017 4 Č ČZ Strakonice C 1908 1887 Koutný Jiří Royal České Budějovice A 1904 1
2016/2017 3 B ČZ Strakonice C 1908 1887 Mejta František DDM Písek B 1867 1867 1
2016/2017 2 Č ČZ Strakonice C 1908 1887 Havlíček Jiří QCC České Budějovice C 1665 1879 0
2016/2017 1 Č ČZ Strakonice C 1908 1887 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE Č. Budějovice 1581 1675 0
2016/2017 8 Č ČZ Strakonice D 1908 1887 Vít Přemysl Tatran Prachatice B 1875 1892 0
2016/2017 4 Č ČZ Strakonice D 1908 1887 Boukal Milan QCC České Budějovice E 1730 1
2016/2017 2 B ČZ Strakonice D 1908 1887 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. B 1640 1595 1
2016/2017 1 Č ČZ Strakonice D 1908 1887 Krbúšik Marián Olympia České Budějovice A 1933 1964 1
2015/2016 7 B ČZ Strakonice B 1908 1887 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1869 1884 1
2015/2016 6 Č ČZ Strakonice B 1908 1887 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1863 1855 ½
2015/2016 5 B ČZ Strakonice B 1908 1887 Lener Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1841 1948 0
2015/2016 3 Č ČZ Strakonice B 1908 1887 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2013 2040 ½
2015/2016 2 Č ČZ Strakonice B 1908 1887 Dolanský Lukáš Spartak Kaplice 2070 1976 0
2015/2016 7 B ČZ Strakonice B 1908 1887 Dolanský Lukáš Spartak Kaplice 2070 1976 0
2015/2016 5 B ČZ Strakonice B 1908 1887 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1784 1752 1
2015/2016 4 Č ČZ Strakonice B 1908 1887 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2013 2040 ½
2015/2016 3 B ČZ Strakonice B 1908 1887 Majer František ŠK Blanský les 1645 1628 1
2015/2016 2 Č ČZ Strakonice B 1908 1887 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1638 1652 1
2015/2016 1 Č ČZ Strakonice B 1908 1887 Brabec Milan Royal České Budějovice 2128 2035 ½
2015/2016 11 B ČZ Strakonice "D" 1908 1887 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1813 1780 1
2015/2016 8 Č ČZ Strakonice "D" 1908 1887 Janků Jaroslav ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1622 1704 0
2015/2016 7 B ČZ Strakonice "D" 1908 1887 Lomský Radek ŠK ROYAL Č.Bu. "B" 1787 1764 0
2015/2016 6 Č ČZ Strakonice "D" 1908 1887 Krbúšik Marián ŠK OLYMPIA Č.Bu. 1933 1964 ½
2015/2016 5 B ČZ Strakonice "D" 1908 1887 Hůle František SOKOL Čkyně 1703 1
2015/2016 3 B ČZ Strakonice "D" 1908 1887 Simon Jan ŠK Týn n/Vltavou "B" 1723 1751 1
2015/2016 1 Č ČZ Strakonice "D" 1908 1887 Hobl Stanislav ČZ Strakonice "E" 1846 1
2015/2016 11 Č Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Civín Dominik ŠK Řevnice 1778 1733 1
2015/2016 10 B Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1441 1493 1
2015/2016 9 B Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1549 1638 1
2015/2016 8 Č Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Zemenová Veronika KŠ Říčany 1925 C 1308 1316 1
2015/2016 7 Č Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1745 1782 1
2015/2016 6 B Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 1
2015/2016 5 B Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Petr Jakub Bohemians Praha A 1898 1811 ½
2015/2016 4 Č Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Špachta Max Bohemians Praha B 1403 1373 1
2015/2016 3 B Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Šimák Roman TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 1
2015/2016 2 Č Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Hák David Šachklub Tábor A 1742 1606 ½
2015/2016 1 B Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1367 1365 1
2015/2016 11 B ČZ Strakonice 1908 1887 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 1928 1960 ½
2015/2016 10 Č ČZ Strakonice 1908 1887 Jandl Vojtěch ŠSRH Bechyně 1982 2042 ½
2015/2016 9 B ČZ Strakonice 1908 1887 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 0
2015/2016 8 Č ČZ Strakonice 1908 1887 Příborský Jan Tatran Prachatice 2366 2351 0
2015/2016 7 B ČZ Strakonice 1908 1887 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1931 1953 ½
2015/2016 6 Č ČZ Strakonice 1908 1887 Bernášek Václav DDM Písek B 2075 2072 ½
2015/2016 5 B ČZ Strakonice 1908 1887 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 0
2015/2016 4 Č ČZ Strakonice 1908 1887 Hess Pavel QCC Č.Budějovice B 1939 1933 0
2015/2016 3 B ČZ Strakonice 1908 1887 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1830 1878 1
2015/2016 1 Č ČZ Strakonice 1908 1887 Šimeček Josef Šk Písek B 1930 1936 0
2014/2015 5 B ČZ Strakonice C 1761 1761 Lenger Adam Spartak Sezimovo Ústí 1406 1
2014/2015 4 Č ČZ Strakonice C 1761 1761 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1704 ½
2014/2015 2 B ČZ Strakonice C 1761 1761 Lefler Václav Spartak Kaplice 1682 ½
2014/2015 8 Č ČZ Strakonice C 1761 1761 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice D 1540 1444 1
2014/2015 6 Č ČZ Strakonice C 1761 1761 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 1
2014/2015 5 B ČZ Strakonice C 1761 1761 Lefler Václav Spartak Kaplice 1682 ½
2014/2015 3 Č ČZ Strakonice C 1761 1761 Koutný Jiří Royal České Budějovice 1931 1
2014/2015 11 B ČZ Strakonice B 2101 2132 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice A 2087 0 0
2014/2015 10 Č ČZ Strakonice B 1761 1761 Landa Jiří DDM Písek B 1930 1948 1
2014/2015 9 B ČZ Strakonice B 1761 1761 Mazur David Šachový spolek Reality Bechyně A 1997 1962 ½
2014/2015 7 B ČZ Strakonice B 1761 1761 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2103 2123 0
2014/2015 5 Č ČZ Strakonice B 1761 1761 Hostička František ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 0
2014/2015 4 B ČZ Strakonice B 1761 1761 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2012 2003 1
2014/2015 3 Č ČZ Strakonice B 1761 1761 Dvořák Pavel QCC České Budějovice B 1906 1909 1
2014/2015 2 B ČZ Strakonice B 1761 1761 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1774 1778 1
2014/2015 11 B Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1524 1619 1
2014/2015 10 Č Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Hrbek Tomáš ŠK Praha-Smíchov 1468 0
2014/2015 9 Č Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Lhotská Anna SK OAZA Praha B 1332 1375 1
2014/2015 8 B Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Šimák Roman TJ Spartak Vlašim B 1498 1
2014/2015 7 B Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1526 1464 1
2014/2015 6 Č Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 1
2014/2015 5 B Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 A 1565 1682 ½
2014/2015 4 Č Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Hosnedl Ondřej KŠ Říčany 1925 B 1555 1539 1
2014/2015 2 Č Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Hák David Šachklub Tábor A 1552 1581 1
2014/2015 1 B Hraničář Horní Stropnice 1761 1761 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1431 1431 1
2013/2014 7 Č ČZ Strakonice D 1638 Šlajs Pavel Tatran Prachatice B 1741 1
2013/2014 6 B ČZ Strakonice D 1638 Sup Pavel DDM "D" Písek 1552 1
2013/2014 5 Č ČZ Strakonice D 1638 Muzikář Jan Koberce Kájov 2056 2017 ½
2013/2014 4 B ČZ Strakonice D 1638 Hůle František Sokol Čkyně 1725 ½
2013/2014 2 Č ČZ Strakonice D 1638 Beníšek František Royal C 1250 0
2013/2014 1 B ČZ Strakonice D 1638 Kučera Miroslav ŠK Týn n.Vlt. B 1537 ½
2013/2014 3 B ČZ Strakonice C 1638 Šindelka Miloslav QCC České Budějovice C 1346 1
2013/2014 6 Č ČZ Strakonice C 1638 Hajíček Pavel DDM Písek 1250 0
2013/2014 10 B ČZ Strakonice B 1638 Žilavý Jan Sokol Tábor B 1809 1810 0
2013/2014 9 Č ČZ Strakonice B 1638 Lomský Radek Qcc České Budějovice B 1784 1769 0
2013/2014 8 B ČZ Strakonice B 1638 Bílek Josef TJ Spartak Sezimovo Ústí 1000 1
2013/2014 7 Č ČZ Strakonice B 1638 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec 1774 0
2013/2014 6 B ČZ Strakonice B 1638 Marek Jan Šs Reality Horňák Bechyně A 1853 1853 0
2013/2014 5 Č ČZ Strakonice B 1638 Tichý Tomáš Traxler Veselí nad Lužnicí A 1602 1
2013/2014 1 B ČZ Strakonice B 1638 Říha František Šachklub Písek B 1727 1
2012/2013 9 Č ČZ Strakonice "D" 1352 Theiner Pavel SK ROYAL Č.Budějovice "B" 1875 1752 0
2012/2013 8 B ČZ Strakonice "D" 1352 Průša Václav QCC České Budějovice "D" 1445 0
2012/2013 7 Č ČZ Strakonice "D" 1352 Laštovička Jan ŠK Blanský les Chvalšiny 1586 1576 ½
2012/2013 6 B ČZ Strakonice "D" 1352 Durchan Jan VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1576 1
2012/2013 5 Č ČZ Strakonice "D" 1352 Wimberský Antonín ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1887 1873 0
2012/2013 4 B ČZ Strakonice "D" 1352 Adigamov Vladimír VLTAVÍN Besednice 1580 1
2012/2013 3 Č ČZ Strakonice "D" 1352 Majer František KOBERCE Kájov 1712 1656 0
2012/2013 2 B ČZ Strakonice "D" 1352 Kypta Ladislav SPARTAK Kaplice "B" 1526 1
2012/2013 1 B ČZ Strakonice "D" 1352 Bandík František SOKOL Čkyně 1498 0
2012/2013 11 B ČZ Strakonice C 1352 Dvořák Michal TRAXLER Veselí n/L B 1100 1